Ziaja, Antyperspirant w kremie `Sensitiv`

Średnia ocena: 4.84/5

bialastokrotka.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 3.68/5

Dwukierunkowo działa przeciw poceniu - skutecznie ogranicza wydzielanie potu i działa deodoryzująco. Neutralizuje zapach potu i zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Jest łagodny dla skóry. Nie zawiera konserwantów - ma bezalergenową kompozycję zapachową. Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników.
Nie pozostawia śladów na ubraniu.

bez alkoholu, zapachowa, nie pozostawiająca plam
antyperspiranty
ochronne
w kulce
wrażliwa

Średni, ale zapach i konsystencja kremu na plus

Szczerze mówiąc mam mieszane uczucia, bo:

-na pewno nie uczulil, nie piecze, nie szczypie.

-Nie zostawia też plam.

-Bardzo ładnie pachnie, delikatnie i tak świeżo,

- konsystencja jest super, rzeczywiście Kremowa

No ale jest też właśnie ALE:

-nie jest tak "trwały", zdecydowanie jest bardziej na lato, niż zimę, tak (hahah), dobrze napisałam.
Po prostu pod grubą kurtka i sweterem on nie będzie rewelacyjny, a wręcz zrobi "gorzej", za to w ciuchach przewiewnych sprawdzi się doskonale, świeżo.

ziaja

Antyperspirant w kremie świetnie ogranicza wydzielanie potu , daje długotrwałe uczucie świeżości. Ma piękny delikatny zapach. Jest łagodny dla skóry - nie podrażnia jej. Bardzo dobry i niedrogi produkt.

Bardzo dobry produkt.

Ten antyperspirant to kolejny przykład, że Ziaja to tania i skuteczna polska marka.
Opakowanie jest higieniczne i praktyczne w codziennym użytkowaniu.
Produkt delikatnie, przyjemnie pachnie.
Faktycznie ogranicza pocenie, neutralizuje nieprzyjemny zapach.
Przy regularnym stosowaniu daje naprawdę fajne efekty.
Nie zostawia białych śladów.
Wydajny.
Polecam.

Tani i skuteczny

Recenzję zacznę od informacji iż nie mam problemu z nadmiernym poceniem, ale jestem osobą aktywną fizycznie, dlatego ochrona przed nieprzyjemnym zapachem i plamami na ubraniu jest dla mnie istotna. Od lat używam produktów od Ziaji i muszę przyznać, że na razie się nie zawiodłam.

Przede wszystkim produkt bardzo dobrze ogranicza wydzielanie potu oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Używałam go bardzo długo, na pewno przez kilka miesięcy, i nie pamiętam, abym chociaż raz miała jakąś nieprzyjemną sytuację. Cały czas czułam czystość i świeżość. Kremowo-żelowa konsystencja pachniała delikatnie, ale nie nachalnie, wchłaniała się dość szybko, nie kruszyła, nie kleiła, nie brudziła ubrań, a przy tym nie podrażniała skóry. Od antyperspirantu w przyzwoitej cenie naprawdę nie wymagam więcej.

Dodam jeszcze, iż opakowanie było poręczne, wygodne w domu i w podróży, a mechanizm kulki nie zaciął się ani razu. Pojemność 60 ml wystarczyła mi na długie miesiące.

Podsumowując, Ziaja znów się spisała. Jest to tani i skuteczny produkt. Sama na pewno kupię go ponownie. Tą wersje kupiłam, gdyż mój klasyk czyli SOFT był akurat niedostępy, ale oba są równie skuteczne.

Sprawdza się u mnie rewelacyjnie. Przede wszystkim nie podrażnia skóry, lecz jest nie mniej skuteczny niż bloker tej samej marki. Dobrze radzi sobie z ochroną przed potem i ładnie, delikatnie pachnie. Zużyłam już kilka opakowań i za każdym razem sięgam po kolejne ponieważ jest idealny dla mojej suchej skóry.

Ma delikatną formułę odpowiednią dla wrażliwej skóry.

Antyperspirant w kremie Ziaja Sensitiv to skuteczna ochrona przed potem. Ma delikatną formułę odpowiednią dla wrażliwej skóry. Łagodnie zapobiega poceniu się, nie podrażniając.

Jego konsystencja w formie kremu jest łatwa w aplikacji i szybko się wchłania. Nie pozostawia śladów na ubraniach i nie roluje się na skórze. Produkt nie zawiera alkoholu, co sprawia, że jest delikatny dla skóry. Chociaż jego działanie przeciwko poceniu się może być mniej długotrwałe w porównaniu z innymi antyperspirantami, to jednak jest przyjazny dla wrażliwej skóry i dobrze spełnia swoje zadanie, zapewniając uczucie świeżości na dłużej.

Idealny dla osób szukających delikatnej ochrony antyperspirantu, zwłaszcza z wrażliwą skórą.

Dobry, nie podrażnia skóry

Antyperspiranty Ziaja należą do moich ulubionych. Miałam ich różne warianty i byłam zawsze zadowolona.
Antyperspirant w kremie Sensitiv jest bardzo wygodny w aplikacji. Kuleczka się nie blokuje, dzięki czemu można komfortowo nałożyć kosmetyk na skórę. Kremowa konsystencja także przypadła mi do gusty. Antyperspirant się nie skleja, ani nie kruszy.
Butelka jest poręczna, co ułatwia aplikowanie. Atutem jest ładny, delikatny zapach. To kosmetyk tani i dobry.
Z tym antyperspirantem czuję się pewnie w każdej sytuacji.

Skuteczny nie podrażnia i cena niska

Antyperspirant w dobrej cenie nawet regularna jest niska. Antyperspirant jest w kulce - opakowanie plastikowe. Łatwo się aplikuje, chwilę zajmuje na wchłonięcie. Antyperspirant skutecznie chroni przed potem dzięki czemu czuje się komfortowo i pewnie siebie. Antyperspirant nie podrażnia i nie brudzi.

Jest OK :)

Antyperspirant się sprawdził (lubię te kulki z Ziaja i miałam już różne ich warianty). Zapewnia uczucie świeżości przez cały dzień, skutecznie neutralizuje zapach potu i ogranicza jego ilość. Jest łagodny dla skóry także po goleniu pach. Nie brudzi ubrań (nie zostawia białych śladów na czarnym). Kremowa konsystencja. Wydajny. Stonowany lekki zapach. Cena około 10 zł (łatwa dostępność produktu).

idealny na lato

Na początku powiem że nie mam dużego problemu z potliwością, także nie wiem jak sprawdzi się u osób z takim problemem ale u mnie sprawdził się świetnie. Chciałam przerzucić się z dezodorantów i antyperspirantów na coś dzięki czemu nie będę się pocić, bo jest to dla mnie mało komfortowe. No i ten antyperspirant rzeczywiście świetnie sprawdził się w tej roli. Wystarczyło że użyłam go rano i nawet w gorące dni moja skóra pod pachami do wieczora była sucha.

Dobry i tani

Antyperspirant kupiłam z ciekawości, choć zaznaczę że nie przepadam za formą w postaci kulki jeśli chodzi o antyperspiranty choć zdarzają się wyjątki.

Antyperspirant ma przyjemny zapach i delikatną konsystencję.

Antyperspirant nie podrażnia skóry oraz nie brudzi.

Jeśli chodzi o skuteczność to uważam że świetnie sobie radzi zarówno z codziennymi obowiązkami jakimi w sytuacjach stresowych.

idealny!

Z reguły wybieram antyperspiranty w spray, ale coś mnie podkusiło żeby tym razem sprawdzić formułę w kremie. - nie żaluję.

Delikatny zapach, który długo się utrzymuje, jest świeży i nieinwazyjny. :)
Pracuje w stresującym środowisku, intensywnie i antyperspirant świetnie zdał egzamin, na długo pozostawiając uczucie świeżości.
Nie plami ubrań, wchłania się błyskawicznie i do tego wszystkiego ma naprawdę przystępna cenę.