Semilac, Protect & Care, Wegańska odżywka do paznokci

Semilac, Protect & Care, Wegańska odżywka do paznokci

Semilac Protect & Care to wegańska, wzmacniająca odżywka do paznokci kruchych i łamliwych. Tworzy na powierzchni paznokci wytrzymałą, niewidoczną powłokę, dzięki której paznokcie stają się twardsze i bardziej odporne na złamania i pęknięcia. Ta skoncentrowana formuła odżywki to wegańska dieta dla Twoich paznokci. Już po 10 dniach kuracji paznokcie stają się mocniejsze oraz bardziej odporne na złamanie i rozdwajanie.
SPECJALIZACJA: Wzmocnienie i ochrona płytki paznokcia.
DLA KOGO: Dla kruchych i łamliwych paznokci.
DODATKOWA MOC: Zawiera olej z kiełków pszenicy, olejek z drzewa herbacianego i ekstrakt z liści rozmarynu.

Stosowanie
Odżywkę nakładaj bezpośrednio na płytkę paznokcia i odczekaj do całkowitego wyschnięcia. Stosuj w dowolnym momencie lub po każdym zmyciu lakieru.

wzmacniające, ochronne
w buteleczce
preparaty do skórek

super produkt

jedna z najlepszych odżywek do paznokci jakie kiedykolwiek uzywałam. Cena może nie należy do najniższych ale sama odżywka jest warta tej ceny. Opakowanie ładne aplikacja bardzo wygodna. Po regularnym stosowaniu zauważyłam znaczną poprawę struktury paznokci - stały się mocniejsze i zdrowsze. Bardzo często robię paznokcie hybrydowe stąd też moje paznokcie często potrzebują pomocy i regeneracji.

Naturalny, trwały efekt + odżywienie paznokcia

Choć na co dzień noszę hybrydy to w przerwach między kolejnym pomalowaniem lubię dać paznokciom odpocząć. Używam wtedy odzywek aby nieco je wzmocnić i zregenerować. Ta odżywka jest wegańska, ma klasyczną formę lakieru. Lakier jest mleczny. Przy pierwszej warstwie koloru nie widać, jest bezbarwna, dopiero przy drugiej widać mleczny odcień. Paznokcie wyglądają bardzo naturalnie i ładnie się błyszczą.

Podoba mi się w niej, że pozostawia na paznokciach twardą i trwałą powłokę dzięki czemu paznokcie są też wzmocnione. Ich kondycja wraz ze stosowaniem odżywki się poprawia, stają się twardsze i jakby bardziej nawilżone. Produkt jest też bardzo wydajny aczkolwiek kiedy w buteleczce została już resztka to niestety odżywka zgęstniała na tyle, że nie byłam w stanie jej zużyć - można oczywiście dodać odrobinę zmywacza. Ogólnie przyjemny produkt - podoba mi się efekt jaki daje oraz działanie na moje paznokcie.

Skuteczna i trwała

Moje paznokcie przez stosowanie lakierów hybrydowych stały się osłabione i łamliwe. Próbowałam wielu odżywek, ale za każdym razem pojawiał się ten sam problem - odżywka łuszczyła się na paznokciach.

Na Protect & Care trafiłam zupełnym przypadkiem na promocji w Rossmanie. Jeśli dobrze pamiętam, zapłaciłam za nią około 12 złotych.

Odżywka przy położeniu jednej warstwy jest bezbarwna. Przy dodaniu 1-2 kolejnych robi się lekko mleczna. Nadal wygląda estetycznie. Posiada pędzelek średniej szerokości, dzięki czemu możemy precyzyjnie nakładać produkt w 2-3 ruchach.

Do tego to pierwszy produkt, który nie łuszczy mi się z paznokci i nie odpryskuje. Jest bardzo trwały, utrzymuje się na płytce nawet do tygodnia, przy czym dość mocno zwiększa jej odporność na uszkodzenia. Dzięki jej stosowaniu od dawna nie złamałam paznokci. Nie zauważyłam, aby produkt miał jakiś specyficzny zapach.

Po stosowaniu jej przez 3 tygodnie bez przerwy zauważyłam, że paznokcie były mocniejsze, szybciej rosły. Udało mi się je w końcu zapuścić do ładnej długości. Do tego płytka wygładziła się.

Fajna odżywka

Odżywkę kupiłam z polecania.Ma precyzyjny pędzelek i łatwo się nią maluje paznokcie.Dobrze się sprawdza ,wzmacnia paznokcie ,nie są kruche i się nie rozdwajają.Odżywia i regeneruje paznokcie.Polecam i będę wracać.

Polecam każdej koleżance

Produkt spełnił moje oczekiwania, odżywka jest vegańska co dodatkowo przykuło moją uwagę i jest dużym plusem. Produkt świetnie sprawdza sie jako przerwa w stylizacjach aby paznokcie odpoczęły od hybrydy jak i również pomaga w odbudowie ich oraz zapuszczeniu . Produkt ma właściwości regenerujące i widać to gołym okiem ! Jestem bardzo zadowolona.

Rzadko robię sobie przerwę od hybryd, ale jak już przychodzi ten czas to używam tej odżywki, bo faktycznie zauważyłam, że paznokcie rosną twardsze i mniej się łamią. Używałam różnych odżywek i mało która faktycznie działa na maje paznokcie. Dodatkowym atutem tej odżywki jest to, że jest w 100% wegańska. Polecam!!

Skuteczna

Po stosowaniu tej odżywki zauważyłam znaczą poprawę w kondycji moich paznokci. Zniszczone nieprawidłowym ściąganiem manicure hybrydowego, szybko odzyskały swój pierwotny wygląd! Teraz są wzmocnione i odżywione, żadna odzywka nie zaskoczyła mnie swoją skutecznością jak ta!

Odżywka super sprawa

Odzywka, które odmieniła moje paznokietki. Niestety,bardzo mi się łamały i obgryzałam. Podczas stosowania tek odżywki, paznokcie się wzmocniły, I nie łamały się. Wygląda bardzo delikatnie na paznokciach

Dobra przerwa od hybrydy

Kiedy nie mam czasu albo mam ochotę na przerwę od hybrydy to bardzo lubię używać akurat tą odżywkę. Ma śliczny delikatny pół transparentny nudziakowy kolor i jeszcze fajnie odżywia paznokcie. Drugim jej atutem jest nowa wegańska formuła co dla mnie jest bardzo korzystne. Cena też nie jest jakaś duża za tak wydatny produkt. Zdecydowanie jeden z moich lepszych zakupów.

Bardzo fajna odżywka

Kupiłam ją mamie, a sama chętnie podkradam, kiedy akurat nie mam zrobionej hybrydy ;)
Skusiła mnie pięknym opakowaniem - kartonik w eko style, bardzo ładna szafa graficzna a w środku estetyczna i solidna buteleczka.
Odżywka ma delikatny odcień dzięki czemu wyrównuje koloryt naturalnej płytki. Wzmacnia paznokcie, rosną one szybciej i są mniej podatne na uszkodzenia. Dodatkowo ma dobry i wegański skład. Ciekawa jestem tez pozostałych odżywek z tej serii.

Z natury posiadam kruche i łamliwe paznocie. Długo szukałam odpowiedniej odżywki dla moich paznokci niestety żadna nie zdawała egzaminu. Z ciekawości kupiłam tą wegańską od Semilaca. Szczerze jestem nią zachwycona. Paznokcie bardzo ładnie się błyszczą, wyglądają na zdrowe oraz odżywione, a co najważniejsze nie łamią mi się. Polecam z całego serca.

Kupiony w: U konsultantki

Odżywka Vegańska

produkt doskonale spełni swoją rolę, bardzo łatwo się rozkłada i szybko schnie, fajnie odżywia i poprawia wygląd płytki paznokci. paznokcie już po kilku użyciach stają się zdecydowanie twardsze i dużo mniej podatne na złamanie. wyglądają zdecydowanie zdrowiej.
odżywka naprawdę godna polecenia i warta swojej ceny