Mixa, Niacinamide Glow, Micellar Water (Płyn micelarny do twarzy)

Mixa, Niacinamide Glow, Micellar Water (Płyn micelarny do twarzy)

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Idealny płyn do demakijażu dla skóry zmęczonej i matowej. Formuła z pH 7 neutralnym dla oczu została wzbogacona niacynamidem i witaminą C, znanymi ze swoich właściwości rozświetlających i nadających skórze zdrowo wyglądającego blasku. Jego wyjątkowa formuła z micelami usuwa ze skóry makijaż i zanieczyszczenia, ograniczając do minimum konieczność pocierania.

Odczuwalne rezultaty!
Twarz i powieki są skutecznie oczyszczone z makijażu. Skóra jest widocznie rozświetlona, nawilżona i miękka, a jej komfort przywrócony. W trosce o szczególne potrzeby skóry wrażliwej, formuła naszego płynu micelarnego została opracowana w taki sposób, by minimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Hipoalergiczna formuła płynu micelarnego została także przetestowana w 100% na wrażliwej skórze twarzy i wrażliwych oczach. Nie zawiera alkoholu etylowego.

oczyszczające, odświeżające, łagodzące, nawilżające
płyn
demakijaż twarzy, oczyszczanie twarzy
normalna, sucha, mieszana

Super Sprawa

Płyn dostałam przy okazji testowania innych produktów tej firmy, jako dodatkowy prezent. I to jest naprawdę super sprawa. Do tej pory do oczyszczania i zmywania makijażu używałam płynów dwufazowych do demakijażu, bądź też tłustych kremów. Wstyd się przyznać, ale nigdy wcześniej nie używałam żadnego płynu micelarnego i nie mogę porównać jego działania do innych, ale muszę przyznać, że to jest odkrycie tego roku i jestem bardzo z tego produktu zadowolona. Zaznaczę też może, że jestem posiadaczką skóry bardzo suchej i wrażliwej. Produkt znajduje się w plastikowej, przezroczystej butelce z pomarańczową nakrętką na klik. Ta przezroczysta butelka to idealne rozwiązanie, bo możemy kontrolować zużycie produktu. Grafika charakterystyczna dla marki oraz informacja, że ten konkretny produkt zawiera niacynamid. Produkt ma konsystencję wody i bardzo dobrze usuwa makijaż i zanieczyszczenia ze skóry. Jeśli chcemy usunąć matową pomadkę, musimy po prostu tego produktu użyć więcej, ale to chyba nie ma znaczenia, bo produkt ma bardzo dużą pojemność, bo aż 400 ml. Płyn doskonale radzi sobie z demakijażem oka, nawet z tuszem. Jeśli użyjemy odpowiedniej ilości produktu, to już po pierwszym potarciu znika nam 85 procent zanieczyszczenia. Nie zgadzam się jednak z deklaracją producenta, że nie ma konieczości pocierania, bo jest taka konieczność, jeśli chcemy usunąć tusz do rzęs, czy matową pomadkę. Na plus za to fakt, że ten płyn naprawdę jest bardzo delikatny dla oczu i w żadnym stopniu ich nie podrażnia. Jest też bardzo delikatny dla skóry, bo zostawia ją mięciutką, oczyszczoną i rozświetloną. Nie jest zaczerwieniona, koloryt skóry wyrównany. To jest dla mnie miła odmiana w porównaniu z dotychczasowymi kosmetykami, których używałam do demakijażu. Bardzo polubiłam też zapach tego produktu. Niby zapach jest największym wrogiem skóry wrażliwej i może wywoływać alergie, ale w tym przypadku nic takiego się nie wydarzyło. Ten zapach jest bardzo delikatny i bardzo, bardzo przyjemny. Spokojnie, nie jest to charakterystyczny dla marki mdły zapach. Ja czuję jakby frezje... Produkt jest bardzo wydajny, bo ja używam go już ponad miesiąc, prawie dwa i zużycie jest raczej niewielkie. Jeśli chodzi o cenę, to musiałam wygooglać, ale jest to około 30 złotych. Ja jestem bardzo zadowolona z tego produktu i już nigdy się z nim nie rozstanę. Zostanie ze mną na zawsze i z przyjemnością sięgnę po kolejne opakowanie. To jest produkt, który po takim trochę Love -Hate Relationship ostatecznie przekonał mnie do marki. Polecam wszystkim z suchą i wrażliwą skórą.

To naprawdę znakomity płyn miceralny.

Płyn otrzymałam jako nagrodę w konkursie od producenta. Demakijaż tym płynem okazał się przyjemnością,choć przeważnie jest nieprzyjemną rutyną.Woda micralna umieszczona jest w przeźroczystej butelce,z charakterystycznym dla marki pomarańczowo różowym nadrukiem. Butelka posiada wygodny dozownik.
Zapach bardzo delikatny,przyjemny,lubię takie w kosmetykach do twarzy.
Do działania produktu nie mam zastrzeżeń.Bardzo dobrze zmywa makijaż,nawet ten mocny. Nie podrażnia przy tym skóry,nie trzeba siły,żeby go zmyć. Skóra po demakijażu jest dobrze oczyszczona,deliktna w dotyku,nie ciągnie,czuć na niej działanie nawilżające produktu. Skora jest rozświetlona i wygląda przez to na bardziej gładką. Tak naprawdę to chyba najlepszy płyn miceralny jaki kiedykolwiek używałam,choć przyznam ,że od niedawna jestem fanką żeli oczyszczających.Tego płynu było mi szkoda gdy się skończył. Polecam

Ideał!

Po długich poszukiwaniach wreszcie znalazłam idealny płyn micelarny. Ma nie najgorszy skład, zapach, który mnie nie drażni i przede wszystkim pozostawia skórę ładnie oczyszczoną, ale nie przesusza jej ani nie pozostawia jej napiętej - jest czysta i pełna blasku. Ogromny plus też za to, że nie podrażnia moich wrażliwych oczu i nie wymaga uporczywego pocierania przy demakijażu oczu - wystarczy chwilę przytrzymać wacik na oku i wszystko ładnie schodzi. Dla mnie ideał.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Dobry produkt

Przyznam szczerze że nie przepadam za płynami micelarnymi. Ten otrzymałam do testów więc wykorzystuję do końca. Nie uczula, tego jestem pewna, mam wrażliwą cerę i alergie na wszystko. Super zmywa makijaż, pojemność bardzo duża jest wydajny. Cera po nim jest czysta i nawet nawilżona. Co ciekawe pierwszy płyn który bez kłopotu usuwa wodoodporny makijaż.

Ulubiony płyn do demakijażu

Miałam okazje używać w swoim życiu masę przeróżnych płynów do demakijażu, jednak Mixa Niacinamide Glow bardzo wyróżnia się na tle innych produktów i ma świetne działanie w wielu aspektach. Oczywiście płyn przede wszystkim ma zmywać zanieczyszczenia i makijaż i ten spisuje się na medal. Wystarczy przyłożyć namoczony wacik do oka w mocnym makijażu i delikatnie ale na prawdę delikatnie przetrzeć i 90% makijażu zostaje już za pierwszym razem na waciku. Tak samo dobrze radzi sobie z mocnymi i trwałymi szminkami, nawet tymi matowymi. Dużym plusem jest też to, że nie trzeba dużo płynu, by dobrze i szybko zmyć cały makijaż. Jest delikatny i nie piecze w oczy. Ponadto dobrze pielęgnuje cerę nadając jej zdrowego blasku i nawilżenia. Skóra po użyciu tego płynu jest bardzo miękka i gładka, wręcz jedwabista w dotyku czego nie spotkałam przy żadnym innym płynie do demakijażu. Dodatkowo nie zostawia on żadnych podrażnień i może być stosowany nawet do skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Zdecydowanie produkt na 5 gwiazdek i na pewno będę go stosować na stałe w mojej pielęgnacji.

Jeden z ulubionych

Płyny micelarne Mixa bardzo sobie cenie! Nie tylko świetnie oczyszczają skórę ale i dbają o to by nie pojawiały się żadne podrażnienia.

Mixa, Niacinamide Glow to płyn który świetnie nadaje się w przypadku zmęczonej, poszarzałej skóry. Bardzo fajnie ją oczyszcza, odświeża i nadaje jej promiennego wyglądu. Produkt stosuje na co dzień i za każdym razem zachwycam się jak pięknie usuwa zanieczyszczenia z mojej skóry. Usuwa nawet trwały makijaż, wystarczy, że nałożę go na wacik i kilka razy przetrę mim skórę.

Co mi się bardzo w nim podoba to fakt, że nie pozostawia mojej skóry szarej, a to mój największy problem zwłaszcza po całym dniu w makijażu. Tutaj mam gwarancje dobrze oczyszczonej, promiennej skóry. Polecam.

Świetny płyn do demakijażu i pielęgnacja 2w1

Zacznę od tego, że w moim demakijażu płyn micelarny jest na pierwszym miejscu. Dlatego z przyjemnością i nieukrywaną ciekawością testowałam nowość od Mixa. Co najważniejsze kosmetyk super radzi sobie z demakijażem oczu, nie szczypie i nie podrażnia ( mam wrażliwe oczy i noszę soczewki kontaktowe). Tak samo bezproblemowo radzi sobie z trwałymi pomadkami. Dodatkowo nawilża skórę i pozostawia na niej delikatny glow - idealnie przygotowuje ją na kolejne etapy pielęgnacji. Duża butelka starczy na bardzo długo gdyż płyn jest niezwykle wydajny. Chętnie będę po niego sięgać w przyszłości.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ideał do pielęgnacji skóry skłonnej do podrażnień

Idealny środek do demakijażu oraz oczyszczania skóry skłonnej do podrażnień i alergii. Poza tym polecam go do skóry zmęczonej i matowej. Dzięki zastosowaniu tego preparatu skóra jest miękka i przyjemna w dotyku. Preparat nawilża, daje widoczny efekt rozświetlenia oraz zdrowego wyglądu. Zapach jest delikatny i neutralny. Kosmetyk ten na długo zagości na mojej półce.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Płyn micelarny z efektem "wow"

Płyn micelarny Niacinamide Glow od Mixa to idealny płyn dla skóry wrażliwej, który oprócz demakijażu i usunięcia zanieczyszczeń zapewnia skórze blask. Skóra po jego użyciu jest oczyszczona, nawilżona, rozświetlona i przygotowana do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Świetnie radzi sobie z makijażem oczu i skutecznie usuwa tusz do rzęs. Płyn jest bardzo delikatny w użyciu, przywraca komfort skórze i nie podrażnia moich wrażliwych oczu, co jest dla mnie bardzo ważne. Ma bardzo delikatny zapach, zawiera Niacynamid i witaminę C. Butelka 400 ml starcza na bardzo długo, gdyż płyn jest bardzo wydajny. Ten płyn zaskoczył mnie bardzo pozytywnie i chętnie będę po niego sięgać.

Świetne oczyszczenie

Płyn micelarny o delikatnym, przyjemnym zapachu. Bardzo dobrze oczyszcza skórę oraz zmywa makijaż, jak i nawet bardzo mocny makijaż oczu. Bardzo duże i zgrabne opakowanie. Płyn mimo częstego używania jest bardzo wydajny.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Idealna propozycja dla skóry wrażliwej

Płyn micelarny od Mixa to idealna propozycja dla skóry wrażliwej. Moja skóra bardzo go polubiła. Jestem posiadaczką skóry mieszanej, jednak latem często jest ona podrażniona i przesuszona. Dlatego szczególnie teraz płyn okazał się strzałem w dziesiątkę!
Płyn stosuję zarówno w porannej jak i wieczornej rutynie pielęgnacyjnej. Rano aby dokładnie oczyścić skórę i przygotować ją na kolejne etapy pielęgnacji. Wieczorem aby usunąć makijaż i wszelkie zanieczyszczenia.
Płyn pozostawia moją skórą przyjemnie odświeżoną, ukojoną i widocznie rozświetloną. Świetnie radzi sobie z nawet mocniejszym makijażem. Nie podrażnia oczu za co daje mu duży plus.
Kosmetyk jest bardzo wydajny. Bez wątpienia skuszę się na kolejne opakowanie tego produktu.

bardzo zaskoczył

Mixa Niacinamide Glow Micellar Water to mój ulubiony płyn micelarny do twarzy. Jestem zachwycona jego skutecznością i delikatnością, jaką zapewnia mojej skórze.

Płyn doskonale usuwa makijaż, nawet ten wodoodporny, pozostawiając moją skórę czystą i odświeżoną. Jego działanie jest łagodne, nie powoduje podrażnień ani uczucia pieczenia, co jest szczególnie ważne dla mojej wrażliwej cery.

Zawiera niacynamid, który pomaga w redukcji niedoskonałości i zaczerwienień, dzięki czemu moja skóra wygląda bardziej wyrównana i promienna.

Po jego zastosowaniu, moja skóra jest idealnie oczyszczona i przygotowana do kolejnych etapów pielęgnacji. Płyn ma również przyjemny, delikatny zapach, który dodaje mi uczucia świeżości po każdym użyciu.

Mixa Niacinamide Glow Micellar Water stał się niezbędnym elementem mojej codziennej pielęgnacji i z pewnością będę go kontynuować. Polecam go wszystkim, którzy szukają skutecznego i łagodnego płynu micelarnego, który zadba o czystość i blask ich skóry.