Uzdrovisco, Roślinnie aktywny tonik-esencja bezwacikowy na ładna cerę

Średnia ocena: 4.00/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

zobacz więcej ofertzwiń

Działa łagodząco, rewitalizuje skórę i zapobiega niedoskonałościom.

DLA KOGO?
Fitoceutyk doskonały dla każdej kobiety, która już pierwszym kroku pielęgnacji pragnie zadbać o szybkie i skuteczne przywrócenie skórze naturalnego pH skóry po myciu, ale także o aktywne nawilżenie, wspomaganie równowagi i zapobieganie niedoskonałościom. Ceni produkty z „czystym” składem (tonik w całości oparty na naparach), które można stosować bez użycia wacika! Bo lubi być ECO i wie, że dłonie i palce to najdelikatniejsze i najlepsze „narzędzie” pielęgnacji.

tonizowanie twarzy
tłusta, normalna, sucha, trądzikowa, mieszana
łagodzące, nawilżające, oczyszczające
płyn

Mój ulubiony

Na tę chwilę to mój ulubiony tonik. Używam go codziennie rano, już prawie dwa lata (kończę drugie opakowanie). Jak dla mnie ma same plusy: jest wydajny (butelka starcza mi na rok! codziennego używania 1 raz dziennie), ma bardzo przyjemny zapach i konsystencję, jest bezwacikowy i nie spowodował żadnych niepożądanych efektów :)

Bardzo go polubiłam

Ten produkt jest fantastyczny. Używam go już od kilku miesięcy i mam wrażenie, że go wcale nie ubywa.
Świetne jest to, że jest bezwacikowy.
Bardzo ładnie pachnie, trochę kwiatowo, łagodnie, nienachalnie.
Skóra po nim jest miękka w dotyku i gładka.
Dla mnie super. Polecam.

Uzdrovisco Roślinnie, aktywny tonik nawilżający bezwacikowy

Rewelacyjny produkt. Całkowicie stonizowana twarz po umyciu bez konieczności używania wacików. Oszczędność czasu. Tonik po nałożeniu daje uczucie nawilżonej skóry. Dodatkowo pięknie pachnie! Bardzo wydajny produkt, wystarczy jedna kropla na całą twarz. Po dłuższym stosowaniu można odczuć różnicę w pojawianiu się niedoskonałości, których faktycznie jest mniej.
Jedyną wadą jest opakowanie. Do skorzystania z produktu, trzeba obrócić go do góry nogami. Pojemnik dozuje sobie ilość. Natomiast pozostała ilość produktu osadza się na zakrętce, co trochę utrudnia korzystanie.

Nie robi krzywdy

Używam od kilku miesięcy i nie zauważyłam po nim poprawy w nawilżeniu mojej cery. Poza tym krzywdy mi nie zrobił. Mam cere tłustą ze skłonnością do niedoskonałości.

Nic szczególnego

Tonik zakupiłam zachęcona dosyć niską ceną promocyjną, a w dodatku słyszałam o nim bardzo dużo dobrego. Jednak chyba się średnio lubimy, oczekiwałam czegoś więcej..

Konsystencja tego toniku jest gęsta, lekko żelowa, co ułatwia aplikację dłońmi.
Bardzo duży plusik za to, że jest to produkt bezwacikowy i jest to podkreślone przez producenta, ponieważ mniej podrażniamy skórę i jest to bardziej ekologiczne.

Produkt po nałożeniu na buzię szybko się wchłania i pozostawia nieprzyjemną i lepką warstwę. Efekt nawilżenia czuć tylko od razu po zaaplikowaniu produktu, później efekt odwrotny, efekt ściągnięcia, przez co miałam wrażenie, że skóra jest lekko wysuszona niż nawilżona.
Moja cera jest mieszana z niedoskonałościami i nie zauważyłam żadnego wpływu po używaniu tego toniku, brak szczególnego nawilżenia, jak i brak efektów, jeżeli chodzi o złagodzenie stanów zapalnych, czasem miałam wrażenie, że jest ich nawet więcej.

Co ważne to jest to produkt bardzo wydajny, wydaje się, że się nigdy nie kończy co później jest trochę powoli męczące.

Mnie ten tonik nie przypadł do gustu, nie zauważyłam większych efektów, jakie obiecuję producent, konsystencja też chyba nie jest moim ulubieńcem.

Rzeczywiście robi ładną cerę!

Jest to chyba moje 6 opakowanie tej esencji i nie wyobrażam sobie używania innego tonika. :)) Nawilża, koi po użyciu kwasów, ładnie pachnie i nie trzeba uzywac wacika - konsystencja jest zbliżona do nie w pełni stężałej galaretki, więc nie przecieka przez palce. Nie zauwazylam żeby mi nasilal tradzik, a nawet delikatnie go uspokaja.

Jedno opakowanie starcza mi na ok. pół roku przy używaniu 2 razy dziennie.

Kupuję za zazwyczaj ok. 30 zł.

Butelka jest z twardego plastiku, ale nie mialam problemu z wydostawaniem produktu - przy obróceniu i delikatnym ściśnięciu elegancko wychodzi (a po doświadczeniu z odżywkami w twardych opakowaniach co nie wychodziły mega na to uwazam)

Must have w kosmetyczce!

fajny produkt

Tonik wygrałam w jakiejś akcji drogerii Hebe inaczej nie wiem czy bym go poznała.
Bardzo przyjemny produkt. Na plus, że nie trzeba zużywać dodatkowych wacików by go zaaplikować. Wystarczy 1-2 krople na całą twarz, dzięki temu jest bardzo wydajny. Szybko się wchłania, nie pozostawia uczucia ściągnięcia na twarzy.
Zapach bardzo przyjemny, mi przypadł do gustu.
Wygodne opakowanie w formie butelki.
Polecam!

Tonik esencja

Tonik esencja bezwacikowy na ładną cerę firmy UZDROVISCO, 150 ml.

Posiada w swoim składzie:
-- 100% naparu z fiołka i dziewanny dzięki którym między innymi wspomagamy regenerację naskórka, redukujemy stany zapalne oraz nawilżamy
-- kwas hialuronowy 4D który zmiękcza, wygładza i nawilża
-- syrop węglowodanowy który również pomaga nam zmiękczyć, ochronić i nawilżyć.

Tonik jest jedyny w swoim rodzaju osobiście polecam szczególnie osobą które dużo podróżują i nie zawsze mają możliwość skorzystania z toaletki.

Tonik jest całkowicie bezwacikowy więc do jego aplikacji wystarczą nam jedynie nasze czyste paluszki przy czym pozostajemy ECO :-)

Jest bardzo wydajny do jednorazowej aplikacji wystarczą już 2 kropelki.

Polecam !!!

Oj tak! Cera faktycznie staje się ładniejsza dzięki niemu :)

Na tonik-esencję na ładną cerę marki Uzdrovisco zdecydowałam się z kilku powodów:
* chciałam (i chcę nadal!) mieć ładną cerę ;)
* naczytałam się o niej wiele dobrego na Wizażu;
* postanowiłam wyrzucić waciki z pielęgnacyjnej rutyny nie tylko w trosce o środowisko, ale bardziej po to, by wyeliminować drażniące tarcie nimi po twarzy (stąd też olejki hydrofilowe zamiast płynów micelarnych, toniki/hydrolaty z atomizerem oraz pozwalanie twarzy wyschnąć samej po myciu zamiast wycierania ręcznikiem);
* ma świetny, naturalny skład;
* chciałam wzmocnić nawilżenie w dziennej rutynie pielęgnacyjnej.
I dziś, kiedy po pół roku stosowania powoli widzę dno butelki od środka, mogę Wam z radością oświadczyć, że ten kosmetyk zachwycił i mnie :)

Biała, nieprzezroczysta butelka wykonana z grubego plastiku o pojemności 150 ml posiada dość minimalistyczną grafikę ograniczającą się do motywu kwiatu fiołka oraz napisów informacyjnych na temat produktu.
Zużycie produktu można śledzić dzięki odkręceniu nakrętki o tej samej średnicy, co butelka.
Zamykana jest ona na dobrze działającą, zatrzaskiwaną klapkę.
Konsystencja: na myśl przywodzi koreańskie tonery, choć jest od nich jeszcze trochę gęstsza. To właśnie czyni ją wygodną w użyciu bez płatka kosmetycznego.
Kolor: słomkowy.
Zapach: fiołkowy. Świetnie imituje naturalny, choć taki nie jest (parfum w składzie) ;)

W składzie znajdują się ekstrakty z kwiatów i liści dziewanny i fiołka trójbarwnego, które wygładzają, ściągają pory i łagodzą stany zapalne. Ponadto w INCI mamy też szereg humektantów na czele z gliceryną, czterema pochodnymi kwasu hialuronowego, trzema odmianami sacharozy oraz kwasem mlekowym, które wiążąc wodę w naskórku nie pozwalają na jej odparowywanie.

Esencja zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego i jest to godne podkreślenia tym bardziej, że kosmetyk działa skutecznie spełniając wszystkie obietnice producenta.
Trzeba jednak wiedzieć, jak jej używać, aby wydobyć z niej to, co najlepsze. Ze względu na dużą zawartość kwasu hialuronowego w składzie, warto nakładać ją na wilgotną skórę. Dlaczego? Bo kwas hialuronowy nie daje nawilżenia sam z siebie, ale wiąże cząsteczki wody, które znajdują się już w/na naskórku tworząc warstwę, przez którą wilgoć nie wyparuje. Jeśli więc nałożymy esencję na skórę suchą to pojawi się uczucie ściągnięcia czy wręcz większego wysuszenia. Warto mieć to na uwadze również ze względu na to, że ekstrakty z fiołka i dziewanny mają właściwości ściągające.
Po aplikacji odczekuję 10-15 sekund aż się wchłonie i od razu nakładam serum lub krem. Czyli instrukcja użycia taka sama, jak w przypadku serum z kwasem hialuronowym ;)

Mam mieszaną, skłonną do zapychania cerę, która potrzebuje nawilżenia, jak każda inna. Dbam o to szczególnie w swojej dziennej rutynie pielęgnacyjnej. Recenzowany kosmetyk jest świetny w swojej roli nie tylko toniku, co przede wszystkim esencji, chociaż w miesiącach letnich, kiedy to moja skóra potrzebowała redukcji warstw nakładanych kosmetyków, używałam go również jako serum! Nie tylko świetnie nawilża, ale i delikatnie koi i napina cerę. Nadaje jej lekko satynowe wykończenie, dzięki czemu twarz wygląda na promienną i przygotowuje ją na kolejne etapy pielęgnacji. Cera rzeczywiście wygląda ładniej! Świetnie współgra z innymi kosmetykami, nie zapycha porów i nie roluje się, gdyż ekspresowo się wchłania.
Na uwagę zasługuje również wydajność, o której na opakowaniu wspomina sam producent - faktyczne 150 ml produktu jest wydajne jak 500 ml i nie ma tu ani odrobiny przesady. Mój egzemplarz jest ze mną już od pół roku ;)

Tonik-esencja to produkt wart każdej złotówki, nawet w cenie regularnej, która w jego przypadku wcale nie jest za wysoka. Serdecznie polecam :)

Wielofunkcyjne serum/esencja dla każdego rodzaju cery

Esencję kupiłam po namowach znajomych, które bardzo zachwalały jej działanie i zapach. Wbrew dekleracji producenta można produktu śmiało używać jako serum, nawet dla cer suchych. Opakowanie jest estetyczne i praktyczne. Esencja ma przeźroczystą barwę i jest dosyć gęsta, dzięki czemu nie przelewa się przez palce i bez problemu nałożymy ją na twarz nie używając przy tym wacika. Bardzo szybko się wchłania, pozostawia cerę nawilżoną i mięciutką. Pachnie cudownie, mogłabym używać śmiało perfum o takim zapachu. Nie zapycha, nawet używane codziennie 2 razy. Polecam, zarówno jako tonik, jak i serum :)

Świetny

Jak go kupowałam przez internet, nie zwróciłam uwagi, że to formuła bezwacikowa, o konsystencji żelu, do nakładania palcami. Ale po pierwszym szoku, szybko przyszedł zachwyt.
Tonik ma żelową, ale dość płynną formułę, która nie spływa zbyt szybko z palców. Trzeba nauczyć się go stosować, ale szybko się można przyzwyczaić.
Opakowanie opływowe, walcowate, z wygodnym otwieraniem na klik, jedna ręka wystarczy do obsługi.
Zapach kwiatowy, taki sam aż do końca butelki.
Przyjemnie nakłada się kosmetyk, dwie solidne krople wystarczą na twarz i szyję. Lekkie wklepanie, również pod oczami i po chwili skóra jest gotowa na serum/krem.
Tonik ładnie nawilża, wygładza, bardzo lubię stosować go po peelingach i przed nałożeniem maseczki nawilżającej. Czuć, jak skóra pije z niego cenne składniki.
Myślałam, że będzie zapychał przez swoją dość gęstą jak na tonik konsystencję, ale nic bardziej mylnego.
Bardzo dobry naturalny skład. I nie trzeba używać wacików ani jak w przypadku typowych toników przelewać do innej butelki ze spryskiwaczem, żeby nie trzeba było używać wacików.

Fantastyczny

Dzięki temu tonikowi na prawdę polubiłam się z tonikami. Dopiero przy nim poczułam po co właściwie to wszystko.
Ten tonik przede wszystkim świetnie nawilża i koi skórę po całym dniu, dodatkowo robi za świetny podkład pod cięższe kremy. Uwielbiam to, że jest nieco gęsty - dzięki temu nie trzeba używać wacików, a na całą twarz wystarczą dwie-trzy krople, przez co jedno opakowanie wystarcza na naprawdę długo. Mimo swojej konsystencji nie jest wcale ciężki ani lepki, ale mimo to robi skórze dobrze :) Do tego wspaniale pachnie!