Orientana, Hello Daktyl, Overnight Vitamin Face Cream - Mask (Witaminowy krem - maska na noc)

topestetic
Średnia ocena: 4.99/5

Maseczka całonocna o bogatej, przyjemnej w aplikacji konsystencji, doskonale regeneruje, nawilża i odżywia skórę. Daje odczucie zaopiekowania i komfortu.
• bogata maseczka do twarzy z ekstraktem z owoców daktyla
• dwa sposoby stosowania – do zmycia po 30 minutach lub do pozostawienia na całą noc – w zależności od potrzeb
• zawiera kompleksy witaminowe – prowitamina B5, witamina B3, witamina F, witamina E oraz bogaty w witaminę C ekstrakt z jagód goji
• natychmiastowy efekt nawilżenia i ukojenia skóry
• przy regularnym stosowaniu zapewnia silne odżywienie i regenerację skóry

klasyczne
tłusta, normalna, sucha, mieszana
nawilżające, przeciw zaczerwienieniom / łagodzące, regenerujące
w tubie
bogate

Dobry produkt

Dziś opowiem wam nieco więcej o produkcie, którym jest Witaminowy krem-maska na noc do twarzy dedykowany dla każdego rodzaju cery.

Krem-maska na noc o bogatej, przyjemnej w aplikacji konsystencji, doskonale regeneruje, nawilża i odżywia skórę w czasie jednej nocy. Daje jej odczucie zaopiekowania i komfortu.

Po wieczornym oczyszczeniu twarzy nałóż niewielką ilość na twarz, szyję oraz dekolt i delikatnie wmasuj w skórę. Zmyj po 30 minutach lub pozostaw na całą noc w zależności od potrzeb. Stosuj 2-3 razy w tygodniu.

Ja zazwyczaj zostawiam ten produkt na całą noc, a rano gdy go zmyłam moja skóra była zdecydowanie nawilżona odżywiona oraz większe stany zapalne, które pojawiły się na mojej skórze złagodniały.

Produkt ten zamknięty jest w 40 ml opakowaniu, z którego bardzo łatwo dozuje się produkt, ma on bardzo lekką konsystencję i pachnie przepięknie, niczym innym jak daktylami.

Jest świetna.

Krem otrzymałam do testowania w ramach Klubu Recenzentki Wizaż za co bardzo dziękuję.
Krem - maska to mój ulubiony produkt z Linii Hello Daktyl albo prawie ulubiony bo nie mogę się zdecydować co wygrywa, czy maska czy serum ;)

Linia Hello Daktyl ma piękna, kolorową, tropikalną szatę graficzną. Trudno nie zauważyć tak kolorowych produktów na sklepowych półkach.
Opakowanie to plastikowa tubka, bardzo wygodna w używaniu.
Krem ma delikatna konsystencję i delikatny owocowo-kwiatowy zapach. Akurat ten w masce jest ciut mocniejszy od pozostałych produktów i jest w nim jakaś nuta, które trochę mi przeszkadza. Na szczęście zapach jest delikatny i szybko się ulatnia. Po nałożeniu dość szybko się wchłania. Pozostawiałam ją na całą noc i rano buzia była świetnie odżywiona i wygładzona. Efekt, który maska pozostawia na mojej skórze bardzo mi się podoba.
Mam dojrzałą i tłusta cerę a rano budziłam się z ładna świeżą cerą.
Warto wypróbować na sobie

Ekstra kosmetyk

jego opakowanie to wygodna tubka, a formuła jest bogata. Produkt nałożony na skórę na całą noc sprawia, że rano jest ona mocno nawilżona i zregenerowana. Krem sprawdza się rewelacyjnie.

Nie cierpię go

Krem witaminowy, do stosowania jako maska lub maska całonocna. Tylko raz zostawiłam go na skórze na całą noc. Rano skóra była wysuszona i ściągnięta. Gdy stosowałam go jako maska dawał tylko delikatne odczucie nawilżenia. Nic po za tym. Odczuwałam ciężkość na twarzy po jego zastosowaniu.

sredniaczek

Fajne uczucie miekkosc skory, lekki przyjemny zapach lecz niestety mialam kilka nie przyjemnych niespodzianek w postaciu wypryskow
Takze opcja pozostawienia na noc u mnie sie nie spelnila niestety

Słodka nocna pielęgnacja

Mam cerę mieszaną i nie przepadam za kremami-maskami na noc, bo często w strefie T nie wchłaniają mi się zbyt dobrze i pozostają na poduszce. Witaminowy krem-maska Hello Daktyl wchłaniał się jednak idealnie i nie miałam takiego problemu. Krem ma słodki, daktylowy zapach i mlecznobiałą formułę. Wydaje się dość lekki, ale rozsmarowywany na skórze uwalnia swoją moc i wydajność. Lepiej więc nakładać go początkowo nieco mniej niż mogłoby się to wydawać patrząc na konsystencję ;-) Zaraz po nałożeniu czuć mocne nawilżenie i regenerację. Skóra wydaje się jędrniejsza i bardziej napięta, ale czuć też komfortowe odżywienie w głębszych warstwach. W sposobie użycia jest wskazane, aby używać kremu-maski co 2-3 dni. Przyznaję, że kusiło mnie czasami aby robić to codziennie, bo rano skóra była ładnie wygładzona, miła w dotyku i wyglądała piękniej. Mam wrażenie, że przy regularnym stosowaniu koloryt cery jest ładniejszy i wygląda ona na wypoczętą. Po miesiącu używania nadal mam ponad połowę produktu w tubce, jest bardzo wydajny!

MASKA NA NOC

W KRYZYSOWEJ SUCHEJ CHWILI NAŁOŻYŁAM GO NA NOC I RANO BYŁAM W SZOKU JAKA DELIKATNA I ODŻYWIONA BYŁA SKÓRA. ŚWIETNIE SPRAWDZA SIĘ WŁAŚNIE W TAKICH KRYZYSACH PRZY KWASACH ITP.

Wielofunkcyjność

Krem-maska zamknięty jest w poręcznym i higienicznym w stosowaniu opakowaniu. Konsystencja jest gęsta, jak to maska. A mimo to kosmetyk dobrze się rozprowadza na twarzy. Mi bardziej podszedł w formie maski - i tak go później stosowałam. W tej formie zauważyłam też najlepsze efekty. Kosmetyk ma raczej słabo wyczuwalny zapach, nie podrażnił mnie oraz nie uczulił. Myślę, że mogę spokojnie go polecić, ja zapewnie nie raz do niego wrócę. Fajnie nawilża i odżywia skórę, przygotowując ją do przyjęcia pozostałych etapów pielęgnacji. Jestem na tak!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Liczyłam na jeszcze silniejsze działanie odżywcze, ale nie jest źle!

Witaminowa maska zamknięta jest w 40 ml tubkę. Dodatkowo produkt zabezpieczony jest w kartonik i naklejkę, a ona daje mi pewność higienicznego opakowania. Design tej serii jest uroczy i bardzo przypadł mi do gustu, tak jak boski zapach daktyla, którego uwielbiam. Trochę nie trafione jest to, że kremy nie odróżniają się praktycznie niczym i trzeba uważać, aby sięgnąć po co chcemy. :) Mógłby być jakiś inny, wyróżniający każdy produkt element graficzny na tubce.

Ma zadziwiająco lekką i wręcz żelową konsystencję w odcieniu białym. Nakładałam ją w cienkiej warstwie i troszkę bardziej obficie. Ciężej było mi go aplikować, bo ma zdecydowanie najrzadszą konsystencję z całej czwórki.
Nie używałam jej tylko na noc, ale też jako maseczkę w trakcie dnia. Efekt po całej nocy czy po 15 minutach był niemal taki sam. Ładnie zmiękczona, nawilżona skóra miękka w dotyku, ale takiego bum odżywienia nie ma. Rano zauważyłam, że skóra się świeciła i był lekki efekt przetłuszczenia. Też jej działanie jest kilkugodzinne, a nie długofalowe.

Maska witaminowa to moc składników pochodzenia naturalnego z roślin azjatyckich. Znajdziemy tutaj:
- wyciąg z owocu daktylowca,
- olej z nasion bawełny,
- masło z mango,
- olej z pestek winogron,
- witaminę B3, czyli niacynamid,
- wyciąg z owoców jagody goji,
- pantenol
- oraz witaminę 3
Ma jeszcze wiele innych składników.

Mimo tak obszernego INCI nie wywołał on u mnie reakcji alergicznych. Nie pogorszył tez kondycji mojej skóry.

Dzięki za możliwość przetestowania serii Hello Daktyl z marki Orientana.

Intensywna regeneracja

Krem idealnie się sprawdził, gdy potrzebowałam turbo odżywienia i nawilżenia. Takie sytuacje miały miejsce po wykonaniu kwasowego peelingu bądź zastosowaniu drażniących składników aktywnych. O dziwo pomimo treściwej konsystencji maski, krem był bardzo komfortowy dla skóry. Rano moja skóra wydawała się być zregenerowana i wygładzona. Nawilżenie czuć było nawet po umyciu twarzy. Świetny produkt :)

Bardzo ciekawy produkt

Nie stosowałam wcześniej kremu-maski do twarzy. Mając porównanie wszystkich produktów linii Hello Daktyl, umieściłabym ten krem pomiędzy kremem nawilżających, a odżywczym. Konsystencja jest treściwa, ale niezbyt tłusta. Dla mnie idealne wypośrodkowanie, ponieważ krem nawilżający sprawdził się rewelacyjnie, a ten odżywczy był zbyt ciężki - mimo że cerę mam dość suchą. Stosowałam krem na noc, ok. 3 razy w tygodniu. Po pozostawieniu go do rana, miałam jednak pojedyncze ropne krostki, więc zdecydowałam się na drugi sposób: mianowicie krem możemy zmyć po 30 minutach i wtedy traktujemy go jako maskę. I tutaj ten sposób okazał się rewelacyjny - twarz była miękka, wygładzona i w miarę odżywiona, ale bez zbędnego przetłuszczenia. Po zmyciu nie nakładałam już nic. Jednak jak na działanie maseczki, dla mnie efekt był nieco zbyt słaby i mając wybór, nadal zdecydowałabym się na osobny krem i maskę. Nie jestem fanką produktów 2w1, ten wydaję się być w porządku w swoim przedziale cenowym i super, że producent stara się ułatwić wybór - jednak jestem fanką masek odpowiadających na konkretne potrzeby skóry i mające inne działanie niż krem. Standardowo już, jak inne kremy z tej serii, nie stoi stabilnie na zakrętce i przewraca się. Jednak jest bardzo wydajny i warty swojej ceny.

Witaminowy hit

Witaminowa bomba odżywcza w produkcie krem maska na noc. Niesamowicie odżywia cerę, głęboko ją nawilża, już po pierwszym razie daje efekt ukojenia i wygładzenia. Niweluje pięknie wszelkiego rodzaju przebarwienia. Cera staje się rozświetlona i rozpromieniona. Mój Hit z całej serii.