Bielenda, Manuka Honey Nutri Elixir, Odżywczo – nawilżający krem dzień/ noc

Bielenda, Manuka Honey Nutri Elixir, Odżywczo – nawilżający krem dzień/ noc

Odżywczo – nawilżający krem o bogatej konsystencji skutecznie poprawia jakość delikatnej i wymagającej cery suchej i wrażliwej. Niezwykła formuła kosmetyku oparta o unikatowy miód manuka zapewnia suchej, odwodnionej cerze optymalne nawilżenie, wspomaga jej regenerację i odżywienie.
Krem widocznie poprawia ogólny wygląd i kondycję skóry. Wzmacnia i zmiękcza naskórek, eliminuje nieprzyjemne uczucie napięcia i pieczenia skóry, czyni ją miękką i gładką. Poprawia koloryt, dodaje cerze promiennego blasku.
Dzięki zawartości cenionych składników aktywnych, krem chroni skórę przed negatywnym wpływem zanieczyszczonego środowiska m.in. przed smogiem.
Efekt: gładka, idealnie nawilżona, miękka w dotyku, ukojona cera.

w słoiczku
lekkie
uniwersalne
sucha, odwodniona
ujędrniające, łagodzące, regenerujące, rozświetlające

Do sprawdzenia

Krem przeznaczony jest dla cer suchych i wrażliwych. W moim przypadku jest cera mieszana z dodatkiem trądziku i odwodnienia (od czasu do czasu). Gdy skóra była odwodniona wtedy krem spisywał się znakomicie, ale po regeneracji był jednak ciut za gęsty. Skład oceniam bardzo na plus
ZALETY:
skład, opakowanie, zapach, cena, dostępność

WADY:
konsystencja

Zawiera miód manuka.

Zapach kremu jest cudowny, miodowy, słodki, po nałożeniu na twarz bardzo dobrze się wchłania i nie pozostawia lepkiego filmu na skórze.
Bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę, nie zapycha, nie podrażnia. Krem nawilża, koi, stosuję go zarówno przed makijażem, jak i na noc. Krem ma lekką konsystencję i zawiera w swoim składzie naturalne składniki: miód Manuka, olej arganowy, witaminę E oraz prowitaminę B5. Po aplikacji moja skóra jest bardziej miękka, gładka.

Cudowny zapach i działanie

Jestem posiadaczką cery suchej.
Krem ma bardzo ładne, rzucające się w oczy opakowanie.
Jego zapach jest cudowny, umila czas spędzony na pielęgnacji.
Krem po nałożeniu bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawia lepkiego filmu na skórze.
Bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę, która po regularnym stosowaniu jest miękka i miła w dotyku.
Krem nie zapycha, nie podrażnia.

Jestem na nie

W skrócie zaryzykowałabym stwierdzenie, że nic nie robi. Słabo nawilża i słabo (nie) odżywia. Nie odpowiada mi to uczucie oblepienia na skórze. Moim zdaniem jest pomiędzy kremem na dzień / na noc (pod względem wchłaniania i konsystencji).

Krem wypada na lekki+, dość tępo się rozprowadza, ale wydaje się być wydajny. Nie wchłania się całkowicie, miałam wrażanie że zostawia pewien film. Moją pierwszą myślą było stwierdzenie, że nie nada się pod makijaż. Ku zaskoczeniu sprawdził się dobrze i nie wpływał na jego trwałość w ciągu dnia. Daję 2 gwiazdki za to, że nie zrobił krzywdy. Chociaż mało który kosmetyk powoduje u mnie zapchanie skóry.

Zapach typu gourmand (kojarzony z deserem, słodkim jedzeniem). Dużo miodu, jak w nazwie. Z początku mi nie przeszkadzał, z czasem zaczęłam go trochę odbierać jako "ulep", ale preferuję bezzapachowe kosmetyki.

Niestety nie będzie to mój ulubiony krem. I to już trzeci produkt Bielendy, który mi nie podpasował bo nie zauważyłam prawie żadnego działania (zwykłej nie Bielendy Professional).

Zawsze pod ręką & nawilżenie i piękny zapach

Uwielbiam jego zapach, a do tego wyglądam po nim promiennie i pięknie :)

Ten krem jest ze mną już około 2 lat. Jest chyba stworzony dla mojej skóry!
Chociaż nie jest to jedyny krem, którego używam, to stosuję go przynajmniej kilka razy w tygodniu i mam go zawsze w zapasie, po prostu idealnie się sprawdza. Był ze mną nawet w Tajlandii i przy 40 stopniach też był super :D

Jest w bardzo dobrej cenie w stosunku do jakości.

Ten krem nawilża, koi, odbieram go jako bardzo delikatnie tłusty, ale jednocześnie lekki. Bardzo skuteczny.
NIE zapycha, ale fajnie chroni buzię na noc.
Stosuję go zarówno przed makijażem, jak i jako ostatni element pielęgnacji na noc.

moja cera: mieszana, z problemem przesuszania, ale także i pojawianiem się wyprysków.

pszczeli przyjemniaczek

Bielenda, Manuka Honey Nutri Elixir, Odżywczo-nawilżający krem dzień/noc to krem o wyjątkowo lekkiej konsystencji, który zapewnia skórze intensywne nawilżenie i odżywienie. Produkt ten zawiera w swoim składzie naturalne składniki, takie jak miód Manuka, który jest znany z właściwości antybakteryjnych i antyoksydacyjnych, olej arganowy, witaminę E oraz prowitaminę B5, które pomagają w regeneracji i odbudowie skóry.

Jednym z największych atutów tego kremu jest jego uniwersalność. Produkt można stosować zarówno jako krem dzień, jak i nocny, co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Poza tym, krem ten jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, nawet tej wrażliwej.

Co do samej aplikacji, krem jest łatwy w użyciu i szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy. Po aplikacji skóra wydaje się bardziej miękka, gładka i odżywiona, a efekt nawilżenia utrzymuje się przez wiele godzin.

Podsumowując, Bielenda, Manuka Honey Nutri Elixir, Odżywczo-nawilżający krem dzień/noc to bardzo dobry produkt, który spełnia swoje obietnice i dostarcza skórze intensywne nawilżenie oraz odżywienie. Jeśli szukasz kremu, który jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, a jednocześnie pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, to zdecydowanie warto dać szansę temu produktowi.

Miodek miodek!

Kupiłam ten krem kiedy miałam "fazę" na kosmetyki z wykorzystaniem miodu w składzie. Krem ma przyjemną dla oka szatę graficzną z pszczółką i miodkiem w tle. Krem ma lekką konsystencję, która łatwo się rozprowadza. Co dla mnie najważniejsze w kosmetykach do twarzy nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Krem ma śliczny delikatny zapach miodu, aż chce się codziennie korzystać. Krem całkiem szybko się wchłania i pozostawia skórę wygładzoną, nawilżoną i odżywioną. Jestem posiadaczką cery mieszane z tendencją do powstawanie wszelkich niedoskonałości od trądziku po zaskórniki ale ten krem nie zapycha!
Po regularnym stosowaniu pozbyłam się "kaszki" na policzkach na pewno będę pamiętać o "miodku" przez długi czas i będę do niego wracać

Nie mój typ w pielęgnacji

Próbowałam do niego podchodzić kilka razy i niestety moje nadzieje przepadły. Przy każdym dłuższym stosowaniu tego kremu na mojej twarzy pojawiały mi się mniejsze lub większe krosty. Niestety, coś jest takiego że on mi nie pasuje. Niestety, ale praktycznie cały słoik poszedł w oddania. Sam słoik bardzo fajny, ciężki, złota zakrętka - luksusowo. Zapach też bardzo fajny. Bardzo chciałam polubić ten krem, ale niestety, coś w nim jest takiego, że moja skóra się z nim nie lubi.

Polecam każdemu!

Jest świetny. Dokładnie nawilza skórę. Bardzo ładnie pachnie i na dodatek dobrze się rozprowadza. Ma dobry przyjemny skład. Nie lepi się. Przedłuża Trwałość makijażu polecam używać go szczególnie jako baza pod makijaż. Ma fajne opakowanie. Kosztuje niewiele w drogerii na promocji. Jest moim ulubieńcem. Konsystencja jest delikatna, krem nie roluje się.

Dobrze nawilża

Odżywczo-Nawilżający krem dzień/ noc Bielenda, Manuka Honey Nutri Elixir, kupiłam w Rossmanie na promocji za 14,99.

Opakowanie:Krem ma pojemność 50 ml , zamknięty jest w szklanym , porządnym słoiczku wraz z kartonikiem.Produkt ma przyciągającą wzrok szatę graficzną.

Działanie:Krem dobrze nawilża moją skórę , nie podrażnia jej i nie zapycha.Jest lekki , lubię go nakładać pod makijaż ,spełnia swoją rolę.Skóra jest miękka ,gładka i odżywiona.

Ocena:Jest to dobry krem nawilżający , o ładnym zapachu , jest wydajny oraz w bardzo dobrej cenie.

jest ok

jego konsystencja porównywalna jest do gęstego ale przyjemnego w odczuciu kremu- żelu. Szybko się wchłania i pozostawia miękką skórę. Warty uwagi i warty przetestowania, szczególnie, że ma bardzo przyjemną cenę (szczególnie na promocjach).
Dodam, że skórę mam normalną z tendencją do przesuszeń, szczególnie w okolicach oczu, policzek i czoła.

Fajne !

Krem po którym nie widziałam niczego spektakularnego. Nie był zły ale nie był tez super.
Pachniał lekko miodowo, opakowanie ma szklane (solidne).
Krem nie jest super wydajny bo zuzyłam go w ciągu około 2/3 miesięcy gdzie zazwyczaj kremy starczają mi na dłuzej.