Alterra, Kompaktpuder mit Bio-granatapfelextrakt (Puder kompaktowy z ekstraktem z granatu bio)

Nie lubisz połysku na skórze? Nadszedł czas na kompaktowy puder Alterra. Puder jest łatwy i równomierny w aplikacji i nadaje mu naturalny świeży wygląd. Mikro drobna konsystencja zapewnia matową cerę i jedwabisto-miękką skórę. Małe niedoskonałości i zmarszczki można sprytnie ukryć.
Ten przepis jest w 100% bez mikroplastików zgodnie z certyfikowanymi kosmetykami naturalnymi.

Produkt Alterra spełnia surowe kryteria Natrue.
z organicznym ekstraktem z pestek granatu i organicznym olejem jojoba
krycie
tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie
produkt wegański
2 odcienie

tłusta, normalna, mieszana
kryjące, matujące, utrwalające
bez parabenów, bez silikonów
Krycie
średnie
prasowany

Naturalny efekt

Posiadam odcień 01 light. Bardzo drobno zmielony i sprasowany. Opakowanie z lusterkiem.
Od razu po nałożeniu wydaje się jasny i mocno wygładzający. Widać jak osadza się na meszku na twarzy. Efekt matu trwa chwilę, a następnie schludnie wtapia się i wygląda naturalnie. Zazwyczaj używam podkładów koloru wanilia i tym podobne, raczej żółte tony i całość ładnie współgra. W opakowaniu puder wydaje się być ciemniejszy, ale jest mocno zbity. Na palcu wydaje się być dużo jaśniejszy.
Możliwe, że dzięki dodatkom pielęgnuje skórę, można odnieść takie wrażenie. Nie przesusza. Utrzymuje się w zwykły dzień w pracy około 5 godzin maksymalnie w moim przypadku. Potem widać wyraźne błyszczenie i wydaje mi się, że się ściera. Dobry do poprawek w ciągu dnia, mieści się w nim płaski puszek, nie pamiętam już czy jakiś był dołączony. Nie jest zatem mistrzem całodziennej trwałości, ale żeby delikatnie poprawić wygląd, zyskać ujednolicenie koloru i wygładzenie polecam, bo niby jest bardziej naturalnym produktem z ekstraktami.

Zaskakująco dobry!!

Serdecznie polecam ten ciekawy i jakże ładny produkt, który zakupiłam z przysłowiowego braku laku- potrzebowałam zwykłego pudru do torebki w miarę fajnym kolorze i trafiłam na alterrę w promocji. Nie zastanawiając się długo wrzuciłam go do koszyka co okazało się strzałem w 10!! Puder jest bardzo lekki, można powiedzieć satynowy-mało pudrowy w ładnym kolorze zlewającym się ze skórą co daje ładne wykończenie! Poręczna gąbeczka i ładne opakowanie dopełnia całości i sprawia, że na pewno kupię go ponownie!

Bardzo dobry puder w przystępnej cenie

Skusiłam się na ten kosmetyk, gdy skończył mi się dotychczas używany przeze mnie puder, trzymany zawsze w torebce. Zależało mi na opakowaniu z lusterkiem, by łatwo było mi poprawiać makijaż w ciągu dnia. Wybór padł na puder marki Alterra. Zachęciło mnie estetyczne opakowanie, jasny odcień i obecność lusterka.

Posiadam najjaśniejszy odcień - 01 Light - idealnie nadający się do bladych cer. Puder bardzo równomiernie pokrywa skórę i pięknie wykańcza makijaż dając efekt gładkiej cery. Mile zaskoczył mnie poziom krycia - produkt dodatkowo zakryje to, czego nie zdołał ukryć podkład i korektor. Jego trwałość oceniam pozytywnie, choć wymaga on poprawek w ciągu dnia. Jednak piękny efekt, jaki zapewnia, sprawia, że zdecydowanie będę sięgać po niego regularnie.

Polecam ten puder do poprawek makijażu w ciągu dnia - skóra nim muśnięta wygląda gładko i zdrowo.

Dobry

Puder pozostawia ladne wykonczenie, co najważniejsze po nim nie mam krost (co zdarzalo mi sie po innych) dobrze mi sie go nosi, choc nie trzyma niestety caly dzien, trzeba poprawiac w ciągu dnia (mimo bazy).

Świetny puder o rewelacyjnym kryciu - kolejny hit w kosmetyczce

Nigdy do tej pory nie spotkałam się z pudrem który miałby tak dobre krycie. Oceniam najjaśniejszy kolor - ładnie stapia się z cerą. Świetnie nadaje się di stosowania nawet zamiast podkładu, dołączony aplikator jest naprawdę bardzo dobry.
Mój niestety był pęknięty co zauważyłam dopiero w domu, więc nie nadaje się do noszenia w kosmetyczce, jednak jest tak dobry, że kupię drugi.

Przyjemny, ale...

Jest to poprawny puder, deliktanie matuje i dobrze utrwala makijaż. Po kilku godzinach zaczęłam się wyświecać, co dało ładny satynowy efekt. Niestety, ale najjaśniejszy kolor okazał się dla mnie zdecydowanie za jasny i za ciepły, co bardzo odznaczało się na twarzy. Może latem by mi się sprawdził lepiej, ale zimą odpadł niestety. Jak na puder za tą cenę to naprawde dobry produkt, czekam na więcej kolorów!

Dobra jakość za przystępną cenę

Bardzo polubiłam się z tym pudrem.
Począwszy od przyjemnego w użytkowaniu opakowania, które jest solidne, trwałe (kilka razy zetknęło się z podłogą), z lusterkiem, co ułatwia aplikację w najdzikszych warunkach. ;) Poprzez jakość produktu - naturalny, czysty skład, kolor, który dopasowuje się do twarzy, jedwabiste wykończenie. Dodatkowo ładnie się zachowuje przez długi czas po aplikacji, całkiem przyjemnie wyrównuje koloryt. Jedyne, do czego mogłabym się delikatnie przyczepić, to krycie, które jest bardzo delikatne.

Pozytywne zaskoczenie

Dorwałam ten puder w rossmannie na półce z przecenami za 5.99zł. Byłam dość sceptyczna- no bo w końcu czy istnieje dobry puder w takiej cenie? (a cena regularna jest niewiele większa). Produkt jest bardzo solidny, opakowanie jest mocne i nie otwiera się samo, posiada lusterko co jest wielkim plusem. Puszka do pudru nigdy i tak nie używam , ale jest i jeśli ktoś lubi to jak najbardziej ok. Sam puder jest dość mocno zbity i ma kolor, ale nie jest bardzo kryjący więc nie trzeba się martwić za jasnym/za ciemnym odcieniem. Ku mojemu zdziwieniu produkt matuje świetnie, ale nie sucho - skóra jest jakby po fotoszopie. Mat utrzymuje się długo, kolor skóry jest wyrównany. Ma na tyle dobre krycie by zakryć ewentualnie niedoskonałości nawet na "nagiej" skórze ale jest na tyle transparenty by nie zrobić krzywdy i "ciacha" na twarzy. Żaden produkt mnie jeszcze aż tak nie zadziwił. Dodatkowo ma jedną ciekawą cechę - pachnie jak ciastolina. To jest zapach mojego dzieciństwa i nie da się go z niczym innym pomylić :D

Swietny

bardzo dobrze pracuje ze skórą. Daje naturalny efekt wyrównanego kolorytu skóry, minimalizuje widoczność porów. Przy tym wszystkim dobrze się nosi w ciągu dnia i nie wysusza skóry. Pomimo kupienia jakby sie wydawalo dla mnie zbyt ciemnego odcienia, wtopił się w skórę idealnie !

Photoshop na żywo

Wokół kosmetyków alterry juz kilka razy się kreciłam. Lubie od nich pielęgnację czy chociażby kosmetyki do włosów wiec widząc promocje w rossmannie na ich kolorówke stwierdziłam "co mi szkodzi?". Zdecydowałam się na puder w odcieniu 01 i przyznam, ze z początku nie miałam dużych oczekiwań. Do pudru dołączony jest puszek jednak ja nie uzywam ich więc do przypudrowania użyła pędzla. Z bliska podkład wydawał mi się wyglądać dość ciężko jednak po jakiś 2 minutach miałam na skórze piękny blur jak filtr z kamery. Puder spokojnie wytrzymuje w wysokich temperaturach nawet ponad 6h. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona a fakt, ze dorwałam go za 11zł jeszcze bardziej cieszy!