Revoss Professional, Biotin Hair Mask ( Wzmacniająca maska do włosów)

Revoss Professional, Biotin Hair Mask ( Wzmacniająca maska do włosów)

Polecana do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów, a w szczególności do włosów osłabionych i wypadających. Zawiera biotynę i kompleks witamin, który wzmacnia i chroni włosy. W rezultacie włosy odzyskują witalność oraz stają się elastyczne, odporne na uszkodzenia mechaniczne.

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów wypadających
regenerujące, wzmacniające
w słoiku

Ogromna pojemność

Maskę kupiłam wraz z szamponem tej samej marki w drogerii . Dzwoniła mnie coś niska cena w stosunku do pojemności. Z racji iż uwielbiam testować nowości z chęcią wrzuciłam maskę (jak i szampon) do koszyka.
Zapach bardzo przyjemny, delikatny.
Pojemność bardzo duża więc łączy się to z wydajnością. Używam ją już długo i jeszcze na dlugoooo zostanie ze mną . Maska fajnie nakłada się na włosy, włosy po niej fajnie się rozczesują co w moim przypadkiem jest bardzo ważne. Mam ogromne problemy z rozczesywaniem. Włosy po wyschnięciu są miłe w dotyku, delikatnie odbijają się od nasady.
Ogromnie jestem z niej bardzo zadowolona i cieszę się że jest taka duża tuba :)

Nic ciekawego

Maski do włosów kojarzą mi się z bagatszym składem i lepszą jakością. Coś jak serum do twarzy.
Maska ma ciekawy opis który skłonił mnie do kupna plus cena na promocji.
Moje włosy są osłabione i wypadają w niektórych okresach o wiele więcej no i są dość suche i porowate.
I ok po użyciu włosy fajnie się rozczesują, po wyschnięciu nie sa sztywne ani napuszone ale to tyle.
Nic co zapewnia producent na moim włosach się nie sprawdziło.

Kupiona w jednej z drogerii w promocyjnej cenie. Ogromna pojemność, alarmująco niska cena- myślę sobie: "nie może być dobrze". Po raz kolejny przekonuję się jednak, że tanio i dużo NIE ZAWSZE znaczy źle. Mam cieńkie i osłabione włosy, niestety też ze skłonnością do wypadania. Myję włosy codziennie i codziennie też nakładam dedykowane im odżywki/maski/balsamy. Nie bez znaczenia jest zatem dla mnie pojemność, bo zużywam tego dużo. Ta maska to moje odkrycie. Pięknie (kwiatowo?) pachnie, jest bardzo wydajna. Opakowanie może jest mało poręczne (odkręcane wieczko) , ale kto by tam chciał płacić więcej za bardziej wydumane rozwiązania. Liczy się zawartość. Moje włosy dobrze się rozczesują, pięknie błyszczą, są wzmocnione, ale przede wszystkim to co zauważyłam już po PIERWSZY użyciu: są uniesione u nasady, puszyste!!!! Dla mnie, osoby, która ma cieńkie włosy , wiecznie oklapnięte to jakiś kosmos. Podobam się sobie w tych uniesionych włosach, wizualnie wygląda jak by było ich więcej, a nie jest to prawda. Używam od 1,5 miesiąca. Jestem w zachwycie. Polecam osobie o ciężkich i osłabionych włosach. Produkt w mojej opinii jakościowy, a cena budżetowa.

Dobra maska

Używam razem z szamponem i uważam, że to na prawdę dobry duet :) włosy są mocniejsze, w dobrej kondycji, jakimś cudem mam wrażenie, że mniej wypadają. Wielki plus za stosunek jakości do ceny!

Ok

Skusiłam się na tą maskę bo lubię duże pojemności, szczególnie że muszę myć włosy max co dwa dni. Fajna konsystencja która łatwo się rozprowadza na włosach, od razu robią się gładkie i te uczucie zostaje również po zmyciu. Po wysuszeniu są miękkie i pachnące. Opakowanie starcza na bardzo długo mimo iż jej nie żałuję więc za tą cenę się opłaca. Minus za alkohol w składzie.

bardzo wydajna

Idealny stosunek ceny, do jakości i wydajności. Zaciekawiła mnie duża pojemność maski a okazała się bardzo dobrym kosmetykiem. Ma fajną, aksamitną konsystencję, pięknie pachnie i łatwo rozprowadza się na włosach. Używam jej do metody OMO po oleju. Włosy po użyciu są miękkie, sypkie i odżywione.

Sztos maska

Naprawdę dobra maska za przystępną cenę. Stosuje już kilka tygodni i jestem zachwycona jej wydajnością. Moje włosy są wzmocnione, lśniące, wygładzone i nie wypadają jak wcześniej.

jakość proporcjonalna do ceny...

Kupiłam tę maskę bardzo tanio w rossmannie nie spodziewając się oszałamiających rezultatów i faktycznie; bez szału.
Ma w porządku konsystencję, pięknie pachnie, a opakowanie jest duże i wygodne. Niestety, obiecanego efektu na moich włosach nie było. Większość prób użycia produktu kończyła się przeciążonymi włosami, które trudno było rozczesać i wysuszyć. Układały się w strąki i były pokryte jakby oleistą warstwą.
Mi nie służy, zdecydowanie nie kupię ponownie.

świetna jakość w stosunku do ceny

Maskę jak i szampon kupiłam w promocji w Rossmannie. Nie oczekiwałam zbyt wiele jak za taką cenę.
Jestem w szoku, że produkt w tak niskiej cenie robi takie świetne efekty. Włosy po użyciu tej maski są wygładzone, nawilżone, dociążone, sypkie i lśniące.
Uwielbiam całą serię Biotin.
Bardzo polecam!

Daje efekt miękkich i jedwabistych wlosow

Na maskę trafiłam w Rossmanie i upolowałem ja za jakieś 15 zł . Opakowanie to standardowy słoik z wieczkiem o ogromnej pojemnosci900 ml. Maska ma biały kolor i jest dość gęsta . Jest to maska E-H. Maskę nakładam na co najmniej 15 minut i po tym czasie obficie zmywam woda. Po jej zastosowaniu włosy są super miękkie i gładkie. Fajnie się układają i są takie "lejaco-sliskie". Nie nadaje się ona do codziennego stosowania przy moich cienkich włosach ale kiedy mam ochotę je mocno odżywić to zawsze po nia sięgam. Generalnie nie wiem kiedy skończę ja ponieważ mimo używania jej już prawie 2 m-ce nie zauważyłam jakiegoś wielkiego zużycia. I pewnie do niej wrócę bo jest to taka poprawna wygładzająca maska do włosów.

bardzo fajny produkt w super cenie!

Dotychczas byłam wierna innej marce w większych pojemnościach ale czułam od dawna, że moje włosy potrzebują zmiany. I tak trafiłam na Revossa. Super produkt, duża pojemność w niskiej cenie. Trafiłam na dodatkową promocję! Na pewno wrócę i moje włosy będą wdzięczne :)

Tania dobra maska

Jeżeli ktoś szuka wydajności za małą cenę, a dodatkowo uwielbia zapach róży.. Bingo! Maskę głównie sprawdza u mnie się do emulgowania oleju lub kiedy jestem leniuszkiem i robię minimum pielęgnacyjne na włosach.
Dodatkowy plus, za każdym razem kiedy jestem w Rossmanie zawsze ta marka jest na promocji.