Receptury Zielarki, Czarne mydło do mycia ciała i włosów `37 polnych ziół`

Receptury Zielarki, Czarne mydło do mycia ciała i włosów `37 polnych ziół`

Co dobrego czyni czarne mydło do ciała i włosów od Zielarki Agaty?

Oczyszcza i pielęgnuje.
Odżywia i wzmacnia.
Poprawia kondycję skóry i włosów.

mydła
drobnoziarnista

Produkt idealny

Czarne mydło towarzyszy mi w pielegnacji włosów od bardzo długiego czasu.
Jest lepsze niż rewelacyjne. Jest bardzo gęste, przypomina bardzo gesty kisiel. Mała ilość pozwala na dokładne umycie skóry głowy. Nie plącze włosów, pozostawia je lejące, blyszczace i gładkie.
Moje niskoporowate, długie farbowane włosy wprost przepadają za nim.

Cudownie pachnie na sosnę.
Dla mnie to idealny produkt do mycia.
Używam na zmianę z kilkoma innymi szamponami.
Uwielbiam za delikatne i skuteczne działanie, naturalny skład.

Uniwersalny kosmetyk

Mydło pięknie pachnie, ma gęstą formułę, wystarczy użyć troszeczkę do umycia ciała lub włosów, mydło bardzo dobrze się pieni i jest delikatne, pozostawia nawilżone i gładkie włosy. Świetny produkt do wielofunkcyjnego stosowania, uniwersalny, wydajny, nie uczula, nie podrażnia, w ekonomicznej cenie.

Uwielbiam to mydełko

Uwielbiam ziołowe zapachy wśród kosmetyków a ten jest naprawdę piękny , intensywny ale nie nachalny i duszący. Nie używam go codziennie ale bardzo często po nie sięgam , ma gęstą formułę przez co bardzo dobrze rozprowadza się je po skórze , jest delikatne i lekkie , wystarczy już niewielka ilość produktu żeby dogłębnie oczyścić skórę i pozostawić ją gładką , miękką , lśniącą i pełną blasku , mydło bardzo dobrze się pieni i jest delikatne , nie byłam przekonana co do zastosowania go na skórę głowy oraz włosów ale kiedyś zapomniałam wziąć na wyjazd szampon a potrzebowałam umyć włosy i zastosowałam to mydełko które poradziło sobie równie dobrze , fajnie oczyściło skórę głowy i odświeżyło włosy pozostawiając je nawilżone i gładkie . Jest to zdecydowanie mój ulubieniec i zawsze musi byc w mojej łazience . Ma dobrą cenę i bardzo pojemne opakowanie.

Uniwersalny wielozadaniowy produkt

Świetny produkt o uniwersalnym zastosowaniu. Idealny do mycia ciała oraz można nim nawet umyć skórę głowy w razie potrzeby oczywiście. Moim ulubionym zastosowaniem dla tego produktu jest używanie go do mycia pędzli do makijażu. Gęsta formuła pozwala na spienienie go w dłoniach a następnie wykorzystanie do mycia pędzli czy gąbek. Dodatkowo używam go raz w tygodniu do mycia twarzy bo bardzo dobrze oczyszcza skórę twarzy

Mydło świetnie sprawdza się na różnego rodzaju wyjazdach z ograniczonym miejscem w bagażu. Dobrze się pieni, jest wydajne, włosy pięknie po nim błyszczą i wyglądają na zdrowe. Świetny produkt do wielofunkcyjnego stosowania ☺️

Dobrze spełnia swoją funkcję

Czarne mydło sprezentowałam na święta mojej mamie, bo to zdecydowanie jej klimaty. I dawno nie słyszałam od niej tylu pochwał co do produktu myjącego :) Mydło dokładnie oczyszcza skórę, pozostawiając ją nawilżoną i miękką. Dobrze się pieni i jest mega wydajne - wystarczy niewielka jego ilość, by skutecznie oczyścić całe ciało. Ja także już wypróbowałam ten produkt i podzielam tę opinię :)

Dobry, wielofunkcyjny kosmetyk

Uwielbiam produkty, które można użyć na różne sposoby, to mydło jest na prawdę tak samo świetne do mycia skóry jak i do mycia włosów, skóra nie jest wysuszona, a włosy po użyciu dobrze domyte i nie ma problemu z rozczesaniem. Świetna opcja do zabrania w drogę ;)

Fajne myjadełko

Kiedyś już używałam czarnego mydła i bardzo byłam ciekawa czy te Receptury będą podobne. Nie zawiodłam się! Gęsta konsystencja, dobrze się rozprowadza na ciele i super pieni. I ten ziołowy zapach! Nawet chłopak nie marudzi jak mu plecy myję a wiadomo jacy mężczyźni są uczuleni na niemęski zapach ???? do włosów też się nadaje ale jednak im krótsze tym lepsze ze względu na utrudnione dotarcie do skalpu (chyba że mycie w opcji kubeczkowej). W niewielkiej ilości sprawdzi się też jako żel do golenia nóg więc to bardzo uniwersalny produkt, szczególnie dobry na weekendowy wyjazd z małym bagażem.

niespotykana konsystencja

Mydło ma niespotykaną konsystencję, żelowego glutka. Wybiera się go ręką ze słoiczka i nakłada na zwilżoną skórę. Po nałożeniu glutek fajnie sunie po skórze i zaczyna tworzyć się piana. Ziołowy zapach jest piękny, polecam dla każdego kto lubuje się w takich zapachach. Mydło dobrze oczyszcza skórę, która po użyciu jest miękka i przyjemna w dotyku. Raz umyłam nim włosy i efekt był ok ale dużo bardziej sprawdza mi się do ciała. jest niesamowicie wydajne. Zostaje moim ulubieńcem :)

produkt godny polecenia

Dotychczas jedyne czarne mydło z którym miałam do czynienia było z Babuszki Agafii. Używałam go od czasu do czasu, ale dawało zadowalające efekty. Receptury Zielarki są mi znane bo używam maski drożdżowej, w której moje włosy są zakochane. Czarnego mydła używam jak chcę mocno oczyścić skórę głowy.

Rewelacja

Ziołowe mydło do ciała i włosów to absolutna rewelacja! Jego składniki zapewniają delikatne oczyszczenie i nawilżenie zarówno skóry, jak i włosów. Po każdym użyciu czuję się odprężona i pełna energii, a moja skóra jest aksamitnie gładka. Dodatkowo, piękny zapach to prawdziwy relaks dla zmysłów. To mydło stało się moim ulubionym produktem do pielęgnacji ciała i włosów. Polecam je z całego serca!

Super:)

Trafiłam na ten kosmetyk przez przypadek. Była akurat promocja, a że wcześniej używałam już czarnego mydła postanowiłam sięgnąć i po to. Mydło zabrałam ze sobą na wyjazd - ponieważ nie chciałam brać dużej ilości kosmetyków, razem z mężem zamiast kilku szamponów i żeli zapakowaliśmy tylko to mydełko. Sprawdziło się świetnie :) Jest wydajne, pachnie przyjemnie, dobrze myje i się pieni. Dla mnie bomba :)