L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Vitamino Color, Color Radiance System Shampoo (Szampon do włosów farbowanych)

agneess-sklep
Średnia ocena: 0.00/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.91/5

Szampon do włosów koloryzowanych Vitamino Color. Profesjonalna formuła z resweratrolem - silnym polifenolem.
Chroni kolor aż do 8 tygodni* oraz włókno włosa przed uszkodzeniami. Delikatnie oczyszcza, chroni i daje uczucie miękkości na włosach.
*Test instrumentalny szampon + odżywka.

do włosów farbowanych
oczyszczające, podtrzymujące kolor

Dobry dla włosów farbowanych.

Szampon jest świetny do włosów farbowanych. Ja osobiście posiadam włosy długie, troszeczkę się falują ale generalnie odpowiednia stylizacja sprawia, że są proste. Rozjaśniam co jakiś czas w salonie refleksami :)
U mnie dobrze się sprawdził, przede wszystkim dobrze oczyszczał włosy i skórę głowy. Fajnie się pienił dzięki czemu składniki tego szamponu mogą dobrze zadziałać.
Ja myję włosy zawsze dwa razy i potrzeba niewiele produktu do tego, bo jest bardzo wydajny.
Nie spowodował u mnie łupieżu czy szybszego przetłuszczania się włosów.
Pięknie pachnie - to dla mnie bardzo ważna sprawa.
Dba o włosy farbowane i po zabiegach w salonie. Dzięki niemu mogę długo cieszyć się zdrowo wyglądającymi włosami po rozjaśnianiu.
Cena myślę, że jest przystępna jak za produkt profesjonalny! Opakowanie bardzo wygodne i eleganckie (ładnie prezentuje się na półce).

Bardzo przereklamowany i stanowczo za drogi

Szampon kupiłam z polecenia mojej fryzjerki. Obecnie jestem w trakcie 2-go opakowania o pojemności 750ml i nie jestem pewna, czy go skończę do celu, do którego teoretycznie jest stworzony.

O ile na początku byłam zachwycona, tak od pewnego czasu zaczęło mnie zastanawiać, dlaczego włosy po umyciu i po odżywce wyglądają koszmarnie. Po 2 miesiącach używania zestawu w akcie desperacji ścięłam włosy o połowę długości po 2 latach zapuszczania ????. Włosy po umyciu i zmyciu odżywki były splątane, ciężko je było rozczesać,
puszyły się jak strasznie, były wiecznie naelektryzowane. Rozumiem, że zima jest, że czapki, ogrzewanie, klimatyzacja i wilgotność powietrza, ale ten szampon nie kosztuje 20zł w byle markecie! I te SLES-y na początku składu...

Zmieniłam obecnie pielęgnację na Eveline Cosmetics my life my hair, stosuję OMO (przy loreal nawet to nie dawało rady), zobaczymy co z tego wyniknie. Może kiedyś wrócę i odszczekam wszystko, co napisałam. Może...
Stan moich włosów po ponad 3 miesiącach używania i przede wszystkim zmuszenie mnie do ścięcia włosów dyskwalifikuje ten twór za setki monet do dalszej relacji.

Nie polecam. 2 gwiazdki za początkowe zadowolenie.

Najlepszy z serii Professionnel

Regularnie farbuję swoją czuprynę na kolor czarny/ciemny brąz. Zdarzało się czasem, że szampony do włosów farbowanych zamiast kolor chronić, go spłukiwały.

Szampon Vitamino Color pozytywnie mnie zaskoczył - chroni i wzmacnia kolor, nie powoduje jego spłukiwania. Konsystencja szamponu ułatwia jego łatwe rozprowadzenie, wystarczy kropla produktu by uzyskać całe włosy w pianie. Szampon zawiera rozświetlające drobinki, które wzmacniają blask włosów. Można je łatwo zauważyć gdyż pozostają na dłoniach przy czesaniu włosów. Zapach szamponu jest obłędny, owocowy i umila mycie głowy jeszcze bardziej :)

Jestem w posiadaniu 300 ml buteleczki. Cena jest dość wysoka jak na tak małą pojemność, jednak nie żałuję zakupu. Koszt zwraca się w postaci mięciutkich i pełnych blasku kosmyków :)

bardzo przyjemny

Szamponu bardzo przyjemnie się używa - intensywny, owocowy zapach, przezroczysty płyn jest jedwabisty i "śliski", ale śliski w takim dobrym znaczeniu tego słowa.
Dobrze zmywa inne odżywki i kosmetyki, nie wysusza, włosy są gładkie i sypkie (zaznaczę, że zawsze używam mocnej odżywki lub maski, więc dobrą kondycję włosów na pewno zawdzięczam również odżywkom). Zdarza się jednak, że czasem się elektryzują/puszą.
Nie wiem czy wpływa na utrzymanie koloru, wątpię - z moich włosów farby wypłukują się dość szybko, bez wględu na to jakiego szamponu używam.
Niestety ostatnio kosmetyki z profesjonalnej linii L'Oreal bardzo podrożały, jednak kupowane w dużych opakowaniach sa dobrą inwestycją w ładne włosy.
To jest dobry kosmetyk, jednak znalazłam lepsze tej firmy z linii profesjonalnej, bardziej kremowe - wprost idealne dla moich włosów.

Polecony w salonie

Odkąd rozjaśniam włosy, kupuje szampony do włosów farbowanych. Wydawało mi się ,że znam prawie wszystkie szampony , ale w salonie fryzjerskim dostałam próbkę tego cudownego szamponu i od razu strzał w dziesiątkę. Delikatna konsystencja łatwo się rozprowadza na włosach długich i plączących się , tworząc piane. Szampon jest bardzo wydajny, niewielka ilość płynu wystarczy aby umyć włosy długie, a przyjemny i lekko perfumowany aromat na długo pozostaje na włosach . Po myciu włosy są miękkie, sprężyste, nawilżone i lśniące.Jeden z najlepszych szamponów do włosów farbowanych .

L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Vitamino Color

Szampon zakupiłam w salonie fryzjerskim po jednej z wizyt. Szukałam czegoś delikatnego do włosów a jednocześnie zapobiegającego wypłukiwaniu się koloru. Jestem posiadaczką włosów rozjaśnianych, które mają tendencję do plątania się i łatwo ulegają przesuszeniu, dlatego też staram się dobierać do nich produkty polecone i dobrej jakości. Szampon jak dla mnie to strzał w dziesiątkę. Jest delikatny, nie wypłukuje koloru a dodatkowo przedłuża jego trwałość. Nie obserwuję po nim żółknięcia włosów. Konsystencja jest lekko kremowa, dobrze się pieni. Szampon jest wydajny. Minusem jest cena - dość wysoka, jednak uważam, że to dobrze zainwestowane pieniądze. Używam szamponu zamienne z szamponem do włosów rozjaśnionych i raz na 2 tygodnie dodatkowo czegoś mocniejszego do oczyszczania.

Perłowy

Szampon super sie u mnie sprawdza. Mam włosy rozjasnianie blond a szampon ma w sobie pyłek i się mieni. Dzieki temu moje włosy zyskują widoczny blask. Ładnie pachnie, nie przesusza mi skóry. Fryzura jest ujarzmiona.
Polecam :)

Nie powoduje łupieżu

Mam włosy kręcone, średnio porowate, kolor naturalny. Skóra głowy czasem swędzi lub występuje na niej łupież od nieodpowiednich szamponów.

Szampon ma piękny zapach - typowo fryzjerski. Pieni się fajnie - gęsta piana, którą łatwo rozprowadzić nie plącząc sobie przy okazji włosów. Szampon stosowałam głównie by oczyścić włosy z nadbudowanej pielęgnacji a przy okazji umyć głowę bez podrażnień. Szampon sprawdził się w tych dwóch kwestiach bardzo dobrze. Włosy po nim są ładnie oczyszczone i mają więcej blasku ( stosowałam z innymi odżywkami i też inne szampony i faktycznie widzę blask na włosach po nim). Ze względu, że nie mam farbowanych włosów cieżko mi ocenić jak wpływa na utrzymanie koloru. Po stosowaniu tego szamponu nie zauważyłam zwiększonej produkcji łoju lub łupieżu co dla mnie jest ogromnych plusem. Włosowy są miękkie i odbite od nasady. Wygląd opakowania dużo robi podczas korzystania z produktu. Płacąc za ten szampon płacimy za estetyczny wygląd. Z opakowania łatwo wydostać odpowiednią ilość produktu, a nie potrzeba jej wiele - jest naprawdę wydajny. Nie widzę w tym szamponie wad. Dużym plusem jest też składnik, który się w nim znajduje - resveratrol, który chroni włosy przed wolnymi rodnikami (np. promienie UV), które odpowiadają za płowienie koloru.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Niesamowity zapach

Szampon otrzymałam do testu wraz z sprayem 10w1. Jestem z niego bardzo zadowolona ale przyznam, że prawdopodobnie sama bym go nie kupiła.

Moje włosy są długie, grube i suche. Z natury kręcą się/falują, dlatego nie wyobrażam sobie życia bez prostownicy. Włosy myję co drugi, max trzeci dzień na wieczór. Zazwyczaj schną same, rzadko sięgam po suszarkę. Następnego dnia rano prostuje. Włosy mam rozjaśniane.

Szampon zamknięty w dość solidnej, plastikowej butelce o przepięknym zapachu! Szampon wylewam na mokre dłonie, dosłownie wielkość orzecha laskowego, rozcieram między dłońmi i aplikuję na skórę głowy. Czynność powtarzam w kilku miejscach. Masuje, spłukuje i ponawiam. Włosy myję minimum 2 razy, a maksymalnie 3. Pierwsze mycie zawsze jest słabsze bez względu od rodzaju szamponu. Po umyciu głowy nie nakładam żadnej maski, odżywki. Zawijam w turban do suszenia włosów i czekam aż przeschną około 15 min. Po ściągnięciu używam spray z tej serii 10 w 1 i gotowe.

Włos po umyciu jest miękki i nawet bez użycia odżywki tej do spłukiwania włos jest przyjemny w dotyku. Naprawdę ogromne brawa. Włosy przyjemnie pachną a skóra głowy jest oczyszczona. Jeśli chodzi o ochronę koloru uważam, że kosmetyki zapobiegające wypłukiwaniu się koloru zawsze wspomagają i warto ich używać. W końcu można takie kosmetyki, w tym przypadku szampon używać co drugie mycie. Jako, że włosy mam rozjaśniane używam także kosmetyków (innej marki) zapobiegających żółknięciu i jestem zadowolona, dlatego jak wspomniałam myślę, że warto. Wprawdzie szampon ma za zadanie oczyszczać skórę głowy oraz włosy ale dodatkowe atuty są mile widziane, stąd moja pozytywna opinia.

Szampon do włosów farbowanych Vitamino Color.

Szampon, jak i cała seria ma bardzo ładne opakowania I design w kolorze pudrowego różu. Podobny również mają kolor wszystkie produkty, ale w tym poscie, skupie się na szamponie z tej serii.

Kosmetyk ma odcień lekko wpadający w fiolet. Bardzo podoba mi się jego słodki, przyjemny, ale nie mdlący zapach.

Konsystencję ma jak dla mnie w sam raz i podobają mi się w niej jakby iskierki brokatu, ale absolutnie na włosach tego nie widać ani nie zawiera drobin.
Bardzo dobrze się pieni I do umycia głowy trzeba go nie wiele, dlatego jest wydajny.

Zdecydowanie, kolor wygląda dużo lepiej dzięki temu produktowi. Dodatkowo nie zauważyłam, aby wysuszał włosy czy moją skórę głowy, mimo solidnego oczyszczenia. Włosy po stosowaniu tego szamponu są miękkie w dotyku.

Za 300ml produktu trzeba zapłacić około 40 złotych.

Vitaminowa bomba chroniąca kolor włosów

Vitamino color to szampon przeznaczony do włosów farbowanych. Ma zapewniać ochronę koloru włosów. Dodatkowo włókna włosów po jego użyciu mają pozostać mocno odżywione oraz chronione przed blaknięciem powodowanym przez promienie słoneczne. W mojej poniższej ocenie, szampon spełnia obietnice producenta i jest produktem godnym szczególnej uwagi.

Szampon ma bardzo przyjemną kremową konsystencję. Jest bardzo aksamitny w dotyku. Jego kolor jest perłowy. Butelka jest bardzo poręczna, ma śliczny pudrowo-różowy kolor. Posiada korek z wersją na klik, dozujący idealną ilość szamponu, nic nie kapie i się nie wylewa.

Szampon doskonale pielęgnuje moje farbowane na średni blond włosy. Po kilkukrotnym zastosowaniu zaobserwowałam, że włosy są błyszczące, ładnie się układają, nie elektryzują się. To był mój problem, zwłaszcza po zimie. Ja akurat zakupiłam go razem z maską z tej samej serii i doskonale współgrają ze sobą. Zresztą, z innymi odżywkami również.

Zauważalnie nawilżył moje włosy. Po wysuszeniu, moje suche końcówki są ukojone i nawet nie błagają o natychmiastowe nałożenie odżywki jak to bywa po użyciu niektórych szamponów. To bardzo odczuwalne. Zresztą, ten szampon ma chronić kolor, a nie zlikwidować ich porowatość. Warto jeszcze dodać, że produkt nie obciąża włosów.
Nie zauważyłam odżywienia włosów po użyciu szamponu, ale główny cel, czyli ochrona koloru jest zachowana. Ostatnio kolejne farbowanie odciągnęłam w czasie o 2 tyg. Zawsze to coś ;)

Szampon przepięknie, słodko pachnie. Jest to jednak taka nieprzesłodzona wersja ;) Naprawdę, stosowanie tego szamponu to czysta przyjemność.

Jedyny minus jaki zauważyłam, to niewielka pojemność szamponu. Jest jednak dość wydajny. Ponadto, efekty po użyciu są satysfakcjonujące i wybaczam ;)

Świetny szampon do włosów koloryzowanych

Szampon kupiłam z polecenia mojej fryzjerki i po zużyciu próbki tego produktu. Produkt spełnia swoje zadanie, dobrze myje włosy i mam wrażenie, że kolor faktycznie utrzymuje się dłużej. Włosy po użyciu są pełne blasku i pięknie pachną, Niestety cena jest trochę wysoka, dlatego warto polować na promocje- ten produkt jest godny polecenia