Nacomi, Face Cleansing Foam Blueberry (Pianka do twarzy `Borówka`)

Nacomi, Face Cleansing Foam Blueberry (Pianka do twarzy `Borówka`)

Średnia ocena: 4.00/5

Hebe

Ekstrakt z czarnej borówki działa przeciwzapalnie, dzięki czemu łagodzi podrażnienia. Ponadto wygładza, rozjaśnia i ujędrnia suchą oraz zwiotczałą cerę. Zawarty w ekstrakcie kompleks witamin z grupy B zapobiega zmianom trądzikowym i łojotokowym. Dzięki swoim właściwościom ukoi Twoją cerę oraz przyniesie natychmiastowe uczucie ulgi.

Dzięki naturalnej zawartości saponin oraz łagodnemu pH, ekstrakt z Shikakai to doskonały środek myjący. W delikatny sposób, dokładnie oczyszcza nie naruszając warstwy lipidowej naskórka. Dzięki temu nie wysusza i nie powoduje podrażnień skóry. Wyciąg z orzechów Shikakai zawiera duże ilości witaminy C oraz witamin A, D, E i K. Działa przeciwbakteryjnie, chroniąc skórę przed infekcjami grzybicznymi oraz łagodzi stany zapalne. Idealnie sprawdza się w pielęgnacji skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Zawarta w składzie gipsówka wiechowata oprócz delikatnego działania myjącego i oczyszczającego wspomaga przenikanie innych substancji aktywnych w głąb skóry. Tak dobrane naturalne detergenty pozostawią cerę czystą, a jednocześnie jędrną i ukojoną.

Wyciąg z owoców kolibła egipskiego pomaga nie tylko skutecznie, a zarazem delikatnie oczyścić skórę ,ale także stymuluje jej regenerację. Bogaty w substancje aktywne, w tym białka, lipidy, flawonoidów czy kwasy organiczne zmiękcza i wspomaga odbudowę cery. Sprawi, że stanie się ona świeża i promienna.

oczyszczanie twarzy, demakijaż twarzy
młoda, trądzikowa, mieszana, wrażliwa
łagodzące, oczyszczające, odświeżające
z pompką
pianka

Prosty produkt do prostego oczyszczania

Użyłam już 3 opakowania tej pianki. 2 opakowania stosowałam do oczyszczania jednoetapowego. Zaznaczę też, że na co dzień nie nakładam makijażu. Czułam, że wtedy moja skóra jest oczyszczona , przyjemnie nawilżona, nie czułam efektu ściągnięcia (ściągnięcie czuje przy bardzo wielu "delikatnych" produktach do mycia), nie szczypie mnie w oczy. Zapach uwielbiam. Jednak gdy przeszłam do oczyszczania dwuetapowego miałam wrażenie, że ta pianka jest za delikatna do dokładnego oczyszczenia wcześniej nałożonego olejku/masełka. Wtedy, żeby mieć dobre uczucie oczyszczenia musiałam dwukrotnie użyć pianki. Generalnie byłam bardzo zadowolona z produktu, prosty do prostego oczyszczania. Ale czy warty takiej ceny bez promocji? Chyba nie, zawsze kupowałam jak były po tańszej cenie.

Produkt wart uwagi

Mam suchą i problematyczną a także skłonną do podrażnień skórę twarzy a ta pianka naprawdę dobrze sobie poradziła . Zacznę od tego że pianka bardzo dobrze i dogłębnie oczyszcza skórę pozostawiając ją nawilżoną , gładką , miękką i pełną blasku . Po zastosowaniu pianki skóra jest intensywnie nawilżona pozostawiona bez żadnej suchej skórki , nie następuje także efekt ,,ściągania" skóry ani uczucia maski czy też lepkiej warstwy , pianka bardzo łatwo spłukuje się z skóry. Produkt po kontakcie z skórą daje przyjemny efekt ukojenia , nie podrażnia skóry , nie powoduje pieczenia ani swędzenia oraz nie pojawia się na skórze żadne zaczerwienienie . Pianka zamknięta jest wygodne i poręczne opakowanie z aplikatorem w postaci pompki którym z łatwością możemy odmierzyć odpowiednią ilość produktu . Ale dla mnie ma jeden dosyć duży minus jakim jest zapach tak jak uwielbiam wszystkie słodkie zapachy tak ten dla mnie jest bardzo przesadzony , zbyt sztuczny i intensywny , na szczęście nie utrzymuje się na skórze zbyt długo wiec da się przeżyć .

Delikatnie oczyszczająca pianka o zapachu borówki!

To już moje 3 opakowanie tej pianki. Bardzo lubię produkty do mycia twarzy o takiej konsystencji i tak trafiłam na ten produkt. Pianka bardzo delikatnie myje i oczyszcza skórę, nie podrażnia jej. Po jej użyciu nie ma uczucia ściągnięcia i przesuszenia. Skóra jest oczyszcza i wygładzona. Zapach jest obłędny, pianka jest bardzo wydajna. Opakowanie jest porządne, atomizer nie zacina się i nie ma problemu z dozowaniem produktu. Jeśli ktoś potrzebuje bardzo głębokiego oczyszczenia, to raczej ten produkt się nie sprawdzi, ale dla delikatnego, codziennego oczyszczenia jak najbardziej polecam.

słodka borówka (?)

Nacomi nie należy do moich ulubionych firm, po prostu moja skóra się z nimi nie lubi.
Wybieram pianki do oczyszczania skóry twarzy, ponieważ mam skórę wrażliwą i suchą, więc potrzebuje bardzo delikatnego obchodzenia się.

Zalety:
-wydajna
-atrakcyjna cena
-delikatnie oczyszcza skórę

Wady:
-sztuczny, słodki zapach
-niestety moja skóra reaguje podrażnieniem na ten kosmetyk, jest zaczerwieniona i pojawiają się małe stany zapalne
-kiepski skład

Czemu odkryłam tę piankę tak późno?!

Piankę od Nacomi dostałam w prezencie od mojej siostry.

Produkt został zamknięty w poręcznym opakowaniu o pojemności 150ml. Posiada pompkę ułatwiająca wydobycie produktu.

Mam skórę normalną, w kierunku problematycznej. Muszę podkreślić, że pianka nie zapchała mnie, nie wygenerowała nowych pryszczy i nie podrażniła oczu.

Sama formuła jest bardzo przyjemna w starciu ze skórą. A zapach pianki jest po prostu boski. To totalny borówkowy zawrót głowy.

Pianki z chęcią używałam rano do oczyszczenia skóry twarzy, ale zdarzało się, że używałam jej w drugiej fazie mycia po skończonym demakijażu wieczorem. Muszę powiedzieć, że zadziwiająco dobrze radziła sobie ze zmyciem masełka z twarzy.

Skóra po zastosowaniu tego produktu była miękka w dotyku, promienistą i nawilżona. Na pewno kupię ją ponownie :)

Polecam z czystego serca!

Jedna z lepszych pianek do mycia twarzy jakąkolwiek miałam. Z marką się znam od wielu lat, pianki od nich każda idealnie domywa mi buzię i pozostawia nawilżoną buzię, przy innych od razu mam "ściągniętą" buzię, a tutaj skóra jest delikatna. Bardzo polecam! Zapach: obłęd!

Ten zapach!

Pianki używam zawsze do porannego oczyszczania skóry twarzy, w celu usunięcia sebum, resztek produktów, które na niej pozostały i ewentualnych zabrudzeń z nocy. Zależy mi na tym, żeby pianka oczyszczała cerę, była delikatna i nie wysuszała.

Tym razem mój padł na piankę z Nacomi Face Cleansing Foam Blueberry o obłędnym zapachu! Mogłabym go wąchać całymi dniami. Jest bardzo przyjemny, kojarzy się z latem, nie sprawia wrażenia zapachu sztucznego/chemicznego, a dosłownie bitej śmietany ze świeżymi borówkami). Opakowanie przywołuje na myśl słoneczną pogodę. Etykieta jest w pięknym, lekko filetowym kolorze. Posiada pompkę, która w odpowiedni sposób wydobywa i spienia produkt.

Face Cleansing Foam ma idealną konsystencję, jest bardzo przyjemna, długo się utrzymuje, nie "roztapia" się od razu po nałożeniu na twarz, można przez dłuższy czas myć nią skórę. Nie używam pianki do wieczornego rytuału pielęgnacji, ale służy mi ona do porannej pielęgnacji. Dobrze domywa sebum oraz zabrudzenia zebrane w ciągu nocy, odświeża skórę, jednocześnie nie podrażnia jej, jest bardzo delikatna. Wystarcza na długi okres czasu.

Borówkowo mi

Idealna pianka na poranne oczyszczanie twarzy i wieczorem jako 1. krok w demakijażu. Pięknie pachnie, jest delikatna, nie podrażnia i nie uczula. Do tego można ją złapać w promocyjnej cenie.

Super!

Bardzo przyjemna, oczyszczająca pianka. Sprawdza się na mojej mieszanej, wrażliwej cerze. Raczej do wieczornego mycia, ponieważ czasami lekko przesusza skórę. Za tę cenę zdecydowanie uczciwy produkt.

Najpyszniejsza w kolekcji

Kupuję ją maniakalnie, jedno opakowanie za drugim. Najgorzej, jak idę z córkami do Hebe, bo one mi tam zerkają za pianką o zapachu pianek cukrowych. A ja kocham tę borówkę.
Domywa mi makijaż pod warunkiem, że nie jest wodoodporny. Myję na dwa razy. Zapach zostaje na długo, czuję go przez minimum pół godziny po użyciu.

Nie podrażnia, używamy jej w składzie 8 latka, 14 latka, 16 latka i 37 latka :) więc przekrój konkretny, zużycie również.
Czy jest wydajna? Trudno powiedzieć, bo używamy często. Jak ktoś sobie chce humor poprawić, to myje nią nawet ręce! Więc idzie jak woda.

Borówkowy zawrót głowy

Z tą pianką zapoznałam się będąc w odwiedzinach u mojej siostry, która poleciła mi ten produkt. Moją uwagę niewątpliwie przyciągnęły borówki na etykiecie, których jestem wielką fanką! Gdy przetestowałam działanie tej pianki, postanowiłam ją kupić dla siebie. Miałam wówczas farta, ponieważ w drogerii Hebe obowiązywała promocja na markę Nacomi, więc z zaciekawieniem przystąpiłam do działania.

Pianka umieszczona jest w charakterystycznym dla tego typu produktów opakowaniu i posiada wygodną pompkę do aplikowania, zaś dozowanie nie sprawia najmniejszych problemów. Pojemność wynosi 150 ml i jest w pełni wystarczająca na kilka miesięcy. Na opakowaniu możemy zauważyć, iż głównym celem produktu jest łagodzenie oraz nawilżanie. Do zadań wyodrębnionych przez producenta należą również: usuwanie zanieczyszczeń, ukojenie podrażnień, nawilżanie oraz wygładzenie i nadanie elastyczności twarzy. Natomiast podczas aplikacji towarzyszy przepiękny, borówkowy zapach, za którym po prostu przepadam!

Sama pianka posiada puszystą konsystencję, która odpowiednio wystarczająco wchłania się w twarz. Aplikacja nie sprawiła mi żadnych problemów. Podczas jej stosowania, czułam przyjemną miękkość oraz wygładzenie. Oczyszczenie zaś było bardzo delikatne, bardziej sprawdzało się w drugim etapu demakijażu w pielęgnacji wieczornej. Wpływ użytkowania niniejszej pianki nie wpłynął negatywnie na stan cery, ponieważ nie wystąpiły podrażnienia ani pozostałe niedoskonałości. Miałam pewne obawy, czy produkt będzie wysuszał skórę, ale na szczęście do takiej sytuacji nie doszło, wyczuwałam natomiast delikatne nawilżenie mojej suchej, naczynkowej cery.

Podsumowując, działanie produktu jest dość delikatne, nie powoduje wystąpienia efektów niepożądanych. Dzięki uniwersalności, możemy cieszyć się wieloma pozytywnymi aspektami, które pozytywnie wpłyną na nasz stan skóry. Jak dla mnie - produkt jest w porządku.

Jedna z moich ulubionych pianek

Jestem wielką fanką borówki i innych leśnych zapachów, dodatkowo uwielbiam pianki do mycia twarzy, dlatego tez zdecydowałam się przetestować piankę do mycia twarzy od Nacomi.
Opakowanie - typowe opakowanie pianki do mycia twarzy, bardzo wygodne, aplikator działał bez zarzutu. Na opakowaniu wszystkie istotne informacje, produkt jest wegański, naturalny, rewelacja.
Pianka jest niezwykle mięciutka, bardzo przyjemnie się jej używa. Ma naprawdę fajną konsystencję, masaż tą pianką jest niezwykle przyjemny, dodatkowo zapach borówki umila procesy związane z oczyszczeniem twarzy.
Ja zawsze na pierwszy krok oczyszczania twarzy wybieram olejki, pianka idealnie zmywa wszystkie produkty które używałam do pierwszego kroku pielęgnacji. Dodatkowo pozostawia skórę odświeżoną, bez uczucia ściągnięcia czy przesuszenia. Rano daje niesamowite orzeźwienie i blask skórze.
Nie zapycha, łatwo zmywa się z twarzy. Nawet po dostaniu się do oka, nie wywołuje szczypania czy pieczenia. Często do niej wracam, jest to moja jedna z ulubionych pianek do mycia twarzy, jest bardzo przystępna cenowo, dodatkowo często można ją spotkać na promocji w Hebe.