Ecocera, Medi Hair Booster (Wcierka do włosów)

Ecocera, Medi Hair Booster (Wcierka do włosów)

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.64/5

Wcierka przeznaczona do każdego rodzaju włosów.
Kosmetyk ogranicza wypadanie włosów, stymuluje ich wzrost, przyspiesza porost.
Doskonale poprawia ich gęstość a przy tym nawilża skórę głowy.
Przy systematycznym stosowaniu włosy stają się lśniące i wyraźnie grubsze.
Kosmetyk stworzony na bazie ekstraktu z imbiru, cynamonu, wyciągu z pietruszki oraz witaminy B3.

do włosów przetłuszczających się, do włosów suchych i zniszczonych, do włosów wypadających, do skóry głowy
wygładzające, zapobiegające wypadaniu włosów, przyśpieszające porost włosów, nawilżające
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa, przetłuszczająca się

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

A miało być tak pięknie

Jak chyba każda kobieta uwielbiam rosnące baby hair, gdy meszek pojawia się w miejscu zakoli, szczególnie po nasilonym wypadaniu włosów. Dlatego bardzo ucieszyło mnie, że w mojej paczce dla Recenzentki Miesiąca znajdzie się wcierka do skóry głowy.

Moją uwagę przyciągnęło słowo "medi" w nazwie, co mogłoby wskazywać na produkt stworzony przez specjalistów, którzy opracowali go w oparciu o wiedzę niedostępną przeciętnemu człowiekowi. Według opisu produktu po 6 tygodniach stosowania zacznie wyrastać o 40% nowych włosów. To słowo "nowych" jest ukryte w taki sposób, że nie wczytując się dokładnie możnaby pomyśleć, że wyrośnie nam jeszcze prawie połowa wszystkich włosów. Moim zdaniem to nieładny marketing ze strony producenta...

Cierpliwie wcierałam produkt co drugi dzień, tak jak było to polecone. Niestety nie spodobał mi się aplikator, nie był zbyt precyzyjny, w trakcie psikania kręcił się i zamiast w skórę głowy, wcierka leciała w powietrze. Dla mnie zwykła mgiełka byłaby wystraczająca, bo ten aplikator choć z założenia miał wyglądać specjalistycznie, zupełnie się nie sprawdził. Przez to, że często produkt nie trafiał tam, gdzie trzeba, szybko się skończył, ponieważ po około 5 tygodniach. Nie zdecydowałam się kupić drugiego opakowania właśnie ze względu na skomplikowane dozowanie kosmetyku.

Ja do wmasowywania produktu używałam szczotki do skóry głowy, ale palcami też byłoby w porządku. Opis wskazywał sposób samego wcierania i należało wmasowywać produkt przez 5 minut. Jak dla mnie to naprawde długo i bardzo nie lubiłam tego robić, jednak nasuwa mi się też pytanie: czy nowe włoski wyrosną dzięki produktowi czy po stymulacji mieszków włosowych takim masażem?

Opisując już samo działanie to mam dużo powodów do niezadowolenia. Choć w czasie używania wcierki nie miałam zbyt dużych problemów z wypadaniem włosów to nie zauważyłam też, by wypadało ich poźniej mniej. Nowych "bejbików" również pojawiło się naprawdę bardzo mało, nie widziałam ich ani na przedziałku, ani na linii włosów. Nie rozwiązał się problem nadmiernego przetłuszczania włosów, miałam wręcz wrażenie, że jest jeszcze gorzej, a wcierka była bardzo nieprzyjemnie tłusta. Dlatego nigdy nie stosowałam jej, gdy danego dnia miałam jeszcze wychodzić z domu ani też nie robiłam tego tuż po myciu włosów. Moim zdaniem ten produkt to kompletna klapa , szczególnie przy tak wysokiej cenie, zupełnie jakby to był produkt specjalistyczny, ale innym może lepiej służyć.

Super kosmetyk

Super kosmetyk, który fajnie działa i daje widoczne rezultaty. Moc naturalnych wyciągów ukryta w tej wcierce cudownie wpływa na kondycje włosów a także na pojawienie się nowych włosów. rzez co włosy są odżywione, gęste i ładnie lśniące, po prostu zdrowe i zdrowo wyglądające. Bogaty naturalny skład. Używa mi się jej bardzo łatwo, aplikator świetnie to ułatwia.

Włosy rosną jak szalone

Wcierkę stosuje regularnie już kilka tygodni, nowe włosy rosną jak szalone. Bardzo pomogła mi przy problemie przesuszonej skóry na głowie. Wcieram wcierkę co drugi dzień na wieczór. Zapach jest ok, wcierka jest super tolerowana przez moją skórę. Nakłada się mi ja bardzo wygodnie, dokładnie tam gdzie chcę. Aplikator jest odpowiedniej długości. I ma zabezpieczenie przed przypadkowym psiknięciem.

Dobre efekty

Ecocera, Medi Hair Booster to wcierka do włosów. która u mnie przyniosła bardzo dobre efekty. Bogaty skład skutecznie aktywuje wzrost włosów. Po dwóch miesiącach wcierania, co drugi dzień, mam mocniejsze, bardziej lśniące włosy. Nie wypadają, a nowe włoski w sporej ilości widać gołym okiem. Wcierka ma naturalny zapach, z początku dość intensywny. Nie przetłuszcza włosów. Wygodnie nakłada się nią przez aplikator, prosto pod szczotkę, którą także mam z Ecocery. Bardzo dobrany duet.

Zdrowe, mocne włosy

Wcierkę stosowałam systematycznie po każdym myciu włosów.

- faktycznie zauważyłam wysyp nowych baby hairów, ale musiałam na efekt chwilę poczekać - ok. 3 tygodnie

- wcierka ma dość specyficzny, ale nie uciążliwy zapach

- wygodne opakowanie, dobrze się aplikuje

- kosztuje niewiele

- wzmacnia włosy, sprawia, że wypadają w mniejszej ilości, faktycznie widać, że działa

Moje pozytywne zaskoczenie

Od tak dobrze ocenianego produktu oczekiwałam równie dobrych rezultatów. Starannie wcierałam wcierkę kilka tygodni co drugi dzień, na noc. Rezultaty bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły :) Bardzo dużo baby hair, mocniejsze włosy, w lepszej kondycji co jest wyraźnie zauważalne dla innych. Dodatkowo wyglądają na odżywione zdrowe i ładnie lśnią. Duży plus dla tej wcierki!

Podoba mi się!

Świetna wcierka o naturalnym dobrze skomponowanym składzie. Dobór składników mocno trafiony, gdyż efekty wcierania wcierki zobaczyłam dość szybko. Włosy przestały wypadać i pojawiło się na mojej głowie całe mnóstwo małych nowych włosków. Kosmetyk stworzony został na bazie ekstraktu z imbiru, cynamonu, wyciągu z pietruszki oraz witaminy B3. Zapach ma na początku dość mocny ale szybko zanika i nie przeszkadza.

Mega!

Ecocera, Medi Hair Booster To zupełnie inna wcierka do włosów z tych, które do tej pory stosowałam. Po prawie dwóch miesiącach widzę bardzo dużo nowych baby hair. A i ogólnie włosy są gęstsze i bardziej odżywione. Stosowałam co dwa dni, czasami co trzy. Wcierka ma naturalny zapach, na szczęście nie za mocny. Co nie przeszkadza w jej używaniu. Na skórze nie ma tez efektu rozgrzania, co mocno denerwuje mnie w tego typu kosmetykach. Świetny produkt z naturalnym składem. Jestem zachwycona :)

Bardzo dobra

Ecocera, Medi Hair Booster. Wcierka do włosów, która działa u mnie. Włosy po kilku tygodniach wcierania rosną mocniejsze i szybciej rosną. Teraz zdecydowanie mniej mi wypadają. Wcierkę przyjemnie się aplikuje dzięki aplikatorowi. Ma dobry naturalny skład, łagodny zapach, nie natłuszcza włosów. Włosy są ładne i błyszczące, zdrowo wyglądają.

Bardzo dobre efekty.

Ecocera, Medi Hair Booster (Wcierka do włosów) zadziwiła mnie efektami. Stosuje od kilku tygodni regularnie i włosy autentycznie przestały wypadać. Na początku poprawa była niewielka, teraz wypadanie praktycznie się zatrzymało całkiem. Jestem więc bardzo zadowolona z jej stosowania. Ma wygodne opakowanie z bardzo dobrym precyzyjnym aplikatorem. To bardzo ułatwia nałożenie kosmetyku przed jego wcieraniem. Miłe uczucie nawilżenia na skórze zostawia.

Bardzo dobra

Bardzo dobra. Ze wszystkich wcierek jakie używałam ta najbardziej przypadła mi do gustu. Włosy po niej rosną zdecydowanie lepiej, mocniejsze, są wyraźnie gęściejsze. Po dość krótkim czasie używania jej zauważyłam już efekt na którym najbardziej mi zależało, włosy przestały wypadać. To co obiecuje producent, to się spełnia :) Skóra jest nawilżona. Włosy po wcierce nie są obciążone ani nie tłuszczą się.

Zadowolenie tylko połowiczne

Zachęcona bardzo pozytywnymi opiniami na Wizażu postanowiłam i ja kupić i przetestować tę cudowną wcierkę tym bardziej,że jeszcze nigdy wcierek nie stosowałam.
Naturalny skład, łatwość użycia i niska cena tylko jeszcze bardziej mnie zachęciły. I co? I czas zatrzymać te piątkowe oceny. I piszę to z naprawdę ciężkim sercem.
Fakt: wcierka wzmacnia włosy, redukuje ich wypadanie, nawilża zarówno je, jak i skórę głowy, sprawia, że rosną w tempie ekspresowym (normalnie i tak rosną szybko), więc pod tymi względami obietnice producenta zostały spełnione.
Ale... po 7-miu tygodniach regularnego stosowania co drugi dzień z uporem maniaka, masowaniu skóry głowy przez 5 minut po aplikacji, te mityczne baby hair'y, które na samym początku widziałam oczami wyobraźni nie pojawiły się, niestety. Jestem tego na 200% pewna, gdyż mam na tyle szeroki przedziałek na środku głowy, że gdyby coś tam zaczęło wyrastać to na pewno zauważyłabym. Czyli porost włosów jednak na minus.
Jestem nieco rozczarowana,bo obok ograniczenia wypadania włosów na baby hair'ach zależało mi najbardziej. No cóż, może inna wcierka pomoże.
Samo stosowanie produktu jest bardzo proste dzięki wygodnemu aplikatorowi. Używałam na świeżo umytą, wilgotną skórę głowy i włosy też (chcąc, nie chcąc). Wcierka nie powoduje przetłuszczania czy sklejania włosów pomimo tego,że pieni się trochę podczas wcierania w skórę głowy.