L'Oreal Paris, Elseve, Hyaluron Plump, Maska nawilżająca

L'Oreal Paris, Elseve, Hyaluron Plump, Maska nawilżająca

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Maska do włosów dedykowana do włosów odwodnionych i suchych. Natychmiastowo odbudowuje łuski włosów i wypełnia nawilżeniem. Pozostawia włosy sypkie, błyszczące, nawilżone, bez uczucia ich obciążenia.

Seria produktów Hyaluron Plump stworzona została na bazie kwasu hialuronowego. Maska pozostawia na włosach przyjemny, elegancki zapach.
Doskonale uzupełnia codzienną pielęgnację włosów.

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wygładzające, nawilżające
w słoiku
Skóra głowy
normalna

Maska do włosów Elseve Hyaluron Plump

Maska do włosów Elseve Hyaluron Plump to idealny kosmetyk pielęgnacyjny do włosów suchych i odwodnionych. Powstała na bazie kwasu hialuronowego. Bardzo przyjemnie pachnie, jest wydajna. Poręczne opakowanie ułatwiające aplikacje. Włosy odzyskują blask, życie, sprężystość. Są nawilżone, odżywione. Łuski włosa zregenerowane, zdrowsze. Ja z pewnością kupię ją ponownie i serdecznie polecam ☺️
Ps. Przystępna cena łatwo dostępna.

Najlepsza maska jaką miałam

Aktualnie jest to moja ulubiona maska do włosów. Cudownie pachnie, ma odpowiednią konsystencję i jest bardzo wydajna. Według producenta należy ją trzymać 2-3 minuty, co jest na pewno wygodne dla osób, które nie mają czasu lub zwyczajnie nie lubią długo siedzieć w masce. Ja jednak trzymałam ją nieco dłużej pod czepkiem kąpielowym i jestem zachwycona efektami. Włosy są miękkie, lśniące, nawilżone i przyjemnie w dotyku. To już taki mój rytuał, że raz w tygodniu nakładałam tą maskę i nawet fryzjerka pochwaliła, że moje włosy są w dobrej kondycji (co mi się nigdy nie zdarzało). Ja jestem jak najbardziej zadowolona i na pewno to nie było moje ostatnie opakowanie tej maski.

Fioletowy HIT

Maskę nawilżająca z serii Hyaluron Plump używam łącznie z innymi produktami tej linii i jestem bardzo zadowolona.
Produkt zamknięty jest w fioletowym pudełku z zakrętką. Dobrze wydobywa się z niego kosmetyk choć osobiście wolę butelki. Ma piękny zapach. Maska jest dość gęsta ale bardzo dobrze rozprowadza się na włosach. Wystarczy jej użyć bardzo niewiele dzięki czemu jest wydajna.
Po zastosowaniu włosy są widocznie odżywione i nawilżone. Pięknie błyszczą, są miękkie w dotyku i gładkie. Nie skleja ich i nie obciąża. Włosy wyglądają na zdrowe i zadbane.
Zdecydowanie polecam bo moje włosy ją pokochały :)

Dobrze nawilża

Po pierwsze jest bardzo gęsta i przepięknie pachnie. Nakładałam ją na praktycznie całe włosy. Pominęłam tylko tą część przy samej głowie. Choć nigdy nie trzymałam tak długo jak zaleca producent, to i tak moje włosy były świetnie nawilżone. Jakiś specjalnie nie obciążał włosów, jednak myję codziennie, więc nie zwracam na to uwagi. Jest naprawdę fajna i godna polecenia.

Maska

Testuję tą maskę od 2 miesięcy. Jestem bardzo zadowolona, bo posiadam kręcone włosy i nie jest to łatwe aby doprowadzić do ładnego wyglądu . Maska dobrze nawilża i włosy po niej są sypkie, gładkie i miłe w dotyku.
Trzymam ją na włosach około 5 min . Jest bardzo wydajna. Bardzo ładnie pachnie i ma super opakowanie. W dobrej cenie 24,99 w Rossmannie.
Bardzo polecam.

Wypełnia łuski nawilżeniem

Bardzo skuteczna maska jestem zaskoczona . Odrazu daje efekt scalonych włosów i końcówek , moje włosy blond rozjaśniane są w opłakanym stanie zwłaszcza końcówki , ten kto ma podobne włosy ten wie jakie to sianko . ACTA maska ujarzmia mi włosy , są dociążone nie puszą się , nie plączą , dobrze się rozczesują , nie kruszą, są znacznie mniej łamliwe . Same plusy !

Cudna!

Maska jest bardzo przyjemna przede wszystkim dlatego, że nie obciąża włosów. Owszem, można przesadzić nakładając ją na skórę głowy ale raczej wszyscy w dzisiejszych czasach stosujący maski wiedzą jakie są zasady stosowania takich produktów.
Konsystencja jest ok, dobrze się ją nakłada i wmasowuje.
Ja zostawiam ją na dłuższą chwilę i działa bardzo dobrze.
Stosuję równocześnie z innymi produktami tej samej serii ale używałam również osobno.
Po zastosowaniu maski włosy są delikatne, mięciutkie i odżywione. Zdecydowanie możemy zapomnieć o wysuszonych strąkach i przywitać się z "nowymi" włosami.
Ja mam blond włosy, delikatnie rozjaśnione więc często sięgam po takie produkty, bo o włosy rozjaśnione trzeba odpowiednio dbać i tutaj zdecydowanie polecam, bo jestem bardzo zadowolona.
ach... ZAPACH - przepiękny, odświeżający i utrzymujący się na włosach!
Moje długie blond włosy polecają ten produkt!

Moja ulubiona

Kupiłam maskę w Rossmannie na promocji i po pierwszym użyciu widać efekty włosy są miękkie, nawilżone, nie są suche. Cena jest bez promocji dość spora. Opakowanie jest praktyczne, zapach jest cudowny a konsystencja jest gęsta i przyjemna w nakładaniu na włosy.

Ideał

Stosowałam bardzo dużo masek do włosów od kiedy wycofali moją ulubioną i w końcu znalazłam swój ideał. Maska ma fają konsystencję, nie przecieka przez palce i dobrze się trzyma włosów. Po umyciu moje włosy są odżywione i lśniące, równocześnie nie obciąża ich, co często się zdarza przy moich przetłuszczających się włosach. Super rozczesuje nawet mocno poplątane włosy. Przy okazji kupiłam jeszcze szampon z tej samej linii Hyaluron Plump i w połączeniu na moich włosach robią cudowne rzeczy.

U mnie się sprawdziła

Opakowanie bardzo wydajne, konsystencja odpowiednia - w środku łopatka do nakładania na włosy ,jednak jej nie używam. Zapach bardzo delikatny. Po pierwszym nałożeniu odczuwalna różnica, włosy są bardziej miękkie, łatwiej rozczesują sie , nie plączą się, Stosuję trzy razy w tygodniu - nie odczuwam by włosy były przeciążone. Polecam zwłaszcza gdy włosy są obciążone zabiegami fryzjerskimi oraz stosowaniem prostownicy.

Wspaniałe działanie

Świetna maska do włosów. Odbudowuje i nie powoduje przetłuszczenia. Natychmiastowy efekt. Po wielokrotnym użyciu włosy są naprawdę mocno zregenerowane. Gorąco polecam!

uwielbiam

Ta maska działa cuda na moich włosach.
Zacznę od tego, że mam długie i cienkie włosy, z tendencją do plątania, a skóra głowy szybko się przetłuszcza. Obowiązkowo stosuje produkty nawilżające na końce włosów, żeby nieco ułatwić sobie późniejsze rozczesywanie, a dodatkowo dodać im trochę "życia" :)
Kupiłam te maskę trochę w ciemno, ale jestem zakochana w jej działaniu - widocznie nawilża włosy, dodaje im sprężystości, miękkości w dotyku, ułatwia rozczesywanie, po wysuszeniu włosy są gładsze, błyszczące i sypkie, a dodatkowo pięknie pachnie i jest dość wydajna. Ogromny plus za to, że nie obciąża włosów i skóry głowy, co nie przyśpiesza jej przetłuszczania.
Jej nieco żelowa konsystencja bardzo dobrze rozprowadza się na włosach, szybko zaczyna też działać, ponieważ zdarza mi się używać jej jako odżywka i spłukiwać po kilku minutach, a efekt jest równie zadowalający.
Uwielbiam tę maskę!