Bioelixire, Serum jedwab & witamina A (nowa wersja)

Bioelixire, Serum jedwab & witamina A (nowa wersja)

Dzięki zawartości jedwabiu i witaminy A, serum odbudowuje włókno włosa, nawilża i nadaje połysk. Wyraźnie poprawia kondycję włosów suchych, łamliwych, zniszczonych i delikatnych.
Jedwab intensywnie odbudowuje zniszczone partie włosów, wzmacniając ich strukturę. Zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia włosów oraz poprawia ich elastyczność. Skutecznie zwiększa odporność na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych. Witamina A wzmacnia cebulki włosów i odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie gruczołów łojowych. Włosy stają się gęste, silne, błyszczące i nie łamią się.
Koenzym Q10 opóźnia proces starzenia się włosów, jednocześnie chroniąc je przed wolnymi rodnikami.

nabłyszczające, wygładzające, ochrona końcówek
z silikonami
jedwab

Serum ochronne na końcówki to jedno z moich must have w pielęgnacji włosów. Serum do włosów Bioelxire Jedwab + witamina A moim zdaniem sprawdza się bardzo dobrze w swojej roli i wspomaga walkę o piękne włosy. Ma przyjemny zapach, zapewnia nawilżenie i wygładzenie włosów.

OPAKOWANIE

Olejek znajduje się w małej buteleczce na zakrętkę wykonanej z ciemnobrązowego plastiku, co chroni zawartość przed promieniami słonecznymi. Mały rozmiar czyni ten produkt idealnym do torebki czy kosmetyczki, sprawdzi się również na wyjazdach.

SERUM

Serum z jedwabiem i witaminą A nie posiada barwy, ale ma za to słodki, intensywny zapach, który utrzymuje się na włosach długo po nałożeniu. Konsystencja jest dosyć gęsta typowa dla tego typu produktów, ale kosmetyk nałożony w odpowiedniej ilości nie obciąża włosów. Serum bardzo dobrze dyscyplinuje, zapobiega puszeniu, wygładza i nadaje blasku i miękkości. Stosuję go do zabezpieczania końcówek oraz na długość, często przed suszeniem i czesaniem. Ułatwia on rozczesywanie włosów, chroni przed temperaturą w dni kiedy muszę użyć suszarki. Na moich włosach sprawdza się bardzo dobrze i jestem zadowolona z efektów jego stosowania. Dodatek koenzymu Q10 będącego wspaniałym antyoksydantem w formule chroni włosy przed wolnymi rodnikami.

PLUSY
+ przyjemny zapach
+ wygładza, dyscyplinuje, nabłyszcza
+ chroni przed temperaturą
+ świetny do końcówek
+ wydajny
+ tani
+ dobrze dostępny

Serum jedwab i witamina A Bioelixire

Ostatnio staram się odpowiednio pielęgnować swoje włosy i etap, o Krym myślę, że zapomina wiele dziewczyn to zabezpieczenie końcówek. Teraz mam możliwość testować serum matki Bioelixire i jestem zakochana.
Serum jedwab i witaminą A jest przeznaczony do włosów suchych, łamliwych, delikatnych, a także zniszczonych. Znajduje się w małej buteleczce o pojemności 20 ml. Konsystencja oleista o delikatnym, świeżym zapachu, mi przypomina delikatnie zapach ogórka. W składzie zawiera jedwab, który odbudowuje zniszczone włosy, nawilża i nadaje połysk. Witamina A wzmacnia cebulki, a włosy stają się silne i gęste. Koenzym Q10 opóźnia proces starzenia. Ja jestem bardzo zadowolona, bo moje włosy już po nałożeniu są lśniące, pełne pomysłu, gładkie i delikatne w dotyku. Dla mnie świetny efekt, który chce utrzymać na włosach.

Ulubione serum z jedwabiem, ułatwia rozczesywanie i zapobiega puszeniu

Mam wysokoporowe włosy, rozjasniane, z tendencją do puszenia.

Serum stosuję po myciu, na mokre włosy nakładam odżywkę w sprayu i na nią nakładam serum. Dodatkowo niewielką ilość nakładam na suche włosy po suszeniu.

Taki zestaw zapewnia mi gładkie włosy, które się nie puszą, ładnie się rozczesują i układają, końcówki są zabezpieczone i się nie rozdwajają.

Serum ma odpowiednią gęstość ułatwiającą nakładanie, jest bardzo wydajne pomimo małej buteleczki.

Cena jest baardzo przystępna.

zdecydowanie poleciłabym to serum innym.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Super serum

Serum mega odżywia i nawilża włosy, mimo krótkiego stosowania widać, że dodał zdrowego blasku i miękkości w dotyku. Wyraźnie wzmacnia i nie obciąża włosów Po zastosowaniu włosy się nie plączą co jest ogromnym plusem dla osób które noszą na codzień rozpuszczone włosy.
Serum nie tłuści do tego pięknie i delikatnie pachnie. Chroni końcówki przed rozdwajaniem i uszkodzeniami mechanicznymi.

Zalety stosowania olejków z jedwabiem i witaminą A to przede wszystkim:
* wzmocnienie włosów
* nadanie sprężystości i ujedrnienia
* regeneracja uszkodzonych komórek włosa i ich wzmocnienie
* poprawa objętości
* nawilżenie

Każde serum odpowiednie jest dla osób ze skórą wrażliwą, zapewnia ochronę przed zabiegami stylizacji włosów aż do 220°C

Osobiście polubiłam te sera i napewno moja przygoda z nimi będzie trwała.
Jedyne czego brakuje mi do ideału to lepszego opakowania. Aplikacja kilku kropel przy tak dużym otworze w buteleczce jest trudna dosyć często wylewa się więcej niż powinno. Osobiście uważam, że wygodniej było by gdyby były wykończone pipetką lub pompką.

Pomaga na końcówki

Od lat stosuje wszelkiego rodzaju olejki do włosów. Osobiście mam problem z rozdwajającymi się końcówkami włosów, więc takiego typu produktu są na porządku dziennym.

Ten akurat zakupiłam w Biedronce, cena dość przyzwoita.

Kosmetyk znajduje się w małej, 20 ml opakowaniu. Jest ono plastikowe, koloru ciemno brązowego, a na nim granatowa etykieta z białymi napisami. Opakowanie jest z odkrecanym korkiem. Dodatkowo opakowanie zapakowane jest w małe, tekturowe pudełeczko.
Bardzo dobrze nawilża końce włosów polecam

Moje włosy lubią to! ;)

Serum od marki Bioelixire kupiłam, można powiedzieć, przez całkowity przypadek. Podczas wizyty w Rossmannie pani ekspedientka nie miała jak mi wydać reszty w zawrotnej wysokości 4zł. Szybko rozejrzałam się po sklepie i tak oto mój wzrok uchwycił ten produkt, który na co dzień kosztuje niewiele, bo 5zł, a jeszcze obowiązywała na niego promocja. Szał cenowy pełną parą ;)

Szczerze powiedziawszy nie wiązałam z tym kosmetykiem wielkich nadziei. Na początku strzeliłam go do szafki z zapasami kosmetycznymi i całkowicie zapomniałam o jego istnieniu. Traf chciał, że wreszcie, po upływie nieskończoności, udało mi się dobić do końca Isanowego serum kokosowego (miałam wrażenie, że ten moment nie nadejdzie -takie to cholerstwo było wydajne), więc ochoczo przeszłam do testów tego maleństwa.

Produkt zapakowany jest w mini buteleczkę zakręcaną na tradycyjny korek, a w wylocie nie mamy zamontowanego żadnego dozownika. I to jest w zasadzie jedyny minus tego serum, choć nie nie do przejścia i można sobie z tym poradzić. Konsystencja płynna, pod palcami jedwabisto-silikonowo-olejkowa, w bezbarwnym kolorze. Zapach typowy dla specyfików z dodatkiem jedwabiu. W składzie uświadczymy kilka fajnych pozycji, ale gdzieś na szarym końcu.

Kosmetyku potrzeba naprawdę niewiele, by nałożyć na końcówki (lub na połowę długości włosów -a przynajmniej ja tak robię w zależności od potrzeb włosa). I tu od razu pierwszy plus -ciężko nim obciążyć włosy. Oczywiście da się, jeśli nawalimy niepożądaną ilość, ale chyba każda z nas wie, że tego typu produktu nakłada się dosłownie kropelkę.
A więc nie obciąża, za to bardzo fajnie wygładza strukturę włosa, nieco go dociąża i ujarzmia. Włosy po zastosowaniu tego serum są miękkie, jeszcze przyjemniej się rozczesują, na długości jak i na końcach nie wywijają się, trzymają się w ryzach. Ponadto produkt faktycznie dodaje lekkiego połysku włosom, co w połączeniu z uprzednio zastosowaną dobrą odżywką potrafi dać efekt wow. Nie wiem, jak ma się rzecz co do zabezpieczenia włosów przed wysoką temperaturą, bo nie prostuję ich już od dawna, a suszę jedynie chłodnym nawiewem.
Spokojnie można reaplikować serum ponownie w ciągu dnia i nie skutkuje to klapnięciem czupryny. Produkt nadaje się do nakładania na mokre włosy przed suszeniem oraz na suche pasma.

W moim przypadku ten niezwykle tani kosmetyk spełnił wszystkie oczekiwania, jakie mam względem serum. Dociąża, wygładza, nabłyszcza oraz podbija nawilżenie, przez co włosy są niezwykle mięciutkie. Jest też bardzo wydajny pomimo swojej skromnej pojemności no i kosztuje naprawdę grosze. Móc coś dziś kupić w cenie regularnej 5zł to prawdziwy szok ;)
Na pewno sięgnę jeszcze zarówno po ten, jak i inne warianty serum Bioelixire.

To świetny produkt do włosów

Używam olejków/serum do włosów po każdym myciu włosów i nakładam wyłącznie na wilgotne końcówki.

Znam tę markę od dawna i kupowałam kiedyś serum w tym samym formacie, ale w pomarańczowym opakowaniu, serum jest fajne.

Tanie, wydajne i spełniające swoje zadanie serum na końcówki

Wadą tego produktu jest opakowanie, które nie pozwala na nałożenie odpowiedniej ilości produktu. Odkąd zaczęłam przelewać je do opakowania z pipetą, moje podejście do niego uległo zmianie. Kupuje je zazwyczaj na promocji w Rosmanie za 3-4 zł i uzupełniam w większym opakowaniu z pipetą.

Gdy nakłada się je w małej ilości robi to co powinno, zabezpiecza końcówki, zapobiega puszeniu, wygładza i nabłyszcza, bez obciążania. Do tego replikowane kolejnego dnia, też nie czyni z włosów tłustej masy.

Miał być hit...

Mam wysokoporowate mocno rozjaśniane włosy z tendencją do łamania i kruszenia, które trudno dociążyć. Te serum to było moje pierwsze podejście do firmy bioelixire i nie ostatnie, ale już samego produktu nie zakupie ponownie. Na początku jak używałam był dość poprawny, nie mogłam mu nic zarzucić, jednak po dłuższym korzystaniu zaczęłam zauważać, że końcówki włosów miałam suche jak nigdy. Spróbowałam z tej samej firmy serum pomarańczowego, bodajże z biotyna i od razu nie miałam już wysuszonych końcówek i efekt był o wiele lepszy.

Jest to produkt do używania na zmianę z innymi produktami, jednak też wydaje mi się, że dla bardziej wymagających i zniszczonych włosów będzie lepsza wersja pomarańczowa i zielona.
Za tą cenę warto spróbować jednak też można zainwestować w olejki od isany, które dają moim zdaniem lepsze efekty, a wcale nie są droższe, bo po wielkości produktu wychodzi na tyle samo.

Lubię do niego wracać

Jedwab wspomaga włosy, by nie rozdwajały się oraz chroni je przed przesuszaniem się i wykruszaniem, czego doświadczyłam osobiście. Jednocześnie nie obciąża włosów, ani nie przyspiesza przetłuszczania się ich.
Pięknie, eleganco pachnie - jestem niemal uzależniona od tego zapachu.
Olejek znajduje się w wygodnej w użyciu buteleczce, aplikacja przebiega sprawnie, a produktu wystarcza naprawdę na długo.
Wracam często

Mały ale wariat :)

To serum jest zbawienne na moje końcówki. Jest malutkie, ale wydajne. Jest tanie, ale niezawodne! Mam gęste, długie włosy, które lubią być dociążone. Ten olejek je ładnie dociąża, ale nie obciąża. Nawilża włosy, poprawia kondycję końcówek i je nabłyszcza. Mały ale wariat :) uwielbiam i kupię jeszcze niezliczoną ilość tego serum!

Ratunek na Twoje końcówki włosów

Serum mieści się w plastikowym, odkręcanym opakowaniu. Ma przyjemny zapach, który jest wyczuwalny po nałożeniu na włosy. Serum ma kolor przezroczysty, a jego formuła jest oleista. Jestem posiadaczką cienkich włosów. Miałam zawsze problem z rozdwajającymi się końcówkami ale odkąd wprowadziłam do swojej rutyny pielęgnacyjnej ten produkt, to moje włosy uległy poprawie. Końcówki praktycznie przestały się rozdwajać. Nie obciąża, ani nie przetłuszcza włosów. Można go stosować zarówno na mokre jak i na suche włosy. Mimo, że buteleczka produktu jest dość mała tj.20ml, to mimo wszystko serum wystarcza na bardzo długi czas. Jest to też duży plus, bo można go zabrać ze sobą wszędzie nie obciążając swojej torebki czy bagażu. Na plus działa też jego niska cena.