L'Oreal Paris, Hyaluron Specialist, Replumping Moisturizing Eye Cream (Krem pod oczy `Wypełniająca kuracja nawilżająca`)

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Linia produktów Hyaluron Specialist to idealne rozwiązanie ekspertów L'Oréal Paris na pierwszą pielęgnację anti-age. Formuła wzbogacona o 2 rodzaje kwasu hialuronowego:

- wielkocząsteczkowy, aby nawilżyć i wygładzić powierzchnię skóry
- drobnocząsteczkowy, aby przywrócić sprężystość i długotrwałe nawilżenie na poziomie wewnętrznych warstw skóry

kremy pod oczy
przeciwzmarszczkowe, regenerujące, nawilżające, wygładzające
w tubce

Nie widzę rezultatów

Krem pod oczy stosowałam regularnie przez 2 miesiące i niestety nie widzę rezultatów.
Opakowanie - bardzo ładne opakowanie, wygodne w użytkowaniu.
Zapach lekki, przyjemny.
Konsystencja bardzo fajna, masełkowa, dobrze się rozprowadza i wchłania w skórę.
Sam produkt przykuł moją uwagę ze względu na wiele dobrych opinii, ale niestety ja nie widziałam żadnej różnicy, mimo że sumiennie i regularnie go stosowałam.

Kupiłam kolejne opakowanie

Kupiłam kolejne opakowanie! Krem nawilża i napina skórę pod oczami, duży plus za aplikator- nie lubię nabierać kremu bezpośrednio z opakowania, na noc używam grubszej warstwy, na dzień cieńszej, krem szybko się wchłania i nadaje się świetnie pod makijaż. Widzę różnicę na plus po nałożeniu korektora- skóra pod oczami jest gładsza niż do tej pory. Stosunek ceny do jakości- na duży plus.

Mój faworyt

To już moje drugie opakowanie kremu pod oczy marki L'Oreal Hyaluron Specialist i muszę powiedzieć, że go uwielbiam! Jest świetnym kremem pod oczy, nie uczula, ma idealną lekką konsystencję, bezzapachową formułę, ładnie nawilża okolice wokół oczu. Odkąd go stosuje nie budzę się opuchnięta, ale i cienie pod oczami wydają się jakby mniejsze.
Na plus zasługuje fakt, że krem sprawdza się też idealne pod podkładem. Pierwszy raz spotykam się z kremem, który się nie odcina,nie roluje czy nie wchodzi w zmarszczki mimiczne.
Czy niweluje zmarszczki? no raczej nie zauważyłam tego, a czy powstrzymuje proces starzenia się skóry? To wyjdzie w praniu :)

Szybko się wchłania.

Krem zawiera kwas hialuronowy, tubka z kremem ma fioletowy odcień i zawiera 15 ml kosmetyku, nie ma zapachu, rozjaśnia cienie, nawilża, ma lekką formułę, szybko się wchłania, aplikator jest precyzyjny i dzięki temu krem jest wydajny.

Stosuję regularnie

Polecam krem… czuć jak skora odpoczywa już po pierwszym zastosowaniu…stosuje na noc ze względu na natłuszczający charakter kremu Jeden z lepszych jakie miałam.

Nie ufajcie obietnicom

Na ten krem miałam chętkę już od dawna. Nie wiem co mnie do niego przekonało: opakowanie w pięknym odcieniu fioletu, obietnice producenta, że miał wypęłniać, intensywnie nawilżać i wygładzać, czy fakt, że zawierał kwas hialuronowy, który teraz jest must have w kosmetykach, jeśli ktoś chce mieć piękny wygląd.
Do tego promocja, no i firma L'oreal to przecież nie byle jaki producent, pomyślałam sobie i zaopatrzymal się w krem.
Tubeczka ma też śliczny, fioletowy odcień i zawiera typowe dla kremów pod oczy 15 ml.
Konsystencja bardzo miła, idealnie się wklepuje pod oczu. Szkoda, że nie ma zapachu, no, ale działanie miało być najważniejsze.
Niestety było zerowe. Żadnego wypełnienia, nawilżenia, wygładzenia. Krem nawet nie ukoił skóry, co po zbyt krótkiej nocy powoduje, że zmęczone spojrzenie takim pozostaje. Okolice pod oczami wyglądają, jakbym niczego nie użyła.
No, może widzę jakąś różnicę, ale raczej taką, jakby krem chciał, a nie mógł. Przeanalizowałam wtedy dokładnie jego skład, bo w sklepie zrobiłam to bardziej pobieżnie. No i wtedy zrozumiałam powód braku działania. Jak krem, który w składzie ma mnóstwo silikonów może coś zdziałać? To tak jak z silikonami na włosach: dopóki je powlekają dają złudną gładkość na samej powierzchni, ale po ich usunięciu włosy są, jakie były, ani nie odżywionę, ani nie zaopiekowane - tak samo jak skóra pod oczami.
Chyba dałam się zwieść tą promocją, znanym producentem i obietnicami, tym wszystkim razem wziętym.
Jedyny plusik to to, że krem potrafi bardzo rozjaśnić cienie (nie zlikwiduje ich całkiem). Na pewno za sprawą kofeiny, która jest na odpowiednim miejscu w składzie. Miałam już dużo kremów z kofeiną wysoko i nisko w składzie i nie zawsze dawały takie same rezultaty, trzeba trafić na produkt, który u nas będzie się pod tym względem sprawdzał.
Ale to zdecydowania za mało, skóra jest tak sucha po tym kremie, że nie warto go kupować.

Potrafi podrażnić

Na początku używania tego kremu strasznie piekły mnie oczy i powieki. Jednak dałam mu szansę i po jakimś czasie moja skóra przyzwyczaiła się do niego. Sporadycznie zdarzało się, że piekł mnie w oczy. Trochę nawilża, ale bez szału. Raczej problemów z suchą skórą nie rozwiąże. Za to przy regularnym stosowaniu ładnie wygładza okolicę oka i wygładza drobne zmarszczki. Ma lekką formułę. Jest fajnie kremowy. Szybko się wchłania, można go stosować nawet na dzień. Nie pachnie. Nie sprawdza się przy żadnych podrażnieniach, na pewno nie jest delikatny. Krem znajduje się w plastikowej tubce w kolorze lawendy z napisami. Aplikator jest precyzyjny i dzięki temu krem jest wydajny, przy codziennym stosowaniu wieczorem mialam go ponad pół roku. Raczej nie polecam…

Skuteczny

Krem w wygodnym opakowaniu jeśli chodzi o aplikacje kremu pod oczy. Krem ma lekką formułę, łatwo się rozprowadza. Po zastosowaniu szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu ani lepkiej warstwy. Krem dobrze nawilża oraz wygładza skórę pod oczami . Produkt jest wydajny , można wychaczyc promocje cenową. Krem nie podrażnia oczu.

Cena niewygórowana, oczekiwania również

Zetknęłam się kiedyś z próbką kremiku do twarzy z tej serii, zachęcona, potem zakupiłam pełnowymiarowe produkty zarówno kremu do twarzy, jak i pod oczy. Zresztą ma bardzo dobre opinie wizażanek! Cóż, na obecny rynek to nie ma on zbyt wygórowanej ceny, ale myślę, że adekwatnie do tego nie można mieć też wygórowanych oczekiwań wobec niego. To jest dobry krem, generalnie bezproblemowy, ale jakiegoś kopa nawilżenia i odżywienia to on skórze wokół oczy nie daje. Napisałam, że "generalnie bezproblemowy", bo jak nałożymy go hojniej pod oczy, to korektor może nam się trochę rolować. Także na dzień trzeba uważać. To też raczej krem z tych zastygających i wysychających, także wyczuwalnego nawilżenia na noc nie odczujemy. Raczej po przejechaniu palcem czuć po prostu lekko silikonową powłokę. Myślę, że można dorwać lepsze kremy nawet w podobnej cenie, które będą bardziej odżywiać i wygładzać delikatną skórę pod oczami.

Bardzo dobry krem

Bardzo dobry krem pod oczy. Ma delikatną konsystencję wiec nie obciąża skóry pod okiem. Jest w wygodnej tubce co ułatwia aplikację produktu. Świetnie nawilża okolice pod oczami. Sprawił że stała się miękka i rozświetlona. Zmarszczki mimiczne które posiadam również są mniej widoczne.

Pełna skuteczność

Używam kremu regularnie od ponad roku. Wystarczy mała ilość produktu by ładnie pokryć okolice oczu.
Stosuję go codziennie rano i wieczorem, na serum,.które nakładam zaraz po oczyszczeniu skóry.
Krem ładnie wygładza skórę, jest miękka i delikatna w dotyku. Nie powoduje zaczerwienienia ani pieczenia, świetnie sprawdza się pod makijaż. Oko wygląda zdrowiej, gdy skóra jest tak nawilżona dzięki temu produktowi.
Cena jest dość wysoka, ale często można trafić fajne promocje, poza tym wystarczy na prawdę niewielka ilość i krem jest mega wydajny.

Krem dla niewymagających

Krem pod oczy L'oreal nabyłam kierując się pozytywnymi opiniami Wizażanek. Akurat był w jakiejś promocji na jednej z drogerii internetowych, dlatego uznałam, że warto przetestować.

Krem ma średnio gęstą konsystencję. Jest to produkt o lekkiej konsystencji. Szybko się wchłania, zostawiając jednocześnie na skórze przyjemną powłokę. Wyczuwalny jest delikatny zapach.

Stopień nawilżenia określiłabym jako średni, na pewno krem nie spełni oczekiwań osób z wymagającą skórą pod oczami. Delikatnie wygładza powierzchnię skóry.

Muszę przyznać, że spodziewałam się po tym produkcie więcej. Oczekiwałam napięcia skóry i dogłębnego nawilżenia.