Bielenda Professional, Stimulate, Krem dermostymulujący z fito - kolagenem i czynnikami wzrostu

Tutti&Beauty Weronika Masłowska

Średnia ocena: 4.86/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

zobacz więcej ofertzwiń

Krem jest odpowiedni dla skóry w każdym wieku borykającej się z oznakami starzenia. Będzie doskonałym wyborem zarówno dla osób chcących zadziałać prewencyjnie i zredukować pierwsze zmarszczki, jak i dla cer dojrzałych, szukających produktu, który zadziała kompleksowo na oznaki starzenia.

Produkt łączy silnie działające składniki stymulujące i przeciwzmarszczkowe, które zapewniają kompleksowe, kierunkowe działanie dla cer z oznakami starzenia. Jego zadaniem jest rekonstrukcja i restrukturyzacja, przywrócenie skórze równowagi i zdrowego, młodzieńczego wyglądu. Wpływa na redukcję zmarszczek, poprawia sprężystość i elastyczność, pobudza skórę do regeneracji.

Krem, oprócz swojej bazowej funkcji, doskonale regeneruje i odżywia dzięki komfortowej, mocno nawilżającej formule. Będzie więc odpowiedni jaki produkt 2w1 – aktywny krem przeciwzmarszczkowy oraz produkt silnie nawilżający do każdego rodzaju skóry.

Działanie/Efekty:
➔ Zmniejszenie oznak starzenia
➔ Wpływ na redukcje zmarszczek
➔ Stymulacja procesów odnowy i regeneracji
➔ Poprawa wyglądu i kondycji skóry
➔ Wygładzenie
➔ Poprawa jędrności, elastyczności, sprężystości
➔ Restrukturyzacja cery dojrzałej
➔ Optymalne nawilżenie, przywrócenie skórze komfortu

z pompką
na noc, na dzień
mieszana, dojrzała, sucha, normalna
nawilżające, ujędrniające, regenerujące, przeciwzmarszczkowe

Dobrze się wchlania

Bardzo dobrze nawilża skórę ale wchłania się do całkowitego matu. Idealny do cery mieszanej i normalnej. Nadaje się pod makijaż. Plus za polską firmę i dobry skład. Polecam

Mega przyjemny produkt!

Przyjemna konsystencja, działa jak opatrunek, kojąc zaognioną skórę. Wygodny aplikator pozawala na dobór odpowiedniej ilości. Skóra natychmiast staje się elastyczna, odżywiona i nawilżona. Mam wrażenie, że spłycił zmarszczki mimiczne.

Doskonały krem

Krem jest niesamowity. Jego konsystencja jest lekka, ale w odczuciu pielęgnacyjnym to moc i bogate wykonczenie.
Krem wspaniale nawilża i wygładza. Skóra jest zregenerowana, ukojona i tryska energią. Jest jędrna i dobrze odżywiona. Zmarszczki są zniwelowane.

Opakowanie z pompką. Najbardziej takie lubię, ze względów higienicznych.

Krem nie uczulił ani nie podrażnił. Przyjemnie się go używa rano, idealny jest pod makijaż.

Ciekawy produkt

Wygodny aplikator oraz opis producenta zachęcają do użycia kremu. Krem dobrze się wchłania i faktycznie poprawia wygląd skóry. Skóra staje się nawilżona, faktycznie poprawia się jej jedrnosc, zmarszczki również sprawiają wrażenie mniej widocznych.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Krem spełnił moje oczekiwania. Lekka konsystencja sprawia, że szybko się wchłania, nie pozostawiając lepkiej warstwy na twarzy. Cera jest wyraźnie napięta, odmłodzona, świeża i promienna. Delikatny zapach i poręczne opakowanie to zdecydowany plus.

Bardzo przyjemny krem

Markę Bielenda Professional znam od dawna i bardzo cenię sobie ich produkty. W tym przypadku również się nie zawiodłam. Krem ma bardzo przyjemną konsystencję, po jego użyciu twarz jest niezwykle miękka i przyjemna w dotyku.
Kremu używałam przez równy miesiąc i mogę powiedzieć, że po tym czasie cera jest wygładzona. Zmarszczki na czole jak były tak dalej są, możliwe że trochę się spłycą po dłuższym stosowaniu. Ale ogólnie cera wydaje się być bardziej gładka i grubsza, mam wrażenie, że te czynniki wzrostu naprawdę działają.

Super krem

Krem dobrze rozprowadza się i nie obciąża. Twarz wygląda na wypoczętą. Jest odświeżona i ujędrniona i elastyczna. Bardzo ładne i wygodne w użyciu opakowanie. Świetnie sprawdza się jako baza pod makijaż. Bardzo wydajny.

Gorąco polecam!

Ostatnio miałam okazję wypróbować krem dermostymulujący do twarzy z Fito-kolagenem i Czynnikami Wzrostu i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem jego działania. Ten produkt obiecuje stymulować naturalne procesy regeneracji skóry i poprawiać jej jędrność, elastyczność oraz wygląd, a moje doświadczenie potwierdza te obietnice.

Jednym z głównych składników tego kremu jest fito-kolagen, który jest naturalnym zamiennikiem kolagenu roślinnego. Po regularnym stosowaniu kremu przez kilka tygodni zauważyłam, że moja skóra stała się bardziej jędrna i elastyczna, a drobne linie i zmarszczki stały się mniej widoczne.
Dodatkowo, obecność czynników wzrostu w składzie tego kremu powoduje iż skóra wydaje się odżywiona i zdrowsza. Po zastosowaniu kremu, zauważyłam również poprawę w kwestii kolorytu skóry - stała się ona bardziej promienna i wyrównana.

Krem ma również lekką, przyjemną konsystencję, która łatwo się rozprowadza i wchłania. Nie pozostawia tłustego filmu na skórze i dobrze działa pod makijażem. Zapach kremu jest delikatny i przyjemny, co dodaje przyjemności podczas codziennej rutyny pielęgnacyjnej.

Podsumowując, krem dermostymulujący z fito-kolagenem i czynnikami wzrostu to produkt, który spełnił moje oczekiwania. Działał rewitalizująco na moją skórę, poprawiając jej jędrność, elastyczność oraz ogólny wygląd.

bielenda professional

jeśli stawiasz na dobre produkty w rozsadnej cenie, to bielenda u mnie sprawdza sie, krem ma lekka konsystencje, nie obciąża , dobrze sie wchłania, bardzo łądnie pachnie, a skora wydaje sie wypoczeta

Skóra porządnie "napojona" i zrewitalizowana

Kremu dermostymulującego z Fito-kolagenem i Czynnikami Wzrostu używałam w nocnej pielęgnacji bo jest odrobinę "cięższym" kremem od drugiego testowanego.
Krem ma średnio gęstą konsystencję, bardzo dobrze się rozprowadza, gorzej z wchłanianiem, ale o tym później. Mam cerę tłustą i bardzo ważne jest dla mnie by kosmetyki miały lekką nietłustą formułę. Pierwsze wrażenie zapachu bardzo podobne do kremu Nivea. Zapach jest odrobinę subtelniejszy w tym przypadku a krem z pewnością ma lżejszą formułę od wspomnianego co nie znaczy że zalicza się do "lekkich" kremów, które są niewyczuwalne na skórze. Niestety nie lubię zbyt ciężkich kremów, ale w nocnej pielęgnacji mi to aż tak nie przeszkadzało. Na ogromny plus na pewno duża poprawa nawilżenia skóry, wygładzenie i rewitalizacja. Skóra wyglądała na taką "napojoną" przez co też zmarszczki stały się mniej widoczne, a cera wizualnie młodsza i wypoczęta. Na minus to że krem nie wchłania się całkowicie więc w dziennej pielęgnacji mi się nie sprawdził bo wyświecał się przez cały dzień jak krem z filtrem. Przy zastosowaniu na dzień zdarzało się, że szczypały mnie oczy. Nie mniej jednak krem robi bardzo dużo dobrego dla skóry więc polecam dla cer suchych i mieszanych.

Będę polecać

Przyzwoity krem zamknięty w pojemniczku z wygodną w aplikacji pompką. Posiada bardzo delikatny zapach, nie podrażnia. Lekki niczym chmurka. Wydajny. Moja cera wyraźnie uległa poprawie. Dobrze nawilżona i uelastyczniona.

odżywczy krem godny polecenia

Lubię produkty Bielenda Professional Supremelab i również ten Krem dermostymulujący z fito - kolagenem i czynnikami wzrostu to godny polecenia produkt. Treściwy, odżywczy, a po jego stosowaniu widać ujędrnienie i nawilżenie skóry. Dobrze się wchłania i nadaje się do stosowania także na dzień pod makijaż, chociaż ja najbardziej lubię stosować go na noc. Jest bezzapachowy, wydajny i w wygodnym opakowaniu.