Schwarzkopf 3 Weather Taft, Ultimate 5+ Hair Lacquer Ultimate Hold & Crystal Shine (Lakier do włosów)

Najwyższy poziom utrwalenia Schwarzkopf Taft- najmocniejszy lakier do włosów.
Lakier do włosów Schwarzkopf Taft Ultimate, to najmocniejsze utrwalenie Schwarzkopf Taft do tej pory dla 100% trwałości i olśniewająco krystalicznego blasku. Formuła wzbogacona o pantenol zapewni mega trwałość Twojej fryzury nawet do 3 dni!

- Poziom utrwalenia 5+.
- Trwałe utrwalenie do 24h.
- Do wszystkich rodzajów włosów.
- Wegańska formuła.
- Pomaga chronić włosy przed wysuszeniem.
- Bez widocznych pozostałości i obciążania włosów.
- Pomaga chronić Twoją fryzurę przed wiatrem i wilgocią.

bez silikonów, bez parabenów, zapachowa
w sprayu
lekkie
Utrwalenie
bardzo mocne
lakiery do włosów
utrwalające, nabłyszczające

Zdecydowanie jeden z lepszych lakierów do włosów!

Tego lakieru do włosów używam już kilka dobrych lat i mam za sobą zużytych bardzo dużo opakowań. Zawsze do niego wracam, bo bardzo dobrze zdaje egzamin na każdej fryzurze.

Urwalam nim rozpuszczone włosy, związane, grzywkę. Jest bardzo mocny i trwały ale jednocześnie nie tworzy "skorupy" i nie skleja włosów, efekt jest bardzo naturalny. Fryzura trzyma się cały dzień.

Jest wydajny, ma wygodny i precyzyjny spray, który nigdy nie zawodzi i nie jest wadliwy.

Zapach, jak to zapach lakieru do włosów, nie wyróżnia się niczym specjalnym, ale nie zależy mi na tym, wolę dobre działanie.

Świetny zarówno do wygładzenia ultragładkiej kitki, jak i do utrwalenia naturalnie wzburzonych podpięć a la Kobieta-Wiking – w każdym bądź razie z cienkich, lekkich włosów, bo na takich był testowany

Plusy za skuteczność przy naturalnym efekcie. Spryskiwałam nim głównie dwa rodzaje swoich uczesań wskazanych w tytule, skleconych ze średniego, falistego boba z cienkich włosów, przy mnóstwie puszących się baby hair wymagających ujarzmienia. Niby niezbyt skomplikowane fryzury, ale włosy lekkie i niesforne, a dzięki temu lakierowi zawsze z trwałości efektu byłam zadowolona. Fale nie traciły na miękkości, co akurat stanowi ich główny, w zasadzie jedyny atut, i nie pokrywały się białym nalotem, pozostając niesklejone i lśniące oraz odporne na zwyczajowe w moim regionie kraju silne wiatry i częsty (taaa, częsty... ciągły) deszcz.

W aplikacji kosmetyk też nie budził moich zastrzeżeń. Czarna, wygodna aluminiowa butla równo i z wyważoną siłą rozpyla lakier, nie buchając gwałtownie w jedno miejsce, który do tego przyjemnie, delikatnie, kwiatowo pachnie – bez syntetycznych nut.

Na koniec wyczesuje się z włosów lekko, bez szarpania, i łagodnie się zmywa. Bardzo polubiłam ten niedrogi, popularny lakier, choć nie jestem w stanie ocenić, czy byłby wystarczający do utrzymania misternie upiętych lub ciasno skręconych długich, genetycznie ciężkich, grubych i sztywnych włosów.

Do naturalnych, "roztrzepanych", "wiatrem rozwianych", falujących, lub przeciwnie – ultragładkich fryzurek – jest jak znalazł.

Utrwalenie na 5+

Mam cienkie włosy, które żyją własnym życiem i jeśli ich nie utrwalę to wyglądają marnie. Lakier do włosów już od lat jest stałym elementem w mojej łazience. Przetestowałam ich naprawdę dużo i taft najbardziej mi podpasował.
Taft ultimate 5+ jest faktycznie najmocniejszy ze wszystkich lakierów tej marki. Zalecam używać go na skończoną już fryzurkę bo poprawki raczej nie wchodzą w grę. Utrwalona nim fryzura pięknie się trzyma bez efektu sklejenia. Nie można jednak przesadzić z ilością i spryskiwać z odpowiedniej odległości.
Ku mojemu zaskoczeniu ma miły zapach, który po chwili znika, więc spokojnie mogę używać go w łazience bez płaczów innych domowników, że chcę ich udusić;)
Bardzo łatwo go wyczesać, nie pozostawia białego osadu.
Połysku jednak nie zauważyłam a szkoda bo wtedy byłby idealny.
Cena na promocji ok 10 zł jest jak najbardziej w porządku.

Lakier wykończeniowy

Lakier taft który zdecydowanie nadaje się do utrwalenia fryzury już gotowej której nie trzeba poprawiać
Lakier delikatnie skleja włosy ,intensywny zapach nie polecam stosować w małym pomieszczeniu

Fryzura nie do ruszenia

Od kiedy użyłam tego lakieru idąc na imprezę, mając wycieniowane i baaardzo podatne na falowanie i skręcanie włosy, wiedziałam że mogę mu zaufać.
Wszelka wilgoć, wiatr sprawiają, że moje wystylizowane na proto włosy zaczynają żyć swoim życiem. Ale ten lakier daje radę. Przetańczyłam całą noc a moje włosy były nietknięte. Nie opadły, nie wyglądały na obciążone, a przy tym pozostały utrwalone przez cały czas.
Z lakierem trzeba obejść się ostrożnie i faktycznie używać go z odległości przynajmniej kilkunastu centymetrów żeby nie zrobić tzw.skorupy ani białych śladów, bo faktycznie jest mocny.
Ale jeśli tylko z wyczuciem otulimy nim swoje włosy możemy cieszyć się wymarzoną fryzura przez długi czas :)

Bardzo dobrze utrwalał, wyczesywał się z łatwością.

Odkąd mam nową fryzurę to sięgam po mocniejsze, bardziej utrwalające lakiery do włosów. Tym razem wybór padł na Taft Ultimate 5. Faktycznie jest mocniejszy od tych, które znam, utrzymuje fryzurę w ładzie, ale nie skleja w strąki, dodaje odrobiny blasku. Wyczesuje się i wypłukuje bez problemu.
Dodaje objętości fryzurze, moim sposobem na to jest delikatne spryskanie palców i lekkie podtapirowanie włosów. Z pewnością powrócę do tego lakieru, ponieważ jestem zadowolona z utrwalenia, tego, że fryzura tkwi nienaruszona przez cały dzień. Nie obciąża, włosy nie opadają, nie wyglądają ciężko i nieświeżo.

Nie znalazłam lepszego.

Testowałam bardzo dużo lakierów. Mam krótkie włosy i potrzebuje długiego utrwalenia bez sklejania i obciążania włosów. Ten lakier zdecydowanie daje radę. Zapach jest znośny. Atomizer wygodny w użytkowaniu.

Jak na razie najlepszy

Rzadko używam lakieru do włosów ale czasami zdarzają się okazję, kiedy mi się przydaje. Zwłaszcza, że moje włosy są bardzo niepodatne na układanie. Taft Ultimate 5 + jest dla mnie idealny. Utrzymuje włosy na miejscu, nie sklejając ich. A do tego nie dusi mnie jego zapach. Najlepszy. Zwłaszcza, że bez problemu daje się zmyć. Chociaż mógłby być trochę tańszy.

Daje radę, ale do ulubieńca mu daleko!

Mam grube, gęste, cieniowane włosy do ramion. Przy stosowaniu dobrej odżywki moje włosy się kręcą, więc szukałam lakieru, który utrwali te loki, szczególnie w niesprzyjających warunkach pogodowych. Lakier faktycznie jest mocny, ale mam wrażenie, że trzeba pryskać strasznie dużo, żeby się utrwaliło. Nie skleja, nie zostawia 'kasku' na głowie, a nadmiar można łatwo wyczesać. Myję włosy codziennie, więc nie wiem jak z obietnicami producenta, że trwałość fryzury utrzyma się do 3 dni. Co do 'olśniewająco krystalicznego blasku', to moje włosy są po nim matowe - nie widzę żadnego efektu nabłyszczenia. Produkt łatwo usunąć zwykłym szamponem.