Syoss, Pure Volume, Szampon micelarny do włosów cienkich

Syoss, Pure Volume, Szampon micelarny do włosów cienkich

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.64/5

Szampon micelarny Pure Volume delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy.
Dla ultralekkiej objętości i sprężystości.

Nie zawiera silikonów, parabenów, oleju mineralnego i sztucznych barwników.
Jakość przyjazna alergikom, testowana i certyfikowana przez Fundację Europejskiego Centrum Badania Alergii ECARF. Certyfikowany przez EU Ecolabel.

oczyszczające
bez silikonów, bez parabenów
do włosów bez objętości

Świetna lekkość

Szampon syoss jest moim stałym bywalcem w pielęgnacji. Nadaje włosom objętości i pozostawia je wygładzone. U mnie radzi sobie nieźle z łupieżem. Myślę że dzięki temu że jest mocno oczyszczający.

Dobry szampon w przystępnej cenie

Szampon bardzo fajny a widoczne efekty już po paru myciach.
Produkt bardzo dobrze się pieni oraz domywa włosy a po ich wysuszeniu są lśniące i lejące, efekt objętości również widoczny na +
Zapach również przyjemny bardzo delikatny ale wyczuwalny.

Gdzie ta lekkość?

Szampon kupiłam zachęcona dobrymi opiniami, dodatkowo seria Keratin zrobiła na mnie dobre wrażenie więc tym razem postanowiłam przetestować szampon z serii Pure Volume. Akurat brakowało mi takiego "mocniejszego" szamponu.

Plastikowa butelka prezentuje się ładnie, przez błękitny kolor od razu kojarzy się ze świeżością i lekkością, minimalna szata graficzna typowa dla produktów Syoss. Konsystencja lejącą, nie ma problemu z wydobyciem produktu.

Muszę jednak przyznać, że czuję się bardzo rozczarowana jego działaniem. Moje włosy są cienkie, zdecydowanie brakuje im objętości i szybko się przetłuszczają. Szampon powinien być dla nich idealny ale niestety nie jest. Nie przedłuża świeżości, nie unosi u nasady a co najgorsze- włosy szybciej się przetłuszczają. Myję włosy codziennie i pod koniec dnia wyglądają bardzo słabo.

Plusami dla mnie są:
- piękny, świeży i lekki zapach
- konsystencja szamponu, dobrze się pieni i jest mega wydajny

Czym są te plusy wobec jego słabego działania? Mnie ten szampon w ogólne nie przekonuje do ponownego kupienia.

Dobry, mocno oczyszczający

Szamponu używam gdy zależy mi na mocniejszym oczyszczeniu skóry głowy. Całkiem nieźle spełnia swoje zadanie. Dobrze się pieni, domywa resztki kosmetyki oraz sebum. Włosy są uniesione przez co objętość wydaje się większa. Codziennie raczej bym nie używała ze względu na mocne środki myjące, które przy częstym używaniu podrażniają mi skórę ale co kilka myć jest ok.
Jest wydajny, w przystępnej cenie. Ma mocny, trochę sztuczny zapach który nie do końca mi się podoba.

W zupełności spełnia zadanie

Po użyciu szamponu micelarnego włosy są lekkie, odświeżone, a skóra głowy dokładnie oczyszczona.
Efekt końcowy po wysuszeniu włosów - fajna miękkość, lekkość i objętość, także u nasady. Duży plus za to, że kosmetyk jest naprawdę mega wydajny :) na pewno wrócę do tej serii w niedługiej przyszłości :)

Niezły rypacz

Szampon Syoss Pure Volume to przyzwoity produkt z kategorii szamponów mocnych, tzw. rypaczy. Świetnie domywa skórę głowy, pozostawiając efekt śliskiej i "skrzypiącej" od czystości skóry głowy. Kupiłam go z uwagi na kwas cytrynowy w składzie. Finalnie jednak nie uważam go za szampon wybitnie chelatujący włosy. Zawiera ponadto CAPB w składzie, który może powodować świąd. Zapach tropikalny, chemiczny. Wystarczy minimalna ilość szamponu do umycia skóry głowy. Szaleńczo się pieni. Włosy są oczywiście odbite od nasady po jego użyciu. Stosuję go raz na 1,5 - 2 tygodnie.

Szampon Syoss

Szampon jest gęsty, mocno się pieni, ale jednocześnie łatwo się zmywa. Nie podrażnia skóry głowy, ładnie myje włosy i skórę głowy. U mnie niestety szalonej objętości po umyciu brak.
Zaletą szamponu na pewno jest wydajność i ładny zapach.

Syoss Pure Volume

Szampon pure Volume kupiłam z czystej ciekawości i zakupiłam na jakieś promocji z 9 zł w Hebe. Nie oczekiwałam jakiś cudów po tym szamponie ale po użyciu byłam pod naprawdę dużym wrażeniu co zrobił z moimi włosami... Włosy po umyciu mega gładkie, odświeżone i widać że tak powiem dobrze oczyszczone , świeże, odbite lekko od nasady jak na szampon za taką cenę to jestem naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczona. Mega plusem jak dla mnie to zapach taki delikatny ale na włosach się utrzymuję długo mimo że używam po myciu odżywki to i tak zapach się przebija.

Całkiem w porządku a dodatkowo wydajny

Szampon w wygodnym dużym opakowaniu. Charakteryzuje się bardzo przyjemny zapachem.oraz gęstą konsystencją. Szampon świetnie się pieni i bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy. Szampon nie plącze włosów. Szampon dobrze się zmywa. Po zastosowaniu włosy są sypkie, odbite od nasady.

Naprawdę wart uwagi

Mam gęste włosy ale i tak kupiłam na próbę. Jestem zachwycona włosy są uniesione, i puszyste. Mam włosy z tendencja do przetłuszczania, szampon sprawdza się i w tej roli bo jest delikatnie oczyszczający.

Skutecznie zwiększa objętość

Warto wypróbować ten kosmetyk jeśli macie włoski cienkie i oklapnięte. Szampon doda im życia. :)

Ma estetyczną butelkę. Dzięki temu, że jest ona przezroczysta, widać ile produktu jeszcze nam zostało.

Jego zapach jest moim zdaniem bardzo przyjemny. Lekko owocowy i świeży. Utrzymuje się przez jakiś czas na włosach.

Świetnie się pieni. Jest bardzo wydajny. Wystarczy odrobina, by umyć nim całe włosy.

Szampon ma za zadanie zwiększyć objętość włosów i znakomicie sobie z nim radzi. Włosy są zauważalnie gęstsze i podniesione u nasady. Poza tym szampon też dobrze oczyszcza włosy. Pozostawia je miękkie w dotyku i błyszczące.

Jeśli chodzi o skład, to w zasadzie jest całkiem nieźle. Lista składników nie jest jakoś szczególnie długa. Trochę szkoda, że na drugim miejscu w składzie jest SLES. Ma to swoje wady i zalety. Dzięki temu szampon się rewelacyjnie pieni, ale u niektórych mogą wystąpić podrażnienia. W moim przypadku nic takiego nie miało miejsca.

Fajny

Szampon ma piękne opakowanie niebieskie to co lubię, fajnie odświeża oraz oczyszcza skórę głowy. Cena też jest ok, jest praktyczne w użyciu, nie uczula i nie podraznia