Treaclemoon, Marshmallow Hearts Shower and Bath Gel (Żel pod prysznic o zapachu słodkich pianek)

Kremowy żel pod prysznic i płyn do kąpieli w jednym o łagodnej formule doskonale oczyszcza i odświeża ciało.

Treaclemoon to najbardziej urocza marka do pielęgnacji ciała na świecie, najpopularniejsza marka body care w UK. Uwielbiana przez influencerki z Insta i Tik-toka. Wszystkie żele zawierają naturalne ekstrakty z owoców, które bajecznie pachną a zapach co zostało potwierdzone w testach konsumenckich utrzymuje się przez cały dzień. To niesamowite, prawda ? A tak naprawdę dlaczego masz używać codziennie tylko jednego żelu pod prysznic jeśli każdego dnia masz inny nastrój ? Dopasuj swój ulubiony Treaclemoon do swojego nastroju danego dnia. Zarówno szybki poranny prysznic, jak i dłuższa wieczorna kąpiel, może stać się twoim codziennym odprężającym rytuałem.

Piankowe serduszka - żel pod prysznic lub płyn do kąpieli jednocześnie o zapachu słodkich pianek, który przeniesie Cię do ulubionych wspomnień z dzieciństwa. Tego Ci trzeba!

płyny do kąpieli, żele pod prysznic
oczyszczające, relaksujące / aromaterapeutyczne
zapachowa
normalna

Cudowny słodki zapach

Zakochałam się w tym żelu przez ten piękny słodziutki zapach pianek , dla niektórych może być zbyt słodki bo naprawdę jest cukierkowy ale ja takie uwielbiam . Był to mój pierwszy zakup tej marki ale na pewno nie ostatni , żel ma przyjemną konsystencję , dobrze się pieni , pozostawia skórę nawilżoną , gładką i miękką w dotyku , dogłębnie oczyszczoną , nie podrażnia nawet wrażliwej skóry . Zapach jeszcze przez jakiś czas unosi się w łazience i pozostaje na skórze , Opakowanie jest bardzo wydajne i wystarcza na długo , ma ładny dziewczęcy wygląd i jest bardzo poręczne. Cena również jest bardzo przystępna jak na taki produkt. Polecam.

Piękny zapach

Ja to kupiłam za piękne opakowanie, tak mi się podobała ta buteleczka różowa i nie żałuję zakupu, żel super się pieni,dobrze się myje.Ładny ma zapach.Mam dużo kosmetyków z ich firmy i bardzo polecam to nie żadna reklama jestem po prostu z wszystkich bardzo zadowolona:)

Pyszny zapach pianek

Jakoś niedawno odkryłam markę Treaclemoon i postanowiłam, że kupię jeden z ich żeli/płynów do kąpieli. Marka ta oferuje szeroką ofertę w 100% wegańskich żeli pod prysznic. Skusiłam się na wersję zapachową słodkich pianek, bo skojarzył mi się ten zapach z latem, z ogniskiem, piankami marschamallow.
Zaczynając od opakowania, produkt jest w butelce wykonanej w 100% z plastiku oceanicznego. Ma 500 ml, co naprawdę starcza na długo, nawet przy codziennym użytku, bo wystarczy kilka kropel, a pieni się niesamowicie. Ma gęstą, treściwą konsystencję, jak na żel przystało. Nie klei się, łatwo wchłania się w skórę, pielęgnuję ją.
Zapach cudowny, słodki, więc jeśli komuś takie nie za bardzo podchodzą, to może być aż za bardzo przesłodzony.
Działanie, jak to żel do kąpieli, oczyszcza skórę, otula delikatnie słodką pianką, pielęgnuję, nawilża skórę. Ja mam często problem, że po zastosowaniu jakiegoś właśnie żelu/płynu moja skóra zamiast być nawilżona, gładka staje się bardzo sucha. Tutaj tego nie zaznałam. Dodatkowo moja skóra na ciele stała się odświeżona. Tak na marginesie, uwielbiam sobie robić z tym żelem takie domowe SPA, cudownie pachnie, komponuje się z innymi produktami, nie podrażnia, koi. Dla mnie produkt na maksa godny polecenia i sprawdzenia na własnej skórze.

Owocowy zapach

Malinowy żel o gęstej konsystencji, o pięknym letnim owocowym zapachu, który długo utrzymuje się na skórze. Po użyciu skóra jest nawilżona. Na pewno na długo ze mną zostanie. Polecam.