bebeauty, Hyaluronic Acid Micellar Water (Płyn micelarny)

bebeauty, Hyaluronic Acid Micellar Water (Płyn micelarny)

Woda z kwasem hialuronowym - zapewnia demakijaż twarzy, oczu i ust zmniejsza suchość skóry i zaczerwienienia, pozostawiając ją przyjemnie pachnącą
• brak pozostawiania tłustej warstwy
• dla wszystkich typów skóry
• vegan friendly/ testowano dermatologicznie
• oczyszczanie + zmniejszenie suchości skóry dzięki kwasowi hialuronowemu
• zmniejszenie zaczerwienień

demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
sucha, trądzikowa, mieszana, tłusta, normalna
oczyszczające, odświeżające, nawilżające
w butelce, z pompką
płyn

Chyba tak średnio się polubiliśmy

Scrolujac Wizaż, natknęłam się na recenzję tego płynu micelarnego. Zapragnęłam go mieć- głównie ze względu na ten ciekawy dozownik. Płynów micelarnych używam często jako pierwszy krok demakijażu. Mam cerę mieszaną, odwodnioną i wrażliwą.

Wspomniany już przeze mnie dozownik to taka pompka, jak czasami w zwywaczach do paznokci. Technicznie wykonana bardzo dobrze, sprawnie podaje płyn, dość niewielką porcję, więc trzeba go kilka razy nacisnąć. Gładko chodzi, nie zacina się, nie skrzypi, wygodnie się naciska. Ogólnie musiałam się do tego sposobu aplikacji przyzwyczaić, na poczatku było to jakieś takie dziwne. Butla jest spora, zawiera 400 ml produktu. Dość wąska, a wysoka, na szczęście stabilna. Przezroczysta, to dobrze, że na bieżąco widać zużycie.

Konsystencja jest oczywiście po prostu wodna. Kolor taki lekko mleczny, a zapach dość intensywny. Może jest troszeczkę taki mydlany, ale neutralny, mnie nie przeszkadza i zupełnie nie zwracam na niego uwagi. Rzeczywiście może być męczący, jeśli zostawimy micel na skórze. Mnie osobiście nie interesuje, czy produkt tego typu lepi się czy nie, ponieważ zawsze od razu zmywam go czymś przy pomocy wody (żelem bądź pianką). Wydajność na trójeczkę. Jednak dość sporo trzeba go użyć, żeby porządnie zmyć makijaż. Dostępność bardzo dobra, dostaniecie go oczywiście w Biedronkach.

Co do jego mocy oczyszczającej nie jestem do końca zadowolona. Trzeba zużyć dużo płynu i wacików, dodatkowo dłużej pocierać miejsca mocniej umalowane, jak oczy, brwi czy usta. Moje oczy oraz skóra są wrażliwe i z pocieraniem nie bardzo się lubią, więc to minus. Na szczęście płyn nie podrażnia, nie zapycha, nie wywołuje zaczerwienień. Dla oczu również jest łagodny, nie szczypie. Czy nawilża? Nie odważyłabym się zostawić micelu na noc, więc nie wiem. Na pewno fajnie, że nie ściąga twarzy, nie przesusza jej. Co prawda płyn jest tani, ale pomimo tego nie kupię ponownie. Wolę jednak coś droższego, ale bardziej skutecznego.

Spełnia zadanie ale chyba do niego nie wrócę

Biedronka w swojej ofercie proponuje nam corax więcej kosmetyków i mój wybór padł właśnie na ten produkt do demakijażu.
Płyn micelarny zamknięty jest w przezroczystej butelce z niebieskie drukiem dzięki czemu widać ilość wykorzystanego płynu. Butelka jest nawet wygoda a nabieranie produktu na wacik jest bez zarzutu. Produkt dobrze zmywa makijaż ale posiada bardzo intensywny zapach który mi trochę przeszkadzał. Nie podrażnił ani nie powodował żadnych alergii skórnych jednak raczej do niego nie wrócę. Myślę, że jest dobra opcją na szybko ale nie na dziś w stosowanie z myślą o pielęgnacji skóry i oczu.

Nie dla mnie

Produkt otrzymała w ramach testu i wiem że na pewno nie kupię go sama. Opakowanie kiepskiej jakość, delikatna pompka która odpada zdecydowanie utrudnia użytkowanie. Jeśli chodzi o sam płyn… zapach bardzo intensywny co mi osobiście nie odpowiada wręcz drażni. Produkt podrażniał mi oczy i czułam dyskomfort podczas użytkowania.

Świetnie oczyszcza skórę

Delikatny, który szybko i skutecznie oczyszcza skórę twarzy oraz za jednym pociągnięciem zmywa makijaż, bez konieczności szorowania oczu. Posiadam skórę wrażliwą lecz płyn jej nie podrażnia, nie pozostawia ściągniętej skóry. Czuję że moja skóra jest odświeżona. Niestety ale posiada dość intensywny morski zapach i w moim przypadku po jego zastosowaniu trochę mi przeszkadza. Dużym plusem jest butelka z pompką, gdzie dozowanie produktu jest bardzo wygodne.

Całkiem ok

Płyn micelarny to produkt który używam jako wstępne oczyszczenie z makijażu. Nie jest to produkt z którym się mega polubiłam.
Jak dla mnie zapach jest lekko za mocny, ja jednak nie przepadam za takimi zapachami. Jakoś tak nie do końca mi on odpowiada.
Butelka produktu natomiast bardzo fajna w użytkowaniu.
Wygodna forma.
Kosmetyk zbiera makijaż całkiem w porządku.
Nie będzie to mój ulubiony produkt i zapewne nie sięgnę po niego ponownie.

Fajny płyn

Pierwszy raz mam płyn w takim opakowaniu, super się sprawdza, pozwala dozować odpowiednią ilość do oczyszczenia skóry. Nie pozostawia uczucia ściągnięcia skóry. Delikatny nawet dla wrażliwej skóry. Polecam serdecznie każdemu! Kupię ponownie

Genialny

Mam skórę suchą dość skłonna do podrażnień. Płyn używam rano i wieczorem , jest duży i mega wydajny z bardzo wygodna pompka ! Świetnie pachnie i bardzo dobrze oczyszcza skórę , ujedrnia i nie podrażnia. Kupię kolejny na pewno !????

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Działanie super ale zapach..

Działanie płynu jest dość dobre, dobrze oczyszcza skórę, domywa makijaż, nie pozostawia lepkiej warstwy. Plus za wygodną butelkę z dozownikiem!

ALE jak na kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji twarzy ma zbyt intensywny zapach, który mnie drażni i po którym łzawią mi oczy a co gorsza, zapach utrzymuje się i na skórze twarzy i na dłoniach jeszcze długo po użyciu

mam mieszane uczucia

Pierwsze co to spodobało mi sie duże wydajne opakowanie z fajna pompka,mozna łątwo zaaoplikować produkt na wacika. Płyn ładnie pachnie, nie klei się na twarzy.
Ale czy oczyszcza? mam mieszane uczucia,
Dla mnie szału nie ma.Skończę to opakowanie i nie kupię już ponownie.

Ciekawy produkt

Szczerze to sama stawiam na olejki jeśli chodzi o demakijaż i nie często sięgam po płyny micelarne. Opakowanie baaardzo wygodne, po wykorzystaniu chętnie sobie je zostawię i będę przelewać inne produkty. Jeśli chodzi właśnie o produkt, jest okej. Zmywał mój lekki jak i mocniejszy makijaż, nie szczypał w oczy, ogólnie jestem zadowolona i będę po niego sięgać!

Ochrona na 100%

Dzięki korzystaniu z płynu micelarnego moja cera stała się czystsza już było to widać po pierwszym stosowaniu płynu Jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu gdyż pracuje w miejscu które sprawia że moja Cera jest bardzo zanieczyszczona konsystencja oraz zapach słody odpowiednie opakowanie bardzo ładne na pewno sięgnę po nie jeszcze raz moja skóra była sucha ale dzięki płynowi jest bardzo nawilżona

Dokładne oczyszczenie.

Testowany płyn micelarny oceniam bardzo dobrze. Dużą zaletą jest bardzo wygodne opakowanie, posiada pompkę, której nie trzeba przechylać przy używaniu, wystarczy przyłożyć wacik i nacisnąć. Jestem osobą codziennie stosującą makijaż, co za tym idzie codziennie używam płynu micelarnego. Jako produkt do oczyszczania spełnia się bardzo dobrze. Radzi sobie z każdym elementem makijażu (pomadka, tusz również nie jest problemem). Produkt stosowałam około miesiąca. Dużą zaletą jest też konsystencja - nie lepi się, nie jest tłusty, nie pozostawia nadmiaru produktu na twarzy. Nie posiada drażniącego zapachu, delikatny "świeży" zapach. Plusem jest również wydajność, nie trzeba używać tego dużych ilości, żeby skutecznie usunąć makijaż. Testowany płyn micelarny jest również zgodny z wcześniej przedstawionym opisem. Nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia ściągniętej skóry. Posiadam skórę wrażliwą, skłonną do podrażnień jak również jasną karnację, nie zauważyłam, aby wywoływał podrażnienia lub zaczerwienienia. Skóra jest dobrze odżywiona i nawilżona, co jest istotne szczególnie w okresie jesiennym, kiedy cera jest skłonna do przesuszania się. Produkt jest też w stanie poradzić sobie z makijażem wieczorowym, logicznie, że trzeba było go użyć więcej, ale nie było większego problemu z usunięciem pełnego makijażu wieczorowego.
Z czystym sumieniem mogę polecić go innym kobietom, sama również chętnie skorzystam następnym razem. Ogólnie produkt oceniam na 5, nie miałabym się do czego "przyczepić".