Nivea, Visage, Cera Sucha i Wrażliwa 20 Plus, Regenerujący krem na noc

Nivea, Visage, Cera Sucha i Wrażliwa 20 Plus, Regenerujący krem na noc

Regenerujący krem na noc Nivea Visage został stworzony specjalnie z myślą o potrzebach skóry suchej i wrażliwej. W jego skład wchodzi m.in. olejek migdałowy i olejek z nagietka, a dzięki bogatej, kremowej formule intensywnie nawilża oraz koi skórę. Skutecznie wspomaga naturalną regenerację komórek podczas snu. Daje efekt wypoczętej, zrelaksowanej i gładkiej skóry każdego ranka.

REWELACJA !

Jako że mam bardzo wrażliwą cerę znalezienie dla mnie dobrego kremu przetrwało wiele wyrzuconych tuż po otwarciu kremów. Ten jest REWELACYJNY! zero zaczerwień, zero pieczenia, zero uczucia napiętej skóry, Ślicznie pachnie,nie jest cięzki na twarzy, a moja twarz nawet przed @ ;) wygląda extra zadnej nawet najmniejszej krostki. BOMBA! Skóra rano jest naprawde wypoczęta i zregenerowana. Na dzień używam z tej samej lini kremu na dzień i jak dla mnie tez jest KWC =)

Używam tego produktu od:3 mcy
Ilość zużytych opakowań:1,5

bardzo dobry

Kupiłam ten krem w zasadzie przypadkiem, jakoś wpadł mi w oko podczas zwykłych zakupów w rossmannie. Okazał się niesamowity :) Skuteczność działania porównywalna z vichy natomiast cena zdecydowanie bardziej przystępna. Wcześniej używałam serii Aqualia Thermal Vichy natomiast teraz zdecydowanie zacznę korzystać z oferty nivea. Zawsze miałam słabość do zapachu ich kremów :)
Jeśli chodzi o ten na noc to ma świetną, lekko maślaną konsystencję, przez co jest bardzo wydajny. Idealnie się rozprowadza, pozostawiając na skórze warstwę ochronną jak większość kremów na noc. Stosuję na twarz, szyję i dekolt - nie brudzi. Od momentu użyciu skóra jest idealnie napięta, zrelaksowana i taka pozostaje do rana.

Krem idealnie odżywia skórę, dzięki temu rano twarz jest jasna i wypoczęta. Używam tego kremu wyłącznie na noc /zgodnie z zastosowaniem/ jednak zachęcona efektami kupiłam również wersję na dzień.

Używam tego produktu od:miesiąca

Nie rozstanę się z nim

Mam trudną i wymagającą cerę: kiedyś mieszaną, obecnie coraz bardziej suchą, w dodatku zdecydowanie wrażliwą i reagującą podrażnieniem na większość kosmetyków. Używam tego kremu razem z jego odpowiednikiem na dzień. Zasadniczo stanowią bardzo zgrany zestaw, na który moja skóra reaguje lepiej niż na sporą część produktów aptecznych. Na zimę jednak wersja dzienna jest dla mnie za słaba, nie radzi sobie do końca z nawilżeniem. Odłożyłam ją więc właściwie na bok i cały czas używam bardziej treściwego kremu na noc.

Na początku budziła moją nieufność jego konsystencja, ale moja skóra tak jest przesuszona, że wchłania go w całości. Tłustawa powłoka utrzymuje się przez 10 minut. Później nie ma po niej śladu. Dla innej jednak cery nie nadaje się zapewne do stosowania na dzień. Ja się z nim nie rozstanę: bezpośrednio po zastosowaniu widzę ogromną różnicę.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie.

Dobry

Używam razem z wersją na dzień. Krem służy mojej mieszanej cerze, która w sezonie grzewczym często jest odwodniona. Działa podobnie jak nocny odpowiednik dla cery normalnej/mieszanej, nie jest cięższy ani bardziej odżywczy, na prawdę nie widzę różnic.
Ma zbitą, maślaną konsystencję, odżywia i natłuszcza, choć mógłby lepiej nawilżać (suche skórki są gdzieniegdzie widoczne). Fakt, mocno się po nim świecę, ale w nocy nie stanowi to problemu. Rano budzę się z miękką i gładką cerą. Dobry również na szyję i dekolt. Nie zapycha. Skłonności do podrażnień nie mam, więc pod tym względem go nie ocenię.
Ładny, szklany słoiczek, przyjemny nivejkowy zapach. Niesamowicie wydajny, starcza na dłużej niż wersja dzienna.

Używam tego produktu od: października br.
Ilość zużytych opakowań: połowa, może mniej

Super dla wrażliwej cery

Idealny krem dla mojej suchej cery. Fajnie nawilża buzię, nie uczula, a rano skóra wygląda promiennie. Wyrażnie zregenerował moją zmęczoną cerę.
Zalety warte podkreślenia:
-wydajny
-świetnie nawilża skórę,
-nie podrażnia,
-regeneruje suche skórki,
-super jakość za przystępną cenę
-ładne, eleganckie opakowanie

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

możę być...

Jak dla mnie średni... Plusem jest to, że ślicznie pachnie (uwielbiam zapach "nivea"), nawilża, nie szczypie, jest wydajny.. I w zasadzie to chyba tyle. Nie zauważyłam pogorszenia cery, ani żeby wyglądała dużo lepiej.
Do wad zaliczyłabym to, że buzia się po nim strasznie świeci!! Wiem, że to krem na noc, ale jak kładę się spać to mam wrażenie, że część kremu zostaje na poduszce i przylepiają się do buzi włosy... Szczególnie jeśli ktoś ma grzywkę... Nakładam do minimalnie, bo jest wydajny.
Nie wiem czy spróbuję krem na dzień z tej samej serii mimo, że ma dobre opinie. ten zużyję do końca, bo krzywdy nie robi żadnej ale poszukam czegoś innego.Używam tego produktu od: kilku tygodni

swietny

kupilam ten krem w grudniu, mamy polowe czerwca a ja go dalej mam. Uzywam go ok. 6 razy w tygodniu, jest wydajny, lekki, ladnie pachnie. Jak go naloze na twarz jest lekko tlustawa. Rano buzia jest gladka i wypoczeta.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

idealny dla alergika

Mam wrażliwą i skłonną do podrażnień skórę, a ten krem nie uczulił. Dodatkowo moja skóra jest sucha i występują krostki, więc wymaga dużego odżywienia, ale nie zapychania. Ten krem spełnił moje oczekiwania.
Wprawdzie nos i czoło delikatnie się świecą, ale to krem na noc, więc mi to nie przeszkadza. Krem świetnie nawilża moją "spragnioną" skórę, rano skóra jest dobrze odżywiona. Nawet gdy mam podrażnioną skórę, nakładanie tego kremu na noc nie sparwia szczypania! Dla mnie jako alergiczki to ogromny plus.

W skrócie zalety produktu:

+ poręczne opakowanie, szklane więc trwałe
+ niska cena przy dużej objętości
+ idealny dla alergików i wrażliwców
+ świetnie nawilża, natłuszcza cerę- będzie odpowiadał osobom o skórze suchej
+ ładnie odżywia skórę, rano widzę że jest odpowiednio nawilżona i odżywiona

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Bardzo dobry!

Ten kremik naprawdę korzystnie wpływa na moją cerę. Ma świetną konsystencję, lekko natłuszcza twarz. Rano budzę się z gładziutką buzią. Jest naprawdę bardzo dobry.

Jedyną jego wadą jest to, ze buzia dość mocno się świeci jak nałożę go za dużo i zanim przytknę twarz do poduszki muszę odczekać jakiś czas zanim się wchłonie :).

Ogólnie jednak mogę go Wam polecić. Jest super.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1