Lirene Dermoprogram, Natura, Eco krem nawilżający na dzień

Lirene Dermoprogram, Natura, Eco krem nawilżający na dzień

ECO krem nawilżający na dzień zawiera 97% składników organicznych i pochodzenia naturalnego, zapewniających głębokie i długotrwałe nawilżenie. Skóra odzyskuje blask oraz naturalny, zdrowy wygląd. Polecany szczególnie dla cery suchej i bardzo suchej.

Organiczny ekstrakt z malwy zamknięty w plantsomie, zapewnia intensywne nawilżenie głębokich warstw naskórka. Naturalny ekstrakt z aloesu wspomaga procesy regeneracyjne oraz koi i łagodzi podrażnienia.

Oleje babassu i avocado, źródła niezbędnych witamin dogłębnie odżywiają skórę. Ograniczają proces utraty wody, jednocześnie długotrwale nawadniają skórę. Masło Shea wygładza, redukuje szorstkość oraz sprawia że staje się ona miękka i delikatna w dotyku.

Poprawa nawilżenia do 22%* wzrost jędrności do 82%* 79% głębokie nawilżenie i wygładzenie skóry**

pomiar aparaturowy po 1 aplikacji *badania biometryczne po 3 tygodniach stosowania ***test IN VIVO po 3 tygodniach stosowania

sucha, normalna, mieszana
nawilżające, ujędrniające, regenerujące, przeciwzmarszczkowe
z pompką
na dzień

krem na ukojenie

Bardzo treściwy krem. Dobrze się wchłaniał, ale po jakimś czasie zaczął mi się rolować. Ma przepiękny zapach. Jest bardzo delikatny dla skóry. Spodoba się przede wszystkim takim cerom jak moja, czyli mieszanym. Myślę, że kupię go ponownie i spróbuję go używać z inną pielęgnacją. Zostawia lekki film na twarzy, więc ładnie domyka całą pielęgnację.

Aksamitny!

Krem pięknie się wchłania, jest lekki i aksamitny. Daje bardzo przyjemne uczucie na skórze. Odpowiednio nawilża i idealnie nadaje się pod makijaż. Opakowanie jest wygodne i estetyczne, dzięki praktycznej pompce możemy się nie martwić o dostanie się do kremu bakterii.

Dobry przeciętny krem

Krem oceniam na podstawie poniższych kryteriów:

< Opakowanie: ładna szata graficzna, podręczne oraz wygodne opakowanie z pompką pozwalające na odpowiednie dozowanie. Gęsta konsystencja kremu.

< Działanie. Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej. Stosowałam krem na wietrzny, mroźny dzień oraz na noc. Krem nawilża cerę, lecz nie zauważyłam rewitalizacji i odżywienia, o czym zapewnia producent. Efekt nawilżenia tylko po naniesieniu. U mnie krem pod makijaż się nie sprawdził, pomimo nałożenia matującego BB. Mocno świeci się na skórze.

< Zapach. Neutralny

< Skład. Naturalny

< Stosunek ceny do jakości. Z uwagi na skład działanie, wydajność oraz opakowanie krem jest warty swojej ceny.

< Wrażenie ze stosowania. Uważam, że jest to dobry krem nawilżający w danej kategorii cenowej. Krótkotrwały efekt nawilżenia kompensuje wydajność oraz komfort stosowania. Na mnie nie sprawił efektu WOW. Ponownie raczej nie kupię.

Mój ulubiony krem na dzień

Jestem posiadaczką cery mieszanej, z tendencją do przesuszania na polikach, a jesienią także w okolicach nosa. W kremie na dzień szukam tego, aby dobrze nawilżał, nie rolował się, nie powodował nadmiernego wyświecania twarzy, a także nadawał się pod makijaż. Krem Lirene spełnia wszystkie te wymagania. Kremu używam codziennie rano, po umyciu twarzy. Krem jest wydajny, wystarczy niewielka jego ilość, aby rozprowadzić go po całej twarzy. Produkt ma biały kolor, lekką konsystencję i szybko się wchłania. Po jego użyciu mam uczucie nawilżonej skóry. Krem idealnie sprawdza mi się pod makijaż, współgra z kremami UV, bazami, podkładami czy korektorem. Ma wygodne opakowanie z pompką, które pozwala na wydobycie takiej ilości produktu jaką potrzebujemy. Na promocji można go kupić za około 14-15 zł, więc stosunek ceny do jakości również jak najbardziej na plus. Jedyne co może przeszkadzać to jego zapach, gdyż jest dosyć charakterystyczny. Mi jednak odpowiada (albo po prostu się do niego przyzwyczajałam). Ogólnie bardzo polecam!

Mieszane uczucia…

Mam bardzo mieszane uczucia do tego kremu. Z jednej strony dobrze nawilza skore, ale z drugiej ma bardzo nie przyjemny zapach. Poza tym, na mojej skorze pozostawial tlusta powloke. Raczej bede probowala czegos innego. Nie byl az tak zly, bo jedno opakowanie wykorzystalam do konca.

Mój ulubiony!

Mój ulubiony krem, do którego bardzo często wracam. Jest świetny do mojej trądzikowej cery, ponieważ jest lekki i jej nie zapycha, a równocześnie dobrze nawilża. Idealnie sprawdza się pod makijaż. Szybko się wchłania. Dużym plusem jest też opakowanie dzięki, któremu bez problemu zużywa się produkt do samego końca.
Zużyłam już kilka opakowań i na pewno będę do niego wracać.

Bardzo się lubimy

W tym kremie pasuje mi prawie wszystko. Ma idealną konsystencję, nie za rzadką, nie za gęstą, dobrze rozprowadza się na twarzy i dobrze nawilża. Nadaje się pod makijaż. Pompka dozuje taką ilość produktu jaką potrzebujemy. Delikatny zapach umila poranek.

Świetny lekki krem!

Jako posiadaczka cery mieszanej byłam zachwycona tym kremem. Jest lekki, nie pzoostawia żadnych poświat czy warstw na twarzy, dobrze nawilża. Makijaż nakładam jedynie punktowo, więc nie mogę się zbyt wypowiedzieć na ten temat, ale z moich niewielkich doświadczeń wnioskuję, że nie sprawia komplikacji dot. makeupu :)) rozcinając opakowanie w celu wydobycia resztek kremu z dna okazało się, że pompka wykonała genialną robotę, wyciskając kosmetyk do ostatniej kropli:D bardzo polecam, jeden z moich ulubieńców, na pewno kupię ponownie

Zdecydowanie mój ulubieniec

Eco krem nawilżający na dzień to pierwszy krem, który używam regularnie. Z prostego powodu. Jego lekka formuła sprawia, że korzystanie z niego to czysta przyjemność. Ale po kolei!

Krem jest w opakowaniu z pompką. To bardzo wygodne rozwiązanie, bo dużo łatwiej dozować w ten sposób odpowiednią ilość produktu. Do tego nie wyrzuca ona mocno produktu. To plus, bo to problem wielu produktów z pompką, przez który kosmetyk nie ląduje na dłoni, a na wszystkim dookoła. Hermetyczne zamknięcie powoduje także, że krem dłużej zachowuje swoje właściwości. Minusem jest fakt, że już teraz wiem, że kremu nie wykorzystam do końca. Pompka nie wypompuje tego co na ściankach, a opakowanie jest bardzo twarde, więc będzie problem z rozcięciem go i wybraniem pozostałości produktu.

Konsystencja nie jest bardzo gęsta, ale także nie jest zbyt lejąca. Łatwo jest rozprowadzić produkt, ale jednocześnie nie pobrudzimy niczego dookoła. Do tego krem ma bardzo ładny, kwiatowy zapach. Nie jest to jednak nachalna, a delikatna woń.

Krem ma bardzo lekką formułę, która błyskawicznie wchłania się w skórę. Nie zostawia tłustej warstwy. To świetne rozwiązanie na dzień, tak jak sugeruje producent, bo szybko można przejść do makijażu. Pomimo swojej lekkości, delikatnie nawilża cerę i w pewien sposób łagodzi skutki noszenia makijażu. Ponadto, produkt nie zapycha i nie podrażnia skóry. Stosuję go od kilku miesięcy i w żaden sposób nie zauważyłam pogorszenia się stanu mojej cery.

Za opakowanie zapłaciłam około 25 złotych. Krem jest dostępny w wielu drogeriach internetowych oraz stacjonarnych. Jest także bardzo wydajny. Chociaż stosuję go codziennie od miesiąca, to ubyło z niego dopiero około pół opakowania.

Delikatność zamknięta w opakowaniu

Był to mój jeden z pierwszych, bardziej świadomie wybranych kosmetyków. Zaczęłam go używać od razu po tym, jak wszedł na półki sklepowe. Był moim ulubieńcem długi czas, często był w przystępnej cenie i robiłam zapasy. Do cery mieszanej, niezbyt wymagającej sprawdzi się idealnie. Nie podrażnia, ładnie się wchłania, do tego również ładnie pachnie :)
Nadaje się pod makijaż, podkład wygląda na nim naprawdę dobrze i nie wyświeca się.

Codzienny

Bardzo przyjemny krem na dzien, dobrze sprawdza sie pod makijaż i utrzymuje nawilzenie przez caly dzień. Myślę ze produkt jest srednio wydajny,bo tubka starszcza mi zaledeie ma 2 tygodnie. Aplikacja przyjemna, opakowanie tez bez zarzutu, zapach tez ok.

Jest fajny

Krem fajnie pielęgnuje cerę oraz nie podraznia jest praktyczne w użyciu oraz wydajne opakowanie fajne. Cera jest fajnie nawilżona oraz promienna, Krem przepiękny ma zapach. ładne ma opakowania. Cena jest średnia