Nivea, Visage, Cera Sucha i Wrażliwa 20 Plus, Regenerujący krem na noc

Nivea, Visage, Cera Sucha i Wrażliwa 20 Plus, Regenerujący krem na noc

Regenerujący krem na noc Nivea Visage został stworzony specjalnie z myślą o potrzebach skóry suchej i wrażliwej. W jego skład wchodzi m.in. olejek migdałowy i olejek z nagietka, a dzięki bogatej, kremowej formule intensywnie nawilża oraz koi skórę. Skutecznie wspomaga naturalną regenerację komórek podczas snu. Daje efekt wypoczętej, zrelaksowanej i gładkiej skóry każdego ranka.

Rewelka

Na mnie sprawdził się idealnie. Przed kupnem tego kremu moja cera była gładka tylko tuż po użyciu peelengu. Po kilku dniach stosowania a raczej nocach było znacznie lepiej! Krem wygładza i koi skórę. Na pewno kupię go ponownie.

Bardzo zawiodłam się na tym kremie...

Niestety ten krem okazał się okropnym zapychaczem! Dlatego nie polecam go osobom, które mają skłonności do zapychania. Nawilża przeciętnie.
Plusy jakie dostrzegłam to niska cena i nawet niezły zapach.
Ale reszta dramat :mad:

- nie zregenerował suchych stref na mojej twarzy,zwłaszcza na policzkach.
- okropnie zapycha,
- nie poprawia wyglądu cery,
- piecze cała buzia po nałożeniu tego kremu,
- powoduje zaczerwienienia na twarzy,
- okropna tłustość która za chiny nie chce zniknąć twarzy za to nakremowana jest moja poduszka :(

w tej sytuacji ocena nie może być wysoka...

Jakość nie idzie w parze z ceną.

Co do tego kremu mam bardzo mieszane uczucia. Faktycznie nadaje się tylko i wyłącznie na noc, ponieważ jest tak tłusty, że przyklejają mi się włosy do twarzy po wysmarowaniu się nim. Nawilżyć trochę nawilżył moją kapryśną cerę i nie zapchał jej, co jest dla mnie dużym plusem. Ale poza tymi dwoma atutami to nic innego z moją cerą nie uczynił, a do tanich ten kosmetyk wcale nie należy i dlatego zastanowię się nad kolejnym jego zakupem.

Nie polecam tego kremu

Nie wiem jak można wyprodukować taki badziew no ale widocznie można.
Oczekiwałam dogłębnego nawilżenia cery wysuszonej kaloryferami i chłodem.
Mimo obietnic krem nie nawilża,nie koi,nie pielęgnuje bo cera jest przesuszona,odwodniona,zapchana na amen,wygląda szaro i nieswieżo ;(

Krem najzwyczajniej w świecie obciążył moją skórę twarzy, pozatykał pory, czego efekty można było oglądać gołym okiem.
A tyle sobie obiecywałam po tym kremie .
Moim zdaniem zbyt wysoka cena w porównaniu do jakości,nie zauważyłam na swojej cerze oznak regeneracji, nie budziłam się z promienną i wypoczętą buzią, tak jak to obiecuje producent.
Znam swoja skórę bardzo dobrze, wypróbowałam na niej wiele kremów na noc i doskonale wiem jak wygląda moja twarz rano, po odpowiedniej dawce nawilżenia.
A wygląda wtedy po prostu zdrowo, jest gładka, napięta i posiada ładny koloryt - nie występuje poranne uczucie ściągnięcia.
Jakby tego było jeszcze mało, zaatakowała mnie istna inwazja drobnych wyprysków ;(
STANOWCZO NIE POLECAM :(

malo tresciwy, ale jest dobrze

Kupilam krem w styczniu bedac w PL. w lustym wzielam sie za niego po przeczytaniu recenzji tutaj. balam sie ze jak przyjdzie wiosna i zrobi sie cieplo krem okarze sie za ciezki. jakiez bylo moje zdziwienie jak sie okazalo ze krem jest lekki. Owszem w sloiczku zwarty, ale latwo sie rozmarowywuje. Swoja tlustosc ma, ale jednak wchlania sie u mnie szybciutko, jak byly minusowe temperatury to nawet az za dobrze sie wchlanial i musialam dosmarowywac druga warstwe. na koncu mialam nerwy i doklepalam zwyklego Nivea Creme i dopiero wtedy moja buzia byla zadowolona. Gdy uzywalam go w mrozy i sam byl mi za slaby to owszem nie czulam zeby koil moja naczynkowa i wrazliwa cere. Bo niestety nic jej nie koi jesli krem wchlania sie do matu i dalej sie sciaga i rumieni, Dopiero klasyczny Nivea Creme dawal ukojenie. Krem odstawilam. Dostalam probke innego kremu i postanowilam sie za niego wziasc i owszem dal rade sam, ale po dwoch nocach wysypal mnie na szyji. cala szyje mialam w drobnych pryszczykach. Wrocilam do klasycznego Nivea Creme. W miedzy czasie zrobilo sie u mnie cieplej i postanowilam dac temu produktowi kolejna szanse. zrobilam porzadek w szafce zeby nic innego nie kusilo. Poza tym mam swoje ulubione rzeczy a inne stoja nie uzywane i zajmuja plac. No i okazalo sie ze krem ten jest bardzo dobry. Pieknie sie wchlania. chodz czasami rano budzie sie z przetluszczonym czolem. Nie wiem oc czego to zalezy, ale to i tak nie jest wielkim problemem. Inne kremy potrafila mi bardziej przetluscic buzia przez noc. Nivea uspokaja mi cere. Pachnie jak reszta kosmetykow z rozowej serii. zaczelam uzywac go na dzien pod krem tonujacy tej samej marki, chodz zaczyna u mnie wracac zima i czsami czuje lekki niedosyt. Jesli zima wroci na dobre i krem bedzie za slaby , to bede musiala przesiasc sie znow na klasyka w niebieskiej puszcze, albo polaczyc oba kremy, najpierw wsmaruje ten, a na niego doklepie niebieska puszke.
Moje pryszcze na szyji sie wygoily, zostaly mi malenskie 2 slady po tych dwoch najwiekszych, ale z dnia na dzien sa coraz bledsze. Poza tym pory na nosie sie oczyscily, co by swiadczylo o tym ze krem nie mnie zapycha, a jednak klasyk po pewnym czasie tak. przy niebiespiej puszce mam male czarne kropki, ktore w wiekszosci mi nie przeszkadzaja,a sam krem daje komfort mojej wrazliwej buzi.
ja jestem zadowolona z nocnego kremu, chodz spodziewalam sie ze bedzie tresciwszy, bo dla mieszanej cery ze sklonnoscia do wysuszania moze byc w okresie zimowym za lekki. Dlatego gwiazdka mniej. Pewnie w cipele miesiace bedzie idealnie nawilzal i natluszczal. teraz musze sie jeszcze wspomagac serum pod spodem.

Niee-eee !

Na tym kremie się bardzo zawiodłam. Mimo pozytywnego podejścia i kilkunastu prób muszę dać 1,5 gwiazdki. Dlaczego?
- krem na pewno nie koi skóry, rano budziłam się z podrażnieniami większymi niż zwykle
- nie nawilża lecz natłuszcza i do tego słabo się wchłania
- mam wrażenie że cała warstwa odbijała się na poduszce
- nie zapewnia żadnego odżywienia, regeneracji czy nawilżenia suchych skórek
- zapycha - kilka razy obudziłam się z "niespodziankami" na twarzy

Ilość zużytych opakowań: 1/3 jednego słoiczka

Całkiem niezły

Bardziej natłuszcza niż nawilża moją cerę,wiadomo że za taką cenę nie można spodziewać się cudów. Nie uczula co dla mnie ważne,natomiast minusem jest to że dość długo się wchłania. Generalnie dobry krem na zimę.Po zastosowaniu buzia jest gładka i miła w dotyku. Nie wiem czy zakupię go ponownie,chyba jednak oczekuję od kremu czegoś więcej.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Potworny tłuścioch :(

Regeneracja bez regeneracji, no cóż moja cera jest wymagająca i pierwszy lepszy krem na nią nie działa niestety.
Po tylu dobrych recenzjach oczekiwałam jeśli nie "cudu" to chociaż porządnego odżywienia a tu nic a w każdym razie niewiele.Plus dam za opakowanie i cenę.

Nie wiem czemu na mnie nie chciał działać ? Owszem ,nie podraznił ale :

Konsystencja na minus ,bardzo ciężka ,niemal niewchłanialna,rano poduszka tłusta od kremu,moje włosy też ,trudno żebym spała w czepku ;(
Regeneracji nie było ,co gorsza były suche skórki na twarzy !
Dawał uczucia nie odzywienia tylko zapchania skóry,była jakaś nieswieza ,niedotleniona.
Twarz świeci się po nim niemiłosiernie,można straszyc domowników ;)

Pielęgnacja mizerna,nie polecam.

Używam tego produktu od: jesienią

cudowny!

uwielbiam ten krem! skora jest po nim tak mieciutka i nawilzona jak po zadnym innym kremie ktorego uzywalam:) nie zatyka porów i ma super konsystencje:) zapach typowo niveowski:P zero minusow- jest moim numerem jeden pod wzgledem kremow nawilzajacych na noc- niema lepszego!

Ilość zużytych opakowań: cztery

Działa!

Ten kremik na prawdę działa. Używałam różnych kremów, ale w przypadku tego zdecydowanie widać różnicę. Moja skóra jest teraz lepiej nawilżona, wcześniej miałam problem z suchymi policzkami i suchymi skórkami na nosie, które teraz zupełnie zniknęły, ma ładny kolor i wygładziła się. Krem ma dobrą zbitą konsystencję, skóra po nałożeniu się świeci, ale jest to krem na noc więc mi nie przeszkadza. Pachnie sympatycznie i w stosunku do jego działania jest tani.

Używam tego produktu od: listopad 2010

Nie!

Nie polecam tego kremu - jego oczekiwane "działanie" jest krótkotrwałe. Po dłuższym stosowaniu produktu zauważyłam, że nie nawilża cery, nie koi, za to okropnie zapycha ! Nie polecam nikomu! Mimo wielkiej sympatii do firmy NIVEA, to jest już kolejny produkt, który mnie zawiódł.

Polecam Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

swietny na noc

Swietny krem na noc, bardzo podobny do wersji na dzien, tyle ze jest gesciejszy, bardziej tlusty i mysle ze dzieki temu lepiej nwilza. Budze sie z rozjasniona, nawilzona, wypoczeta i gladka twarza a tego wlasnie oczekuje od kremu na noc, stad 5*.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 op.