KWC LogobyWIZAŻ logo
Podkłady

Eveline Cosmetics Selfie-Time Foundation & ConcealerKryjąco-nawilżający podkład-korektor 2 w 1

3,8 na 5295 opinii
flame57 hitów!
53% kupi ponownie

Porównaj ceny

Eveline Selfie Time Foundation & Concealer - Kryjąco-Nawilżający Podkład I Korektor 2 W 1
14,98  zł
Pachnidelko
Eveline Selfie Time Kryjąco-nawilżający podkład i korektor 04 Natural 30ml 46585-uniw
16,00  zł

Kupi ponownie: 53% osób
    kama_m1
    30 czerwca 2020 o 9:58
    4 / 5
    Dobry, ale do ideału mu trochę brakuje.
    Podkład Selfie Time to nowość, która gości w drogeriach. Jego cena regularna to ok. 25 zł, jest bardzo często w Hebe na promocji -40% i można upolować go w super cenie, ja dałam za niego 12 zł. :) dostępny jest w 6 kolorach. Producent obiecuje nam tutaj mocne krycie, które możemy budować oraz nawilżenie. Mało tego jest to połączenie podkładu i korektora 2w1. Jesteście ciekawe jak poradził sobie z moją buzią która pokryta jest licznymi przebarwieniami? Jeżeli tak to zapraszam. :) Postawiłam na odcień najjaśniejszy jaki był, czyli 01 porcelain, mam bardzo jasną karnację, a ten odcień pasuje do niej idealne. Kolorystyka tych podkładów jest bardzo ładna, wpadająca w żółte tony. Podkład wykonany jest w formie miękkiej tubki o pojemności 30 ml. Szata graficzna miła dla oka, lecz trochę ścierają się niektóre napisy, ale to szczegół. Producent informuje nas na opakowaniu, że jest to produkt wegański. Produkt łatwo się nakłada, lecz pod koniec jest problem z wydobyciem resztek podkładu, ja rozcinam opakowanie na pół - nie lubię marnować produktów. :) Tubka na tyle poręczna i lekka, że świetnie sprawdzi się w podróży. Konsystencja jest lekka. kremowa, bardzo łatwo się go aplikuje - każdy ma swoje sposoby, ja robię to gąbeczką, nie wpija podkładu, daje bardzo naturalny efekt, i dobrze wtapia się w skórę, tworzy ładną strukturę, nie pozostawia smug. Zapach przyjemny, w kierunku neutralnym. Wydajność taka sobie, przy codziennym stosowaniu wystarczył mi ledwo na miesiąc. Powiem Wam tak po nałożeniu pierwszej warstwy, nie byłam zadowolona z efektu.. krycie było znikome i niestety krycia mocnego to on nie daje. Ale, ale.. spokojnie można dokładać warstwy, bo nie tworzy efektu maski. Przy drugiej warstwie było już lepiej, ale nie obeszło się jeszcze bez dodatkowego korektora, bo przebarwienia w dalszym ciągu były widoczne. Bardzo ładnie stapia się z skóra, dając ładny naturalny efekt, ponadto faktycznie nawilża. Nie podkreśla suchych skórek i nie wchodzi w zmarszczki. Po nałożeniu podkładu, dość mocno świeciła mi się buzia, zatem konieczne było nałożenie pudru, rozświetlacza, bronzera i różu i wtedy skóra zyskała naprawdę fajny efekt - bardzo dobrze współpracuje z innymi kosmetykami kolorowymi (prócz kremu - niestety spowodował u mnie warzenie się). Nie lubię mocnego makijażu, ale niestety mam co zakryć .. podkład ma średnie krycie, ale z dodatkowo nałożonym korektorem już jest dużo lepiej, moja buzia wyglądała świeżo i promiennie. Niestety poza średnim kryciem ten podkład ma jeszcze jedną wadę. Szybko się ściera i wyświeca. Użyłam go ostatni raz przez weekend gdy szłam do pracy, był mega upał, miałam już resztki i chciałam go zużyć do końca, jechałam na rowerze do pracy, jak przyjechałam i zobaczyłam się w lustrze to masakra.. czułam już jak podkład spływa mi z twarzy, bardzo przetłuścił mi buzie, dobrze, że praca w drogerii popłaca i mogłam go sobie przypudrować.. No niestety na lato on się nie nadaje totalnie bynajmniej u mnie. Myśle że nie sprawdzi się on u osób z cerą tłustą i mieszaną. Natomiast cera normalna i sucha będą zadowolone bo podkład daje uczucie nawilżenia, dzięki czemu wygląda ona świeżo. Ja mam cerę normalną w kierunku mieszanej i może temu tak się podziało. Mimo to polecam ten podkład, jest lekki, daje bardzo ładne naturalne wykończenie, śmiało można robić z nim selfie :) Waham się miedzy 3 a 4, ale bardzo podoba mi się to naturalne wykończenie jakie daje, naprawdę rzadko mi się udaje znaleźć taki podkład, ostatecznie oceniam go na 4 gwiazdki bo za cenę którą ja go kupiłam czyli 12 zł, mogę przymknąć oko na niektóre rzeczy. :)
    Zalety:
    • * dość szeroka gama kolorystyczna, znajdziemy aż 6 odcieni, o ładnych żółtych tonach,
    • * opakowanie lekkie, poręczne, można śmiało zabrać go w podróż,
    • * produkt wegański,
    • * przyjemny zapach,
    • * łatwo się go nakłada - ma kremową, lekką konsystencje - ładnie współpracuje z gąbeczką,
    • * ładnie wtapia się w skórę, dając naturalny efekt, nie tworzy smug,
    • * możemy budować krycie i dokładać warstwy,
    • * posiada formułę nawilżającą,
    • * nie podkreśla suchych skórek i nie wchodzi w zmarszczki,
    • * dobrze współpracuje z kolorowymi kosmetykami,
    • * jest lekki i daje naturalne wykończenie.
    • +/- ciężko wydobyć resztki produktu pod koniec - ja rozcinam opakowanie na pół,
    • +/- wydajność,
    • +/- nie współpracuje z kremami - u mnie spowodował warzenie się.
    Wady:
    • - słabe krycie, mimo iż producent oferuje nam produkt 2w1 podkład i korektor - dla mnie to za mało,
    • - wyświeca się w ciągu dnia,
    • - średnia trwałość - szybko się ściera,
    • - w upalne dni może nam spłynąć z twarzy.
    Używa produktu od:miesiąc

59 osób uznało tą opinię za pomocną
    blondeinbeauty
    7 stycznia 2022 o 20:10
    4 / 5
    Podkłady to w moim codzienny makijażu jak najbardziej obowiązkowy element. Bardzo lubię to, w jaki sposób mogę wyrównać sobie koloryt cery, ale także nadać jej całkowicie nowego wykończenia. Moja skóra aktualnie określana jest przeze mnie jako normalna, gdyż nie mam z nią żadnych większych problemów, a dzięki odpowiedniej i skrupulatnej pielęgnacji udało mi się zniwelować wszelkie przesuszenia czy nadmiernie pojawiające się suche skórki. W makijażu, zarówno tym codziennym jak i na większe wyjścia, najczęściej decyduję się na takie wykończenia podkładów, które są nawilżające i dobrze kryjące. Propozycja od znanej i niesamowicie lubianej przeze mnie marki Eveline o nazwie Selfie - Time już od dłuższego czasu chodziła mi po głowie, gdyż wydawało mi się, że może wpisać się w moje oczekiwania. Kosmetyk zakupiłam w kolorze o numerze 02. Nie jest to najjaśniejsza dostępna na rynku opcja, ale i tak jest dosyć jaśniutka. Ma ładne, neutralne tony beżu, nie wpada ani w róż, ani w żółć. Podkład ma kremową, delikatnie gęstą konsystencję i na całe szczęście nie posiada żadnego zapachu. Zamknięty został w opakowaniu w formie tubki o klasycznej dla tego typu kosmetyków pojemności 30 ml. Dominuje na nim czarny odcień, który stanowi tutaj swego rodzaju tło. Umieszczono na nim logo producenta oraz nazwę kosmetyku. Niżej znajdziemy kolor beżu, który ma być poglądową informacją na temat tego, jak prezentuje się wybrany przez nas kolor. To właśnie na nim umieszczono podstawowy opis produktu wraz z jego numerkiem. Z drugiej strony tubki znajdziemy bardziej szczegółowe informacje wraz ze składem. Kosmetyk aplikowałam na skórę rozkładając go za pomocą dłoni i następnie wklepując gąbeczką. Przede wszystkim muszę tutaj obalić jedną z obietnic, jaka płynie do nas od producenta na temat jego produktu. Zdecydowanie nie jest to podkład o pełnym kryciu, określiłabym je jako średnie minus z możliwością budowania do średniego plus, w zależności od tego, na jak grubą warstwę się zdecydujemy. Nie zakrywa jednak przebarwień, których u mnie ostatnio nie brakuje zwłaszcza na policzku czy też zaczerwienień. Takie zmory niestety musimy zakryć osobnym kosmetykiem. Ten niezbyt imponujący poziom krycia niestety kłóci mi się z ideą tego produktu, w końcu ma być on połączeniem podkładu oraz korektora, co u mnie nie zdałoby egzaminu. Wykończenie tej propozycji od Eveline jest bardzo mocno nawilżające, powiedziałabym nawet, że lekko wpada w rozświetlające, ale na pewno jest ładne, chodź jak dla mnie bardziej przeznaczone dla cer suchych, w ostateczności tych normalnych. Mimo to wymaga przypudrowania, bo nie zastyga. Pod względem trwałości nie mam tutaj co narzekać, wytrzymuje na mojej skórze cały dzień, nie ściera się i nie waży. Ostatecznie kosmetyk ma sporo plusów i minusów, ale u mnie chyba nie zdał egzaminu. Nie jest to zły produkt, po prostu mi nie przypadł za bardzo do gustu. Jestem w stanie polecić go cerom suchym czy normalnym, bez większych przebarwień czy zeczerwienień. Warto się nim w tym wypadku zainteresować, zwłaszcza, że na promocji idzie go złapać na kilkanaście złotych.
    Zalety:
    • Cena
    • Konsystencja
    • Dostępne kolory
    • Trwałość
    • Nawilżające wykończenie
    • Nie waży się
    • Nie zapycha porów
    • +/- Średni poziom krycia
    • +/- Wydajność
    Wady:
    • Brak
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

27 osób uznało tą opinię za pomocną
    Gosiagos87
    8 października 2021 o 16:34
    3 / 5
    Nie do końca kryjący
    Po obejrzeniu kilku tiktoków skusiłam na zakup. Moja opinia, to nie taki zachwyt jak w tiktokowych recenzjach. Podkład znajduje się w miękkiej, plastikowej tubie o pojemności 30 ml, posiada zwykłą zakrątkę. Szata graficzna i tu przepraszam producenta, ale moim okiem wygląda tanio i tandetnie, napisy się ścierają, ale nie o opakowanie tu chodzi. Ja mam podkład w odcieniu 01. Wzięłam najjasnieszy, bo zwyczajnie bałam się, że kolor będzie ciemniał i będę pomarańczowa. Nic takiego się nie wydarzyło i całkiem dobrze jest dobrany odcień, mimo, że bladziochem nie jestem. Produkt posiada bardzo przyjemny zapach. Plusem jest to, że nie zauważyłam żeby się utleniał. Konsystencja taka jak lubię, nie za rzadka, nie za gęsta. Produkt bardzo ładnie się rozprowadza po twarzy, nie waży się, dobrze współpracuje z kremami i innymi podkładami, nic się nie roluje, nie oddziela. Nie zauważyłam również żeby mnie zapchał. Co do krycia to ja jestem zdania, że ono jest lekkie, co prawda można to krycie budować, ale o ile przy jednej warstwie bez dokładania wygląda ładnie, super się wtapia, delikatnie zakrywa, to przy dobudowywaniu już mi się nie podoba i ja wyglądam jak Dżesika tylko brakuje mi niebieskich cieni i różowych ust. Przepraszam za to określenie ale tak się czuje, tak jakby zgubiła się taka zdrowa świeżość na twarzy. Przebarwienia są mimo wszystko dalej widoczne. Wykończenie jest takie nawet owiem, chwilowo matowe. Dla mnie jest to podkład lekki, na lato. Według mnie wyraz korektor jest tylko jako napis na opakowaniu i chwyt marketingowy. Trwałość też bardzo słaba, szybko się wyświeca, ściera. Na pewno mnie nie przesuszył, ciężko mi się odnieść czy jest to produkt nawilżający, bo bardzo krótko mi się utrzymuje na twarzy. Na plus jest również to, że buzia w dotyku podczas jego obecności jest gładka. Nie wchodzi w zmarszczki. Wydajność produktu nie należy to największych, wydaje mi się, że w opakowanie jest za duże do ilości znajdującej się w środku. Być może jest to wspaniały podkład, ale dla idealnych cer, dla problematycznych już nie koniecznie, takie mam odczucie.
    Używa produktu od:miesiąc
    Kupił/a w:Inna drogeria

27 osób uznało tą opinię za pomocną
    Goosiiaaa
    17 kwietnia 2024 o 1:39
    2 / 5
    Jedno wielkie NIE
    Kupiłam kiedyś go na próbę w Hebe i bardzo się z nim polubiłam potem moja cera zaczęła z nim walczyć i odstawiłam go na bok. Mieszkam za granicą i będąc na urlopie w Polsce dorwałam go na promocji, więc wzięłam 3, bo myślałam a może akurat teraz będzie dobrze... No i dobrze nie jest... Mam cerę mieszaną, strefa T strasznie mi się przetłuszcza a policzki i czoło mam suche, dodatkowo mam ciemne okolice wąsika i brody, wydaje mi się, że ten podkład jeszcze bardziej mi to uwydatnia... Gdy gąbeczka czy palcami... Zaczęłam używać do tego korektora ale jest to samo.. Dodatkowo nie ważne jakim pudrem go "przyklepie" czy droższym czy tańszym, transparentym czy też z kolorem po 2 godzinach on po prostu wygląda źle, robi się mega ciastko, zaczyna uwydatniać wszystko...
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    nataliamiszczyk
    16 kwietnia 2024 o 14:47
    4 / 5
    Uwielbiałam go, do czasu...
    Był to mój ulubiony podkład przez około 2 lata. Na bieżąco uzupełniałam zapasy, bo nic nie sprawdzało mi się tak dobrze. Niestety, kilka miesięcy temu już po krótkim czasie noszenia zaczął bardzo się rozwarstwiać. Myślałam, że to może kwestia pielęgnacji lub zmiany klimatu, jednak po przetestowaniu go w różnych konfiguracjach zdecydowałam, że muszę znaleźć dla siebie coś nowego. Szkoda, bo to świetny produkt.
    Zalety:
    • - wydajność
    • - dobre krycie
    • - efekt nawilżenia i rozświetlenia
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

0 osób uznało tą opinię za pomocną