Eucerin, Hyaluron - Filler Night Cream, Krem na noc przeciwzmarszczkowy

Eucerin, Hyaluron - Filler Night Cream, Krem na noc przeciwzmarszczkowy

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Eucerin Hyaluron-Filler Krem na noc zwalcza pierwsze oznaki starzenia się skóry, wypełniając zmarszczki, a jednocześnie wspomagając jej regenerację w nocy.

Potwierdzone działanie przeciwzmarszczkowe
WYPEŁNIA: Formuła z Długo i Krótkołańcuchowym Kwasem Hialuronowym nawilża i wypełnia drobne oraz głębsze zmarszczki.
AKTYWUJE: Saponina o działaniu antyoksydacyjnym aktywuje produkcję Kwasy Hialuronowego i chroni ją przed wolnymi rodnikami.*
CHRONI: Enoksolon ogranicza naturalną degradację Kwasu Hialuronowego w skórze.*

Formuła ze skoncentrowanym Deksapantenolem wspomaga regenerację skóry w nocy.

POTWIERDZONE REZULTATY: Zmarszczki są wyraźnie zmniejszone, a skóra wygląda młodziej.

Badania kliniczne i dermatologiczne potwierdzają: Bardzo dobra skóry i skuteczność działania.
Krem szybko się wchłania. Pozostawia uczucie gładkiej skóry.
*in vitro

w słoiczku
tłusta, mieszana, normalna, dojrzała, sucha
nawilżające, przeciwzmarszczkowe
na noc
Wiek
30+

3x TAK-gęsty, bogaty i odżywczy

Krem ma bardzo przyjemny zapach, który nie jest ani zbyt intensywny, ani zbyt mdły. Po nałożeniu kremu skóra jest od razu ukojona i nawilżona, z czym mam spory problem aż do wiosny. Krem nie zapycha porów, dlatego nadaje się również do cery wrażliwej. Ma świetną bogatą konsystencję, która utrzymuję skórę miękką i odżywioną przez cały dzień.
W pierwszym miesiącu stosowania kremu zauważyłam, że skóra na mojej twarzy stała się bardziej jędrna i napięta. Po kolejnych dwóch zmarszczki stały się jakby wypchane od środka, (efekt zauważyłam głównie w okolicy kurzych łapek) a cała skóra jest bardziej promienna.

Cudownie nawilża skórę

Po pierwszym użyciu tego kremu już wiedziałam, że to będzie miłość. Konsystencja jest bardzo przyjemna, makijaż super na nim wygląda. Krem fantastycznie nawilża skórę, widocznie ją wygładza i rozjaśnia przebarwienia. Moja skóra odpowiednio zaopiekowana!

Stosuję regularnie

Krem ,którego używam od pół roku. Trzecie opakowanie. Jest rewelacyjny. Znalazłam odpowiedni produkt dla mojej cery. Miły,delikatny zapach. Wchłania sie szybciutko.
Polecam ,produkt godny i warty swojej ceny. Polecam także inne produkty z tej serii,krem pod oczy oraz eliksir.

Krem hit na noc

Ten krem to prawdziwy hit w kategori kremów na noc.Zamkniety jest w sloiczemJego konsystencje jest aksamitna i wspaniałe się rozsmarowuje na skórze.Nie jest tłusty,dobrze się wchłania.
Smarowanie się nim to prawdziw przyjemność po względem nakładania jak i zapachu bo naprawdę cudnie pachnie.
Krem zapewnią długotrwałe nawilżenie i napięcie,odżywienie.Po aplikacji nim na noc rano moja skóra jest miękka i aksamitną w dotyku.Doskonale czuć po stosowaniu mega nawilżenie.
Dodatkowo na plus jest fakt że nie spowodował on u mnie wyprysków i zapychania a co jest mega częste u mnie,zwłaszcza w kremach na noc.
Krem nie ma według mnie wad jest świetny.

fajny, lekki krem

Długo szukałem kremu na noc dostosowanego do mojego rodzaju skóry. Eucerin super nawilża i jest mega wydajny. Nie lepi się a skóra wydaje się bardzo odżywiona następnego dnia.

Sztos!

Doskonale nawilżający krem w mojej rutynie na noc!
Bardzo dobrze nawilża moja skłonną do przesuszeń skórę, która często woła o kremy inne niż te zwykłe drogeryjne i szukam czegoś mocniejszego.
Nie żałuję produktu w stosowaniu na noc, ale faktycznie rano mam jeszcze uczucie delikatnej gładkiej skóry. Ma delikatny zapach, daje mojej skórze ukojenie i super ją odżywia. Nie jest typem "zalepiacza", z czym często spotykam się w pielęgnacji anti aging, chociaż nie boję się "bogatych" kremów na noc.
Wyraźnie spłyca drobne zmarszczki, koi skórę i świetnie ją nawilża. Świetny krem na noc!

Bomba nawilżająca

Uważam, że krem wygładza skórę. Zauważyłam tez, że ją regeneruje. Skóra wydaje się być odżywiona. Rano jest miękka i gładka. Bardzo ładne opakowania kremów. Solidne wykonanie. Kremy pięknie pachną i łatwo się rozprowadzają. Nie rolują się.

Nawilżanie nocne

W pewnym wieku kwas hialuronowy jest „must have” w kremach więc ucieszyłam się, że jest w kremie na noc Eucerin. Produkt ma bogatą konsystencję, przypominającą masełko. Jak go stosuję nie czuję potrzeby używania serum. Jest bardzo wydajny więc wystarczy mała ilość na całą twarz, szyję i dekolt. Rano skóra wygląda pięknie – jest nawilżona, wygładzona, a zmarszczki są mniej widoczne. Zapach jest delikatny, przyjemny. Ja się zaprzyjaźnię na dłużej z tym produktem.

Doskonały produkt na sen

Krem na noc idealnie się sprawdził przy mojej mieszanej cerze. Bardzo dobrze się wchłania tym samym nawilżając skórę i wygładzając. Po aplikacji z wygodnego opakowania jeszcze przez jakiś czas czułam przyjemny, delikatny zapach. Mam wrażenie, że dzięki kremowi moja cera była bardziej napięta i jędrna.

Rano nie otrzebujesz kremu

Krem w elegnckim sloiczku. Genialni3 nawilżał moja skórę w nocy. Miałam wrażenie, że rano skóra od razu po przebudzeniu jest gotowa na makijaż. Już po pierwszym użyciu skóra stała się zdecydowanie bardziej gładka i miękka.

nocna bomba nawilżenia

Krem na noc do każdego rodzaju skóry.
Eucerin Hyaluron-Filler krem na noc to treściwy bardzo bogaty kosmetyk, który otula nawilżeniem skórę. Krem pięknie pachnie, ma bardzo ładne opakowanie. Nie zapycha porów, dobrze się wchłania. Działanie cud! Nawilża skórę, regeneruje ją , wygładza. Buzia rano wygląda promiennie i do tego redukuje zmarszczki. Polecam :)

Bardzo fajny krem ale…

Stosowałam krem z jego wersja na dzień. Krem na noc ma znacznie gęstsza formule i identyczny zapach jak wersja na dzień. Mocny ale jak dla mnie bardzo przyjemny. Po nałożeniu czułam ogromna ulgę na skórze i nawilżenie. Niestety krem dosyć się klei, mi to oczywiście nie przeszkadzało. Przez swoją dosyć ciężka formule myślałam ze krem będzie zapychał ale nic takiego nie zauważyłam.
Niestety tak samo jak wersja na dzień krem po czasie zaczął mnie uczulać wiec krem przekazuje dalej.