Bielenda Professional, Microbiome Pro Care, Premium Delicate Face Toner (Delikatny tonik do twarzy)

KDK SP. Z O.O.
Średnia ocena: 0.00/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Zalety produktu:

- naturalnie zdrowa, piękna i pełna blasku skóra,
- nawilżenie i wzmocnienie,
- ochrona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi,
- ukojenie,
- jędrna i odmłodzona skóra
- przywrócenie fizjologicznego pH skóry.

Wszystko to dzięki idealnie dobranym składnikom:

- Synbiotic Complex,
- Woda Różana,
- Kwas Hialuronowy,
- Oczar Wirginijski.

Zregeneruj swoją skórę i przywróć jej fizjologiczne pH dzięki produktom Microbiome Pro Care. Koniec z przedwczesnym starzeniem się skóry i zwiotczałym naskórkiem!

bez alkoholu, bezzapachowa
w butelce, z pompką
oczyszczanie twarzy, tonizowanie twarzy
sucha, odwodniona, wrażliwa, tłusta, normalna
oczyszczające, odświeżające

Tak tak tak !

Na pozór nie można nic oczekiwać od toniku niż wyrównanie PH skóry. Jednak jak pozna się ten tonik zrozumie się jak dużo daje dobrze dobrany tonik.
Duże opakowanie z pompką nie jest mega poręczne na wyjazdy, ale do użytku domowego jest niezastąpiony.
Idealnie wycisza, tonizuje skóre. Stosuje rano i wieczorem przed aplikacja kremów i na prawdę widzę różnice na mojej cerze. Odkąd zaczęłam używać tego produktu widzę różnice w mojej skórze, mniej zaskórników, mniej zaczerwień.
Przy zmianie toniku ( a nie reszty kosmetyków ) zauważyłam pogorszenie się mojej skory stąd te wnioski. Polecam z całego serduszka :)

Najlepszy jaki miałam !

Jakoś rok może dwa temu kupiłam go z przypadku i okazało się że sam tonik na prawdę dużo daje.
Tonik microbione z Bielenda Professional ma za zadanie koić, nawilżać skórę oraz jak to tonik wyrównywać pH skóry. Używam go dwa razy na dzień staram się zawsze po myciu twarzy wodą jedna pompka na wacik - bardzo wygodne i sprytne rozwiązanie wiadomo ile użyć produktu na raz. Cała butelka (0.5l ) wystarczyła mi na ok pół roku co jest wydajnym zakupem.
Przy pierwszym opakowaniu wszystko było spoko, ale potrzebowałam zmienić tonik żeby zrozumieć jak ten produkt gra z moją skórą. Gdy używałam toniku Bielendy nie zauważyłam, że skóra jest bardziej nawilżona mam mniej wyprysków i ogólnie jej kondycja jest lepsza. Gdy zmieniłam na tonik innej marki nagle moja cera już tak fajnie nie wyglądała zaczęły się wypryski, zaskórniki, suche skórki a kremy już nie dawały tak rady jak wcześniej. Po przemyśleniu co uległo zmienie zrozumialam że to tylko tonik, a może aż tonik. Wróciłam do niego i widze efekty jak sprzed pierwszego opakowania. Co prawda tonik kosztuje ok 35 zł, ale byle jaki w drogerii za 200ml potrafi kosztować 25 zł dlatego Bieledna Microbion wychodzi ekonomicznie dodatkowo pompka pomaga nam określić ile produktu potrzeba na raz. Ja jestem na 3x tak, bo tonik a zmienia całą pielęgnację na lepsze.

Polecam, może nawet zastąpić serum

Stosuję od kilku miesięcy, często zastępuję nim serum, bo przy nałożeniu dwóch warstw (najlepiej odczekać chwilę po wchłonięciu pierwszej) wystarczająco nawilża tłustą cerę, ma taką wodno żelowa konsystencję przy nakladaniu- nazwałbym go esencją a nie tonikiem, nie zapycha. Stosuję na dzień pod krem spf , makijaż- nic się nie roluje i nie spływa. Sprawdzi się na lato zamiast serum, bo nie obciąża skóry. Wyraźnie poprawił mi kondycję skóry, nie mam już zaskórników. Nie podrażnia pod oczami, cera jest nawilżona, mięciutka i elastyczna. Nie używam pompki, bo szkoda marnować go na wacik, zmienilam zakrętkę i nakładam z dłoni, lepiej się dozuje. Odkryłam go przypadkiem szukając czegoś z dobrym składem (wg.mnie) i dla mnie petarda, na pewno kupię ponownie, polecam.

Tonik idealny

Tonik otrzymałam w prezencie od znajomej, która jest kosmetologiem. Moja skóra często wysypywała się zaskórnikami i ropnymi pryszczami. Cerę posiadam mieszaną w kierunku tłustej. Ten tonik świetnie oczyszcza, nie podrażnia i łagodzi skórę. Zauważyłam dużą poprawę stanu cery :)
Tonik jest wodnistą, bezbarwny i bez zapachu (posiada leciutki, pudrowy zapach toniku). Jest bardzo wydajny :)