La Roche-Posay, Effaclar, Micro - Peeling Gel (Żel do twarzy i ciała przeciw niedoskonałościom)

EFFACLAR MICRO-PEELING ŻEL to żel mikrozłuszczający do skóry skłonnej do trądziku, który trwale usuwa uporczywe niedoskonałości i zapobiega nawrotom. Żel jest przeznaczony do oczyszczania zarówno twarzy, jak i ciała, do skóry z niedoskonałościami - nawet tymi uciążliwymi. Testowany na skórze tłustej ze skłonnością do trądziku. Dzięki zawartości specjalnie dobranych składników złuszczających pozostawia skórę wygładzoną, intensywnie odblokowuje pory i usuwa nadmiar sebum. Pomaga trwale zredukować uporczywe niedoskonałości, w tym przebarwienia potrądzikowe, zapobiegając ich nawrotom.

EFFACLAR MICRO-PEELING ŻEL charakteryzuje się wysoką zawartością aktywnych składników:
KWAS SALICYLOWY + LHA: mikrozłuszczają skórę, by głęboko oczyścić skórę z martwych komórek i nadmiaru sebum.
CYNK: redukuje sebum, działa antybakteryjnie i oczyszcza skórę.
GLICERYNA: daje maksymalny komfort użycia zapewniając nawilżenie skóry.

Dzięki wysokiemu stężeniu aktywnych składników, EFFACLAR MICRO-PEELING ŻEL podczas mycia intensywnie oczyszcza nawet problematyczną skórę na plecach, zapewniając widoczne rezultaty.

Produkt przebadany na wrażliwej skórze, by zapewnić maksymalną tolerancję.
Jego formuła ma fizjologiczne pH by nie naruszać bariery ochronnej skóry.
Bez alkoholu etylowego. Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Niekomedogenny.

Właściwości:
EFFACLAR MICRO-PEELING ŻEL oczyszcza i wygładza skórę. Formuła żelu oparta na LHA ma właściwości mikrozłuszczące skórę i odblokowujące zaskórniki. Redukuje niedoskonałości- dzięki dodatkowi kwasu salicylowego żel intensywnie oczyszcza pory i usuwa nadmiar sebum. Prostota stosowania – wystarczy jeden prosty krok- używanie żelu do mycia, by osiągnąć zauważalne rezultaty. Effaclar Micro-Peeling żel ma wygodną w użyciu konsystencję, jest łatwy do spłukania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Jest przy tym łagodny dla skóry, zapewnia poczucie świeżości nie wysuszając jej.

Skuteczność:
Kwas salicylowy i LHA złuszczają skórę bez pocierania i pomagają trwale zmniejszyć poważne niedoskonałości (-51%*) oraz przebarwienia potrądzikowe (-57%*). Formuła wzbogacona także o glicerynę, aby utrzymywać prawidłowe nawilżenie skóry, cynk pomagający redukować sebum oraz odświeżający mentol. Sprawdzona skuteczność przeciw nawrotom.

*badanie kliniczne na 52 osobach, 4 tygodnie aplikacji

oczyszczanie twarzy
trądzikowa, tłusta
oczyszczające, złuszczające
z pompką
żel

Dobrze oczyszcza skórę i zapobiega powstawaniu niedoskonałości

Zmagam się z trądzikiem, który pojawia się nie tylko na twarzy, ale też na ramionach, plecach, dekolcie i szyi. Na mojej skórze powstają liczne przebarwienia potrądzikowe. Skóra nadmiernie wydziela sebum. Żel do twarzy i ciała dobrze rozprowadza się na skórze i delikatnie pieni. Ma lekką, nietłustą formułę. Doskonale oczyszcza skórę i stosowany regularnie zapobiega powstawaniu niedoskonałości. Żel jest wydajny.

Po większości peelingów zaczyna mnie wysypywać na twarzy, ten jest wyjątkiem. Po 2minutowym masażu czuję chłód i totalną gładkość twarzy. Używam 1/2x w tygodniu, w zależności od stanu mojej cery. Widzę poprawę po użyciu go, a stosuje go także do reszty ciała. Wydaje mi się, że redukuje moje niedoskonałości. Na twarz wystarczy kropelka, więc duże opakowanie starcza na naprawdę długo, zwłaszcza, że nie jest do codziennego użytku. Fajny dla problematycznych cer.

Naprawdę fajnie oczyszcza twarz

bardzo ładnie oczyszcza twarz, jest to chyba mój ulubiony żel od jakiegoś roku, uwielbiam go za świeży ZAPACh przypominający olejek z drzewa herbacianego , w moim odczuciu idealny dla SKÓRy tłustej

Naprawdę skuteczny żel

Już na podstawie małej saszetki, jaką miałam okazję przetestować wiem, że produkt spełnia moje oczekiwania. Konsystencja żelu jest przyjemna, delikatnie się pieni i pozostawia uczucie komfortu na skórze po jego spłukaniu. Moja skóra jest mieszana, ale wrażliwa, a z tego żelu była zadowolona ;) dlatego z czystym sumieniem mogę go polecić!

Delikatny dla skóry, bezwzględny dla zaskórników

Micro-Peeling Gel od La Roche-Posay to najlepszy żel jaki do tej pory testowałam na mojej tłustej skórze twarzy z licznymi niedoskonałościami i skórze całego ciała gdzie również mniej licznie owe niedoskonałości die pojawiają. Jestem zachwycona właściwościami tego żelu. Doskonale oczyszcza skórę. Odświeża, tonizuje. Skóra staje się ukojona a zaskórniki podsuszone. Super produkt!

Żel idealny

Żel idealny, nie wysusza skóry, po umyciu skóra nie jest ściągnięta, nie trzeba od razu atakować tonikiem i kremem, bo naprawdę fajnie nawilża. Nie wierzyłam, że istnieją żele, które właśnie nie ściągają skóry, a jednak:)

Fajna emulsja

Bardzo wydajna, świetna, lekka, delikatna konsystencja, ładnie oczyszcza, nie pieni się ale bardzo dobrze się rozprowadza, jest bezzapachowa co dla mnie jest dużym plusem. Ma bardzo wygodny dozownik, który pozwala zachować lepszą higienę użytkowania.

Oczyszcza, jest wydajny i to tyle niestety, a szkoda

Mam twarz skłonną do trądziku i przebarwień po trądziku, z którą się zmagam od kilkunastu lat.
Testując ten żel, myślałam, że rzeczywiście przebarwienia się zmniejsza, zredukują, a cera będzie wyglądała zdrowiej.

Niestety butelka się skończyła (dopiero), a efektów nie mam żadnych.
Może po prostu nie jest to dla mojej, problematycznej cery. Używałam regularnie codziennie rano i wieczorem.

Zauważyłam, że żel bardzo dobrze oczyszcza skórę twarzy, jest Gesty, bardzo wydajny przy regularnym stosowaniu, koi, odświeża. Ale nic poza tym.

Niestety nie będę do niego podchodzić ponownie.

Wow daje 10!!!!!

Miałam dużo produktów do mycia twarzy oraz w pliku używałam od tych najtańszych do naprawdę bardzo drogich. Na półce ujrzałam ten żel peeling z firmy La Roche posay i postanowiłam go kupić. Wieczorem był czas na kompanię umyłam nim twarz zrobiłam wszystko tak jak piszę i powiem tak zapach bardzo ładny, skóra była po nim tak bosko mówię wam boskoooo cudownie miękka, wyglądało to tak jakbym zmyła niedoskonałości razem z tym żelem podczas mycia. Efekt wow ale no co innego mogłabym się spodziewać przecież ta firma jest cudowna to jest pierwszy produkt jaki miałam z tej firmy gorąco polecam.

Naprawdę fajny produkt

Fajna, łatwa do rozprowadzenia i mycia konsystencja. Delikatny zapach. Bardzo wygodę opakowanie z pompką. Do cery mieszanej i skłonnej do niedoskonałości i przebarwień sprawdził się naprawdę fajnie.

Mega wydajny produkt!

Zdecydowanie ten produkt jest moim ulubieńcem !!
Żel faktycznie poprawia stan skóry , redukuje sebum i zapobiega powstawaniu nowych wyprysków . Polecam go każdemu.
Peeling Gel jest niesamowicie wydajny . Jedna pompka starczy na twarz,szyje, dekolt i jeszcze na górną część pleców. Nie ma uczucia ściągnięcia.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Cudownie oczyszcza i odświeża skórę

Na początku chciałabym podziękować Wizaż za możliwość przetestowania tego żelu <3

Mam skórę trądzikową, z wieloma zaczerwienieniami i zaskórnikami, dlatego moja cera potrzebuje na prawdę dobrego oczyszczania i złuszczania.

Ten żel cudownie odświeża i pozostawia uczucie chłodu na buzi, uwielbiam to. A jeśli chodzi o mycie, to bardzo dobrze oczyszcza. Skóra po nim jest gładka, świeża i czysta. Uwielbiam trzymać ten żel na twarzy przez kilka minut i w tym czasie robić masaż myjką, by jeszcze dokładniej pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń i by żel zadziałał lepiej.

Żel delikatnie złuszcza skórę przy czym jej nie podrażnia i nie wysusza. Ma w składzie składniki które pomagają walczyć z trądzikiem. Ten żel w połączeniu z lekami od dermatologa robi świetną robotę w leczeniu trądziku.

Żel zapakowany jest w wygodną butelkę z pompką o pojemności 400 ml, więc starcza na długo, w dodatku jest bardzo wydajny, szkoda tylko że jest taki drogi.

Uważam że mogę z czystym sercem polecić ten produkt <3