Laura Conti, Home Spa, Zmywacz do paznokci wybielający z olejkiem rycynowym i z kwaskiem cytrynowym

Wybielający zmywacz do paznokci

Rozjaśnia płytkę paznokcia i nawilża

Z dodatkiem kwasku cytrynowego i olejku rycynowego

Delikatna kompozycja o lekko wybielającym i pielęgnującym działaniu. Dodatek witaminy A i olejku rycynowego nawilża, natłuszcza uelastycznia i nadaje połysk płytce paznokcia. Wzbogacona kwaskiem cytrynowym o działaniu wybielającym. Polecana do lakierów klasycznych, do paznokci naturalnych.

bez acetonu
zapachowa

Zmywa lakier

Zmywacz zakupiłam w Rossmanie w promocyjnej cenie. Zmywacze Laura Conti zawsze sprawdzały mi się, ta wersja zaciekawiła mnie swoim kokosowym zapachem. Zapach jest bardzo mocny, po dłuższym czasie bardzo męczący. Kokos według mnie jest bardzo słabo wyczuwalny. Zmywacz wykorzystuję do zmywania klasycznych lakierów do paznokci, których jestem zwolenniczką. Produkt bezproblemowo radzi sobie z każdym kolorem. Nie zauważyłam działania wybielającego, ani tym bardziej działania nawilżającego. Po zmyciu lakieru muszę zawsze nakładać odżywkę, ponieważ paznokcie są bardzo suche. Opakowanie jest spore i całkiem wydajne. Ja już prawie zmywacz zużyłam do końca i produktu mam w opakowaniu bardzo mało. Atomizer już sobie nie radzi i aby wykorzystać zmywacz do końca, muszę odkręcać zakrętkę i nalewać zmywacz na wacik. Podsumowując - produkt spełnia swoje podstawowe zadanie czyli zmywa klasyczne lakiery do paznokci. Szkoda, że zapewnień producenta było więcej.