Vianek, Seria Różowa, Łagodząca pianka do mycia twarzy

Średnia ocena: 4.00/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

zobacz więcej ofertzwiń

Delikatna pianka do twarzy, przeznaczona do codziennego mycia każdego typu cery, szczególnie wrażliwej. Zawiera kompleks składników o działaniu wiążącym wodę w skórze, łagodzącym i zmniejszającym zaczerwienienia (ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej, mleczan sodu i alantoina). Olej kokosowy i olej słonecznikowy oraz dodatek kwasu mlekowego gwarantują utrzymanie fizjologicznego pH i równowagi bariery hydrolipidowej. Polecana do każdego typu cery, szczególnie wrażliwej i podrażnionej, zaczerwienionej. Delikatnie oczyszcza, nawilża, łagodzi podrażnienia, zmniejsza zaczerwienienia.

nawilżające, oczyszczające, łagodzące
z pompką
pianka
oczyszczanie twarzy
wrażliwa

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Jest fajna, ale ma intensywny zapach

Pianka do mycia twarzy Vianek.
Początkowo nie mogłam się przyzwyczaić do jej zapachu. Jest dość intensywny.
Jeżeli chodzi o działanie, to jest delikatna, nadaje się do skóry wrażliwej. Łagodnie oczyszcza i nie pozostawia skóry ściągniętej.
Używałam jej do porannego oczyszczania twarzy.

Mój #top1

Vianek, Seria Różowa, Łagodząca pianka do mycia twarzy to kosmetyk, który zaskoczył mnie swoją delikatnością i skutecznością. Pianka ta jest stworzona z myślą o pielęgnacji wrażliwej skóry, a jej formuła oparta na naturalnych składnikach zasługuje na uznanie.

Tekstura pianki jest lekka i puszysta, co sprawia, że aplikacja jest przyjemna, a produkt łatwo się rozprowadza. Dodatkowo, delikatny różany zapach dodaje mu subtelnej elegancji i sprawia, że mycie twarzy staje się relaksującym doświadczeniem.

Pianka świetnie radzi sobie z oczyszczaniem skóry, usuwając zanieczyszczenia i pozostałości makijażu. Co ważne, nie powoduje uczucia ściągnięcia czy wysuszenia skóry, co czyni ją doskonałym wyborem dla osób o wrażliwej cerze.

Składniki takie jak ekstrakt z róży damasceńskiej i olej z nasion malwy wpływają kojąco na skórę, sprawiając, że jest ona nawilżona i odżywiona. To idealny produkt do codziennego użytku, który nie tylko oczyszcza, ale także pielęgnuje skórę, nadając jej zdrowy blask.

Podsumowując, Vianek, Seria Różowa, Łagodząca pianka do mycia twarzy to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują delikatnego, a jednocześnie skutecznego środka do oczyszczania skóry. Produkt ten stał się nieodłącznym elementem mojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej.

Idealna do codziennej pielęgnacji

- Delikatna oczyszcza i łagodzi podrażnienia.
- Idealna do codziennego oczyszczania dla każdego rodzaju skóry.
- Buzia jest gładka, miękka i gotowa na dalszą pielęgnację.
- Pianka podczas mycia zamienia swoją konsystencję w bardziej kremową przy czym jest bardzo wydajna.

Delikatna i puszysta!

Jakiś czas temu miałam okazję kupić czasopismo, do którego dołączona była pianka .
Cena była kusząca, obietnice producenta zaskakujące , zużyłam do końca , zatem czas na opinię .

Moja skóra dojrzała, , mieszana wrażliwa, często po myciu ściągnięta i pragnąca ukojenia .

Opakowanie- wygodna obudowa z pompką , pojemność 150 ml .

Konsystencja- niezwykle lekka, puszysta w postaci pianki,
Kolor - bialy
zapach/ delikatny , świeży, naturalny .

Skład - łagodne substancje myjące, gliceryna , składniki łagodzące i zmniejszające widoczność zaczerwienień (ekstrakt z korzenia lukrecji , alantoina) oraz oleje (kokosowy, słonecznikowy).

Produktyu używałam rano podczas porannego oczyszczania twarzy . Pianka jest niezwykle wydajna , wystarczy jedna pompka do oczyszczania , co pozytywnie wpływa na wydajność produktu.

Pianka skutecznie oczyszcza i odświeża skórę,
a przy tym jej nie podrażnia i nie wysusza .
Po aplikacji skóra jest gładka i przyjemna w dotyku, nie wykazuje żadnych niepożądanych reakcji skóry , nie dopomina się również natychmiastowo porcji nawilżania .

To bardzo ciekawa propozycja od marki
z przyjemnością sięgnę po inne produkty producenta.

Uwielbiam ja!

Delikatna pianka do mycia twarzy do codziennego oczyszczania każdego rodzaju skóry.
Doskonale sprawdzi się w przypadku posiadania cery wrażliwej i delikatnej.
Oczyszcza, nawilża, działa łagodnie i zmniejsza zaczerwienienia.
W swoim składzie zawiera ekstrakt z korzenia lukrecji, mleczan sodu i alantoinę.
Pianka wzbogacona jest w olej kokosowy, słonecznikowy, kwas mlekowy.
Pozostawia odpowiednie pH skóry.

Produkt ten nie szczypie w oczy, Jest bardzo wydajny i pięknie pachnie!

Delikatna i skuteczna

Pianka jest dosyć zbita ale zarazem kremowa przy rozprowadzaniu. Świetnie sprawdza mi się do mycia twarzy po nocy jak i do demakijażu. Radzi sobie z codziennym makijażem, ale nie z tuszem do rzęs. Skóra po myciu jest oczyszczona ale nie przesuszona. Na mojej wrażliwej cerze widoczne jest lekkie zaczerwienienie, które po chwil zanika.

Najlepsza!

Pianka kupiona przypadkiem razem z kobiecym miesięcznikiem. Trochę przeleżała w szafce i w końcu przyszedł jej czas. I ogromnie żałuję każdego dnia, który spędziła w tej szafce, bo to najlepsza pianka do mycia twarzy na świecie.
Stosuję ją rano, bo na wieczór moja mieszana cera potrzebuje mocniejszego kosmetyku. I efekt jest cudowny - miękka, gładka skóra, dobrze oczyszczona po nocy, bez żadnych podrażnień i zaczerwienień, gotowa na dalszą pielęgnację.
Wystarczy jedna doza, pianka idealnie się rozprowadza na całej twarzy. I dzięki temu wbrew pozorom jest bardzo wydajna.
Ładnie kwiatowo pachnie, ma przyjemne dla oka opakowanie i dobrze działającą pompkę.
Już planuję kupno następnych opakowań, bo jestem z niej bardzo zadowolona. Cena nie jest niska, ale to kosmetyk ze świetnym składem wart każdych pieniędzy.

Bardzo przyjemna i łagodna pianka

Postanowiłam wypróbować tą piankę z Vianka i kupiłam na promocji w Hebe. Pianka jest delikatna, łagodna, idealna do oczyszczania twarzy w dziennej jak i w nocnej pielęgnacji , ma bardzo ładny zapach, delikatny, nie przytłaczający. Pianka jest wydajna wystarczy 1 pompka u mnie żeby oczyścić twarz. Skład ma dobry. I opakowanie ma ładne estetyczne rzucające się w oczy. Moim zdaniem pianka zasługuje na uwagę.

Super oczyszczenie twarzy

Pianka jest świetna, super radzi sobie z pozostałościami makijażu i innymi zanieczyszczeniami na twarzy. Po zastosowaniu tej pianki ma się uczucie czystej twarzy. Nie ma po niej żadnych podrażnień, łagodzi i lekko nawilża skórę.
Ma delikatny zapach i jest bardzo wydajna bo na całą twarz używam 1-2 pompki produktu.
Oczywiście warto wspomnieć o składzie który jest idealny i naturalny.

Odkrycie

Pianka zamknięta w wygodnym opakowaniu.
Pompka fajnie dozuje ilość. Pianka nie jest wodnista i lejąca tylko dobrze zbita, co bardzo ułatwia aplikację.
Dobrze się rozprowadza. jest delikatna. Nie podrażnia. Super oczyszcza skórę.
Po jej użyciu czuć świeżość i nawilżenie. Skóra jest miękka, gładka i napięta, ale nie mylić tutaj tego uczucia ze ściągnięciem czy wysuszeniem skóry.
Naprawdę żałuję, że tak późno ją odkryłam.
Odkąd ją mam to używam jej z przyjemnością regularnie.
Naprawdę polecam.

Super pianka.

Lubię pianki są delikatne dla skóry i świetnie domywają i nie podrażniają skóry, ani nie zostawiają uczucia ściągnięcia. Tę piankę zakupiłam wraz z gazetą za niewielkie pieniądze i uważam, że jest warta swojej regularnej ceny. Jest bardzo wydajna i wystarczy jedna pompka na całą twarz. Zapach ma bardzo delikatny, pompka działała sprawnie nie zacinała się. Buzia po umyciu jest miękka i gładka.
W przypadku marki Vianek skład jest bardzo ok. Dla mnie super była wydajna domywałam nią twarz po demakijażu oczu ,po płynie micelarnym. Zdecydowanie jestem zadowolona z użytkowania tego produktu i po zakończeniu opakowania zakupiłam kolejny w dobrej promocyjnej cenie .Tym razem córki podkradły mi przelewając cześć pianki w zużyte wcześniej opakowanie. One również polubiły tą piankę.

Jest super!

Bardzo tania i fajna pianka. Pięknie pachnie , pięknie myje twarz i nawilża nie ściagajac jej.. Konsystencja bardzo piankowata i "miękka" w dotyku nie rozpusczająca sie .. Miałam kilka opakowań i polecam