Bielenda, Eco Sorbet, Nawilżająco - kojąca pianka micelarna do oczyszczania twarzy `Malina`

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Wegańska pianka micelarna do pielęgnacji skóry wymagającej skutecznego nawilżenia i ukojenia, również dla cery wrażliwej. Pianka delikatnie myje i dokładnie oczyszcza skórę twarzy. Usuwa pozostałości makijażu i pozostałe zanieczyszczenia naskórka. Jednocześnie nawilża i koi skórę, przygotowując ją do dalszej pielęgnacji. W piance micelarnej umieściliśmy skuteczne składniki aktywne: Ekstrakt z maliny wspiera barierę hydrolipidową naskórka, intensywnie nawilża i odżywia skórę. Hydro Complex mix betainy i trehalozy, ten duet wykazuje wspaniałe właściwości nawilżające i kojące naskórek. Kwas hialuronowy dogłębnie nawilża i rewitalizuje naskórek. Pianka micelarna zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego (wg normy ISO 16128), opakowanie po odpowiedniej segregacji nadaje się do ponownego przetworzenia, produkt certyfikowany przez PETA – wolny od okrucieństwa #crueltyfree.

oczyszczanie twarzy, demakijaż twarzy
normalna, odwodniona
oczyszczające, odświeżające, łagodzące, nawilżające
z pompką
pianka

bardzo dobra pianka malinowa

Bardzo dobrze domywa skórę po zmyciu spf i/lub makijażu. Zużyłam 2 opakowania, na poranne mycie idealna, do wieczornego dla skóry tłustej może być za delikatna.

chemiczny zapach

Jako posiadaczka skóry wrażliwej, bardzo chętnie wybieram pianki do mycia twarzy, wydaje mi się, że w sposób delikatny oczyszczają skórę twarzy.
Niestety jeśli chodzi o serię Eco Sorbet od Bielendy, to mam wrażenie, że jest to średnio przyjazny kosmetyk dla delikatnej cery.

Zalety:
-cena
-konsystencja
-wydajność
-dobrze oczyszcza
-nie przesusza skóry

Wady:
-bardzo mocno chemiczny zapach maliny
-moja skóra jest lekko podrażniona po użyciu tej pianki

Lekka pianka

Stosuję piankę od kilku tygodni i jestem z niej zadowolona. Skóra jest dobrze oczyszczona, nie pojawiają się niedoskonałości. Oczywiście plusem tego produktu jak i całej serii jest zapach malinowej mamby. Pianka delikatnie myje skórę, ale to wystarczy, aby dobrze ją oczyścić. Opakowanie jest wygodne, pompą można dozować produkt.

Malinowa chmurka

Pianki jak to pianki, mają swoich zwolenników, teoretycznie też do nich należę, ale strasznie boli mnie to na jak krótko takie kosmetyki wystarczają. Używając tej pianki codziennie wystarczyła na bardzo krótko i końcówkę zużywałam już z bólem serca. Zapach ma piękny, soczysty, ładnie domywa resztki makijażu czy pielęgnacji i zanieczyszczeń z całego dnia. W moim przypadku zostawiała skórę lekko ściągniętą co nie do końca mi odpowiada.

Niewydajna, ale nawilża i nie podrażnia

Nie jestem przekonana do formuły pianki jako kosmetyku do mycia twarzy, ale wzięłam tę z wyprzedaży. Opakowanie z pompką wygodne, zapach bardzo ładny, ale jest szalenie niewydajna. Używając jej dwa razy dziennie wystarczyła mi na niecałe 2 miesiące… Ale przynajmniej dobrze się sprawdziła - nie podrażnia, dobrze oczyszcza, nie wysusza i faktycznie nieco nawilża.

Jeden z lepszych prouktów w serii, ale nic wartego dłuższej przygody

Pianka pozytywnie mnie zaskoczyła, po niezbyt udanych doświadczeniach z kremem i serum z tej serii. Pianka w mojej opinii jest najbardziej udana z tej linii.
Nie należy się też obawiać zbyt intensywnego zapachu - szybko się ulatnia. Pianka też nie lepi się, co mogłaby robić biorąc pod uwagę słodki jej zapach.

Daje przyjemne uczucie chłodzenia, nie szczypie w oczy. Ma delikatną strukturę i dobrze się zmywa. Dobrze też oczyszcza - ja używam o poranku lub jako drugi produkt myjący wieczorem.

Do opakowania i aplikacji nie można się przyczepić - standard rynkowy.
Może jedynie wygląd etykiety jest dość infantylny, ale to zawsze kwestia gustu.

Na minus krótkie PAO - 3 m-ce, ale na tyle mniej więcej pianka starcza. To standardowa wydajność dla takiej objętości.

Pianka jest tania i dostępna, wiec jak nie ma niczego innego pod ręką w sklepie, można spróbować. Ale bez rewelacji. Nie sięgnę po nią ponownie.

Skuteczne działanie

Bardzo dobry produkt. Jego naturalny skład sprawia, że doskonale oczyszcza, zwęża pory i zmniejsza niedoskonałości oraz zapobiega powstawaniu nowych. Poza tym tani

Zakochałam się w zapachu!

Zapach tego produktu po prostu powalił mnie na kolana!

A o czym mowa ?

@bielenda Eco Sorbet Pianka Nawilżająco-Odświeżająca

Nowa kolekcja marki Bielenda - Eco Sorbet to produkty stworzone na bazie składników pochodzenia naturalnego - do 99%.

Delikatna pianka ma działanie odświeżające i nawilżające.
W swoim składzie zawiera sok z brzoskwini, prebiotyki i adaptogeny.
Skutecznie usuwa resztki makijażu, nadmiar sebum i zanieczyszczenia.
Jej zapach jest po prostu fenomenalnie malinowy!

Jest bardzo łagodny dla skóry, wydajny i bardzo łatwo dostepny!

Mocna sredniawka

Pianka eco sorbet malina od bielenda faktycznie skutecznie zmywa makijaż i jego pozostałości na twarzy i oczach , robi to delikatnie aczkolwiek skutecznie , forma pianki sprawdzanie tu doskonale i ciekawy pomysł na sposób oczyszczania za co daje największy plus. Natomiast nie zauważyłam tu efektu nawilżenia a już napewno nie ukojenia , zapach malinowy jest wyczuwalny i przyjemny zwłaszcza w okresie wiosenno letnim jednak oprócz właściwości oczyszczających żadnych innych nie zauważyłam.
Napewno dzięki formie pianki wydajność jest wysoka cena również adekwatna zwłaszcza do ilości i wydajności.

Przyjemna pianka

Bardzo lubię używać pianek do mycia twarzy w porannej pielęgnacji. Z serii Eco Sorbet od Bielendy miałam okazję testować wersję ananasową pianki, więc sięgnęłam też po malinową. Podobnie jak krem z tej serii pianka ma intensywny, malinowy zapach, kojarzący mi się z mambą, nie każdemu będzie on odpowiadać. Pianka łagodnie i skutecznie oczyszcza skórę, bez wysuszenia czy podrażnienia. Testowałam ją też w wieczornej pielęgnacji i przy mojej mieszanej cerze również skutecznie domywała skórę po demakijażu. Po zastosowaniu twarz jest przyjemna w dotyku i odświeżona. Nie zauważyłam działania nawilżająco-kojącego, lecz nie oczekiwałam tego od pianki. Na plus też wygodne opakowanie i naturalny skład. Na minus niestety słabsza wydajność, w porównaniu do innych pianek, jakie miałam okazję wcześniej testować.

ZALETY
Delikatna
Skutecznie oczyszcza
Nie wysusza
Nie podrażnia
Naturalny skład
Odświeża

WADY
Niska wydajność

Bardzo dobry produkt

Piankę micelarną stosuje dwa razy dziennie już od kilku miesięcy i wciąż jestem zaskoczona jej wydajnością i działaniem. Produkt dokładnie oczyszcza i odpowiednio nawilża moją wrażliwą skórę, nie powodując zaczerwienienia, wyprysków i przesuszania się. Po użyciu cera jest gładka, miękka i bardziej rozświetlona i idealnie przygotowuje skórę do kolejnych kroków pielęgnacji. Odpowiada mi także jej lekka konsystencja, która ułatwia aplikację. Na pewno sięgnę po kolejne opakowanie tego produktu!

Polecam!

Mam cerę mieszaną - przetłuszczającą się w strefie T i suchą na czole i policzkach. Najlepiej reaguję na kosmetyki nawilżające i kwas hialuronowy, który ta pianka zawiera.
Ogromny plus za czysty, nieuczulający skład.
Kupiłam ją za niecałe 21zł w jednej z drogerii internetowych. Cena niska jak za taką jakość produktu.
Przez ok. 1,5 miesiąca zużyłam połowę 150ml opakowania, stosując ilość 2 pompek, głównie wieczorem.
Ważność pianki po otwarciu to 3 miesiące, więc ilość jak dla mnie jest idealnie wyważona.
Tak jak zapewnia producent:
1. pianka delikatnie myje,
2. nie wiem, czy nawilża (myślę, że to za duże słowo jak dla takich produktów, które są tylko przez chwilę na twarzy), ale na pewno nie wysusza,
3. nadaję się dla cery wrażliwej,
4. koi skórę, wycisza zmiany.
W dodatku ma piękny zapach, takiej prawdziwej, niechemicznej maliny.