Średnia ocena: 3.68/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Hebe

Sypki Puder Jęczmienny Ecocera to jeden z najsilniejszych absorbentów sebum. Nadaje długotrwały, matowy, ale jednocześnie naturalny efekt i jedwabistą gładkość. Nie podkreśla skórek, nie wysusza oraz nie zatyka porów. Puder jest lekki i drobno zmielony. Jego transparentny kolor stapia się z kolorytem skóry. Przedłuża trwałość makijażu. Dla każdego rodzaju skóry.
Produkt wegański i hipoalergiczny.

sypki
normalna, sucha, mieszana
matujące, utrwalające
hipoalergiczna

Dla mnie nie…

Puder z Ecocera kupiła ze względu na ogromną ilość pozytywnych komentarzy.

Opakowanie - niezbyt ładne, nie przyciąga wzroku. Jest odkręcane.

Sam puder mnie nie przekonał. Po aplikacji skóra jest mocno wybielona. Nie współgra z innymi produktami na twarzy. Miałam wrażenie, że się jakby „waży” i pozostawia nienaturalny wyglad. Efekt utrzymuje się krótko, skóra szybko się wyświęca. Dołożenie produktu skutkuje złym stanem makijażu.
Dla mnie to bardzo złej jakości produkt.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Mocno perfumowany

Matujący puder w dużym, wydajnym opakowaniu. Dołączony jest puszek, ale bardzo malutki, ledwo palce tam wchodzą, więc z niego nie korzystam. Puder fajnie matuje i utrwala makijaż. Pozostaje na twarzy przez kilka godzin. Ma bardzo mocny perfumowany zapach, nie spodziewałam się tego po produkcie przy słowie eco w nazwie. Mi to nie przeszkadza, ale dla wielu osób może to być sporą wadą. Minusem też jest wieczko, które ciężko się zakręca. Mimo wszystko, lubię ten puder. Fajnie mi się używa.

Mój ulubieniec

Puder idealnie sprawdza sie na mojej buzi, jest dokładnie zmielony a na skórze jest całkowicie niewidoczny, nie bieli. Nie zapycha moich porów co często się zdarza i matowi twarz na długo. Cena jest naprawde spoko jak za taką jakość

Lekki i wydajny

Puder jest drobno zmielony i transparentny, dlatego nie bieli skóry, ale stapia się z kolorytem naszej. Opakowanie ma dodatkowo miękki puszek do aplikowania, dzięki czemu łatwo zrobić poprawki w ciągu dnia. Ogólnie rzecz biorąc efekt zmatowienia utrzymuje się spokojnie ponad 10 godzin jak wynika z moich obserwacji.

Aksamitny, ładnie wykańcza makijaż

Ecocera, Barley Loose Powder for Every Skin Type (Sypki transparentny puder jęczmienny). Bardzo miłe odczucia na skórze po jego nałożeniu. Konsystencja jest aksamitna, bardzo drobno zmielony. Łatwo się nakłada, jest transparentny, świetnie utrwala makijaż. Nie zmienia koloru makijażu. Opakowanie poręczne. Ja w nim nie widzę minusów.

Meh

Tylko się nasłuchałam jakie to cudo. Że pięknie wygląda na skórze, że super pod oczy.
Wg mnie to bardzo typowy puder z ecocery tylko mniej wysuszający niż np bambus.
Jest tak samo toporny, mączny i kredowy pod palcami i bielący. Przypomina pudry starej generacji bo nawet sklepy z półproduktami robią już lepsze. Generalnie jakoś dobrze nie matuje, nie wygładza, pod oczy jest za kredowy i zbyt widoczny. Wg mnie wgl nie rozświetla. Skład też nie jest jakiś idealny i naturalny
Opakowanie przeciętne, pękło mi po jakimś czasie. Do tego mało estetyczne.

Dobry zawodnik

Miałam kiedyś niezbyt dobre doświadczenia z pudrem ryżowym tej marki, ale mimo tego postanowiłam spróbować jeszcze raz.
Puder naprawdę dobrze matuje. Mam cerę mieszaną, a ten zawodnik trzyma mat przez wiele godzin nawet w strefie T. Są dni, kiedy kompletnie nie wymaga poprawek.
Jak to ecoiera - puder może jednak bielić, dlatego ja zmieszałam swój z resztą pudru o lekkim kolorze, który daje bardziej satynowy mat - dzięki temu moja skóra nie wygląda papierowo ani zbyt biało.

Na plus !

Puder jest bardzo drobno zmielony, ma lekki zapach - trochę przypominający mi krem nivea. Jest transparentny, mimo białego koloru nie bieli mnie (mam jasną karnację). Ładnie matuje - przy cerze normalnej/mieszanej spokojnie wystarcza mi na cały dzień, ale wydaje mi się, że z cerami tłustymi może sobie nie poradzić. Daje matowy efekt, ale nie papierowy. Raczej nie powiedziałabym, że jest to satyna.

Jak dotąd najlepszy

Tak ja w tytule. Próbowałam różnych pudrów i kombinacji, ale ten bije na głowę pozostałe.
Zaznaczam,że dla mnie najważniejszą rzeczą jaka jest to to żeby puder nie wysuszył moje skóry pod oczami i tym samym dogadywał sie z korektorem.
Napisałam o tym na wstępie bo wydaje mi się,że to ważne gdyz każda z nas ma inne oczekiwania i sek w tym aby dany kosmetyk im sprostał.
Moja skóra jest dojrzała 46+ i w kierunku suchej juz z racji wieku także może dlatego tak mi ten puder pasuje.
Jest w niedużym słoiczku. bardzo drobno zmielony i bardzo delikatny.
Jaśniutki kolor doskonale sprawdza się na skórze pod oczami. Utrwali korekto lekko rozjaśni nie czyniąc niczego złego.
Nie wysuszył, nie podrażnił, nie waży sie po nim korektor , nie ma efektu zmęczonych oczu i "starej" skóry pod oczami jeśli wiecie o czym mówię.
Utrzymuje się efekt wygładzenia i rozświetlenia do końca dnia więc chwała mu za to.
Nie bieli.
Producent zapewnia o właściwościach kojących i antyoksydacyjnych i ja się z tym zgadzam.
Wygląda na buzi lekko i transparentnie , a spełnia swoje zadanie.
Jakoś tak ten jęczmień z tym okiem mi średni pasował, ale to strzał w dziesiątkę i ja juz go nie zamienię na inny.
Wydajny . bo naprawdę malutko go potrzeba żeby uzyskać efekt.
Puszka nie użyłam tylko pędzel, taki dedykowany lekko ścięty pod oczy akurat.
Mógłby być lepiej dostępny . Kupiłam w drogerii internetowej.

Świetny i mega wydajny

Stosuję go już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona - i to pod kilkoma względami. Dodam jeszcze, że jestem posiadaczką cery mieszanej. Po pierwsze - super matuje, nie potrzeba go dużo nakładać a daje efekt matu na twarzy. Po drugie - efekt matu utrzymuje się na twarzy dość długo. Po trzecie - ilość i wydajność - jest go dość dużo, a więc starcza na dłużej, dużo dłużej. Po czwarte - nie zapycha porów, nie powoduje podrażnień ani nie podkreśla żadnych niedoskonałości i wysuszonych skórek.
Dodatkowo jest to puder, który w regularnej cenie jest w dobrej cenie, a na promocji to już w ogóle opłaca się kupować.

Puder idealny dla mieszanej cery

Nie będę się dużo rozpisywać. Jest to mój ulubiony puder, którego zużyłam już kilka dobrych opakowań. Mam cerę mieszaną - świetnie ją matuje, ale nie przesusza, na twarzy praktycznie go nie widać. Utrwala makijaż naprawdę dobrze - sprawdziłam go już na kilku weselach. Jedynym pogromcą tego pudru jest maseczka

Gdyby...

Dla cery mieszanej byłby to produkt rewelacyjny gdyby tak nie wybielał. Ja do bardzo jasny osób nie należę, ale też nie jestem mulatką. Gdyby nie ta jedyna wada, byłby to mój ulubieniec. Puder daje efekt photoshopa. Matuje na bardzo długo, przy czym nie wysusza skóry. Opakowanie jest solidne. Nic się nie wysypuje. Łatwo nabiera się produkt czy to pędzlem czy puszkiem.