Pharma Care, Wcierka do włosów przetłuszczających się Mięta + mentol

Pharma Care, Wcierka do włosów przetłuszczających się Mięta + mentol

96% składników pochodzenia naturalnego

Naturalna ziołowa wcierka jest świetnym rozwiązaniem dla włosów nadmiernie przetłuszczających się. Zawarte w składzie mięta, szałwia, zielona herbata i mentol odświeżają skórę głowy i regulują sebum. Regularne stosowanie sprawia, że włosy zachowują świeżość na dłużej, a skóra głowy jest wolna od podrażnień i łupieżu. Wcierka nie zawiera alkoholu etylowego, nie obciąża i nie skleja włosów.

Butelka pochodzi w 100% z recyklingu i nadaje się do ponownego przetworzenia.

lekkie
do skóry głowy
wzmacniające
w sprayu

Fajna do stosowania codziennie

Zapuszczać włosy piękne, zdrowe i mocne od nasady po same końce to od zawsze było moje marzenie.

Cieszę się że odkryłam tą wcierkę bo jestem mega z niej zadowolona.

To jest już moja druga buteleczka, którą w dalszym ciągu z przyjemnością stosuje.

Przede wszystkim to co mnie do niej przyciąga to skuteczne pobudzenie włosów do szybkiego wzrostu. Nowym baby hair nie ma końca...
Ona pobudza każdego dnia cebulki włosów do szybszego wzrostu, co sprawia że włosy stają się bardziej zagęszczone.

Nie każdą wcierkę mogę stosować, gdyż szybko przetłuszczają mi się włosy.
A ta jest to nich idealna, świetnie hamuje ten proces zapewniając przyjemne odświeżenie skóry głowy.
Zawdzięczamy to zawartości w formule: mięty, szałwii, zielonej herbaty i mentolu.

Bez względu na aplikowaną ilość, produkt ani razu nie obciążyła mi włosów a wręcz sprawiła że są odbite od nasady, jest ich więcej, dłużej zachowują świeżość i dobrze się układają.
Przyjemnie wykonuje się nią masaż skóry głowy ( ja to robię tak ok.5min) a ona przy tym koi i łagodzi podrażnienia.
Zapach jest naturalny, ziołowy, miłe odświeżający.

Lubię ją i napewno za każdym razem będę mile do niej wracać.

Ładna butelka wykonana z ciemnego plastiku. Posiada wygodny aplikator, dobrze się nim pryska pomiędzy pasmami włosów. Nie zacina się i dozuje odpowiednią ilość.
Etykieta czytelna, zawiera wszystkie niezbędne informacje.