Lush, Vanishing Cream (Krem nawilżający do cery tłustej, mieszanej i trądzikowej)

Krem nawilżający dla cery tłustej, mieszanej i trądzikowej. Ma małą zawartość olejków, co sprawia że jest to idealny krem dla cer problemowych. Zamiast masła kakaowego użyto masła shea, a także oleju z lnu, kamelii, pestek winogron i jojoby. Krem nawilżający utrzymuje w czystości cery normalne dzięki wyciągom z lawendy, róży i neroli.

normalna, tłusta, mieszana, trądzikowa
nawilżające, matujące, antybakteryjne
lekkie
w słoiczku
uniwersalne

Dobrze go wspominam

Kupiłam go w sklepie LUSH w Salonikach, gdy mieszkałam w Grecji. Zapłaciłam około 20 euro. Nasłuchałam się sporo dobrego na jego temat i pamiętam, że miałam wtedy spore problemy z niedoskonałościami.
Krem ma lekki, "kosmetyczny" zapach. Konsystencją przypomina gęste mleczko, dzięki czemu jest wydajny. Wchłania się szybko, około kilku minut. Idealnie sprawdza się na dzień, pod makijaż. Co więcej, stanowi dobrą bazę pod podkład.Dla mojej cery mieszanej był zbyt lekki na wieczór. Niestety nie nawilżał wystarczająco aby stać się kremem uniwersalnym.
Dzięki jego stosowaniu moja cera nieco się poprawiła. Niwelował drobne niedoskonałości i uspokajał te większe.

Jeden z moich ulubionych kremów

Mam skórę mieszaną z tendencją do przesuszenia i AZS, lekko naczyńkowa (wg mojej kosmtyczki ja nie zauważyłam) oraz rozszerzone pory wokół nosa oraz na brodzie.

Plusy
- świetnie nawilża
- nie pozostawia tlustego filmu
- nie zapych porów
- ładnie pachnie
- fajna konsystencja
- świetny skład

Minusy
- dostępność
- cena

Poluższym użytownaniu moja cera się przyzwyczaiła :(

Szukam innego na zastępstwo ale do tego wróce.

Używam tego produktu od: Zeszłego roku

Raczej nie.

Nie kupię go ponownie,ponieważ liczyłam,że krem będzie nawilżał i matowił moją cerę w dzień,a tak niestety nie jest.Owszem,nawilża,ale jest tłustawy i ciężki,zostawia film.Czasem używam go na noc,bo zwyczajnie szkoda mi go wyrzucić.Jednak na noc preferuję coś odżywczego i przeciwzmarszczkowego,samo nawilżanie mi nie wystarcza.Dla mnie to strata wcale nie małych pieniędzy,można mieć lepszy i za śmieszne pieniądze-ja taki już znalazłam:)

rewelacyjny

To zdecydowanie jeden z najlepszych kremow do cery mieszanej, jakich mialam okazje uzywac.

Krem jest lekki, nie zapycha cery, rozprowadza sie lekko jak maselko, nie zostawia na twarzy tlustego filmu. Ma wyjatkowo przyjazna konsystencje, natychmiast sie wchlania i dziala w taki sposob, ze komfort jego noszenia jest wysoki, skutecznosc widoczna, a wizualnie skora wyglada jakby nic na niej nie bylo.

Przede wszystkim zachwycil mnie tym, ze faktycznie nawilza wysuszona skore i to juz po uzyciu malej ilosci. Nie trzeba walic grubej warstwy, ktora po wchlonieciu zostawi po sobie nienawodniona cere. Wystarczy cienka warstewka i ochrona skory przed wysuszeniem zapewniona. Do tego nie podkresla suchych skorek i zapobiega ich powstawaniu.

Dziala nawet pod koniec dnia, buzia nie czuje sie zmeczona, moze nie jest tak dobrze nawilzona jak z rana, ale nie jest spieta, nie jest sciagnieta, wysuszona ani podrazniona czynnikami zewnetrznymi.

Dzialanie matujace jest, zauwaza sie je przede wszystkim rano i przez kilka godzin. Po jakims czasie skora wyprodukuje jednak tyle sebum, ze krem nie da rady go zahamowac, ale nastepuje to zdecydowanie pozniej niz bez uzycia kremu. Mam rowniez wrazenie, ze pozytywnie wplywa na rozszerzone pory. Nie ma szans, by je kompletnie sciagnal, ale odnosilam wrazenie, ze sa mniejsze.

Krem jest swietna baza pod makijaz, kazdy podklad dobrze sie na nim rozprowadza, niekiedy uzywalam na to jeszcze bazy wygladzajacej (Clinique pore minimizer) i efekt byl zadowalajacy.

Skory nie zapycha, ale ja nie mam do tego zbytnich sklonnosci.

Sklad w miare naturalny, nie mam sie wlasciwie do czego przyczepic (dwa parabeny widnieja dopiero na samym koncu skladu). Do tego krem jest robiony recznie.

Cena 31,95 euro za 45ml moim zdaniem wysoka, ale do przezycia i zdecydowanie warta zachodu.

Zapach ladny, dosyc spokojny, malo intensywny, nie drazni nosa.

Serdecznie polecam cerom z problemami skornymi i cerom mieszanym.

Używam tego produktu od: czerwca
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Naprawdę działa.

Mmoja cera jest mieszana, latem w kierunku tłustej, zimą-suchej, co wcale nie oznacza braku wyprysków niestety. Na dzień używam Hydrance Legere Avene, a na noc Vanishing Cream właśnie. Nie mogłabym go stosować na dzień, bo aplikacja go powoduje taki...tępy mat którego nie lubię. Natomiast latem, jako krem na noc ,stosowany glównie w celu uspokojenia nadmiernie przetluszczającej sie cery oraz ograniczenia wyprysków, spisuje się znakomiecie. Przy dłuższym stosowaniu widocznie zmniejsza przetłuszczanie się i świecenie , i to dlugoterminowo, nie tylko po bezpośrednim zastosowaniu. Obecnie , zimą zbyt przesuszał mi buzię i zamieniłam go na Rossmanowski Babydream jakiśtam.Planuję używać go na noc na zmiane z Babydreamem. W duecie z Aquamariną Lusha spisuje sie fantastycznie. Z Fresh Farmacy jest już zbyt przesuszający. Zresztą zauważyłam , że opuszki palców , których nie myję po aplikacji kremu na noc, sa po Vanishing Cream troszkę przesuszone.\\\\nReasumując, daje 4,5 gwiazdki, bo nie nawilża jakoś mega dobrze, ale w 100 procentach spełnia swoje zadanie- wypryski po zastosowaniu go mozna faktycznie określic jako \\\\\\\\\\\\\\\'vanishing&quot;.

Dobry krem nawilżający

Krem jest lekki szybko się wchłania nawilża skóra jest przyjemna w dotyku, ma ładny zapach lawendy.Nie powoduje zapychania porów i wysypu krostek a mam tendencje do tego.Dobry krem dla cer tłustych ale teraz jest dla mnie za mało nawilżający.A cena jest za wysoka moim zdaniem bo można kupić coś lepszego za taką sama cenę.

Ilość zużytych opakowań: w trakcje pierwszego

Najlepszy krem nawilżający do tłustej skóry

Długo szukałam kremu nawilżającego do tłustej skóry, ten spełnia wszystkie moje wymagania. Nawilża odczuwalnie, nie pozostawia filmu, błyskawicznie się wchłania prawie do matu. Zmniejszył błyszczenie strefy T i chyba troszkę oczyścił twarz. Bardzo wydajny, ładnie pachnie. Jestem z niego mega zadolona.

naj naj naj naj naj !!

Zachecilam sie do kupna jedyna jak dotad opinia na KWC i nie zaluje, ten krem to strzal w dziesiatke!
Dokladnie czegos takiego szukalam ;)

Sam krem jest dosyc dziwny &amp;#8211; ma konsystencje bardzo gestego mleczka, wiec trzeba byc bardzo ostroznym otwierajac opakowanie bo latwo go wylac.. ;)
Zapach nietypowy, ale jesli nie przeszkadza to zwyczajnie mozna sie do niego przyzwyczaic

Gdy zaaplikuje sie go wieksza ilosc zostaje na skorze bialy filtr, wiec trzeba uwazac.

Krem daje mi mat natychmiastowy, poza tym swietnie sie rozporwadza, wchlania, nie zostawia tlustej warstwy, jest bardzo dobry pod makijaz. Nie zapycha.
Nie roluje sie, nie podraznie, nie wysusza. Daje uczucie swiezosci na skorze.
Bardzo mi sie podoba zapach tego kremu.

Swietnie matuje na wiele godzin, a jednoczesnie pozostawia skore nawilozna i miekka w dotyku. Nawilza suche partie, np sobie swietnie poradzil z odstajacymi skorkami miedzy brwiami &amp;#8211; moja zmora!

Faktycznie, krem radzi sobie z niedoskonalosciami skory, calkiem skutecznie i wyjatkowo szybko. Koi ropiejace wulkany, wygladza, rozjasnia przebarwienia, mam wrazenie ze pory sie staly mnie widoczne.

Cena do przyjecia za takie wlasciwosci.
Jest bardzo wydajny.
Zagosci u mnie na dluzej!

Zdecydowanie naj naj naj krem jaki stosowalam do mojej tlustej i problemowej cery!

Używam tego produktu od: 2 miesiac
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, 2 kupione i czeka na otwarcie

moj ulubiony

Lush jest jedyna marka ktorej uzywam jezeli chodzi o pielegnacje skory.Odkrylam ich kosmetyki w momencie, kiedy moja skora bardzo tego potrzebowala i nie zamierzam juz ich zdradzic z zadnym z drogeryjnych kosmetykow. Vanishing Cream byl pierwszym kremem do twarzy Lusha, ktory wyprobowanym i musze powiedziec ze byla to milosc od pierwszego wejrzenia:)Ale do rzeczy:
mam cere sucha, bardzo wrazliwa, ze sklonnoscia do zapychania. Dlugo szukalam kremu, ktory nawilzalby dostatecznie, ale tez nie zapychal. Kiedy siegnelam po ten krem bylam zdesperowana, gdyz skora byla podrazniona, luszczyla sie i nic nie pomagalo. Na poczatku nie bylam przekonan do jego lekkiej konsystencji,ale teraz uwazam to za niebywala zalete, poniewaz krem wchlania sie natychmiast, pozostawiajac moja twarz przyjemnie nawilzona i jakby matowa.Jednakze o jakimkolwiek efekcie sciagniecia nie ma mowy, a bylo to dla mnie norma przy innych kosmetykach.Zapach moze nie powala, ale ja go lubie i absolutnie mi nie przeszkadza. Dla mnie to krem cudotworca, ktory uratowal mnie z opresji:)szczerze polecam!!

Używam tego produktu od:6 miesiecy