Essence, Lipstick (Kremowa pomadka do ust)

Essence, Lipstick (Kremowa pomadka do ust)

Kremowa formuła pomadki sprawia, że niezwykle łatwo się ją nakłada. Stanowi wspaniałe wykończenie makijażu. Dzięki zawartości witaminy E odżywia i ochrania usta. Dostępna w wielu kolorach.

Skład: ). (13.11.2009)

Cena: ok. 7zł / 4g
/s/

Wysusza

Jestem w posiadaniu odcienia 52 in the nude. Będąc w drogerii kolor wydawał mi się idealny, i jest taki, ale jedynie na pomadce. Na ustach go praktycznie nie ma, bardzo szybko znika, a cała pomadka nie nawilża ust, a nawet je wysusza :(
Jedynym plusem jest przyjemny zapach

Używam tego produktu od: pare miesięcy

dla mnie idealna ;3

posiadam kolor 53 all about cupcake ;)
jestem zakochana od pierwszego użycia !
świetny kolor, wygląda na mnie całkiem ładnie (co jest rzadkością, że cokolwiek na moich ustach wygląda ładnie xd)
dość fajnie nawilża i urzekł mnie jej zapach <3
cena jest przystępna, więc jest dla mnie idealny ;)

Jestem na nie...

Szminka bardzo krótko utrzymuje się na ustach (ok. 15 min), kolor jest mdły, nieciekawy (jestem w posiadaniu odcienia o1 Frosted). Jedyną zaletą produktu jest jego odżywcze i natłuszczające oddziaływanie na wargi, dzięki czemu są skutecznie chronione przed podrażnieniami.

Bardzo dobra pomadka

Przeglądając kosmetyki w hebe natrafiłam na nią, uwiódł mnie jej prześliczny kolor 01 Frosted i postanowiłam wypróbować.
+bardzo ładne opakowanie
+piękny kolor i blask
+tania
+przyciąga spojrzenia

-kiepska trwałość, ale mimo to warto za taką cenę.

Z pewnością zdecyduje się też na jakiś inny kolor w przyszłości.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

WOW!

Zachęcona opiniami na wizażu nabyłam w drogerii natura kolorek 52 in the nude. Pomadka ma ładny odcień, delikatny, nienachalny, ładnie stapia się ze skórą. Mocno podkreśla podrażnioną skórę ust, ale to jak każda szminka zapewne. Następnym razem spróbuję pokusić się o odcień 53. Zapomniałam dodać, że bardzo ładnie pachnie. ;p

Używam tego produktu od: dwóch tygodnii

bardzo dobra pomadka

Bardzo fajna pomadka, miękka, kremowa, nie wysusza ust, schodzi równomiernie. Tania, duży wybór kolorów. Mam in the nude i jest to mój typ wśród nudziaków.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Fajowa pomadka :)

Nigdy nie używałam pomadek, raczej tylko błyszczyki, ale coś mnie ostatnio naszło i będąc przy szafie Essence zaczęłam oglądać te małe zgrabne pomadeczki :)

Cena 8,99 - spoko, pomyślałam sobie, że spróbuję :) kupiłam naturalny odcień In the nude 52 i nie żałuję ani grosza!

Pomadka daje subtelny naturalny odcień beżowo-różowy, czuję się dobrze z nią na ustach, teraz bez przerwy się maluję :) nie przeszkadza mi to, że złazi dosyć szybko, po prostu maznę się częściej, można się malować bez lusterka nawet, nie ma zagrożenia clownem na buzi ;)

Najważniejsza jej plusy:

+ nie roluje się i jak schodzi nie zostawia &quot;białego&quot;
+ dobrze nawilża
+ ładnie pachnie
+ dobra cena
+ małe poręczne opakowanie

słabo, słabo...

Będąc na zakupach w Naturze była promocja na te pomadki, przy kasie okazało sie dopiero, że na jakis konkretny odcień (słabo pewnie schodzil), no ale było już za późno wycofać... dla mnie 9 zł za średnią (jak się potem okazało) pomadke to jednak strata.

Mam odcień 53, jest to taki ładny ciemny róż.

+ładnie wyglada na ustach, gdy dobrze sie rozsmaruje nei będzie widać &quot;granic&quot;
+ pieknie pachnie
+ słodki smak (mój chlopak uwielbia pomadki smakowe wiec dla niego radocha)
+ nie podkreśla suchych skórek, wręcz nawilża.

- zero trwałosci, jest tak miękka, że zaraz schodzi nawet przy samym mówieniu, niestety to dla mnie najwazniejszy aspekt.
- jak na swoją wydajnośc i trwałosć jednak droga, bo normalnie kosztuje ok. 9zł.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Bardzo delikatna...

Bardzo delikatna pomadka na co dzień. Miałam odcień 01 Frosted. Za taką cenę warto wypróbować.

Bardzo fajna

Bardzo ladny kolor (mam kolor 53 - all about cupcake), pięknie pachnie i dobrze smakuje :-) podoba mi się szeroka gama kolorystyczna. Każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Ubolewam, ze essence nie ma szafy w rossmannie. Natura jest daleko ode mnie, a w douglasie niestety szafa jest bardzo uboga i wydaje mi sie, ze w ogole nie uzupelniaja jej :)
Może trwałość nie jest jakaś oszałamiająca, ale za tą cenę produkt jest naprawdę wart uwagi. Na pewno kupię ponownie

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

urocze pomadki ;)

jestem szczęśliwą posiadaczką odcienia 53 - all about cupcake.

Plusy
-śliczny kolor
-niska cena
-ładnie wygląda na ustach
-nie roluje się
-duża gama kolorów
-naturalny efekt
-nie wysusza ust, wręcz je nawilża

Minusy
-nietrwała/szybko się ściera

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Och i ach :)

Za taką niską cenę aż ciężko jej nie kupić. Bardzo lubię te pomadki, mają wiele kolorów i można sobie skompletować swoje pomadki za naprawdę fajną cenę. Odejmuję jedną gwiazdkę za trwałość, dość szybko się się zmazuje/ zjada.

Używam tego produktu od: 3 lat regularnie
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość