Oriflame, Signature for Him EDP

Oriflame, Signature for Him EDP

Perfumy Signature dla niego.
Ponadczasowy, a jednocześnie nowoczesny zapach pozostawia trwałe i eleganckie wrażenie Signature. Musujący różowy pieprz wnosi świeżość do tej męskiej, drzewnej kompozycji, a drewno cedrowe nadaje zapachowi ponadczasową jakość.

drzewne
wody perfumowane

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

• Flakon: 4

Przyjemne nuty

W ramach Klubu Recenzentki mój mężczyzna miał przyjemność testowania perfum Signature w wersji męskiej. Pierwszą kwestią, która rzuciła się nam w oczy, jest rozbieżność pojemności pomiędzy wersją męska, a damską - męska wersja jest o połowę większa! Nie wiem czy tak jest też w sprzedaży, ale pozostawiło to ogromny niesmak. Buteleczka perfum jest obudowana drewnem i producent chwali się, że wnętrze można wymieniać i to takie ekologiczne. Brzmi jak typowy greenwashing, bo przecież butelkę perfum zawsze się wymienia. Nie wiem na czym polega wyjątkowość tego rozwiązania. Same wrażenia wizualne w męskiej wersji są lepsze, czarne drewno z niebieskim szkłem daje świetne wrażenie, takiego męskiego leśnego klimatu.

Zapach jest przyjemny, nie przytłacza i pasuje na wiele okazji, ale niczym się nie wyróżnia. Da się w nim wyczuć drzewne nuty, może też trochę piżma? Jest to w odczuciu dosyć ciężki zapach, ale jak wyżej - nie przytłaczający. Trwałość jest średnia, około sześciu godzin.

Świetny, męski zapach

Perfumy w ramach testu otrzymał mój mąż, który uwielbia drzewne aromaty stąd też byłam przekonana że zapach przypadnie mu do gustu. Oczywiście nie myliłam się i perfumy totalnie wpasowały się w jego preferencje. Nowoczesny, elegancki i klasyczny zapach podbił również moje serce. Perfumy są bardzo męskie, niezwykle trwałe i magnetyzujące. Pasują do pewnego siebie mężczyzny, niezależnie od wieku bowiem są ponadczasowe. Ostry i mocny zapach podbity nutką świeżości cytrusów przyciąga i dodaje mężczyźnie charakteru. Mój mąż zachwycił się opakowaniem a ja byłam zaskoczona trwałością, bowiem czułam zapach po całym dniu. Zgodnie stwierdzamy, że zapach ten na stałe zagości w ulubieńcach i mąż będzie do niego wracał.

Męskie i eleganckie

Mój mąż już po pierwszym użyciu bardzo polubił te perfumy i był zachwycony zapachem jak i wyglądem perfum. Bardzo elegancki szklany flakonik z drewnianą ramką zrobił wrażenie.
Zapach signature jest bardzo męski, świeży i elegancki. Perfumy idealnie sprawdzą się na codzień, nie są duszące ani mocne.

• Flakon: 5

Coś dla prawdziwych drwali :-)

Zapach otrzymamy w ramach testu Wizażu. Mąż bardzo serdecznie dziękuję.
Opakowanie jest super, takie nietuzinkowe i zupełnie inne niż wszystkie.
Zapach jest bardzo męski i uwodzicielski. Dominują w nim nuty drzewne. Nie utrzymuje się jednak zbyt długo.

Dobry produkt

Perfum od Oriflame zaskakuje trwałością oraz bardzo eleganckim zapachem z wyczuwalną drzewną nutą pasującym do każdej bardziej wyjsciowej stylizacji jak i na codzień. Szklany flakon zamknięty w drewniana oprawę dobrze prezentuje się na półce z perfumami. Jest poreczny poprzez drewnianą oprawę i nie wyślizguje się z ręki. Wystarczy jedno użycie i perfum trzyma sie kilka godzin na ubraniu.

Przepiękny męski seksowny

Główne nuty
Różowy pieprz
Drewno cedrowe
Uwodzicielski ostry z seksowną nutą, trochę drapieżny. Wspaniały i uniwersalny.
Mnie osobiście rozwalił ten zapach, jest tak piękny że brak mi słów które oddały by jego fantastyczne nuty. Polowka moja podziela moje zachwyty. To zapach na 6 gwiazdek.
Opakowanie jest bardzo intereujące, ładnie wyglada na półce nie jest takie banalne. Ta szklana częśc trochę się tak trzęsie w tej ala drewnianej, ale ta obudowa nadaje szyku.

• Flakon: 3

Super zapach meski

Zapach jest na prawdę bardzo trwały, aż sama była w szoku. Mój mąż go wypróbował i był na prawdę bardzo zadowolony. To co na pierwszy węch czujemy to bardzo mocne i znane nam nuty zapachowe: drzewo cedrowe, zdecydowanie zapach jest bardzo rześki, wyczujemy nawet nuty cytrusowe i bergamotkę. Zdecydowanie ponadczasowy zapach, paczula, geranium i jabłko również dają o sobie poznać.

Zdecydowanie jest to zapach z kategorii drzewno-aromatycznych.

Jest przepiękny, o niepowtarzalnym charaktarze.

A wszystko to jest zapakowane w piękne drewniane opakowanie. Przyznam, że jedyny minus muszę dać za to, że nie jest ono idealnie wpasowane w flakonik.

Eleganckie i klasyczne

Perfumy mówią o kobiecie więcej niż jej charakter pisma” mawiał Christian DiorDior
Perfumy są nieodłącznym elementem naszego wizerunku. Gdy mamy ukochany zapach, którego często używamy, ludzie nas z nim kojarzą.

Każda kobieta jak i mężczyzna ma inne gusta zapachowe które zależą od różnych czynników co sprawia że jesteśmy wyjątkowi. Na każdym z nas perfumy również inaczej pachną co jest związane z pH skóry, dietą ale również i wieloma innymi czynnikami. Nie mniej jednak dzięki odpowiednio dobranemu zapachowi my kobiety jak i mężczyźni lepiej czujemy się kiedy wokół nas roztacza się piękna woń. Czujemy się piękniejsze i pewne siebie.

Zapach jest czymś co sprawia że mamy dobry nastrój czego przykładem są np zapachy z dzieciństwa lub perfumy bliskiej nam osoby których nie da się zapomnieć i wyczuwalne nawet u innych kojarzymy je co wywołuje mile wspomnienia.

Jako Pierwsze moja uwagę przykuły eleganckie flakoniki z drewna które sprawiają wrażenie eleganckich i stylowych ramek na zdjęcia. Pierwszy raz spotykam się z tak nowatorskim pomysłem i jestem bardzo zadowolona z efektu jakie daje. Dopiero po bliższej styczności widać, że są to szklane flakoniki w pięknej obudowie.

Jeśli chodzi o zapach to nutami są
Nuty głowy: Lemon, Elemi, Pink Pepper
Nuty serca: Clary Sage, Orris, Rhubarb
Nuty bazy: Cedarwood, Vetiver, Oakmoss

Perfumy te zachowują swoją trwałość przez długi czas co jest ich ogromnym plusem ponieważ nie trzeba ich aplikować kilka razy aby podbić ich zapach.

W pierwszym wrażeniu zapach jest intensywny natomiast po chwili przechodzi w delikatniejszy. Mój mąż określił ten zapach jako " zapach elegancji"
To typowy zapach dla panów którzy lubią okazywać swoją męskość. Również i w tym zapachu wyczuwalny jest intensywny aromat pieprzu oraz. Uważam ,że każdy Pan dobrze czuł by się w tym zapachu i zwrócił uwagę nie jednej z Pań.

Świeży ale zadziorny

Perfumę testował mój mąż, on nie zbyt lubi zmieniać perfumy ale zdarzy się że chętnie wypróbuje coś nowego, do tych nie musiałam go długo namawiac bo od razu przypadły mu do gustu.

Jeśli chodzi o zapach to jest on z kategorii tych świeżych, lekkich ale majacuch coś w sobie. Nie dusi, nie meczy i nie jest z tych mocno drzewnych.
Będzie pasował zarówno do eleganckich jak i tych mniej formalnych styliazcji czy okazji.

Jeśli chodzi o trwałość tu zdecydowanie na plus, jest trwalszy niż wersja damska ale męskie zawsze mają to do siebie że są trwalsze.

Opakowanie tutaj podoba mi się bardziej, ciemny kolor drzewa i szkła wyglądają szykownie, wygodnie się je trzyma i atomizer też jest lepiej wykonany.

Podsumowując jeśli Wasz partner lubi świeże, nie duszące zapachy, które mimo wszystko będą wyczuwalne na skórze bez efektu przyduszenia wszystkich wokół swoim zapachem to dobry wybór. Sądzę nawet że i dojrzali mężczyźni mogą spokojnie po niego sięgać bo ten zapach jest ponadczasowy.

Elegancki i trwały

Zapach jest bardzo elegancki, świeży z dodatkiem ciepła, które prawdopodobnie wynika z nuty drzewnej. Zapach idealny dla mężzyzny w wieku 20-30 lat. Ma przepiękny, nowozesny flakon, jest wydajny. Zapach utrzymuje się cały dzień na ciele a na odzieży nawet do tygodnia. Wystarczy zaledwie kropla, aby pięknie pachnieć. zdecydowanie wart polecenia, jako prezent, bądź dla siebie. Ma także duże walory estetyczne, ładnie będzie się prezentował na meblach lub toaletce.

Cudowny zapach

Przepiękny elegancki zapach . Bardzo trwały i wyrazisty . Kojarzy mi się z eleganckim mężczyzna i jest ponadczasowy. Ubrania po upraniu dalej pachną. Zamówiłam już na prezent kolejne i obdaruje swojego tatę bo kocham ten zapach. Nuty zapachowe głowy to cytryna, różowy pieprz i bergamotka. Nuty serca to szałwia, geranium i jabłko. Podstawowe nuty to paczula, ambroxan oraz drzewo cedrowe. Całość tworzy się w aromatyczne drzewne perfumy. Flokon jest stylowy taki męski z akcentem drewna .

Elegancki męski zapach

Pierwsze wrażenia mojego męża nie były pozytywne. Mąż podszedł do tego zapachu sceptycznie. Jednak gdy się popsikał i odczekał z godzinę czy dwie, stwierdził, że jednak jest to aromat, który mu odpowiada. Perfumy według niego mają ostrawy zapach, wyczuwalne są korzenne i kwiatowe nuty oraz odrobina cytrusów. Idealny dla mężczyzny eleganckiego, zdecydowanego, w każdym wieku. Wyrazisty i świeży, o niespotykanym połączeniu aromatów.

Zapach dość trwały, utrzymuje się na skórze kilka godzin, dłużej na ubraniach - męża T-shirt na następny dzień pachniał. Flakonem mąż jest zachwycony, podoba mu się ta buteleczka zamknięta w drewnie, uważa że to duży plus tych perfum.