Eucerin, Anti-Pigment, Tag LSF 30, Patentiertes Thiamidol (Krem na dzień SPF 30 z Thiamidolem przeciw przebarwieniom)

notino.pl
Średnia ocena: 3.80/5

Zwiększenie poziomu melaniny w skórze (naturalnego barwnika nadającego skórze kolor), może powodować intensyfikację przebarwień.
Przyczyną jej mogą być: nadmierna ekspozycja na działanie promieni słonecznych, zmiany hormonalne, czy zaburzenia pigmentacji związane z wiekiem.

Eucerin Anti-Pigment Kremu na dzień SPF 30 z opatentowanym Thiamidolem®, oraz kompleksem filtrów przeciwsłonecznych UVA i UVB działa dwukierunkowo – redukuje istniejące przebarwienia oraz zapobiega powstawaniu nowych.

Zawarty w formule Thiamidol, wspiera zmniejszanie produkcji melaniny w skórze, dzięki czemu plamy pigmentacyjne stopniowo się rozjaśniają. Pierwsze rezultaty stosowania zauważalne są już po 2 tygodniach, a aż 98% badanych kobiet widzi znaczną różnicę redukcji przebarwień już po 4 tygodniach stosowania*.

* Wyniki pochodzą z badania produktu w użyciu, przeprowadzonego na 120 kobietach, w wieku 12-55 lat, po 2, a następnie po 4 tygodniach regularnego stosowania. Beiersdorf AG, PiU, listopad 2017.

Właściwości:
- Eucerin Anti-Pigment krem na dzień skutecznie pomaga zmniejszać plamy pigmentacyjne różnego pochodzenia: przebarwienia posłoneczne, hormonalne czy wywołane procesami starzenia, nadając skórze promienność oraz równomierny koloryt;
- zmniejsza produkcję melaniny w skórze, tym samym zapobiegając powstawaniu nowych przebarwień;
- dzięki filtrom UVA/UVB SPF 30 zapewnia wysoką ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i fotostarzeniem;
- lekka formuła szybko się wchłania i ma delikatny zapach.

Przeznaczenie:
Krem na dzień z ochroną UVA i UVB dla równomiernego kolorytu i promiennej skóry bez przebarwień.

Uwagi:
Bardzo wysoka skuteczność i tolerancja dla skóry potwierdzone w badaniach dermatologicznych i klinicznych, rekomendowany przez dermatologów.

na przebarwienia, nawilżające, regenerujące, rozświetlające, ochronne
w słoiczku
lekkie
Filtry
SPF 15 – 30
na dzień
z przebarwieniami

Krem z SPFem

Krem ma w sobie SPF co jest dla mnie ogromnym ułatwieniem pielęgnacji i dużym komfortem. Krem ma przyjemną konsystencję, fajnie się wchłania, ma delikatny zapach, nie zapycha i nawilża.

delikatny krem na codzień

Mam skórę suchą ze skłonnością do przebarwień, dlatego zależało mi na produkcie, który chroni i redukuje przebarwienia. Krem ten spełnia moje oczekiwania. Jego konsystencja jest lekka i łatwo się rozprowadza, nie zostawiając tłustej warstwy. SPF 30 zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV. Po regularnym stosowaniu zauważyłam, że przebarwienia stały się mniej widoczne, a skóra wydaje się rozświetlona. Opakowanie w tubce jest wygodne i higieniczne. Jedyny minus to zapach, który mi się nie spodobał, ale na szczęście szybko znika. Polecam szczególnie osobom z problemem przebarwień!

Przyzwoity filtr

Z całej serii ten krem odpowiada mi najmniej, choć dalej trzeba przyznać, że jest bardzo przyzwoity - po prostu cała seria jest mega udana :D. Krem nie bieli i nie zapycha, co dla mnie było najważniejszym testem, bo mnóstwo filtrów powoduje u mnie wysyp, a bielenie jest powszechne. Tutaj na szczęście tego nie ma. Dokładam go w ciągu dnia wg potrzeb, nawet na makijaż i sprawdza się dobrze. Plus za szybciutkie wchłanianie i fajne, poręczne opakowanie. Z chęcią wykończę buteleczkę, którą mam, bo jest to naprawdę przyzwoity filtr :)

Krem na dzień SPF 30 przeciw przebarwieniom

Produkt szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Bardzo dobrze wygląda samodzielnie, jak i pod makijażem. Już chwilę po aplikacji czuć efekt przyjemnego nawilżenia. Krem rozświetla skórę i sprawia, że prezentuje się ona zdrowo i promiennie.

Po miesiącu stosowania zaobserwowałam, że cera jest bardziej nawilżona, przebarwienia są lekko rozjaśnione, a zaczerwienienia są mniej widoczne.

Godny polecenia

Konsystencja kremu jest lekka i łatwo się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze. Po zastosowaniu produktu przez kilka tygodni zauważyłam znaczną poprawę w wyglądzie mojej skóry. Przebarwienia stały się mniej widoczne, a skóra nabierała zdrowszego wyglądu.

Fantastyczny SPF

Fantastyczny krem z filtrem! Szybko się wchłania, nie barwi i sprawdza się pod makijaż. Dobrze przemyślane opakowanie z pompką oznaczające łatwą I higieniczną aplikację. Filtr 30 jest zupełnie wystarczający. Pomimo dni spędzonych na słońcu z cerą, która ma ogromne tendencje do przebarwień, nie mam na twarzy nic, ani jednej nowej plamki. Jestem bardzo zadowolona.

Przyjemny Spf

Ten SPF to nie tylko ochrona, ale też nawilżenie i pielęgnacja na najwyższym poziomie. Moja skóra jest promienna, rozświetlona i gładka w dotyku. Ochrona 30 spf jest wystarczająca aby chronić przed promieniami słonecznymi. Konsystencja jest naprawdę dobrze dobrana i nie obciąża skory. Razem z serum świetnie likwidują przebarwienia starcze i posłoneczne. Jestem zachwycona.

Dodatkowo zachwyca mnie minimalistyczny design opakowania i przyjemny, nienachalny zapach.

Zdecydowanie polecam :)

Po dokładnym przetestowaniu Kremu na dzień Eucerin Anti-Pigment Tag LSF 30 z Thiamidolem mogę z całą pewnością powiedzieć, że jest to produkt godny uwagi. Jego formuła oparta na opatentowanym Thiamidolu skutecznie zwalcza przebarwienia, a dodatkowy filtr SPF 30 chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Już po krótkim czasie stosowania zauważyłam znaczną poprawę w wyglądzie mojej cery - przebarwienia stopniowo zaczęły się rozjaśniać, a skóra wydawała się bardziej jednolita i promienna. Krem ma lekką, nietłustą konsystencję, która świetnie się wchłania i nie pozostawia nieprzyjemnego filmu na skórze. Dodatkowo, jego delikatny zapach sprawia, że aplikacja jest przyjemnością. Jeden z największych atutów tego produktu to jego wszechstronność - działa nie tylko jako korektor przebarwień, ale także jako ochrona przeciwsłoneczna, co sprawia, że jest idealny na codzienny użytek. Opakowanie w formie tubki z aplikatorem ułatwia precyzyjne aplikowanie produktu i jest bardzo praktyczne w użyciu. Mimo nieco wyższej ceny, uważam, że warto zainwestować w ten krem, ponieważ jego skuteczność i jakość są niepodważalne. :)

Polubiliśmy się

Zazwyczaj stosowane przeze mnie kremy Spf mają zbyt rzadką lub zbyt gęstą formułę, w tym przypadku została ona dobrana perfekcyjnie. W porównaniu z innymi kremami z filtrem, aplikacja tego kremu jest szybka i bezproblemowa, a produkt wchłania się szybko w skórę, zapewniając ochronę i intensywne nawilżenie.

Idealnie sprawdza się zarówno jako samodzielny produkt, jak i jako baza pod makijaż. Stosowałam, go pod różne podkłady i z wszystkimi świetnie współpracuje. Filtr SPF 30 jest wystraczający aby, zapewnić wystarczającą ochronę na co dzień przed powstawaniem przebarwień. Dodatkowo delikatnie nawilża i stanowi doskonałą podstawę dla dalszych etapów pielęgnacji lub makijażu. Świetny produkt.

Polecam. Krem idealny

Uwielbiam produkty z SPF. Idealnie nawilżył oraz odżywił moją cerę która jest wymagająca. Krem Idealnie nawilża, dobrze się rozprowadza i wchłania. Produkt idealny dla cer suchych oraz z przebarwieniami.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

nawilża, rozświetla, nie lepi się

Bardzo dobry krem z filtrem na mniej słoneczne dni.
Krem ma gęstą, nawilżająca konsystencje, a przy tym jest dość lekki. Jest to mój nr.1, gdy potrzebuje mocniejszego nawilżenia.

Z plusów - nawilża, rozświetla, nie lepi się, nie bieli, nie powoduje wyświecania

Z minusów - ma mocny, chemiczny zapach, który nie powoduje żadnych reakcji na mojej suchej, trądzikowej skórze, ale jest nieprzyjemny dla nosa. Produkt niestety szczypie mnie w oczy, ale ja mam wrażliwe i wiele produktów tak na mnie działa.

Opakowanie: plastikowe
Zapach: perfumowany, alkoholowy lecz alkohol szybko odparowuje.
Konsystencja: kremowa, lekka.

Szybko wchłania się i rozsmarowuje. Uważać na oczy bo bardzo szczypie. Ja nie nakładam na oczy lecz jak gdzieś powędrowało na powieki bo szczypało. Za mocny zapach, mógłby być trochę mniejszy. Dobry spf ale też nie jest jakoś znakomity.