Garnier, Ultra Doux, Apres-shampoing l'Huile d'Avocat et Beurre de Karite (Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`)

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Skład od 2018 roku: aqua/water, cetearyl alcohol, elaeis guineensis oil / palm oil, behentrimonium chloride, glycerin, isopropyl alcohol, stearamidopropyl dimethylamine, citric acid, chlorhexidine dihydrochloride, butyrospermum parkii butter / shea butter, persea gratissima oil / avocado oil, hexyl cinnamal, cl 15985 / yellow 6, cl 19140 / yellow 5, tocopherol, helianthus annus seed oil / sunflower seed oil, rosmarinus officinalis leaf extract / rosemary leaf extract, parfum / fragrance

Poprzedni skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil, Behentrimonium Chloride, Cl15985/yellow 6, cl 19140/yellow5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Sheabutterm Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)

Zawsze w domu

Świetna odżywka zawsze mam ją w domu, nawet jak używam innych to ta i tak jest w zapasie jakby-co. Dla moich kręconych włosów to zbawienie bardzo ją lubię nawilża i wygładza moje skłonne do puszenia włosy. Ma bardzo ładny zapach. Jedyne czego nie lubię to opakowania gdy się kończy trudno ją wydobyć do końca i ma małą pojemność, ale poza tym jest super zresztą jak inne z tej serii które też lubię. Polecam sprawdzić.

Bardzo fajna!

Ta odżywka jest moim must havem, kiedy chcę dociążyć włosy. Jednak przy okazji nie obciąża ich, Jest treściwa, gęsta, ładnie pachnie. Po jej użyciu czuję, że włosy są nawilżone i sypkie.

Cudowna miękkość!

Odżywka spełnia wszelkie obiecane kwestie takie jak nawilżenie, łatwość rozczesywania. W dodatku po umyciu i wysuszenia włosy są długo cudownie miękkie aż chce się je dotykać. Ponadto kosmetyk ma piękny zapach i kremową konsystencje. Pojemność wystarczalna na długo. Wystarczy nałożyć niewielką ilość aby uzyskać efekty.

Jest w porządku.

Odżywkę kupiłam bardzo przypadkowo. Jest naprawdę okej. Bardzo ładnie pachnie, co dla mnie jest dość ważne.
Produkt ma przyjemną konsystencję i dobrze aplikuje się na włosy.
Włosy są nawilżone, ale absolutnie ich nie obciąża. Do tego gładkie i nawilżone
Odżywka warta zakupu i przetestowania.

Ładny zapach

Odżywka bardzo ładnie pachnie i ma całkiem niezły skład. Po nałożeniu włosy rozczesują się łatwiej, nie splątują się. Włosy są delikatne, nawilżone, nie puszą się. Nie obciąża, a po użyciu włosy nie przetłuszczają się szybciej, co jest dużym plusem. Wydajna, a cena ok.

pewniak wygladu moich włosów

Odżywka do włosów Garnier awokado i masło karite to mój pewniak że włosy po zastosowaniu będa zdrowe piekne gładkie i nawilżone a co za tym idzie będą miały zdrowy wygląd co jest im potrzebne bo sa traktowane rozjasnianiem jak i termicznymi urządzeniami do stylizacji, opakowanie poreczne niedrogie i daje miły efekt zatem nie mozna chciec więcej jednym słowem każdy kto spróbuje bedzie po ten produkt siegał regularnie

Miód na moje włosy!

Od dłuższego czasu poszukiwałam dobrej odżywki, która ujarzmi moje grube, sztywne i zniszczone włosy. Ten produkt jest wspaniały!! Dzięki niemu moje włosy są pięknie nawilżone, sypkie, mięciutkie! Dla mnie jest to niezwykle ważne, bo moje włosy do najłatwiejszych nie należą - są bardzo gęste, grube, sztywne, zniszczone farbowaniem i niestety, rzadko która odżywka jest w stanie je okiełznać. Ten produkt świetnie sobie z nimi radzi! Po zastosowaniu odżywki włosy robią się wspaniałe śliskie, sypkie, nabierają wspaniałego blasku i szybko się rozczesują. Mogłabym dotykać ich godzinami;)

Ulubiiona

Odżywka urzekła mnie już od pierwszego użycia i obecnie króluje w mojej łazience i czuję, że na bardzo długo będzie numerem 1! miałam kilka podejśc po niej do innych odżywek, ale ta jednak to mój best

Mój pewniak

Świetnym uczuciem jest świadomość, że posiadasz na swojej liście kosmetyków takiego pewniaka, którego kupisz i wiesz, że za każdym razem zadziała. Taka jest właśnie ta odżywka, nigdy mnie nie zawodzi i nakładam ją najczęściej gdy nie mam zbyt dużo czasu na umycie włosów lub kupuję ją, kiedy nie mam pomysłu jaką inną odżywkę kupić.

Plusy:
- skład
- działanie - idealnie nawilża moje suche włosy - po umyciu są sypkie i dociążone
- cena - jest wręcz śmiesznie niska ;)
- dostępność - no chyba, że jest na niego promocja z 5 zł a wtedy lepiej polecieć po nią z rana :P

Minusy:
- wydajność - staram się nakładać jak najmniej, ale i tak starcza na jakieś 5-9 użyć

Sądzę, że każda włosomaniaczka (i nie tylko) powinna tę odżywkę posiadać.

Rewelacja

Od tej odżywki zaczęła się moja miłość do odżywek/masek do włosów. Odżywka była wręcz stworzona dla moich włosów. Zostawiała je odżywione, gładkie, pełne blasku i witalności. Produkt był wydajny, pięknie pachniał - jedyną wadą było opakowanie, pod koniec trudno wydobywało się produkt. Jest mi niezmiernie przykro, że nie jest ona już dostępna w Rossmanie, bo jeszcze jakiś czas temu była w moim top 3. Z wielką chęcią bym do niej wróciła!

Bardzo lubię

Jedna z najlepszych odżywek jakie miałam, a było ich wiele.
Ma dobry skład. Można ją dostać w wielu miejscach. Jest tania. Ma piękne opakowanie, ale zamknięcie jest dość problematyczne - ciężko otworzyć mokrymi dłońmi i może się łatwo urwać. Nie ma za to problemów z wydobyciem kosmetyku do końca. Pięknie, intensywnie pachnie i wygląda jak budyń waniliowy. Konsystencja jest zbyt rzadka, odżywka przelewa się przez palce. Nie trzeba jej trzymać długo na włosach, żeby działała jak trzeba. Trzeba uważać, żeby nie nałożyć jej za dużo, bo wtedy trochę obciąża włosy. Łatwo się ją spłukuje. Włosy dobrze się po niej rozczesują i są podatne na układanie. Piękny zapach niestety nie trzyma się zbyt długo. Włosy są po niej piękne. Miękkie, wypielęgnowane i lśniące. Poprawia ich kondycję.
Na pewno jeszcze nie raz ją kupię.

jeden z ulubieńców

odżywka sprawdza się super na moich wysokoporowatych włosach

+ ujarzmia
+ delikatnie dociąża
+ ułatwia rozczesywanie
+ wygładza
+ nabłyszcza
+ zapach na włosach utrzymuje się do następnego mycia
+ odpowiednia konsystencja (łatwo się rozprowadza, ale nie ścieka)
+ dostępność, nawet online
+ cena

- pod koniec trzeba przeciąć opakowanie

co jakiś czas do niej wracam :)