Long4Lashes, Advanced Repair Nail Serum Cica Recovery Care (Serum intensywna regeneracja i wzmocnienie paznokci po hybrydzie)

Intensywnie wzmacniające serum do paznokci zniszczonych zabiegami manicure hybrydowego. Już w 7 dni skutecznie regeneruje macierz i płytkę paznokcia.

Działanie składników aktywnych:
• Innowacyjny kompleks CICA-R8 regeneruje macierz paznokciową, gwarantując efekt długotrwałego wzmocnienia.
• Zawarta w recepturze biotyna wzmacnia paznokcie, zapobiega rozdwajaniu oraz przyspiesza ich wzrost.
• Olejek ze słodkich migdałów natłuszcza i wygładza płytkę, przywracając paznokciom zdrowy wygląd.

Efekt: Mocne, zregenerowane, wygładzone paznokcie.

odżywki do paznokci
wzmacniające, regenerujące
bez formaldehydu
w buteleczce
olejek

Super!

trafiony wybor! Jestem bardzo zadowolona z rezultatów, jakie uzyskałam po jego regularnym stosowaniu, zwłaszcza po hybrydzie.

Jego formuła jest odpowiednio lekka i łatwa do wmasowywania, co sprawia, że aplikacja jest przyjemna i szybka. Po kilku tygodniach regularnego używania, zauważyłam znaczną poprawę kondycji moich paznokci. Stały się silniejsze i mniej łamliwe.
Bardzo dobry produkt.

Paznokcie mniej się łamią i są błyszczące.

Po zdjęciu hybryd moje paznokcie były w opłakanym stanie, zaczęłam stosować serum Long4Lashes i teraz po miesiącu jest dużo lepiej, paznokcie mniej się łamią i są błyszczące. Serum ma konsystencję emulsji o jasno żółtym zabarwieniu, łatwo się rozprowadza, ładnie pachnie, nie klei. Serum jest w przezroczystej, szklanej buteleczce o pojemności 10 ml z pędzelkiem.

Świetne serum!

Pół roku temu miałam hybrydę na paznokciach, która sama zaczęła odchodzić razem z płytka paznokcia. Moje paznokcie od tego czasu są w opłakanym stanie. Żadna odżywka do tej pory nie pomogła. Ostatnio wpadłam na to serum i to był strzał w 10. Po tygodniu stosowania (kilka razy dziennie) widzę znaczna poprawę płytki paznokci.

Serum ma konstystencje emulsji/balsamu o jasno żółtym zabarwieniu. Łatwo się rozprowadza, ja czekam aż sam się wchłania. Do tego bardzo przyjemny zapach.
Polecam dla problemtyczbych paznokci!

Ratunek

Produkt kupiłam, ponieważ sama sobie zgotowałam dramat na paznokciach. W bardzo stresowej dla mnie sytuacji po prostu zgryzłam/zdarłam żel bez żadnych pilniczków czy frezarki.. Tak, wiem mądre to nie było. Moje paznokcie były w tak tragicznym stanie, że sama nie poglam wyjść z podziwu jak głupia byłam, dodam, że jestem po kilku szkoleniach i wiem jak prawidłowo ściągać produkty do utwardzania.
Produkt znajduje się w kartonowym opakowaniu, szata graficzna przyciąga uwagę i jest w typie tej marki.
W kartoniku znajdziemy przezroczystą, szklana buteleczkę o pojemności 10 ml, zakręcona złota zakratką, w której znajduje się pędzelek. Co do pędzelki, jest cienki, w białym kolorze, w ogóle to mój ulubiony typ pędzelka.
Serum jest pastelowo, cytrynowym kolorze o delikatnym, przyjemnym aromacie. Konsystencja produktu jest nie jest ani rzadka, ani gęsta l, nie spływa po palcach, zresztą nawet nie ma możliwość aby tym pędzelki em nabarac za dużo produktu, on jest idealny to tego.
Jakie są moje odczucia po stosowaniu tego serum? Ja jestem zachwycona, chociaż przyznam szczerze, że po tych wszystkich szkoleniach jakąś tam wiedzę już posiadam i bardzo sceptycznie do tego podchodziłam, ale raz kozie śmierć. Dla mnie to serum działa już od pierwszego użycia. Wszyscy, którzy mieli styczność ze zdrata hybryda czy żelem wiedzą jak te paznokcie wyglądają, góry i doliny, zadziorki i paznokcie cienkie jak papier. Już po pierwszym użyciu i to dosłownie od razu wszystkie zadziorki są wyglądzie, haky przyklejine do płytki, ja byłam w niezłym szoku, papierowa cienkość też była mniejsza. Ja produktu używałam na początku 2 razy dziennie i dla mnie obietnicą 7 dni jest nawet w więcej niż 100% spełniona. Paznokcie trwalsze, twardsze, równiejsze, skórki nawilżone. Po miesiącu stosowania moje pazurki wyglądały tak jakby nigdy nie miały takiego kuku jakie sobie zrobiłam. Co prawda nie zauważyłam żeby ich wzrost był szybszy, ale nie na tym mi zależało, tylko na tym żeby bez wstydu movlc rękę pokazać. Dla to jest hit. Nie używam już od około tygodnia a one są w takim samym stanie jak po zakononczeniu "kuracji". Na ogromny plus wydajność produktu. Naprawdę polecam bo działa.

Faktycznie działa i widać poprawę!

Hej ❤️ Dziś o produkcie z kategorii, która rzadko pojawia się u mnie na profilu, a mianowicie o czymś do paznokci. W jaki sposób dbacie o paznokcie? ????
***
Nie będę Was okłamywać, ja swoich paznokci po prostu nie lubię - łamią się, rozdwajają, skórki naokoło często są suche i robią się zadziorki, a w dodatku jeszcze mam zły nawyk obgryzania ich w stresujących sytuacjach. Przez to są bardzo krótkie i nie wyglądają zbyt estetycznie, a niestety żele czy hybrydy nie są dla mnie, bo nie umiem z nimi normalnie funkcjonować. Jednak już jakiś czas temu postanowiłam, że postaram się o nie zadbać, chociaż w niewielkim stopniu i kupiłam serum do intensywnej regeneracji i wzmocnienia paznokci od Long 4 Lashes.

Oczywiście swoje przeleżało w szafce, ale w końcu nadszedł ten moment, że się zmobilizowałam i zaczęłam stosować je dwa razy dziennie. Produkt ma wygodny, miękki pędzelek i bardzo delikatny, ładny zapach, co tylko umila aplikację. Nakładałam go bezpośrednio na paznokcie oraz kłopotliwe miejsca i wmasowywałam aż do wchłonięcia. Faktycznie po 7 dniach tak jak obiecuje producent widziałam poprawę, ponieważ suche skórki naokoło zniknęły, a paznokcie same w sobie wyglądały ładniej, zdrowiej i były gładsze. Później było już tylko lepiej, bo miałam wrażenie, że są twardsze, bo nie łamały się przy zahaczeniu o byle co i się nie rozdwajały.

Zużyłam połowę opakowania, a następnie zrobiłam przerwę, aby zobaczyć czy efekt ten będzie się utrzymywał i... Tak, paznokcie wyglądały i trzymały się dobrze przez długi, długi czas. Teraz planuję powrót do regularnego stosowania tego serum, ponieważ ponownie zaniedbałam to jak pazurki się prezentują.
***
Podsumowując: uważam, że produkt jest jak najbardziej godny polecenia. W opakowaniu mamy 10ml serum, które jest bardzo wydajne. Koszt w Rossmanie to 23,49 w cenie regularnej.