L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Vitamino Color, Color Radiance System Conditioner (Odżywka do włosów farbowanych)

agneess-sklep
Średnia ocena: 0.00/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.91/5

zobacz więcej ofertzwiń

Odżywka do włosów koloryzowanych Vitamino Color. Profesjonalna formuła z resweratrolem - silnym polifenolem.
Chroni kolor aż do 8 tygodni* oraz włókno włosa przed uszkodzeniami. Włosy są bardziej odporne, miękkie, nawilżone i łatwiejsze do rozczesywania.
*Test instrumentalny szampon + odżywka.

do włosów farbowanych
wzmacniające, nawilżające, podtrzymujące kolor

Absolutny hit

Posiadam włosy niskoporowate, które najpierw były rozjaśniane a potem od ucha w dół jest nałożona fioletowa farba. Zależało mi na odżywce która będzie ochraniała ten intensywny kolor przed wypłukaniem się i znalazłam idealną. Włosy farbowalam ponad 6 tygodni temu i mimo tak intensywnego koloru z fioletowego zrobił się tylko jasny fiolet wpadajacy w różowy (myje włosy 5-6 razy w tygodniu).

Jeśli chodzi o cenę to wcale nie jest aż tak droga. Tubka 200ml jest rzeczywiście droga ale gdy kupujesz butelkę 750ml za 94zł to wychodzi wtedy 200ml jest równe 25zł.

daję 5/5

Muszę przyznać, że Serie Expert z Loreala jest naprawdę świetna i warta swojej dość wysokiej ceny. Razem szamponem tworzy naprawdę dobry duet.

-wygładza
-przyjemne dla oka opakowanie
-wydajna
-ładnie pachnie
-ułatwia rozczesywanie
-kremowa konsystencja
-nabłyszcza

Fajne Duo z szamponem

Odżywka bardzo fajna, zapach delikatny i przyjemny, włosy po niej są bardzo ładnie nabłyszczanie i sypkie. Idealnie współgra z szamponem. Szkoda, że opakowanie jest mocno sztywne i trudno wydobyć końcówkę produktu....

Bardzo dobra odżywka

Odżywka jest bardzo wydajna,jest dopełnieniem szamponu,Włosy są miłe w dotyku,dobrze nawilża.Włosy dobrze się rozczesują,chroni kolor,do codziennego użytku

Idealne dopełnienie szamponu

Odżywka jest świetnym dopełnieniem szamponu, tworzą naprawdę zgrany duet. Mimo swojej dość lekkiej konsystencji odżywka działa praktycznie od razu, po spłukaniu czuć pod palcami, że włosy są gładkie. Niesamowicie pachną i nie ma problemu z ich rozczesaniem po myciu. Opakowanie jest bardzo praktyczne i wygodne do nakładania odżywki, a butelka na tyle miękka, że bez problemu wydobędziemy końcówkę produktu.

Gorąco polecam ????

Odżywka świetnie działa wraz z szamponem z tej samej serii - jest idealna na moje wysuszone farbowaniem włosy - już od pierwszego użycia włosy stają się bardziej miękkie i nawilżone, lepiej się układają, a kolor nie wypłukuje. Dużo łatwiej też się rozczesują, a mam włosy prawie do pasa, więc bez dobrej jakości kosmetyków było to nie lada wyzwanie.

Zawartość na plus

Zacznę od tego, że odżywka bardzo dobrze odżywia włosy. Koncówki się nie rozdwajają i włosy są lśniące po jej użyciu. Właściwie to jest to produkt, który sprawił na mnie najmniejsze wrażenie, może dlatego, że przy innych produktach było to "wow". Moje pierwsze wrażenie było na nie, a to przez... opakowanie, z którego bardzo ciężko wydostać produkt. Jest to gęsta odżywka i trzeba kilkukrotnie mocno potrząsnąć butelką, aby dostać produkt. Sam produkt poprawiał kondycje włosów, ale raczej nie sięgnę po nią kolejny raz.

Dobry produkt

Jeśli miałabym porównać ten produkt do działania maski z tej samej serii, to niestety ale działanie odżywki oceniam niżej. Po nałożeniu na włosy, nie ma tak szybkiego efekty, jaki zauważyłam przy stosowaniu maski. Potrzeba około 3-5 minut, aby wlisy nabrały gładkości. Zapach, tak jak przy szamponie przepiękny, delikatny. W połączeniu z maską, odżywką w sprayu i szamponem zauważyła, utrzymywanie się przez dłuższy czas farby koloryzującej na włosach. Jeśli komuś zależy na szybkim efekcie błyszczących, nawilżonych włosów, polecam bardziej maskę z tej samej serii.

Idealna do codziennego stosowania

Odżywka jest lekka, sprawia ze włosy są bardzo delikatne, błyszczące i o pięknym zapachu! Cena, jak na wydajność produktu moim zdaniem nie jest wygórowana. Zdecydowanie będzie to produkt, który będę kupować.

Godna uwagi

Odżywka jest wydajna wystarczy niewiele produktu na całą długość włosów.
Włosy są po niej lśniące, odżywione, nawilżone i miłe w dotyku. Dobrze się po niej rozczesują .
Jest to dobry produkt do codziennego użytku.
Plusem dla mnie jest to, że mam wrażliwą skórę głowy i wiele kosmetyków mnie uczula , a po użyciu odżywki Nivea nic mi się nie dzieję. Co do ochrony koloru nie zauważyłam znacznego efektu, farba się spłukuje tak jak przy innych odżywkach

ZALETY:
Włosy są nawilżone, pachnące, miłe w dotyku i lśniące

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Rewelacyjna odżywka na co dzień

Co tu dużo mówić. Jest super! Ułatwia rozczesywanie, wygładza włosy, nabłyszcza, chroni kolor. Bardzo dobra odżywka! Do tego pozostawia na włosach uroczy, delikatny zapach. Bardzo polecam do codziennej pielęgnacji!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Z szamponem Vitamino Color tworzą duet idealny!

Odżywka L´Oreal Professionnel, Vitamino Color jest produktem, który w 100% spełnił moje oczekiwania. A w połączeniu z szamponem z tej samej linii tworzą duet idealny :)

Odżywka ma dość gęstą konsystencję - coś pomiędzy szamponem a maską. Mam włosy średniej długości i wystarczy, że nałożę odrobinę produktu na dłoń, żeby pokryć je w całości. Zwykle pozostawiam ją na włosach na 3-5 minut i zaraz po spłukaniu widzę różnicę. Włosy są nawilżone, gładkie w dotyku i co najważniejsze - rozczesują się bez żadnego problemu.

W czasie testowania używałam całej linii Vitamino Color i zgodnie z obietnicą producenta - mój kolor zupełnie się nie zmienił. Wcześniej niemal od razu po wizycie u fryzjera musiałam walczyć z szybko wypłukującym się kolorem, a dzięki tym produktom mogę cieszyć się ulubionym brązem przez dłuższy czas :)

(Olga z wizaz.pl)