Isana, Haar Wax Glanz Gel (Żelowy wosk do do włosów)

Isana, Haar Wax Glanz Gel (Żelowy wosk do do włosów)

Żel o działaniu nabłyszczającym.
Poziom utrwalenia 4 z 5.

woski do włosów
utrwalające
w słoiku

Rozczarowanie jakich mało

Takiego rozczarowania kosmetycznego dawno nie miałam!
Zachęcona bardzo pozytywnymi opiniami zdecydowałam się na zakup, bo lubię robić kok, a wtedy nic, żaden włos nie może odstawać, a słyszałam "chcesz ujarzmić baby hair za kilka złotych?..." i polecany był właśnie ten produkt.
Kupiłam więc za 10,99 i od razu po powrocie do domu chciałam przetestować.
Otworzyłam i najpierw powąchałam - owocowy zapach, nie lubię, ale nie był nie do zniesienia.
Wzięłam dosłownie odrobinę na palec, roztarłam w dłoniach i nałożyłam na włosy - nastąpiło natychmiastowe rozczarowanie, bo nie dość, że włosy w ogóle nie są utrwalone, a na opakowaniu producent obiecuje "ekstramocne utrwalenie" no i w końcu to przecież podobno wosk w żelu...

Włosy pozostały lejące jakbym niczego nie użyła, ale co gorsza - Produkt ten daje efekt chamsko :D tłustych włosów, nie wiem jaki to efekt, strzelam, że to efekt nie mycia głowy przez tydzień.

Mało tego - nawet najmniejsze "baby hair" sterczą!

Ten produkt to zdecydowanie coś wyjątkowego, bo myślę, że sztuką jest wymyślić produkt, który aż tak mija się z celem!

Dodam jeszcze, że produkt już jest w koszu, żadnego żalu nie czułam przy wyrzucaniu, a nawet jakąś satysfakcję, żal jedynie pieniędzy, na szczęście nie była to duża kwota.

Na koniec coś dla kogoś kto szuka rzeczywiście idealnego produktu do "ulizanych" koków, lub ujarzmienia "baby hair" to żel taft 8 ultra mocny (taka czerwona tubka) nie ma sobie równych, od lat używam, mój facet używa, żel genialny - nie lepi się, utrwala, a po rozczesaniu - włosy wyglądają jak po dobrym zabiegu.

Spektakularny skręt

Wosk w żelu do włosów wydobywa z moich włosów spektakularny skręt. Dzięki jego formule moja fryzura jesrlt odpowiednio utrwalona, loki są elastyczne i nie są pozbawione energii, nie szkodzą im warunki atmosferyczne. Zdecydowanie dzięki temu żelowi można dostarczyć swoim włosom ekspresji i poprzez skręt wyrazić swoją indywidualność.
Używam niewielką ilość na mokre włosy, zbyt duża sprawia, że efekt traci na jakości.
Bardzo wydajny, lekki.
Isana utwierdza mnie w przekonaniu, że warto używać tej marki.

W tej cenie warto wypróbować

Co do opakowania nie będę się rozwijać- isana nie skupia się jakoś na zrobieniu efektu wow. Konsystencja żelu jest bardzo przyjemna, aplikuję produkt ja samym końcu stylizacji, żeby wydobyć skręt. Bałam się, że obciąży moje średnioporowate włosy, jednak zupełnie bezpodstawnie. Żel bardzo fajnie się rozprowadza, a później nie mam problemu z wygniataniem sucharków. Skręt cudowny, jednak efekt mógłby pozostać na trochę dłużej (najładniejszy skręt kilka h)