OnlyBio, Hair Balance, Odżywka emolientowa do włosów

OnlyBio, Hair Balance, Odżywka emolientowa do włosów

Odżywka emolientowa do włosów OnlyBio Hair Balance skierowana jest do posiadaczy puszących oraz plączących się włosów, które są nieprzyjemne w dotyku oraz szorstkie. Produkt ten działa wygładzająco na włosy, gdyż posiada masło shea, olejek z awokado oraz olej lniany. Ponadto stosowanie jej nadaje włosom miękkości, gładkości oraz chroni przed zewnętrznymi czynnikami.

OnlyBio Hair Balance posiada formułę bez SLS oraz SLES. Dodatkowo odciąża włosy, przez co pozostają one wygładzone oraz nawilżone. Ta odżywka o zapachu mango ma wiele zwolenników.

Cechy odżywki emolientowej do włosów OnlyBio Hair Balance:
- wygładza łuski włosów,
- chroni przed zewnętrznymi czynnikami,
- nawilża oraz nabłyszcza włosy,
- ułatwia rozczesywanie,
- niestosowana na zwierzętach,
- jest odpowiednia dla wegan,
- nie posiada olejów mineralnych, substancji pochodzenia naturalnego, parabenów PEG oraz SLS i SLES,
- zawiera aż 98% składników pochodzenia naturalnego.

Odżywka OnlyBio Hair Balance nadaje się do pielęgnacji metodą OMO. Zaleca się używanie jej przy włosach ciężko rozczesujących się. Skóra głowy po użyciu produktu jest dokładnie oczyszczona.

do włosów suchych i zniszczonych
wygładzające, nabłyszczające, nawilżające
w tubie
lekkie
Skóra głowy
normalna

Chyba tylko mi trafiła się jakaś kiepska sztuka

Moim długim farbowanym niskoporom odżywki Onlybio pasują jak szyte na miarę.
Opinii tej nawet nie sprawdzałam przez zakupem, brałam ją jako pewnik.

Niestety, jej zapach mnie odrzuca. Po odkręcaniu jej myślałam z początku, że zsikał mi się kot w łazience ????????.

Działanie niezłe- wygładza, zabezpiecza dociąża włosy, ale może moja sztuka jest jakas zepsuta mimo daty ważności, bo jest koszmarnie śmierdząca i nie wiem, czy zaryzykuję ponowny zakup.

Uwielbiam i kocham!

Jedna z najlepszych odżywek, które stosowałam dotychczas. Kupiłam kolejne opakowanie z rzędu posiadając jeszcze kilka innych odżywek emolientowych, ale każde większe wyjście to tylko z tą odżywką wraz z aktywatorem skrętu z tej serii jak i stylizatorem od aunt jackie's curl la la. Objętość jak i wygładzenie w zrównowarzonej formie oraz podkreślenie skrętu. Jestem zachwycona tym produktem! Dzięki tej odżywce mogłam rozczesać loczki w dość szybki i przyjemny sposób nawet po umyciu skóry głowy co jak dla mnie jest mega ważne bo nie raz zapomnę przy pierwszej odzywce je przeczesać. Jak dla mnie produkt na 5 z plusem.

Najlepszy produkt do włosów jaki miałam !

Jeśli chodzi o produkty do włosów onlybio, to właściwie nie znalazłam jeszcze takiego, który by się u mnie nie sprawdził i mam tutaj na myśli i serie limitowane i serie dostępne w regularnej sprzedaży.
Odżywkę emolientową stosowałam w metodzie OMO jako pierwsze 0 i przyznam, że sprawdziła się super. Włosy zawsze były bardzo dobrze nawilżone, dociążone, ale nie obciążone oraz pełne blasku. Odżywka nie obciążała również przy używaniu solo i z różnymi innymi produktami niekoniecznie z tej samej serii lub tej samej marki. Świetnie też uzupełnia pielęgnację przy helatowaniu włosów.
Konsystencja odżywki jest gęsta i kremowa, więc bardzo łatwo nałożyć ją na włosy. Nie oczywiście problemu z porządnym spłukaniem odżywki nawet ze względu na tę konsystencję. Odżywka bardzo ładnie pachnie kiwi.

Bardzo lubię wszystkie odżywki z tej serii

Mam włosy rozjasniane, wysokotonowe, skłonne do wysuszania.

Stosuję pełną pielęgnację. OnlyBio począwszy od szamponu a skończywszy na odżywkach i olejach.

Moje włosy lubią emolienty, stosuję je na zmianę z odżywką proteinową. Dodatkowo po zmyciu odżywki nakładam kolejną bogatą w silikony.
Takie połączenie zapewnia moim włosa dociążenie, odżywienie i regenerację.

Produkt jest wydajny, wystarczająco gęsty żeby nie spływał z włosów, podoba mińskie jej zapach.

Dobra odżywka w przystępnej cenie

Odżywkę kupiłam na promocji, ponieważ akurat brakowało mi tego produktu. Ma ona kremową konsystencję i intensywny owocowy zapach. Moje włosy po niej są wygładzone i pięknie pachną, generalnie nie ma się do czego przyczepić i zdecydowanie kupiłabym ją ponownie. Mega duży plus za to, że ma oznaczyny typ, czyli że jest emolientowa, dzięki temu nie muszę się nad tym zastanawiać i przeszukiwać włosingu. ;) Stosowałam ją na moich średnioporowatych włosach.

Same plusy, zero minusów :D

Z ciekawości

Produkt kupiłam z ciekawości, był w okazyjnej cenie a ja szukałam czegoś, co odżywi moje włosy. Niestety, ale zapach jest na tyle słodki i nie w moim guście, że efekt nie jest w stanie mnie przekonać do tego, by wrócić do tego produktu. Jestem zbyt wrażliwa na tym punkcie. Włosy były łatwiejsze w rozczesywaniu, optycznie zdrowsze, ale brak efektu wow.

Otulające mango

Uwielbiam❤️... odżywka świetnie sobie radzi z moim puchem na głowie jednocześnie nie przeciążając. Mam włosy średnioporowate, jest jedną z kilku pierwszych zakupionych przeze mnie odżywek????. Nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo jest dobra w porównaniu do innych. Moje włosy po niej są mięciutkie i dociążone, po prostu cudo????. A ten zapach!!! o matko... ????uwielbiam, najlepszy chyba z jakim się spotkałam w odżywkach. Odżywkę używam od lutego co ok. 2 mycie myje włosy co dwa dni I mam obecnie 1/2, 1/3 opakowania? ????Warto podkreślić że mam grube i długie włosy. Są one też zniszczone a ta odzywka świetnie je odżywia i wygladza. Czego chcieć więcej?!????

Bardzo dobra odżywka emolientowa

Uwielbiam wszystkie kosmetyki OnlyBio do włosów i nie inaczej jest z tą odżywką. Pozostawia włosy milutkie, gładziutkie i odpowiednio dociążone. Jest w moim przypadku bardzo wydajna i dobrze współpracuje z innymi odżywkami z tej samej serii. Jedynym minusem jest dla mnie zapach, nie lubię tak słodkich, cukierkowych nut.

Świetna, zresztą jak cała seria

Odżywkę emolientową OnlyBio kupiłam w wersji mini, do przetestowania na początek.

Mam długie, rozjaśniane włosy i na nich sprawdziła się naprawdę dobrze. Dobrze rozprowadza się na włosach, pozostawiając je miękkie i wygładzone. Używałam jej naprzemiennie z odżywkami humekantową oraz proteinową z tej samej serii i wszystkie sprawdziły mi się bardzo dobrze.

Jedna uwaga co do zapachu - cała seria ma bardzo intensywne, słodkie, cukierkowe zapachy, przypominające słodycze dla dzieci. Mnie to nie przeszkadza, chociaż wolę naturalne aromaty, ale jeżeli ktoś jest wrażliwy w tej kwestii, to może mu to przeszkadzać.

Średnia

Przy moich wysokoporowatych rozjaśnianych włosach nie robi cudów, chociaż też od niej tego nie oczekuję. Na pewno sprawdzi się przy niższych porowatościach. Zapach mega. Cena też w porządku. Opakowanie jest trochę problematyczne, jakoś w połowie zaczyna być ciężko z wydobywaniem produktu. Zachwytu nie zrobiła, ale rozczarowaniem też nie jest.

Odżywka emolientowa OnlyBio

To moja ulubiona odżywka, super wygładza włosy i pięknie pachnie.Włosy są po niej miękkie , gładkie i błyszczące .Używam jej od ponad roku i to najlepsza odżywka emolientowa jaką miałam.

Jeden z moich podstawowych produktów do włosów

To jedna z częściej kupowanych przeze mnie emolientowych odżywek do włosów. Za tym idzie kilka kwestii: niska cena, dostępność w większości drogerii, bardzo dobre działanie. Odżywkę stosuję jako drugie 'O' w metodzie OMO. Ma ładny zapach, dobrą konsystencję, łatwo się wczesuje we włosy. Włosy po niej są lśniące, gładkie i odżywione.