Essence, Lipstick (Kremowa pomadka do ust)

Essence, Lipstick (Kremowa pomadka do ust)

Kremowa formuła pomadki sprawia, że niezwykle łatwo się ją nakłada. Stanowi wspaniałe wykończenie makijażu. Dzięki zawartości witaminy E odżywia i ochrania usta. Dostępna w wielu kolorach.

Skład: ). (13.11.2009)

Cena: ok. 7zł / 4g
/s/

Jako pomadka codzienna jest ok

Jako fanka szminek w różowym odcień skusiłam się na kolor 53 - all about cupcake. Używam jej od roku (to moje drugie opakowanie) i przyznam, że jest to najczęściej stosowana przeze mnie pomadka codzienna. Na większe okazje wybieram jednak coś lepszego. W sumie nazywanie jej szminką jest dla mnie na wyrost, to coś jak balsam albo pomadka koloryzująca.

Plusy:
+ Przede wszystkim lubię jej kolor, bardzo fajnie współgra z jasną karnacją
+ Jej konsystencja jest kremowa, taka jakby pół-tłusta co sprawia, ze aplikacja jest niezwykle prosta. Obejdzie się nawet bez lusterka, a na pewno nie zrobimy sobie krzywdy.
+ Nie wysusza ust, lekko natłuszcza
+ Jedna warstwa pomadki wystarcza na zadowalający efekt
+ Opakowanie jest całkiem estetyczne, może nie największych lotów ale ok, do tego trwałe, solidne, można nosić bez obaw w torebce nawet w lato, bo nie rozpuszcza się od wysokich temperatur.
+ Zapach ok, przyjemny, neutralny dla nosa
+ Pomadki są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej
+ Daje lekki połysk na ustach, nienachalny
+ Wydajność całkiem na plus, używam jej zazwyczaj kilka razy dziennie, a starcza mi na kilka miesięcy
+ Nie podkreśla suchych skórek
+ Dostępna w wielu drogeriach z szafami Essence m.in Natura, SuperPharm, Hebe, Jaśmin
+ Najczęściej nakładam ją na bazę, jako której używam bezbarwnej pomadki ochronnej z filtrem przeciwsłonecznym
+ Nie roluje się na ustach
+ Zachęcająca cena, mniej niż 10 zł

Minusy:
- Niestety trwałość nie należy do wybitnych. U mnie utrzymuje się jakieś 30-40 minut w niezmienionej formie po czym znika z ust, czasami nierównomiernie. Pozostawia również lekki film na ustach. Nie będę jednak narzekać bo jako codzienna pomadka za 9 zł zdaje egzamin o czym świadczy fakt, że używam jej najczęściej już od ponad roku.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: drugie

fajna codzienna pomadka

Kupiłam ją na wyprzedaży w Douglasie, wyszła mnie ok. 5 zł.

+ ładny, delikatny kolor (ja używam nr 60)
+ przyjemna w dotyku, dzięki czemu fajnie się aplikuje
+ kolor wygląda naturalnie
+ dobre zamykanie - zatyczka nie zsuwa się dzięki czemu kosmetyk nie otworzy się w torebce (z kilkoma innymi szminkami niestety to mi się zdarzyło)
+ cena

- słaba trwałość - kolor krótko się utrzymuje, a wszysto co jem mając ją na ustach lub filiżanki z których piję kawę są nią mocno umalowane

Ogólnie fajna codzienna pomadka do pracy, na wieczorne wyjście bądź wesele wybrałabym coś zdecydowanie bardziej trwałego.

Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie zużyłam pierwszego

kupię kolejną :D

posiadam kolory 44 almost famous i 65 glow neon glow!
- 44 to bezdrobinkowa czerwień, półkryjąca, podkreślająca kolor ust
- 65 to delikatnie różowy żelek z masą różowych iskierek - wygląda ślicznie :) na ustach pozostawia różowy blask

za co je lubię?
Obie są miękkie, kremowe i lekko suną po ustach. jedna warstwa wystarczy dla delikatnego efektu. Większa ilość w przypadku 44 pozostawia bardziej zdecydowany kolor, natomiast 65 można się mazać do woli i zostanie po niej różowy blask :)
Nie wysuszają a natłuszczają usta. 44 przyjemnie pachnie.

Przyczepię się do smaku koloru 65- jest gorzki. może ma zniechęcać do pożerania szminki? ;D

Polecam a sama już się czaję na słynną babeczkę (53) :)

DOBRA POMADKA W SATYSFAKCJONUJĄCEJ CENIE

Zachęciły mnie do kupna tej oto pomadki dobre recenzje na wizażu tak więc będąc w drogerii od razu udałam się ku szafie z kosmetykami Essence. W drogerii Super-Pharm trwały właśnie promocje -40% na dużą część asortymentu kosmetycznego i nie tylko. Co to był by za grzech nie kupując tej właśnie pomadki w cenie nie całych 5 złotych ;)
Wybrałam odcień 53 niejaki All About Cupcake i zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia ;3 Tak naprawdę miałam zamiar wyjść z nową przyjaciółką pomadką w kolorze bordo niestety takiej owej nie znalazłam w gamie kolorów Essence a szkoda ;c Wracając do recenzji mazidła do ust :
Plusy +
+Kolor (duża gama pięknych kolorów)
+Nawilżenie
+Estetyczne opakowanie
+Dość dużo produktu w opakowaniu

Minusy -
- Szybkie ścieranie się pomadki

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Fajna na codzień

Moim zdaniem jest to bardzo fajna pomadka do codziennego makijażu.

Zalety
-duży wybór kolorów
-usta są po niej miękkie
-nawilża
-ładnie pachnie

Minusem jest to że jej trwałość nie nalezy do najdłuższych.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: mam 2 sztuki

daje rade

Nie wymagam cudów od szminki za 8 zł, wiec powiem tak - daje radę. Mam pomarańczową nr 61 i beż/nude nr 54. Nakładam je najszęściej na jakąś nawilżającą pomadkę albo wazelinę, wtedy utrzymują się na utach dłużej. Normalnie, po chwili juz jest zjedzona

Używam tego produktu od: baaardzo długo
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

dlaczego tak krótkotrwała

Wiem, że od szminki za 8,99 zł nie można wymagać cudów i tego nie oczekiwałam.
Mam kolor 52 in the nude, idealny nudziak na codzień. Szminak jest kremowa, świetnie się ją rozprwadza na ustach, gama kolorystyczna jest bardzo duża, nawilża - usta są gładkie i miękkie.

Niestety u mnie utrzymuje się bardzo krótko tzn. nie więcej niż 30 minut a szkoda, u mnie również ściera się nierównomiernie, czasami roluje się w kącikach.

ogólnie kolor fajny ale jakoś dziwnie mnie szczypie

Tak jak napisałam w podsumowaniu, kolor fajny i mi sie podoba ale jakoś ta pomadka powoduje że w momencie nałożenia zaczynają szczypać mnie usta. Chyba nie o taki efekt chodzi. Czyli mnie podrażnia aż jestem w szoku! Raczej mi się to nie zdarza.
Kolor fajny i mi odpowiada.
Odpowiednio nawilża, nie powoduje u mnie podkreślenia suchych skórek. Ściera się równomiernie. Z trwałością też nie ma rewelacji, ale nie oczekujmy za wiele za taką cenę, ja nie narzekam.
Produkt tani, łatwo dostępny, duży wybór kolorów, większość osób znajdzie coś dla siebie.

tania i dobra

Posiadam kilka odcieni szminek Essence ale najbardziej lubię Honey bee (54) ten odcień jest niemal identyczny z odcieniem szminki Anew luksucowej szminki w odcieniu silky pink.
Wspomniana szminka od dłuższego czasu nie pojawiała się w katalogach więc moje poszukiwania podobnego odcienia zaoowocowały odkryciem szminki Essence Honey Bee - szminka ta jest nawilżająca, ma fajną kremową konsystencję, śliczny kolor długo się utrzymuje.
Największą zaletą jest cena - w drogerii kosztuje ok 8,99zł jak dla mnie rewelacja.

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

moje ulubione

To moja ulubiona pomadka:
+ tania,
+ ładnie pachnie,
+ kolory nie są nachalne,
+nawilża usta,
+równomiernie się ściera
(posiadam kolory: 53, 52, 01 i 55)
Jedynym minusem jest to, że dość szybko się ją "zjada". Ale za cenę 8.99 zł jej trwałość jest ok

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa

lubię

A ja bardzo je lubię. Fajna konsystencja, dyskretny kolor. Cena jest szalona :) dla kogos, kto lubi lekko zaznaczone usta, jest idealna na co dzień. Daje ładny połysk. Nie utrzymuję się super długo, ale dla mnie nie jest to problem. Posiadam kolory 53 i 52. \'\'All about cupcake\'\' jest moim ulubionym. Lubię je i będę kupować ponownie.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: wiele

Świetna.

To jest to ;).

Zalety:
* piękny kolor.
* świetnie wygląda na ustach.
* tania.
* nie wysusza ust.
* ładnie pachnie.

Jedyna wada to że doyść szybko schodzi z ust.

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej.