Cetaphil, PS, Lipoaktywny krem nawilżający (nowa wersja)

Cetaphil, PS, Lipoaktywny krem nawilżający (nowa wersja)

allegro
Średnia ocena: 0.00/5

PS LIPOAKTYWNY KREM NAWILŻAJĄCY
Do skóry suchej, bardzo suchej i wrażliwej

Bogaty krem o udowodnionym klinicznie działaniu zapewniającym intensywne i długotrwałe 48-godzinne nawilżenie.

• Formuła z wykorzystaniem naukowo opracowanej mieszanki niacynamidu (witamina B3), pantenolu (prowitamina B5) i nawilżającej gliceryny w jednej recepturze dla skutecznej pielęgnacji skóry wrażliwej.
• Znacząco poprawia barierę ochronną skóry w ciągu 3 dni, a w pełni już po 1 tygodniu stosowania.
• 97% użytkowników stwierdziło, że skóra wydaje się bardziej nawilżona
• Testowany dermatologicznie.
• Skuteczność potwierdzona klinicznie.

Bogaty w składniki, nietłusty krem został specjalnie opracowany dla silnie wysuszonej i wrażliwej skóry twarzy. Zawiera mieszankę niacynamidu (witamina B3), pantenolu (prowitamina B5) i nawilżającej gliceryny, aby zachować naturalny poziom nawilżenia w barierze ochronnej skóry. Udowodniono klinicznie, że ten krem do codziennego stosowania, wzbogacony olejem migdałowym i olejem z nasion słonecznika, zapewnia intensywne i trwałe nawilżenie przez 48 godzin, pozostawiając skórę nawilżoną, miękką i miłą w dotyku.

Szczególnie polecany w przypadku:
> skóry suchej,
> skóry uszkodzonej lub wrażliwej,
> skóry po zabiegach dermatologicznych.

Zwalcza 5 oznak wrażliwej skóry: suchość, podrażnienie, szorstkość, ściągnięcie skóry, osłabienie bariery ochronnej skóry.

wrażliwa, alergiczna / atopowa, sucha
nawilżające, łagodzące, regenerujące, ochronne
w tubce
uniwersalne

Ulubieniec

Świetny! Zbawienie przy zaburzonej barierze hydro-lipidowej. Nie zapycha, bezzapachowy, świetnie nawilża. Zużyłam mnóstwo opakowań i mimo testowania wielu kremów, to zawsze wracam do tego.

Pomógł mi przy trądziku.

Skóra w trakcie trądziku jest strasznie wysuszona. Testowałam wiele kremów nawilżających, które nie pomagały. Skóre miałam ściągnięta, suchą i strasznie wrażliwą. Odkąd kupiłam ten krem, zakochałam się. Pomógł mi on przy walce z trądzikiem. Świetnie nawilża i nie zapycha. Pod makijażem nie wyświeca mi się. Jest Idealny! Nie zliczę ile opakowań już zużyłam.

Ulubieniec

Kremu Cetaphil zaczęłam używać parę miesięcy temu kiedy rozpoczęłam kurację izotekiem. Moja skóra jest ogromnie wysuszona i żaden inny krem sobie z tym nie radził. Cetaphil uratował mnie i mogę to napisać z czystym sumieniem. Świetna formuła, najlepszy krem nawilżający jaki stosowałam i pomimo że cena nie należy do najniższych to jest wart każdej złotówki.
Stosuje go codziennie rano i wieczorem. Nie chce nawet myśleć co by było gdybym nie znała tego kremu i w jakim stanie byłaby moja skóra podczas poszukiwań tego odpowiedniego.

Najlepszy krem nawilżający

Krem nawilżający zaczęłam stosować na zalecenie dermatologa podczas kuracji trądzikowej. Szybko stał się moim ulubionym produktem pielęgnacyjnym. Już po pierwszych użyciach cudownie nawilżał jaki łagodził skórę. Sprawdza sie doskonale zarówno jako pielęgnacja pod makijaż, jak i jako intensywna regeneracja na noc. Jego lekka konsystencja sprawia, że wchłania się błyskawicznie, nie obciążając przy tym skóry. Dodatkowo ma on delikatny zapach. Co więcej, produkt ten jest bardzo wydajny, dzięki czemu starczy nam na dlugo.

mocno nawilżający krem

Mi ten krem sprawdza się w wieczornej pielęgnacji. Zapach delikatny, nie szczypie w oczy, nie podrażnia, koi, bardzo dobrze nawilża, ale dla mojej normalnej cery jest trochę za ciężki, żeby używać go również rano. Jest wydajny-jestem w trakcie pierwszego opakowania, używam od 2 miesięcy i mam jeszcze połowę opakowania. Jednak rano czuć na twarzy taką tłustość trochę.

Polubiliśmy się ????

Produkt poleciła mi moja dermatolog w trakcie leczenia trądziku. Po kilku tygodniach stosowania mogę śmiało stwierdzić, że zostanie ze mną na stałe. Krem świetnie odbudowuje barierę hydrolipidową, nawilża i koi, szczególnie przy stosowaniu produktów przeciwtrądzikowych, która wysuszały moją skórę. Ponadto produkt jest bardzo przystępny cenowo, w tym bardziej iż jest on bardzo wydajny. Z czystym sumieniem mogę go polecić ????

Mocno nawilżający krem

Ten krem to ratunek na moją suchą cerę
Stosowałam go 2 razy rano i wieczorem dość ciężka formuła przy której cera wymaga odpowiedniej pielęgnacji i oczyszczania.
Neutralny zapach
Krem świetnie nawilża utrzymuje nawilżenie przez cały dzień
Trafiony zakup

Zawsze obecny w kosmetyczce

To mój ulubiony krem z marki Cetaphil. Mam wrażliwą, mieszaną i odwodnioną cerę skłonną do podrażnień więc nie jest łatwo dobrać mi krem. Ten nawilża, koi i nie zapycha. Jednak nie wchłania się do końca dlatego ja używam go jako kremu na noc, nie nadaje się pod makijaż. Jest doskonałym ratunkiem na wszelkie podrażnienia.

Spełnił moje oczekiwania

Często kremy drogeryjne uczulały mnie a ten nic! Nie wyskakują mi po nim krostki, gdzie z innymi kremami miałam problem. Fajna konsystencja, szybko się wchłania, skóra nie jest po nim tłusta. Fajnie nawilża, ma lekki neutralny zapach i nadaje się pod makijaż jako baza. Jest też bardzo wydajny i w dobrej cenie kupiłam w aptece za ok. 39 zł. Spełnił moje oczekiwania i napewno będę go regularnie kupować i polecać innym

Nie rozumiem zachwytów... Zapycha!

Zacznę od plusów a tych jest niewiele. Rzeczywiście dobrze nawilża (ale tez mocno natłuszcza), cera jest ukojona. No i tu w sumie plusy się kończą. Zapchał mnie już przy pierwszym zastosowaniu! Coś takiego nie zdarzyło mi się bardzo dawno. Sprawdziłam potem kilkukrotnie - efekt ten sam - zapychanie. To ciekawe bo mam cerę mieszaną / suchą i naprawdę bardzo rzadko mam jakiekolwiek wypryski. Bardzo mnie to zaskoczyło bo po licznych polecajkach byłam wręcz pewna że ten krem to będzie strzał w 10. Moim zdaniem dużo lepszy jest podobny krem z innej serii "DA intensywnie nawilżający", tamten nie powoduje takich atrakcji a nadal super nawilża bez tłustej warstwy. Ale wracając... Krem ma bardzo ciężką konsystencję, bardziej takiego masełka niż kremu i już to było dla mnie ostrzeżeniem. Rozprowadza się dość łatwo ale trzeba go sporo zużyć, żeby pokryć całą twarz, mało wydajny. Po nałożeniu zostaje niestety bardzo tłusta warstwa, która nie znika i nie wchłania się, podobne odczucie jak przy kremach "na mróz". Tylko że przez cały rok raczej nie potrzebuję takiej ochrony. Dla mnie zdecydowanie za ciężki, wolę lżejsze formuły. Zapachu brak, opakowanie zwyczajne, zwykła tubka. Nie rozumiem zachwytów nad tym kremem, u mnie zupełnie się nie sprawdził :( Moim zdaniem jest cała masa lepszych kremów aptecznych. Totalny brak szału...

Strzał w 10-tkę!

Jestem zachwycona efektami, jakie przynosi mi codzienne stosowanie Lipoaktywnego Kremu Nawilżającego marki Cetaphil PS. To prawdziwy ratunek dla mojej skóry, zwłaszcza w okresach, gdy jest ona szczególnie sucha i podrażniona.

Co mnie zachwyciło, to jego intensywne działanie nawilżające. Formuła tego kremu naprawdę głęboko nawilża skórę, przywracając jej elastyczność i zdrowy wygląd. Już po pierwszym zastosowaniu mogłam zauważyć różnicę - skóra stała się bardziej miękka, gładka i dobrze odżywiona.

To, co szczególnie cenię w tym kremie, to jego lekka, nietłusta konsystencja, która szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Dzięki temu mogę go używać zarówno na dzień, jak i na noc, bez obawy o uczucie ciężkości czy zatkania porów.

Skład tego kremu również zasługuje na uznanie. Zawiera ceramidy, które wzmacniają barierę ochronną skóry, oraz kwas hialuronowy, który pomaga w utrzymaniu jej odpowiedniego poziomu nawilżenia.

Nie mogę też zapomnieć o tym, że ten krem jest bezpieczny dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii, co jest dla mnie niezwykle istotne, mając na uwadze moje skłonności alergiczne.

Podsumowując, Cetaphil PS Lipoaktywny Krem Nawilżający to produkt, który spełnił moje oczekiwania pod każdym względem. Jest skuteczny, delikatny dla skóry i daje widoczne rezultaty. Gorąco polecam go każdemu, kto poszukuje skutecznego nawilżenia dla swojej skóry.

Mocny pewniak!

Kiedy po pierwszym użyciu krem wchłonął się tak szybko, a skóra stała jest od razu sucha pomyślałam sobie, że chyba kupiłam przereklamowanego bubla. Ale dodałam jeszcze jedną warstwę, która siedziała przyjemnie na mojej twarzy przez całą noc, a rano skóra była miękka i przyjemna w dotyku. Jak się później okazało moja skóra potrzebowała super dawki nawilżenia, bo była skrajnie wysuszona. Już po kolejnych aplikacja (rano i wieczorem) komfort wrócił do normy i teraz moja skóra jest nawilżona!
Mam cerę mieszaną i sprawdził się u mnie pod makijaż w okresie zimowym-wiosennym, na cieplejsze dni może być zbyt ciężki - ale wtedy używam filtrów solo.
Mam wrażenie, że delikatnie może zapychać zaskórniki, dlatego warto porządnie dbać o oczyszczanie cery.
Wart swojej ceny - gigantyczne opakowanie też robi swoje.
Uważam, że jest to jeden z lepszych kremów, które używałam i zawsze będę mieć go w kosmetyczce.