Sensique, Sensitive Skin, Perfect Beauty 2 in 1 Mascara (Tusz wydłużający z odżywką)

Mascara z Odżwyką Wildlash TM stymuluje wzrost rzęs i wzmacnia ich strukturę. Zawarte w tuszu proteiny pszeniczne, keratyna i D-pantenol chronią rzęsy. Intensywny głęboki kolor nadaje rzęsom wyrazistości. Szczoteczka perfekcyjnie modeluje i rozczesuje rzęsy. Przebadana na osobach o skórze wrażliwej.

niewodoodporne
Efekt
regenerujące, wydłużające
Szczoteczka
grzebyk

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Świetny i wydajny

Maluję rzęsy codziennie i zazwyczaj po miesiącu rozglądam się za nową maskarą. W tym przypadku zauważyłam,że maskara jest wydajna, jeszcze mam sporo na szczoteczce, ajedno pociągnięcie zupełnie wystarczy , aby mieć rzęsy-marzenie. Tusz świetnie rozdziela rzęsy i dopieszcza te małe i te dłuższy rzęsy na całej długości. Bardzo ładne opakowanie .

WOW!

Tusz zakupiłam po tym, jak skończyła mi się inna mascara tej marki. Niestety jej nie było, więc zdecydowałam zaryzykować i wziąć inny.
Jestem naprawdę pełna uznania dla tej firmy, bo to kolejny fantastyczny produkt. Mam bardzo wrażliwe oczy, mocno podrażnione. Ten tusz sprawdza się świetnie. Nie uczula, nie podrażnia w żaden sposób. Rozdziela i podkręca rzęsy, nadając im fajną objętość. 2 warstwy wystarczające są na codzień, na wyjście dodaję trzecią. Nie jest zbyt drogi i często można go zakupić na promocji. Jeśli chodzi o właściwości odżywki, zauważyłam że rzęsy mniej wypadają. Jest bardzo wydajny - mam go już 5 miesiąc, co prawda nie jest używany codziennie, ale nie wysycha. Opakowanie jest eleganckie, nie wyciera się. Szczoteczka fajnie rozdziela, nie nakłada się na nią zbyt dużo tuszu (a to częsty problem)

Pogrubia tylko u nasady, nie wydluza

Tusz kupilam dla testu nowej kolekcji sensique. Bylam bardzo ciekawa jak sprawuja sie tusze tej marki bo nigdy wczesniej zadnego nie uzywalam. Skusilam sie wlasnie na ten bo w opisie przeczytalam ze zawiera odzywke stymuluje wzrost rzes i ma wlasciwosci ochronne bo zawiera w sobie keratyne i d- pantenol. Niestety troche sie na nim zawiodlam. Z moimi rzesami nie robi praktycznie nic . Troche je pogrubia ale tylko u nasady, nie wydluza, skleja rzesy i skraca mi je optycznie. Spektakularnego efektu nie ma co sie spodziewac. Ladne opakowanie, szczoteczka silikonowa dla wielbicieli, bezzapachowy i nie uczula oraz trwaly to sa jedyne zalety tej maskary.