Uzdrovisco, Wypełniający zmarszczki wieczorny krem fito-dozujący

Uzdrovisco, Wypełniający zmarszczki wieczorny krem fito-dozujący

DLA KOGO?
Dla Ciebie! Jeśli masz skórę dojrzałą, wymagającą regeneracji i redukcji zmarszczek. Lubisz lekkie w nanoszeniu, ale bogate w odczuciach konsystencje, przepełnione cennymi naturalnymi składnikami roślinnymi, które „uzdrowią” Twoją skórę nocą. Wypełniający zmarszczki krem z kurkumą zregeneruje, wzmocni i zredukuje zmarszczki tak, aby rano skóra obudziła się przemieniona - odmłodzona. Naturalnie!

EFEKTY DOBRE Z NATURY
...abyś mogła cieszyć się swoim wyglądem. Tym jaka jesteś. Naturalnie!

Potwierdzone efekty odmłodzenia wyglądu skóry dzięki sile natury:
zauważalnie poprawia kondycje skóry - wzmacnia i odmładza
widocznie zmniejsza zmarszczki
poprawia jędrność i elastyczność
intensywnie nawilża
sprawia, ze skóra odzyskuje młodszy wygląd, staje się jaśniejsza i bardziej promienna
zawiera 98,5% składników pochodzenia naturalnego
jest produktem wegańskim

na przebarwienia, liftingujące, przeciwzmarszczkowe, nawilżające, ujędrniające
bez alkoholu, bez silikonów, bez parabenów
w słoiczku
na noc
dojrzała

Wykorzystała: kilka próbek

Dobry krem

Zgodnie z opisem - krem ma lekką konsystencję i dobrze się wchłania (choć nie do końca), ale jednocześnie zapewnia dobrą pielęgnację - nawilża i odżywia.
Jest wydajny.

Generalnie opis działania brzmi imponująco - ja nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć jego sprawdzalności; nie wierzę też w aż taką moc kremów. Oczekuję, że poradzi sobie z przesuszeniem cery spowodowanym kontaktem z twardą kranówą i ewentualnie żelem do mycia - i tutaj to dostaję.

Zapach kremu należy do "specyficznych" - jest taki ładno-brzydki, mało intensywny.

Cena wysoka - nie kupiłabym go za standardową ceną, otrzymałam dużą ilość próbek - łącznie jak 2/3 słoiczka.

Wypełniający zmarszczki wieczorny krem fito-dozujący

Produkt bardzo bogaty w kurkuminę. Zawiera naturalne składniki "Fitodozujące", co poprawia jędrność skóry, elastyczność, odbudowuje komórki skóry, ujędrnia, napina, wygładza. Wieczorny krem redukujący zmarszczki to produkt wegański, co sprawia, że jeszcze bardziej staje się atrakcyjny na półce sklepowej. Brak podrażnień na skórze, przebadany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów i silikonów, które w innych podobnych produktach są często spotykane. Nie wysusza skóry. Zawiera tylko naturalne składniki oraz pro-zdrowotną naturalną kurkumę, która wspomaga redukcję zmarszczek.

Genialny krem na noc!

Jak dla mnie idealny krem na noc. Bogaty w składniki odżywcze, świetnie regeneruję skórę i niweluję zmarszczki. Generalnie polecam stosować go regularnie bo daje najlepsze efekty. Warte uwagi jest połączenie kurkumy i wysokiego stężenia kwasu hialuronowego. Krem jest godny polecenia dla wszystkich kobiet które chcą dbać o siebie.

Niezbędnik wieczornej pielęgnacji

Chyba nigdy się z nim nie rozstanę, krem świetnie nawilża skórę, wycisza ją i koi. Szybko się wchłania ,nie zostawia tłustej warstwy, po 3 tygodniach aplikowania zauważyłam poprawę kondycji mojej cery. Świetny produkt za nie duże pieniądze !

Krem wypełniający zmarszczki wieczorny fito-dozujacy

Odżywia i nawilża skórę, zmiękcza,wygładza dajejej wypoczęty wygląd.
Delikatny o bardzo bogatej kosystencji, szybko się wchłania. Zapach bardzo delikatny.

Must have każdej kobiety

Krem szybko się wchłania, treściwy :) pomógł mi pozbyć się przebarwień na twarzy, cudownie redukuje zmarszczki oraz poprawia kondycję skory! Must have każdej kobiety

Piekny kolor i konsystencja

Uzdrovisco znam i stosuję, ale te kosmetyki z kurkumą mnie urzekły...... kolorem i konsystencją. Wspaniale rozprowadzają się na skórze, wchłaniają dość szybko, ale pozostawiają uczucie, że skóra jest dopieszczona.

Moje odkrycie !

Moje zaskoczenie - jakieś czary bo wchłania się bardzo dobrze ale jednocześnie mam poczucie, ze zostaje na skórze. Moja skóra jest nawilżona, odżywiona i co najważniejsze mocno wygładzona, napięta ale nie ściągnięta. Ale najlepszy efekt jest rano - skóra ma ładny kolor i jest taka gładka. To mój drugi słoiczek. Polecam!

Bardzo dobry krem

Kolejny krem, który jest hitem w mojej kosmetyczce, delikatny, szybko się wchłania, nie uczula, świetna konsystencja. Delikatny. Mam bardzo wrażliwą skórę. Bardzo polecam.