Bielenda Professional, Vitalize, Krem dermorewitalizujący z peptydem miedzi i polinukleotydami

Tutti&Beauty Weronika Masłowska

Średnia ocena: 4.86/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

zobacz więcej ofertzwiń

Krem jest przeznaczony dla skóry w każdym wieku pozbawionej witalności, wymagającej silnego działania energetyzującego i natychmiastowej poprawy wyglądu. Będzie odpowiedni dla osób z pierwszymi zmarszczkami oraz cerą dojrzałą.

Bazowe funkcje kremu – rekonstrukcja i anti-aging - zostały uzupełnione o działanie biorewitalizujące i energetyzujące. Produkt poprawia wygląd skór z oznakami starzenia, zmęczonych, szarych. Sprawia, że cera wygląda świeżo, promiennie i zdrowo. Zawiera antyoksydanty, przywraca witalność, zapewnia optymalne nawilżenie. Jego formuła jest niezwykle lekka i nieobciążająca.

Działanie/Efekty:
➔ Biorewitalizacja i energetyzacja
➔ Poprawa witalności skóry i jej ogólnego wyglądu
➔ Rozświetlenie, przywrócenie skórze blasku i zdrowego wyglądu
➔ Antyoksydacja

lekkie
na noc, na dzień
mieszana, dojrzała, sucha, normalna

Dobry, ale bez efektu WOW

Kupiłam z racji zachwalanych dobroczynnych właściwości peptydu miedzi.
Skóra jest odżywiona i nawilżona, przez co też poprawił się jej koloryt. Nie zauważyłam u siebie specjalnego działania jeśli chodzi o zmarszczki.
Konsystencja jest lekka i przyjemna w użyciu. Dobrze się wchłania, nadaje się pod makijaż. Nie podrażnia, nie zapycha.
Krem znajduje się w wygodnym dozowniku z pompką i jest bardzo wydajny. Używam już dobre kilka miesięcy - raz dziennie, na twarz, szyję i dekolt.
Uczciwie powiem, że z racji ceny oczekiwałam większego WOW po tym kosmetyku. Jego regularna cena jest wygórowana. W promocji warto spróbować.

Podstawowy krem z peptydem miedzi

Krem zakupiłam na mega promocji na stronie producenta. Przyznam, że cena jest wygórowana i w moim odczuciu nieadekwatna. Nie dostrzegłam u siebie deklarowanych przez producenta obietnic. Jedyne co zauważyłam i to po dłuższym czasie stosowania, skóra stała się promienna i rozświetlona. Natomiast działania antyaging nie doświadczyłam, żadnego ujędrnienia czy chociaż lekkiego liftingu. Skóra jest nawilżona i odżywiona w stopniu zadowalającym, lecz takie efekty, a nawet lepsze uzyskamy stosując krem za 10 zł. Czuję się rozczarowana tym produktem, bo po kosmicznych wręcz efektach działania deklarowanych przez producenta spodziewałam się wiele. Tymczasem dostałam zwykły, basicowy krem z bonusem w postaci peptydu miedziowego.
Dodatkowo krem jest dla mnie zbyt ciężki, zużyłam go w sezonie jesienno-zimowym, świeciłam się po nim dosyć mocno i nieestetycznie, makijaż wyglądał na nim źle (mam cerę mieszaną).
Ma bardzo ładny, świeży i dosyć męski zapach.

Ogólnie, męczący dla mnie produkt, nie sprawiało mi przyjemności jego stosowanie, a w kosmetykach szukam czegoś ekstra, niestety tutaj tego nie znalazłam.

Bardzo w porządku.

Mam skórę mieszaną z tendencją do trądziku. Kupiłam ten krem na jednej promocji -50% i polecam każdemu z was czekać na takie promki na stronie bieledny, ponieważ często je robią. Krem ma dość przyjemny zapach. Jego konsystencja jest lekka, więc bardzo dobrze spisał się na dzień przed spfem, a także wieczorem. Krem wchłania się natychmiast po aplikacji i daje uczucie ulgi dla skóry. Stosuje na co dzień retinol, więc potrzebowałam kremu, który nie będzie powodował szczypania, tak jak robi to wiele kremów i na szczęście ten nie szczypie mnie po aplikacji. Krem nie roluje się, bardzo dobrze nawilża skórę. Nie powoduje świecenia się skóry po nocy. Ładnie rozświetla skórę. Jeżeli chodzi o efekt przeciwzmarszczkowy, to na razie nie zauważyłam efektów. Także nie zauważyłam, aby moje przebarwienia stały się jaśniejsze. Czy polecam ten krem? Nie. Na rynku jest wiele lepszych produktów, o wiele tańszych. Krem jest ok, ale szału nie robi. Dlatego też dostaje ode mnie 4*. Krem będzie fajny dla skór tłustych, mieszanych, które potrzebują mało nawilżenia.

Uwielbiam takie kosmetyki

Uwielbiam produkty z peptydami więc stwierdziłam, że moja skóra polubi ten produkt. I nie myliłam się - ten krem wspaniale nawilża, pozostawia skórę gładka i miła w dotyku, ale bez tłustej czy klejacej warstwy. Używam go na noc i rano moja skóra nadal jest nawilżona.

Świetny krem!!

Krem dermorewitalizujacy z Peptydem Miedzi

Produkt ma poprawić wygląd skóry z oznakami starzenia, zmęczonych, szarych.

W składzie znajdziemy między innymi Peptyd miedzi który poprawia jędrność, elastyczność, gęstość skóry oraz jej teksturę, sprzyja procesom regeneracji skóry oraz zmniejszaniu oznak starzenia się skóry, działa przeciwzmarszczkowo czy ultrastabilną witaminę C (3-0-Ethyl Ascorbic Acid) która rewitalizuje, poprawia koloryt skóry i jest silnym antyoksydantem.

W dużym skrócie produkt bardzo mi się spodobał!

Krem jest lekki i śliski pod palcem. W kontakcie ze skórą daje wrażenie jakby zamieniał się w wodę ale jednocześnie pozostaje treściwy (Porównanie dość obleśne ale daje uczucie jakby „spoconych dłoni” przy aplikacji). Bardzo interesujące wrażenie w dobrym tego słowa znaczeniu.

Krem szybko się wchłania.

Pachnie przepięknie!! Idealnie wpasowuje się w moje gusta.

Buzia po użyciu jest mięciutka i ukojona. Krem pozostawia po sobie lekki film który przy cerze suchej kojarzy się ze sciągnięciem skory - ale tym nie jest! To uczucie z czasem znika.

Choć otworzyłam krem z myślą o wieczornej pielęgnacji uznałam jednak że lepiej się u mnie poradzi w ciągu dnia pod spf.

Myśle ze przy cerach normalnych czy tłustych spokojnie może zająć miejsce kremu nocnego. Ja jednak potrzebuje czegoś więcej na noc ale pamiętajcie ze ja mam bardzo sucha skórę więc myślę że większości z Was sprawdzi się super nawet i na noc.

Krem mnie nie uczulił i nie zapchał ale pamiętajcie że to kwestia bardzo indywidualna.

Olbrzymi plus za opakowanie z pompką!

Szczersze to pierwszy produkt z Bielenda który zrobił na mnie aż tak pozytywne wrażenie. Jestem na tak!

Super produkt

Produkt jest bardzo kompleksowy. Odżywia, rozświetla i nadaje zdrowego wyglądu zmęczonej, szarej skórze. Regularne używanie daje trochę efekt glass skin. Dla mnie konsystencja idealna. Pozwala na nałożenie cienkiej warstwy, jak również grubszej w formie maski.

Świetny krem na noc.

Moja cera pokochała ten krem. Jest swietny do stosowania na nic.

Konsystencja lekka, ale bogata. Wspaniale nawilża, wygładza i ujędrnia. Sprawia, ze skora wyglada na wypoczetą i zdrową, pełną blasku, pozbawioną zmarszczek.

To świetna propozycja dla cery, ktorej brakuje wigoru i blasku. Krem świetnie działa i zachwyca. Skóra promienieje i zaskakuje jędrnoscią.

Nie polecam

Niestety krem nie spełnił moich oczekiwań. Nie nawilzał skóry, czasem miałam wrażenie, że jest bardziej napięta. Nie zauważyłam żadnego z obiecywanych działań kremu. Szkoda - opis kremu był bardzo obiecujący.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Krem o bardzo delikatnej i lekkiej konsystencji. Szybko się wchłania, cera jest po nim dogłębnie nawilżona. Po kilku dniach stosowania widać wyraźną poprawę stanu skóry. Bardzo poręczne i wygodne opakowanie.

Świetny produkt

Polubiłam się z tym kremem. Bielenda to moja ulubiona marka kosmetyczna. W przypadku tego kremu standardowo nie zawiodła moich oczekiwań.
Duży plus za opakowanie typu airless, to dla mnie naprawdę ważne - wtedy mam pewność, że wydobywanie produktu jest higieniczne i do środka nie wpychał żadnych bakterii, jak to w przypadku słoiczków czy kosmetyków z pipetą.
Krem ma aksamitną, silikonową konsystencję. Zazwyczaj takie silikonowe formuły zapychają moją tłustą cerę, w tym przypadku jednak tak się nie stało.
Kremu używałam przez miesiąc. Mam wrażenie, że po tym czasie skóra stała się wygładzona, grubsza i bardziej przyjemna w dotyku, jakbym dostarczyła jej tych składników, których jej właśnie brakowało. Od dawna słyszałam o tym, jak świetnym składnikiem są peptydy miedziowe i cieszę się, że mogłam przetestować je na własnej skórze.
Na pewno wrócę do niego ponownie.

Świetny krem

Krem jest w ładnym opakowaniu, bardzo łatwo się go aplikuje i rozciera po twarzy. Ma lekką konsystencję. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego uczucia. Cera jest nawilżona, odświeżona i wyglada zdrowo. Jest bardzo wydajny. Świetna baza pod makijaż.

Gorąco polecam

Miałam przyjemność testować krem dermorewitalizujący z peptydem miedzi i polinukleotydami i uważam, że ten produkt zasługuje na uznanie. Obiecuje on rewitalizację skóry oraz poprawę jej kondycji, a moje doświadczenie potwierdza te efekty.

Jednym z kluczowych składników tego kremu jest peptyd miedzi. Peptydy miedziowe są znane z ich zdolności do pobudzania produkcji kolagenu, które jest niezbędne dla utrzymania elastyczności i jędrności skóry. Po regularnym stosowaniu tego kremu, zauważyłam, że moja skóra stała się bardziej napięta, a drobne linie i zmarszczki zostały zredukowane. Peptyd miedzi również przyczynia się do poprawy tekstury skóry, sprawiając, że jest ona gładka i miękka w dotyku.

Kolejnym ważnym składnikiem jest obecność polinukleotydów odpowiedzialnych za stymulowanie procesów regeneracyjnych w skórze. Dzięki nim, skóra jest zdolna do lepszego odnawiania się, a uszkodzenia spowodowane czynnikami zewnętrznymi są minimalizowane. Po zastosowaniu tego kremu, zauważyłam, że skóra wydaje się być bardziej odżywiona i promienna.

Krem ma również delikatną, kremową konsystencję, która łatwo się rozprowadza i wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, dzięki czemu można go stosować zarówno rano, jak i wieczorem. Zapach kremu jest subtelny i przyjemny, co dodatkowo wpływa na przyjemność stosowania go w codziennej pielęgnacji.

Podsumowując, krem dermorewitalizujący z peptydem miedzi i polinukleotydami jest produktem, który zasługuje na uwagę. Działa rewitalizująco na skórę, poprawiając jej jędrność, elastyczność