Kallos, Vegan Soul, Nourishing Hair Mask with Vegetable Protein and Avocado Oil (Odżywcza maska do włosów z warzywnymi proteinami i olejkiem awokado)

Pojemność 1 000 ml

Wzbogacająca maska do włosów z potein roślinnych i z olejem z avokado na suche, wyczerpane włosy. Bogata maska zawierająca składniki z roślin, ekstrakt z wodorostów, odżywczy olej z awokado, olej makadamia, olej argan i witaminy nawilża i odżywia włosy.

zapachowa, bez SLS i SLES, bez parabenów
w słoiku
bogate
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające

Kallos Vegan Soul

Lubię maski kallosa i tę też musiałam mieć jest to produkt vegan ma typowy duży pojemnik jak na kallosy wersji dużej 1000 ml z pistacjowa etykietą lecz różni się ceną ta kosztuje już 15 złotych lecz dalej uważam że bardzo tanio jest dostępna w drogeri natura w składzie znajdziemy roślinne proteiny olejek awokado olejek makadamia olej argan i witaminy oraz ekstrakt z wodorostow ma bardzo dziwny zapach to chyba te wodorosty ciężko stwierdzić nie podoba mi się trochę też się na włosach utrzymuję ale jest to do przeżycia konsystencję mamy gęsta nie spływa z włosów i dobrze się ją zmywa maska nawilża i odżywia włosy nie są suche aż tak są wygładzone i wyglądają zdrowo maska bardzo ułatwia rozczesywanie włosów polubiłam ją

Wygładzająca innowacja od Kallosa

plusy:
+ gęsta konsystencja
+ dosyć przyjemny zapach
+ ułatwia rozczesywanie włosów
+ nie obciąża
+ nawilża
+ zmiękcza
+ wygładza

minusy:
?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- bardzo niska dostępność
+ niska cena
+ wydajna

Dobra maska z Kallosa

Sama stosowałam już kilka masek z Kallosa, ale ta chyba będzie moim ulubieńcem. Bardzo, bardzo bogaty skład zwrócił od razu moją uwagę. Moje włosy lubią emolienty, a proteiny tak w nieco mniejszej ilości. Na szczęście w tej masce zastosowano proteiny roślinne, z którymi trochę trudniej przesadzić.

Ładnie wygładza włosy

Maska zamknieta w dużym, białym, plastikowym słoju, tak jak wszystkie maski tej marki. Maska jest dość gęstą biała, ma specyficzny i dość intensywny zapach, ciężki do określenia, ale raczej średnio przyjemny.
Maska lateo rozprowadza się po włosach, jest dość wydajna i łatwo wypłukuje się z włosów.
Po użyciu włosy o wiele łatwiej się rozczesują. Są bardzo wygładzone i pięknie błyszczą. Radzę nakładać tą maskę od połowy włosów, bo u mnie akurat nakładając od nasady mocno obciąża włosy. Ale nakładając od połowy sprawdza się świetnie. Niestety zapach również utrzymuje się przez dłuższy czas.
Maska jest dość wydajna a jej cena jest bardzo atrakcyjna.

Rewelacyjna maska

Jest to maska w 100% wegańska do włosów suchych i zniszczonych.
W składzie posiada roślinne proteiny i olej z awokado, jest bogata w białko roślinne, ekstrakt z wodorostów i olej arganowy.
Nie zawiera parabenów i silikonów. Nie jest testowana na zwierzętach.
Doskonale nawilża moje włosy.
Stały się one bardziej sypkie i łatwiej mi je rozczesać. A zapach jest przepiękny, pozostaje na włosach przez długi czas.
Zachęcam was do przetestowania, będziecie z niej zadowolone ‼️‼️‼️