Dermena, Hair Care, Peeling trychologiczny do skóry głowy

Dermena, Hair Care, Peeling trychologiczny do skóry głowy

Peeling trychologiczny dermena® skutecznie oczyszcza i odświeża skórę głowy, przygotowując ją do dalszej pielęgnacji. Drobinki peelingujące pochodzenia naturalnego usuwają ze skóry głowy martwy, łuszczący się naskórek, zanieczyszczenia oraz pozostałości po kosmetykach stylizacyjnych. Peeling reguluje pracę gruczołów łojowych, ograniczając przetłuszczanie się skóry głowy i włosów. Regularnie stosowany redukuje nadmierne wypadanie włosów i stymuluje ich odrastanie. Jego łagodna formuła nie podrażnia, nie przesusza skóry głowy.

Wskazania:
- osłabione, nadmiernie wypadające włosy
-skóra głowy każdego rodzaju, szczególnie nadmiernie obciążona, przetłuszczająca się, skłonna do łupieżu i łojotoku

wzmacniające, oczyszczające, zapobiegające wypadaniu włosów, nawilżające, przyśpieszające porost włosów
Skóra głowy
przetłuszczająca się, normalna, problemowa
do skóry głowy, do włosów normalnych, do włosów przetłuszczających się, do włosów z łupieżem
w tubie

Uwielbiam ten peeling

Peeling otrzymałam w nagrodę od producenta i od początku skradł moje serducho!
Umieszczony jest w miękkiej tubie zakończonej lejkiem co ułatwia aplikację bezpośrednio na głowę. Peeling nie jest specjalnie gęsty,pod palcami wyczuwa się delikatne drobinki,które na skórze głowy są prawie niewyczuwalne.Ma delikatny,przyjemny zapach.Na początku miałam wrażenie ,że nakładam go zbyt mało,że włosy go pochłaniają,ale z czasem zauważyłam że ilość nakładania nie ma większego znaczenia,ponieważ działanie peelingu jest takie samo.
Za co go lubię? Bardzo łatwo się go nakłada i dosłownie wystarczy chwilka wmasowania w skalp, aby poczuć różnicę w dalszej pielęgnacji włosów. Nie trzeba go również dużo nakładać. Podczas mycia szamponem czuć że włosy są lepiej oczyszczone. Zmywałam go różnymi szamponami i efekty były takie same,czyli wystarczyła mniejsza ilość szamponu,żeby dobrze się spienił i dobrze oczyścił włosy. Oznacza to że peeling oczyszcza skórę głowy i włosy z którymi ma kontakt. Poprawia kondycję skóry głowy,która w efekcie wytwarza mniej sebum. Włosy mogę spokojnie umyć o jeden dzień później niż robiłam to do tej pory. Miałam również problemy ze swędzącą skórą głowy,co po regularnym stosowaniu peelingu nie ma już miejsca. Dobrze oczyszczona skóra głowy to podstawa ,aby włosy przestały wypadać.Śmiało muszę stwierdzić,że nie mam problemu z wypadającymi włosami. Czy rosną mi nowe włosy?Trudno to stwierdzić ale napewno wiem ,że mam więcej włosów na głowie,że są mocniejsze i zdrowsze.

Skuteczny w działaniu

Jestem posiadaczką grubych i gęstych włosów jednak po ciąży nie mogłam sobie poradzić z ich wypadaniem. Postanowiłam więc dziać łagodnie ale skutecznie przez to że długo byłam mamą kp, więc szukałam produktów które są bezpieczne dla kobiet karmiących.

Zadowolona z efektów jakie uzyskałam stosując szampon od Dermeny postanowiłam przetestować całą serie i to był strzał w 10!

Peeling trychologiczny do skóry głowy od Dermena - dermokosmetyk, dostępny w aptekach i drogeriach to produkt , który skutecznie oczyszcza i odświeża skórę głowy i przygotowuje ją do dalszej pielęgnacji.

Drobinki peelingujące pochodzenia naturalnego ukryte w żelowej konsystencji skutecznie usuwają ze skóry głowy martwy, łuszczący się naskórek, zanieczyszczenia , pozostałości stylizacyjne - dzięki czemu moja skóra głowy zdecydowanie mniej się przetłuszcza i nie mam problemów z łupieżem.

Jego formuła jest delikatna, nie podrażnia skory głowy, świeży i przyjemny zapach. Aplikator ułatwia nakładanie produktu, przez co produkt jest naprawdę wydajny.

Świetny produkt, który w połączeniu z pozostałymi z tej serii przynosi widoczne efekty które mnie bardzo cieszą.

Peeling do skóry głowy marki Dermena kupiłam w aptece po przeczytaniu wielu recenzji, które naprawdę go zachwalały. Dużo o nim czytałam na blogach, Insta i forach dotyczących pielęgnacji włosów. Nie żałuje zakupu, bo jest to naprawdę wart uwagi produkt. Peeling posiada delikatne drobinki peelingujące zatopione w żelu, łatwo się go aplikuje, niewątpliwym plusem jest to, że produkt oczyszcza dokładnie skórę głowy i dodaje objętości podnosząc włosy u nasady.

OPAKOWANIE

Podoba mi się prostoa wszystkich produktów tej marki, która wyróżnia je na półce. Peeling znajduje się w kartoniku, na którym znajdziemy wszystkie potrzebne informacje takie jak skład, opis składników aktywnych oraz instrukcję użycia, Mamy tutaj dużą tubkę z dziobkiem zabezpieczonym zatyczką. Wystarczy przekręcić zatyczkę i możemy aplikować produkt, co ułatwia wydobycie produktu. Z tubki łatwo jest wycisnąć tyle peelingu ile nam potrzeba i zużyć produkt do końca bez konieczności męczenia się z opakowaniem.

PEELING

Posiada on formę żelu o średniogęstej konsystencji, wyczuwalne są zatopione w nim drobinki. Produkt jest bezbrawrny i ma świeży zapach. Nakładam go na lekko zwilżoną skórę głowy uprzednio dzieląc włosy na sekcje. Na każdą część nakładam odrobinę peelingu, równomiernie, aby dotrzeć do każdego miejsca. Kiedy cała głowa jest już dokładnie pokryta peelingiem zaczynam kilkuminutowy masaż. Za co lubię ten peeling? Zdecydowanie skóra głowy jest lepiej oczyszczona, dzięki czemu inne produkty mają szansę zadziałać lepiej. Po jego użyciu włosy są podniesione u nasady dzięki czemu zyskują objętość. Pojemność to 125 ml, więc starczy na długo, bo produkt jest wydajny i nie trzeba go wiele na jedno użycie. Stosuję go raz w tygodniu. W aptece kupiłam go za ok. 35 zł, co jest dobrą ceną. Z pewnością do niego wrócę.

PLUSY:
+ ładny zapach
+ bardzo dobre oczyszczenie i złuszczenie naskórka
+ dobra wydajność
+ korzystna cena w promocji
+ praktyczne opakowanie

Skuteczny!

Ten peeling musisz mieć, świetnie się sprawdza na mojej skórze głowy, po jego użyciu czuję jakby skóra pozbyła się złogów i brudu. Dobrze się go nakłada i jest dość wydajny, mam już trzecie opakowanie. Stosuję kilka razy w miesiącu i wiem, że zastosowanie innych kosmetyków z tej serii powoduje lepszy efekt wzrostu włosów i niewypadanie ich. Kosmetyk kupuję przez Internet bo jest taniej. poleciłam już go kilku osobom i są bardzo zadowolone.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Idealny peeling do skóry głowy!

Peeling bardzo dobrze się u mnie sprawdza! Jest delikatny, bo nie podrażnia skóry głowy, a mimo to dobrze ją oczyszcza. Ma wyczuwalne pod palcami drobinki, które łatwo spłukuje się z włosów. Zapach ma cudowny. Aplikacja jest wygodna i szybka. Po użyciu moje włosy są dłużej świeże i odbite od nasady.

Peeling do skóry głowy

Peeling dobrze sprawdził się na skórze głowy, czuć odświeżenie i lekkość po wykonaniu peeling. Widać również odbicie wlosow u nasady po wykonaniu zabiegu.
Posiada zarówno enzymy rozpuszczające martwy naskórek jak i bardzo delikatne drobinki, dzięki czemu podczas zmywania produktu czujemy czy jest dokładnie wypłukany.
Wygodna aplikacje z tubki prosto na skórę głowy, dzieki specjalnemu wydłużonemu aplikatorowi, opakowanie jest wygodne i bardzo poręczne.

Świetny produkt

Pierwszy raz miałam okazję przetestować profesjonaly peeling trychologiczny i byłam mega zaskoczona. Świetnie I dokładnie a za razem delikatnie oczyszcza skórę głowy.
Nie podrażniała, ani nie wysuszał skóry głowy co często zdarzało mi się przy używaniu drogeryjnych produktów. Polecam!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo dobry peeling! Moje nowe must-have!

Jako osoba z doświadczeniem w pielęgnacji włosów, miałam przyjemność przetestować Peeling Trychologiczny Dermena.
Na samym początku chciałabym podkreślić, że produkt ten spełnił moje oczekiwania pod wieloma względami. Konsystencja peelingu jest odpowiednio gęsta, co ułatwia aplikację, a jednocześnie zawiera delikatne drobinki peelingujące, które skutecznie usuwają martwy naskórek i zanieczyszczenia, nie podrażniając skóry głowy.
Zapach peelingu jest subtelny i przyjemny, co sprawia, że korzystanie z niego staje się nie tylko skutecznym zabiegiem, ale również relaksującym doświadczeniem. Opakowanie jest praktyczne i estetyczne, co ułatwia korzystanie z produktu.
Co do efektów, po regularnym stosowaniu przez cztery tygodnie zauważyłam znaczną poprawę kondycji moich włosów. Skóra głowy jest oczyszczona, a włosy wydają się mocniejsze i bardziej uniesione u nasady. Co ważne, przetłuszczanie się skóry głowy i włosów zostało znacząco ograniczone, co sprawia, że fryzura utrzymuje się dłużej świeża.
Cieszę się również, że peeling nie przesusza skóry głowy, co jest dla mnie kluczowe, ze względu na moje suche włosy. Dodatkowo, skuteczność produktu została potwierdzona badaniami dermatologicznymi, co buduje moje zaufanie do marki.
Podsumowując, Peeling Trychologiczny Dermena to produkt, który nie tylko spełnia swoje obietnice, ale również stanowi przyjemny element codziennej pielęgnacji. Gorąco polecam go wszystkim, którzy borykają się z problemami nadmiernego wypadania włosów, przetłuszczającej się skóry głowy czy łupieżu. Moje włosy są wdzięczne, a ja sama czuję się pewniej z ich kondycją.

Świetny produkt

Peeling Dermena sprawił,że moja skóra głowy przestała się tak przetłuszcza,stała się bardziej oczyszczona,zadbana.Produkt jest łatwy w użyciu,pachnie delikatnie,nie nachalnie,jego konsystencja jest bardzo przyjemna,łatwo się spłukuje.Polecam serdecznie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Łagodny peeling do skory głowy

Ten kosmetyk otrzymałam W ramach testowania wizaż pl sam w sobie kosmetyk jest ok :lekki, przyjemny i łatwy w aplikowaniu.
opakowanie nie przyciąga wzroku ale nie to jest najważniejsze. System otwierania i zamykania tego peelingu jest ciekawy ! zapach jest całkowicie niewyczuwalny.
Mam duzi włosów na głowie które są skłonne do przetłuszczania . Niestety nie widzę większej różnicy po stosowaniu peelingu.
Trochę się zawiodłam na tym produkcie .
Jak dla mnie mało wydajny .

Miłe zaskoczenie

Peeling zamknięty jest w zgrabnej tubce z aplikatorem, który działa bez zarzutu. Sam peeling zawiera bardzo drobno zmielone drobinki, które łatwo wypłukują się z włosów. Peeling nie podrażnił mojej skóry głowy, a po jego użyciu włosy u nasady miały więcej objętości.

Delikatny ale skuteczny

Peeling trychologiczny dermena® jest delikatnym produktem, który skutecznie oczyszcza skórę, złuszcza martwy naskórek nie powodując podrażnień skóry. Miałam problem z przetłuszczającą się skórą głowy, a peeling pomógł mi uregulować pracę gruczołów łojowych. Pomógł również oczyścić skórę ze wszystkich pozostałości po stylizatorach, olejkach itp. Dzięki oczyszczonej skórze i usunięciu złuszczającego się naskórka włosy mniej wypadają, a nawet odrastały nowe. Zapach produktu jest bardzo przyjemny, a sama formuła pomaga z łatwym rozprowadzeniem po skórze, opakowanie również jest przystosowane do łatwego nałożenia produktu na skórę głowy, a zamknięcie i szczelność opakowania umożliwia zabieranie bezpiecznie w podróż. Jestem bardzo zadowolona z produktu i z przyjemnością będę do niego wracała