Yope, Naturalny żel do higieny intymnej `Aloes i lukrecja`

Średnia ocena: 4.86/5

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

zobacz więcej ofertzwiń

Żel koi i nawilża. Dzięki naturalnym składnikom aktywnym takim jak sok z aloesu, ekstrakt z lukrecji, hydrolat z jaśminu, alantoina i pantenol. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego oraz o niskim stopniu przetworzenia.

żele
łagodzące, nawilżające
zapachowa
z pompką, w butelce
żel

Podrażnia

Żel koszmarnie mnie uczulił, wywołał czerwone, swędzące "placki" w pachwinach, skończyło się wizytą u lekarza i przepisaniem maści - osobom o wrażliwej skórze stanowczo odradzam ten produkt!

Dla mnie jest ciut gorzej niż Żurawinowa Sarenka

Jeśli chodzi o geranium i Żurawinę - czyli Sarenkę, to jest to mój nr 2 wśród płynów do higieny intymnej.

Tutaj zapachu nie ma wcale (wiem, że to nie jest ważne, i lepiej gdy tego zapachu nie ma), ale tam jest to dużo przyjemniejsze i nie przeszkadza a wręcz jest to plusem.

Nie odczuwam nawilżenia i oczyszczenia tak jak w przypadku płynu z Żurawiną.
Może chodziło tutaj o silniejsze Ukojenie, ale nie zauważyłam takowego.

Cenowo, żurawina wypada tak samo, więc zostaje przy tamtym.

Jednak nie swędzi, nie uczulil, czyli skład jak najbardziej poprawny.

Świetna pielęgnacja

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją żelu do higieny intymnej od Yope. Bardzo lubię tę markę, jednak mam swoich ulubieńców oraz produkty, których nigdy więcej bym nie kupiła.

Zaczynają od wyglądu samej butelki i funkcjonalności. Żel zamknięty jest w butelce z pompką. Dzięki temu świetnie się dozuje. Nie miałam problemu z wydobyciem resztek produktu z opakowania.
Jeśli chodzi o konsystencję żelu nie jest ona bardzo gęsta, a sam żel jest przezroczysty.
Świetnie się pieni i jest bardzo wydajny.

Kolejny aspekt to zapach! Strzał w dziesiątkę. Bardzo ładnie pachnie i przypadł mi do gustu. Jest to świeży zapach i rzeczywiście wyczuwam w nim aloes.

A teraz najważniejsze- działanie.

Produkt świetnie czyści ale również pielęgnuje skórę. Dzięki zawartym prebiotykom i wodzie ryżowej jest delikatny dla skóry. Nie zauważyłam podrażnień ani wysuszenia skóry tych wrażliwych miejsc. Wręcz przeciwnie, nawilża i pozwala skórze na chwilę odetchnąć.

Skład to 99% składników pochodzenia naturalnego, a kosmetyk nie był testowany na zwierzętach.

Wykorzystałam już dwa opakowania, a trzecie jest w trakcie stosowania. Polecam, jego brata bliźniaka o innym zapachu również.

Jedyne czego żałuję to to, że nie kupiłam go ponownie, bruh

Ok, ten produkt jest naprawdę świetny, że aż wstyd się przyznać, że nie kupiłam go ponownie, co jest moim zdaniem olbrzymim błędem z mojej strony! ????

Produkt naprawdę bardzo delikatnie i zarazem skutecznie oczyszcza oraz ma niesamowicie delikatny, ale i przyjemny zapach.

W swojej konsystencji jest on raczej delikatny, po rozpienieniu staje się taką delikatną pianką.

Jeśli szukacie naprawdę jakiegoś mega delikatnego produktu to moim zdaniem będzie to strzał w dziesiątkę~!
Więc jak najbardziej go polecam wszystkim ;)

Jestem na nie

U mnie produkt kompletnie się nie sprawdził . Wgl nie nawilża a wręcz mam wrażenie że na odwrót bardziej wysusza i dodatkowo u mnie po kilku użyciach zaczął strasznie podrażniać pojawiło się pieczenie i swędzenie . Plus za naturalny skład oraz za ładny delikatny zapach

Zaskakujący dobry i skuteczny

Żel kupiłam w promocji, bo chciałam przetestować jakąś nowość. Okazał się naprawdę bardzo dobry. Ma wygodne opakowanie, bezawaryjną pompkę; łagodny zapach, delikatne, ale skuteczne działanie. Jest wydajny. Chętnie kiedyś do niego wrócę, jak i również przetestuję inne warianty.

Najlepszy żel do higieny intymnej :)

Przetestowałam w swoim życiu już wiele płynów i żeli do higieny intymnej z różnych firm. Stwierdzam iż yope jest najlepszy.
Ten żel jest po prostu idealny. Sama aplikacja jak i użycie jest proste oraz nie powoduje uczucia dyskomfortu.
Opakowanie jest ładne i wykonane z wytrzymałego plastiku.
Zapewnia skuteczna ochronę przed różnymi infekcjami czy bakteriami. Nie powoduje podrażnień tych wrażliwych miejsc intymnych.
No dla mnie nie ma lepszego.
Uwielbiam go i polecam :)

Bardzo dobry delikatny

Płynów do higieny intymnej używam do codziennej higieny. Od tego typu produktów wymagam dobrego oczyszczania i odświeżania bez podrażnień. Żel od Yope właśnie taki jest :)

+Butelka wygląda pięknie - no Yope zdecydowanie umie w opakowania :D uroczy króliczek, różowy kolor, totalnie w moim guście. Pompka jest wygodnym rozwiązaniem, nie zacina się.

+Delikatny, roślinny zapach - po cichu liczyłam na zapach lukrecji którą lubię, ale nie wyczuwam go. Ale zapach produktów do higieny intymnej to dla mnie nie jest najważniejsza kwestia

+Wydajność - niewielka ilość wystarcza by dokładnie umyć okolice intymne

Moim ulubieńcem jest wersja "Geranium i żurawina (ochrona przed infekcjami)", więc postanowiłam wypróbować i tę, czyli "Aloes i lukrecja (nawilżenie i ukojenie)".

Opakowanie w obu przypadkach to strzał w 10. - 300ml butla z pompką, więc jest wydajnie i wygodnie.

Zapach ciężko określić - ani owocowy, ani ziołowy... ale przyjemny i delikatny. Moim zdanie "Geranium i żurawina" pachnie ładniej i intensywniej.

Skład długi, ale dobry w obu przypadkach.

Cena ok.21zł w Rossmannie.

Ten żel jest poprawny, niemniej jednak wróciłam do "Ochrony przed infekcjami", bo miałam wrażenie, że lepiej się u mnie spisuje. Jeżeli nie macie większych wymagań to polecam Aloes i lukrecję (szczególnie dla młodych dziewczyn/nastolatek).

Komfort, nawilżenie i naturalny skład

Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii postanowiłam sama sprawdzić czy rzeczywiście jest tak dobry. W moim koszyku znalazł się akurat gdy był na promocji 14,99zł.
Moją uwagę przykuło urocze opakowanie z króliczkiem i jego naturalny skład. Już wcześniej stosował u siebie kilka kosmetyków marki Yope i świetnie mi się sprawdzały. Żel jest gęsty, ma wyczuwalny zapach aloesu. Wystarczy niewielka ilość przez co jest wydajny . Zawiera probiotyki więc przywraca naturalne pH wrażliwych okolic intymnych. Jest komfortowy w stosowaniu i rzeczywiście daje nawilżenie. Cena regularna mogłaby być niższa więc warto kupić w promocji.
Zalety:
-natulalny skład
-ładne opakowanie
-daje komfort
-nawilża
-ładnie pachnie
- przywraca naturalne pH
Wady:
-wysoka cena

Niestety nie zachwycił..

Bardzo lubię produkty Yope, dlatego zdecydowałam się na zakup tego żelu. Dodatkowo zachęciły mnie pozytywne opinie na jego temat. Jego dodatkowym atutem jest naturalny skład.

Zapach jak dla mnie jest idealny. Bardzo delikatny i nienachalny.
Konsystencja żelu dosyć gęsta, ale to oceniam na plus.

Opakowanie jest śliczne. Motyw królika jest przeuroczy oraz sam kolor butelki, cukierkowego różu. Pompka jest bardzo wygodna w użytkowaniu.

Sam produkt jest po prostu ok. Wydajność ok. Nie podrażnił mnie.

Niestety nie zauważyłam kompletnie nawilżenia, które obiecuje producent. Nawet powiedziałabym, że przesusza.

Podsumowując, produkt dobry, ale wolę produkty bardziej nawilżające te okolice. Ogólnie polecam.

Wspaniały, uwielbiam

Mój ulubiony żel do higieny intymnej. Bardzo przyjemny w stosowaniu - daje wrażenie takiej lekkości i "poślizgu", mimo że pieni się delikatnie, a może właśnie dlatego. Zapach również jest delikatny, produkt nie wysusza, nie podrażnia, dobrze myje. Cenę regularną (tzn. taką jak na stronie yope) uważam jednak za zaporową, zawsze kupuję na promocjach.