Isana, Secret Berries, Rasierschaum (Pianka do golenia)

Isana, Secret Berries, Rasierschaum (Pianka do golenia)

Z wielką dbałością o szczegóły wybraliśmynuty zapachowe i cenne składniki pianki do golenia Secret Berries. Nasza formuła pielęgnacyjna z aloesem i ekstraktem z jagód zapewnia Twojej skórze niezbędną gładkość i elastyczność podczas golenia - dla uczucia zadbanej skóry każdego dnia.

pianka do golenia
nawilżające
zapachowa
z pompką
pianka
normalna

Krótkotrwały zapach na kilka tygodni

Pianka do golenia wpadła do mojego koszyka z ciekawości - nigdy wcześniej nie używałam zapachowych kosmetyków do golenia, jednak nie do końca spełniła moje oczekiwania. Na plus zasługuje na pewno delikatny i przyjemny zapach produktu. Nuty jagód dodają mu subtelnego aromatu, co może sprawić, że proces golenia stanie się bardziej przyjemny. Niestety, wydajność pianki pozostawia wiele do życzenia. Konsystencja pianki jest za mało gęsta. Nie jest ona tak kremowa jak inne standardowe produkty, przez co jej potrzeba jej zużyć znacznie więcej, a w efekcie wpływa to na szybsze opróżnienie opakowania.

To moja druga wersja pianki do golenia z Isany (po Candy Sky). Nie widzę jej dostępnej w aplikacji, więc nie wiem, czy to edycja limitowana, czy są wypuszczane różne zapachy co jakiś czas. Cena niska - 6,49zł.
Wygodne, poręczne, 150ml opakowanie. Wydajność w zależności od ilości i częstotliwości używania (u mnie wystarcza na długo, myślę, że ok. 3 miesiące).
Zapach bardziej kwiatowy, niż owocowy (w Candy Sky jest słodko-owocowy, jeżeli ktoś woli taki).
Podtrzymuję zdanie, że te pianki są świetne - bardzo ułatwiają golenie, utrzymują nawilżenie i poślizg.
Skład praktycznie taki sam jak w poprzedniej.
Jedyne, do czego się można przyczepić to kilka substancji, które mogą powodować wypryski, więc należy zachować ostrożność. Nie mniej jednak u mnie nic takiego nie wystąpiło, a mam do tego tendencje.

Warta swojej ceny

Pianka od Isany sprawdziła mi się, nie zawiodła. Jej konsystencja jest gęsta przez co nie spływa podczas golenia, ma bardzo przyjemny zapach.
Warto też wspomnieć się, że jest bardzo wydajna i starcza na dość długo.
Opakowanie jest poręczne i wygodne, dobrze dozuje produkt i nie zapycha się.
Nie zauważyłam u siebie żadnych podrażnień po jej użyciu.

Jagodowe love

Pianka w fioletowym sprayu z akcentami jagód. Opakowanie zgrabne. Konsystencja białej pianki umila nam golenie nóg. Świetnie pachnie jagodami. Poślizg maszynki jest dobry. Pianka nie podrażnia skóry. Produkt jest wydajny. Nie trzeba go dużo żeby ogolić nogi. Tani. Polecam.

Jak większość pianek do golenia z Isany warte swojej ceny

Testowałam wiele pianek, ale często wracam do isany , ze względu na cenę ale nie tylko. Kosztuje około 6 zł w rossmanie , więc jeśli się potrzebuje czegoś na szybko , a nie chce się wydawać więcej niż 10 zł to jest to świetna opcja. Pianka ma bardzo ładny zapach borówki, owoców leśnych. Przed każdym użyciem należy lekko potrząsnąć, żeby wyleciało więcej produktu jak to w piankach. Dobrze się rozprowadza , piana trzyma się na nodze, nie spływa. Po jej użyciu nie zauważyłam podrażnienia. Wystarczy na kilka do kilkunastu użyć, nie jest jakoś bardzo wydajna ale jak na tę pojemność i cenę to jest w porządku. Polecam.

Tania pianka, ale wolę dopłacić kilka zł i mieć lepszy produkt.

Z reguły sięgam po żele do golenia, ale kupiłam tę z racji ceny i niewielkiej pojemności, bo potrzebowałam produktu do golenia na wyjazd. Jak to w ciepłym kraju - odsłonięte ciało, które depiluje się częściej. I tutaj pierwszy minus.
Zauważyłam, że goląc się codziennie bardzo podrażniła mi się skóra. Ok, częste golenie to większa szansa na podrażnienia, ale mam porównanie do innych żelów czy pianek i one bardziej chroniły moją skórę przed uszkodzeniem. Starałam się wykonywać depilację jak najdelikatniej, a mimo tego okolice bikini były w nieładnych krostkach. :c Pod pachami, gdzie z reguły nie mam z tym problemu też ta skóra nie wyglądała najładniej.

Kolejny minus to czas utrzymywania się pianki na skórze. Zdarzyło mi się nabrać większą porcję produktu, więc od razu pokryłam nim obie nogi - w czasie depilowania jednej, z tej drugiej pianka jakby się ulotniła. Ogólnie czułam, że ona osiada mi na włoskach, a nie może osiąść na skórze, a to istotne, bo nie golę wtedy gołej skóry tylko zbieram włoski wraz z kosmetykiem.

Z plusów:
- wydajna
- gęsta konsystencja
- niska cena
- skóra po depilacji nóg jest pięknie wygładzona
- ładny zapach

Tania, ale trochę niewydajna

Pianka ta zachęca swoim uroczym opakowaniem. Gdy zobaczyłam ją w sklepie stwierdziłam, że muszę ją mieć. W dodatku zachęciła również ceną, ponieważ kosztuje około 6-7 zł, więc jest jedną z najtańszych pianek do golenia.
Pianka ma ładny owocowy zapach, jednak nie jest on bardzo intensywny. Gdy używamy jej podczas kąpieli to wręcz ciezko ją wyczuć, ginie wśród innych zapachów kosmetyków.
Pianka jest nawet gęsta i nie zjeżdża ze skory, natomiast trzeba wydobyć jej dość sporo żeby pokryć całe nogi i aby warstwa nie była za cienka. Jestem w trakcie jej uzywania, ale nie wiem czy wystarczy na 4 razy przy takiej wydajności.
Maszynka dobrze sunie po niej, nie powoduje podrażnień skory.
Jak dla mnie zwykła pianka bez większego szału, można wypróbować ale cudów się nie spodziewać ;)

Pianki i żele do golenia od Isana to zdecydowanie mój numer jeden! Kosmetyk ma idealną, zbitą konsystencję, nie zjeżdża ze skóry i zapewnia dobry poślizg maszynce. Oczywiście nie można zapomnieć o tym cudnym zapachu !

Jeśli chodzi o kosmetyki do depilacji to najczęściej sięgałam po Gilette i Venus, ale nigdy nie byłam do końca zadowolona. Dzięki Waszym recenzjom, a zwłaszcza tym, które pisze wizażanka Anusia490 zdecydowałam się na Isanę i to był strzał w dziesiątkę !
Marka ma genialne pianki i żele do golenia, co sezon pojawiają się limitowane edycje, więc nie ma opcji żeby się znudzić ! Szkoda tylko, że nie widuję już żelu o zapachu piwonii! Ach ! Ile dałabym, żeby jeszcze skroić dla siebie chociaż jedno opakowanie tego cudeńka !

Mam skórę delikatną, wrażliwą, podatną na urazy. Nie wyobrażam sobie depilacji bez żelu czy pianki, bo dla mojej skóry skończyłoby się to tragicznie.

Opakowanie jest wykonane z aluminium, warto dodać że w 50% pochodzi ono z recyklingu. Szata graficzna bazuje na wrzosowym kolorku z motywami soczystych jagód i kwiatów. Nie ukrywam, że to właśnie szata graficzna i obietnica owocowego zapachu zdecydowała, że kosmetyk wylądował w moim rossmanowym koszyczku. Importer zadbał o swoich polskich konsumentów i umieścił etykietkę ze spolszczeniem, szkoda tylko że jest papierowa i wystarczy jedna wizyta pod prysznicem, aby naklejka przestała być widoczna.
Jak już wspomniałam w opisie, pianka ma gęstą, zbitą formułę, dzięki czemu nie zjeżdża ze skóry i stanowi świetny poślizg dla maszynki. Kosmetyk dobrze się rozprowadza, a połączenie zapachu kwiatów i owoców działa mega odprężająco! Totalnie nie ogarniam składów pianek do depilacji, ale producent umieścił informację, że receptura nie zawiera mikroplastiku, a to już coś !

To kolejna, bardzo udana pianka od Isany, spełnia wszystkie moje oczekiwania. Sprawia, że depilacja jest łatwa, przyjemna, szybka. Uważam, że nie warto przepłacać! Nie wiem czy wrócę do tego, konkretnego wariantu zapachowego, ale wiem że kolejna pianka do golenia też będzie od Isany :). Polecam z czystym sumieniem !

Jako fanka kosmetyków marki Isana z niecierpliwością czekam na kolejne limitowane wersje jej produktów, a także na nowości, które na stałe wchodzą w ofertę drogerii R. Jeśli coś mnie zainteresuje, od razu trafia do mojego koszyka i zaczynam z radością kolejne testy. Tak tez było z pianką do golenia z najnowszej serii Sweet Berries. To kolejna pianka Isany jaką wypróbowałam, idealnie spełnia swoją funkcję: daje świetny poślizg maszynce, jest gęsta i zbita, rozpieszcza zapachem.

OPAKOWANIE

Piękna i wyrazista grafika przedstawiająca jagody na wyrazistym, fioletowym tle w otoczeniu kwiatów wygląda ślicznie. Opakowanie to klasyczna, aluminiowa butelka z plastikowym dozownikiem. Z jego pomocą łatwo jest wydobyć piankę z opakowania w pożądanej ilości. Z tyłu znajduje się naklejka z dokładnym opisem produktu w języku polskim, co niestety sprawia, że napisy szybko się wycierają.

PIANKA

Piankę kupiłam ze względu na śliczne opakowanie oraz zapach jagód, który lubię w kosmetykach do pielęgnacji ciała. Swego czasu Isana miała jagodową serię kosmetyków, która bardzo lubiłam a ta najnowsza linia zaciekawiła mnie. Pianka ma kolor biały, jest gęsta, zbita, nie spada po nałożeniu na skórę. Posiada śliczny zapach jagód połączony z kwiatową nutą nadającą całości niepowtarzalnego charakteru. Zapach spodobał mi się od pierwszej aplikacji. Kosmetyk sprawdzi się podczas golenia, gdyż daje świetny poślizg maszynce, zmiękcza włoski, dzięki czemu łatwiej je usunąć. Pianka jaką wytwarza jest aksamitna i nie znika znyt szybko pod wpływem kontaktu z wodą. Zapobiega zacięciom i podrażnieniom, po jej użyciu skóra jest miękka i nawilżona. W składzie znajdziemy nawilżającą glicerynę, łagodzący sok z aloesu, ekstrakt z jagód. Formuła nie zawiera mikroplastiku i jest w pełni wegańska. Produkt jest dosyć wydajny i tani. Szkoda, że jest to edycja limitowana, bo jest to naprawdę godny uwagi produkt.

PLUSY
+ piękny zapach
+ gęsta konsystencja
+ piękne opakowanie
+ daje lepszy poślizg maszynce i zapobiega zacinaniu
+ wydajna
• tania